Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 839, 840, 841 ... 885, 886, 887  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2022 13:01:23 vasta tsitaadiga

Elisa.ee logid sisse ja lõpetad ära.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2022 22:37:27 vasta tsitaadiga

Kas kusagilt saab vaadata ka, et mis riistad vaataja kohtade taga on? Mul oma arust 3 kohta, suur pakett, aga arvel on lisa koht kirjas. See siis neljas koht justkui ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.06.2022 07:03:14 vasta tsitaadiga

Mismõttes? Iseteenindusest näed lepinguid, seal on seadmed ka.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2022 12:23:09 vasta tsitaadiga

Samsungi "tarkadele" teleritele olevat ka testiäpp, kellegi kogemused sellega? Ehk digiboxita variant siis. Endal 2018 aasta 4K Samsung, sellest siis küsimus. Digiboxi ja muu taolise lisaseadmega varianti väldiks ja mõtleks tasulise teleteenuse peale alles siis kui on võimalik AndroidTV taoline alternatiiv ka Samsungi telerile. Ehk maksad ainult tasulise paketi eest ja igasugused lisavidinate rendid/väljaostud/seadistamised on välistatud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis.alt
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2022 22:26:29 vasta tsitaadiga

Mul on olemas see Samsungi test äpp. Aeg-ajalt on vaja uuesti sisse logida, õnneks mitte päris iga päev. Häirivam probleem on aga see, et hetkel käimas olevat saadet ei saa hakata algusest vaatama. Järelvaatamine toimib, aga lihtsalt mitte siis, kui saade ise alles käib. Ehk kui mõtled, et hakkad filmi ca pool tundi hiljem vaatama, et reklaame kerida, siis nii teha selle testäpiga hetkel ei saa, jääbki ketrama ja mõtlema.
Muidu Samsungi puldil olev punane nupp avab toimib samuti. Kuna mul puudub kogemus "päris" uue Android TV äpiga, siis ma ei tea, kas see funktsionaalsus on just täpselt sama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2022 23:56:45 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Põhiline et toimib, mind ainult see huvitabki. Järelvaatamised/reklaamide kerimised jmt on teisejärguline. Ehk siis saab hakkama ilma dboxita.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.06.2022 15:23:59 vasta tsitaadiga

Kurtsin Elisa toele, et Nvidia Shield TV'ga on liiga tihti P207 error või lihtsalt must ekraan ja ainult menüü üleval äärel kui teleri käima paned või kui teisi äppe vahepeal kasutad. Lahenduseks pakuti hinna soodustust ja suht määriti pähe nende android karp, et sellega on väga hea kasutuskogemus ja erroreid pole. Ma olin küll skeptiline ja ütlesin seda ka neile, aga kuna nad nii veendunud olid oma asja paremuses, siis tekkis sportlik huvi ja lasin neil saata selle omale. Teiste seadmete jaoks äpi paremaks tegemise osas väga lootust ei antud.

Ma ei tea kas asi on selles, et ma olen siiani Nvidia Shield TV'd kasutanud, aga see Elisa elamuse karp on täiesti kohutav ja kasutuskõlbmatu minu jaoks. Reaalselt, ma ei ole nii aeglast ja katkuvat kasutajakogemust >10 aastat näinud. Ei soovita seda mitte kellelegi. Menüü pisipiltide laadimise aega võib kümnetes sekundites lugeda ja seda iga kord kui huubi lahti võtad. Kanalit vahetades esimesed 5 sekundit heli katkub. Isegi Android TV seadete menüüs liikumine on vaevaline ja katkuv (ma ei tea kuidas see võimalik on). Unereziimist ärkamisele kulub nädal umbes (heaküll, natuke liiandan siin). Androidi home screen'iks on see Elisa Elamuse hub, youtube on ka sinna sisse kuidagi aretatud. Netflixi äppi Play poest ei saa. Mingil veidral põhjusel arvas mu telekas et see karp väljastab talle HDR pilti ja iga kord sisendit vahetades lükkas LED valguse põhja. Kõigele sellele lisaks oli ka P207 error vähem kui tunni aja kasutamise järel juba ees. Homme viin esindusse tagasi selle karbi.
Kokkuvõtteks, kui rahakott kannatab, siis Nvidia Shield TV peal Elisa Elamus äpp on selle kõrval 1000x parem kogemus ja väärt igat senti sellest hinnavahest. Ma ei ole küll Mi boxe kasutanud, aga usun et need ka pole nii kohutavad kui see Elisa karp. Järgmine nädal saan ehk Chromecast with Google TV proovida võrdluseks.

Mis pulti puudub, siis sidusin Elisa puldi ka Nvidia Shield TV'ga. Button Mapper'iga sain kõik nupud peale "Huub" nupu tööle, seda nuppu Button Mapper mingil põhjusel ei tunne ära. Aga ka selle puldi kasutusmugavus pole kuigi hea. Kui pult on mõne minuti puutumata, siis kätte võttes esimene nupuvajutus üldjuhul ei tee midagi või läheb 5 sekundit enne kui teeb. Ehk siis see ka suht kasutuskõlbmatu.


viimati muutis JazZ 19.06.2022 16:33:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 19.06.2022 16:20:55 vasta tsitaadiga

Mi boxid ideaalsed. Null probleemi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2022 16:24:58 vasta tsitaadiga

Sellest Elisa Androidi boksist tuleks eemale hoida. Ühele õnnetule määriti see tähtajalise lepinguga pähe. Nüüd istub ja vahib seda ikaldust. Lisaks sellele, et läheb kuumaks ja jookseb kokku, on pildikvaliteet samuti suhteliselt jama.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.06.2022 16:40:29 vasta tsitaadiga

Unustasin ühe (ainukese?) positiivse asja mainida, see Elisa karp toetab HDMI-CEC, teleri puldiga saab seda boksi juhtida ja kui sa sellest karbist muid äppe kasutada ei taha, siis vb isegi on võimalik seda teleri puldiga juhtida. Mingil imelikul põhjusel on jäänud neil küll nende enda virtuaalse puldi nupuna kasutusel olev punane nupp mäppimata, saa siis aru icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 19.06.2022 20:45:18 vasta tsitaadiga

Võrreldes sellega, mis alguses see Elisa boks oli on asi pärast süsteemiuuendust natuke paremaks läinud. Enam ei tee iga äpi avamise peale restarte. Aga aeglane on ta selle raha eest küll. Puldil jookseb mingil hetkel vist BT kinni ja siis ei toimi enam korralikult. Ajab ikka närvi küll! Võtsin ka omal ajal osamaksetena (muud võimalust siis ei olnud) lootuses, et Elisa enda kaup on ikka korralik. Aga sain ikka petta küll. Palju odavamalt saab palju parema asja, mis teeb sama töö ära ilma närve söömata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2022 21:00:16 vasta tsitaadiga

Mustamäel asi maas- P202 kõikidel boxidel ees. Isegi Elisa litril. thumbs_down.gif . Töötab ainult Elisa enda kanal.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2022 21:08:20 vasta tsitaadiga

sama pelgus
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2022 09:55:09 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mustamäel asi maas- P202 kõikidel boxidel ees. Isegi Elisa litril. thumbs_down.gif . Töötab ainult Elisa enda kanal.


Kesklinnas oli sama jama. Arvasin juba, et Android TV äpp katki või kokku jooksnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2022 13:28:25 vasta tsitaadiga

ailai kirjutas:
Võrreldes sellega, mis alguses see Elisa boks oli on asi pärast süsteemiuuendust natuke paremaks läinud. Enam ei tee iga äpi avamise peale restarte. Aga aeglane on ta selle raha eest küll. Puldil jookseb mingil hetkel vist BT kinni ja siis ei toimi enam korralikult. Ajab ikka närvi küll! Võtsin ka omal ajal osamaksetena (muud võimalust siis ei olnud) lootuses, et Elisa enda kaup on ikka korralik. Aga sain ikka petta küll. Palju odavamalt saab palju parema asja, mis teeb sama töö ära ilma närve söömata.


Go3 box on sama saast.
Sorri väljenduse pärast, aga ~80€ eest ootaks paremat. Jätsin ka väikese review'i
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.06.2022 12:25:17 vasta tsitaadiga

Saadeti just teavitus, et alates 01.08 on järelvaatamine 30 päeva ja sellest ka kuutasu 1€ kõrgem.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 01.07.2022 07:04:35 vasta tsitaadiga

Pärast viimast android tv appi uuendust peab aeg ajalt keelt käsitsi valima dispite et defaultid paigas
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 03.07.2022 10:30:09 vasta tsitaadiga

Ja subtiitrite kuvamine A9'le pole ikka korda tehtud?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2022 12:24:13 vasta tsitaadiga

Osadel telekatel on ka puudu. Alles hiljuti tulu rakendusele uuendus, lootsin, et sai korda aga ei. Seda ära parandada poole aasta jooksul pole suudetud.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 03.07.2022 15:55:58 vasta tsitaadiga

Siis pole mõtet uuele katsele minna, kui subtiitreid ei kuva endiselt. Samuti mul oli probleem subtiitrite kuvamisega icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 11.07.2022 09:41:52 vasta tsitaadiga

Tundub, et ma leidsin sellele "must ekraan ja ainult Kodu, Kava, Huub jne menüü üleval ääres" probleemile ise lahenduse. Kuna jälle oli vaja Force close Elisa äpile teha, et pilt ette saada, siis kolasin äppide menüüs ja pool kogemata vajutasin Permissions menüüle. Files and media permission oli pandud Don't allow ja mina ei mäleta, et Elisa äpp seda õigust minu käest kunagi küsinud oleks. Muutsin selle 3 päeva tagasi Allow peale oma kahes Nvidia Shield TV seadmes ja peale seda pole kordagi seda probleemi enam olnud. Varem pidin suht iga päev vähemalt korra Force close tegema, et pilt uuesti ette saada.
Ei tea kas see on ainult Nvidia Shield TV probleem, et selles seadmes Elisa äpp ei küsi endale seda õigust või on see üldisem probleem. Ehk on kellelegi veel abiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2022 10:55:09 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Tundub, et ma leidsin sellele "must ekraan ja ainult Kodu, Kava, Huub jne menüü üleval ääres" probleemile ise lahenduse. Kuna jälle oli vaja Force close Elisa äpile teha, et pilt ette saada, siis kolasin äppide menüüs ja pool kogemata vajutasin Permissions menüüle. Files and media permission oli pandud Don't allow ja mina ei mäleta, et Elisa äpp seda õigust minu käest kunagi küsinud oleks. Muutsin selle 3 päeva tagasi Allow peale oma kahes Nvidia Shield TV seadmes ja peale seda pole kordagi seda probleemi enam olnud. Varem pidin suht iga päev vähemalt korra Force close tegema, et pilt uuesti ette saada.
Ei tea kas see on ainult Nvidia Shield TV probleem, et selles seadmes Elisa äpp ei küsi endale seda õigust või on see üldisem probleem. Ehk on kellelegi veel abiks.



Force close on Elisa nuhtlus ka teistel seadmetel. Elisa ise keeldub muidugi seda tunnistamast. Ise olen proovinud android tv telekal. Proovin mõne aja pärast uuesti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 11.07.2022 11:12:28 vasta tsitaadiga

Pole kordagi pidanud mingit Force close tegema, kui viskab mingi errori siis back nuppu ja kõik. Sony android tv, stick 4k ja litter kasutuses.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 13.07.2022 16:16:55 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Peale viimast uuendust on Shieldil iga käivitus P212 ees. Vahetad kanalit ja töötab. logimisjamasid pole olnud. Mibox seda jama ei tee.

Kas sul on 2GB mäluga 2019 aasta Shield?

Mul on 2 Shield'i. Uuel 2019 Shield 2GB versioonil on igal käivitusel see error ees, aga vanal 2015 Shield TV 3GB versioonil on suht harva. Nüüd mõtlen kas peaks selle 2GB tagasi saatma ja ikka PRO versiooni 3GB mäluga võtma.

EDIT: Nevermind, asi pole mälus, vaid selles mis järjekorras seadmed käima lähevad. Ilmselt on mingi HDMI handshake/display check'i teema ja see feilib kui teler veel ei tööta sellel hetkel kui äpp seda kontrollib. Kui ma teleri enne sisse lülitan ja siis Shield'i äratan, siis errorit ei tule ja pilt on kohe ees. Kui aga kasutan Shield'i pulti mis mõlemad korraga sisse lülitab, siis on iga kord error ees.
Mul on see probleem LG teleriga, mis mingil põhjusel ei saada käima minnes HDMI-CEC power up käsku ühelegi seadmele ja selle pärast kasutan ma selle telekaga Shield'i enda pulti mis paistab et saadab nii IR kui shield'ile wake up käsu samal ajal või siis ainult shield'i wake up käsu ja shield äratab HDMI-CEC kaudu teleri.
Proovin hiljem mõne teise teleriga ja vaatan mis seal juhtub.

EDIT2: Sidusin uuema Shield'i puldi vana 2015 Shield'iga mis on Samsungi teleri küljes ja kui nüüd selle uue puldiga käima panna siis on ka iga kord P212 error ees. Tundub üsna kindel, et probleem on seotud sellega mis järjekorras sedmed tööle lähevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2022 16:35:11 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Kas teil Huubi sisu castimine töötab? Üritan aru saada, kas mul on kuskil mingi kala süstemis või see ongi katki.

Telefon (või brauser) leiab võrgust seadme üles (mibox 3) ja suudab edukalt ühenduda (ekraanile ilmub Elisa pilt). Huubi sisu castida üritades viskab sekundiks paariks selle sinise rõnga keerlema ja siis tuleb Elisa pilt tagasi. Telefon jääb tuima järjekindlusega edasi üritama (e sinna mingit viga tagasi ei saadeta).
Samas näiteks seda kassalindi kanalit saab edukalt castida (mul telekanaleid pole tellitud, ei tea, kas need ka toimiksid).

Miboxis olev Elisa äpp töötab igast asendist, castimine aga jukerdab.

Kas keegi viitsiks korra sama asja proovida - kas mingit Huubis olevat sarja või filmi õnnestub castida?

Tüütasin täna pikalt üht Elisa helldeski tütarlast ja tema sõnul neil kõik töötab. Samas ma olen nüüd juba kolme erineva seadmega proovinud (Mibox, AndroidTV'ga telekas ja lõpuks Chromecast gen. 2) + erinevad telefonid/tahvlid erinevates ja kõigiga alati täpselt samad sümptomid.

Telefonist - https://www.youtube.com/watch?v=HteNc5uwXr0
Arvutist - https://www.youtube.com/watch?v=Iz2dhxOTtPc
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 839, 840, 841 ... 885, 886, 887  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.