Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2022 15:09:51 vasta tsitaadiga

Etz, Kas seda ei lahendaks kaardil nö path kuvamine kui on kaks või rohkem sama nimega kausta?
Või erinevad kaardi värvid vms.

Brauserites on ju samuti sama nimega kaarte ja inimesed saavad hakkama.
Seega ma ei mõista miks exploreri kaardid nii hirmutavad on.
Pealegi ma loogiliselt eeldaks, et poweruserid kasutavad niikuinii juba ammu kolmanda osapoole failihaldurit kui võimalik (no tööl ilmselt ei lubata custom softi paigaldada).

Näiteks Files mis on väga Exploreri sarnane: https://github.com/files-community/Files
Või see: https://github.com/omeryanar/FileExplorer

Muide huvipärast proovisin ja RTM buildis ehk 22H2 (22621) ei saa exploreris kaarte sisse lülitada. Veidike uurides pakutakse, et kas on kood eemaldatud sealt või siis "aktiveerimiskood" kaotatud.
Paistab, et see tuleb 23H2 peale siis järelikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2022 15:23:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Etz, Kas seda ei lahendaks kaardil nö path kuvamine kui on kaks või rohkem sama nimega kausta?
Või erinevad kaardi värvid vms.


Jah lahendaks, paraku näiteks MacOS seda vaikimis ei tee, näitab vaikimisi ainult viimase alamkausta nime.
Elame näeme, kuidas Windowsis see implementeeritakse. icon_rolleyes.gif

Tomorrow kirjutas:
Näiteks Files mis on väga Exploreri sarnane: https://github.com/files-community/Files
Või see: https://github.com/omeryanar/FileExplorer


Töömasinasse, ei taha päris igasugu "sodi" sedasi installida, kuigi otseselt keegi seda ei keela meil.
Siiani on ka vaikimis failihaldur ilusti asja ära ajanud, icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2022 12:38:45 vasta tsitaadiga

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/new-windows-11-privacy-feature-lists-apps-that-used-your-microphone-camera/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2022 10:09:43 vasta tsitaadiga

Windows Defender can Significantly Impact Intel CPU Performance, We have the Fix
https://www.techpowerup.com/295877/windows-defender-can-significantly-impact-intel-cpu-performance-we-have-the-fix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2022 14:22:09 vasta tsitaadiga

Viimane uuendus üllatab juba mitmendat päeva, proset ei koorma ja lapaka vent on hästi vaikseks jäänud thumbs_up.gif
https://support.microsoft.com/en-us/topic/june-23-2022-kb5014668-os-build-22000-778-preview-2b5f1da6-d602-48b4-b443-96b460e3c38d
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.07.2022 14:57:48 vasta tsitaadiga

Kas win11 oskab õigesti arvuti idle olekut tuvastada?
Kõik win, ka win10 hakkavad viirusetõrjet ja uuendusi peale toppima JUST siis kui mängu käima tõmbad. Teadagi, et MP on iga ms oluline ja siis tunned kuidas lõka lõka hakkab pihta. D2fwnder ei anna kusagil märku ka, uuendused saab kiiresti 7p edasi lükatud vähemalt. Samas seisab PC õhtul ka tunde niisama, siis ei märka uuendama hakata.
Gaming Moded ja asjad sai kunagi kinni topitud, sest win hakkas jälle mingeid oma toiminguid taustal tegema ja mängides muutus aeglasemaks tuntavalt.

Kui see olukord paranenud, siis oleks küll argument edasi kolida. Muidu pole vist direct drivest ka midagi kuulda.
AMD SAM peaks ka mõlema all toimetama sama ilusti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2022 15:12:33 vasta tsitaadiga

Selline asi on olemas. Võib-olla sul see sisse lülitatud ja siis õhtul mängima hakates saab "tipptund" läbi? Ma olen täheldanud, et selle ajal ei tiri ka uuendusi alla.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2022 15:30:47 vasta tsitaadiga

ma proovisin ükskord panna 00:00 - 23:59 aga ei sobinud, hakkas miskit kobisema. Aga no kust krt mina tean millal "active" olen, pole mingit exceli tabelit kus on kivisse raiutud, et kell x -y teen tööd, kell z-q loen foorumit/uudiseid, kell k-l olen üldse kodust ära, kell p-n koristan tuba, kell u-w vaatan telekat ja kell d-g magan icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2022 16:42:57 vasta tsitaadiga

Seepärast ma ei usaldagi automaatseid süsteeme ja teen uuendused käsitsi siis kui mulle sobib. Tavaliselt reedeti peale tööd. Siis tean et olen arvuti ees ja saan kohe parandada kui miskit valesti läheb ja saan changelogid läbi lugeda, et midagi üllatusena ei tuleks.
Siis on ka endal rahu, et online mängu ajal ei hakka midagi tõmbama või uuendama.

EDIT:

Windows 10 vs Windows 11 for Content Creation: 8 Month Update
https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Windows-10-vs-Windows-11-for-Content-Creation-8-Month-Update-2349/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2022 15:32:32 vasta tsitaadiga

You’ll soon be able to install major Windows 11 updates during setup
https://www.xda-developers.com/windows-11-22000-829-major-updates-setup/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.07.2022 12:58:57 vasta tsitaadiga

See ongi siis nagu see suur oodatud aastane uuendus mis augustis tuleb ja mida oodati?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 13:16:36 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
See ongi siis nagu see suur oodatud aastane uuendus mis augustis tuleb ja mida oodati?

Ei 22000.829 on uuendus eksisteerivale stabiilsele versioonile.
Suur uuendus on 22622.xxx

Microsoft moves to new Windows development cycle with major release every three years, feature drops in between
https://www.windowscentral.com/software-apps/windows-11/microsoft-moves-to-new-windows-development-cycle-with-major-release-every-three-years-feature-drops-in-between

Windows 12 juba 2024 aastal?

Arvestades kui kaua Microsoftil on läinud alates Windows 10-st (tegelikult 8 nõudis kah järeltööd), et saada OS stabiilseks, siis ma kardan et selline samm võib tähendada poolpiduseid versioone iga kolme aasta tagant.
Positiivne võib olla see, et iga selline versioon peaks olema kõige stabiilsem just siis kui uue väljastatakse. Eeldusel, et vana kohe unsupported staatusesse ei kuku. Aga see ja kogu artikkel on hetkel lihtsalt spekulatsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 13:34:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Selline asi on olemas. Võib-olla sul see sisse lülitatud ja siis õhtul mängima hakates saab "tipptund" läbi? Ma olen täheldanud, et selle ajal ei tiri ka uuendusi alla.
Spoiler Spoiler Spoiler

Või ka nii:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 13:42:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru Microsoftist. Windows 11 on default installis kaasas vana Microsoft Store, mida tuleb kohe uuendama hakata. No c'mon eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.07.2022 14:28:23 vasta tsitaadiga

Tomorrow ju siis raha ahnus suur et nii tehakse, no a see kõigest minu talupoja mõistuse oletus
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 14:42:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma ei saa aru Microsoftist. Windows 11 on default installis kaasas vana Microsoft Store, mida tuleb kohe uuendama hakata. No c'mon eusa_wall.gif

See pole unikaalne MS probleem. Androidil sama. Paigaldan näiteks nullist uue versiooni ja pean hakkama uuendama sisseehitatud äppe millest osad on nii vanad, et launchisid vist koos selle androidi versiooni esimese buildiga.
Vanasti oli äpp nimega Titanium Backup (eksisteerib ja toimib siiani aga pole ammu uuendatud) kus oli valik "Integrate updates of system apps into ROM".

Võimalik, et mingi skript vms eksisteerib ka Windowsi jaoks aga ideaalselt peaks seda tegema arendaja - antud juhul MS ise. Eriti kui jutt käib Store'st endast mis on aluseks paljude teiste programmide uuendamiseks. Ehk siis peab tegema uuenduse, et saada uuendusi. Sama ka Androidis Google Play ajakohasusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 15:23:14 vasta tsitaadiga

Mis seal stores ikka niiväga on. Vantage tuleb sealt, aga mingi linuxi distro repository laadset asja pole, kust (peaaegu) kõik vajaliku saab.
Et mida ei saa - palju asju, putty, heidisql, total commander, winscp, virtualbox jne. Ehk lihtsam on öelda mida saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 15:53:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mis seal stores ikka niiväga on. Vantage tuleb sealt, aga mingi linuxi distro repository laadset asja pole, kust (peaaegu) kõik vajaliku saab.
Et mida ei saa - palju asju, putty, heidisql, total commander, winscp, virtualbox jne. Ehk lihtsam on öelda mida saab.
Storest saad natukene turvalist tunnet, et keegi on sutsu vaeva näinud ning tarkvara vastab mingitelegi nõuetele. MSi poes väga palju nodi pole jah.

Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ma ei saa aru Microsoftist. Windows 11 on default installis kaasas vana Microsoft Store, mida tuleb kohe uuendama hakata. No c'mon eusa_wall.gif

See pole unikaalne MS probleem. Androidil sama. Paigaldan näiteks nullist uue versiooni ja pean hakkama uuendama sisseehitatud äppe millest osad on nii vanad, et launchisid vist koos selle androidi versiooni esimese buildiga.

ot:
See on jah üsna müstiline, kuidas MS ja Google nagu midagi teevad, aga tulemus on üsna kohutava kasutajakogemusega. Igatepidi OT, kuid näpin ühte Androidiga tahvlit ja no lihtviisiliselt kehvasti on mitmed asjad lahendatud. Ühtepidi saab justkui asju rohkem seadistada, aga samal ajal on igalpool ikkagi piirid ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 15:56:56 vasta tsitaadiga

napoleon, Nõus. Ma lihtsalt tõin välja selle, et store on ise platvorm. Kas linuxil package manager nõuab kah uuendust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 16:07:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
napoleon, Nõus. Ma lihtsalt tõin välja selle, et store on ise platvorm. Kas linuxil package manager nõuab kah uuendust?
ot:
Linuxis on pakihaldur lihtsalt üks programm, programmid tahavad ikka uuendusi. Mida uuema distro võtad, seda uuem soft on, aga üldiselt on nii, et värskelt tõmmatud distro puhul on päev peale installi juba uuendusi ja nii see jääbki. Mida vanema võtad, seda rohkem saad algul uuendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 16:29:31 vasta tsitaadiga

Ööse lasti välja killswitch sisuliselt nüüd kontrollib igakord bootimisel kas raud on toetatud. Kes trikkitasid ja pressisid peavad win 10ne peale tagasi kolima või uuendama rauda.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 17:04:27 vasta tsitaadiga

Margus, viidet paluks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 18:26:50 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Ööse lasti välja killswitch sisuliselt nüüd kontrollib igakord bootimisel kas raud on toetatud. Kes trikkitasid ja pressisid peavad win 10ne peale tagasi kolima või uuendama rauda.

Kontrollisin uuendusi, ei ole midagi taolist tulnud:
https://www.youtube.com/watch?v=L-LI2CBIjiA

EDIT:
Panin peale, kuigi raud ei toeta Win11, läheb käima ludinal nagu ennegi. Mingit vahet pole eelmise 795`ga:


viimati muutis Bilderberg 22.07.2022 22:17:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 19:07:52 vasta tsitaadiga

KB5015882
https://support.microsoft.com/et-ee/topic/21-juuli-2022-kb5015882-operatsioonis%C3%BCsteemi-j%C3%A4rk-22000-829-preview-473e1d95-06a0-4f40-9554-cdc7cca85584

Sisuliselt saate edasi kasutada kuid rohkem uuendused peale ei lähe võib juhtuda ,et winni sisse ei saagi tulevikus.

Uus! Annab teile võimaluse üle minna uuemale Windows 11 versioonile Windowsi esimesel käivitamisel, kui teie seade sobib.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 22.07.2022 21:04:36 vasta tsitaadiga

Margus, su jutu peale kontrollisin uuendusi ja pakkus ka seda. Õnneks mingit uuemat versiooni jne ei pakkunud. Tegin igaks petteks ka shut down ja uuesti käima. Vb aitas see, et win11 on ebasobivale masinale omal ajal Rufusega peale lastud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.