Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1157, 1158, 1159
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
36%
 36%  [ 14 ]
10-8a
18%
 18%  [ 7 ]
8-6a
18%
 18%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 3 ]
4-2a
7%
 7%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
10%
 10%  [ 4 ]
hääli kokku : 38

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pents
HV kasutaja
pents

sõnum 09.05.2022 14:03 vasta tsitaadiga

yerba, beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2022 18:23 vasta tsitaadiga

Soovitage Eesti klanni discordiga kus lihtsalt olla icon_rolleyes.gif GM ja muus osa eriti ei võta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

sõnum 13.05.2022 21:20 vasta tsitaadiga

https://eu.wargaming.net/clans/wot/500006236/

Pexec Endine Mehed Metsast.
Meil selline rahulik "penskarite" klubi.
Discord ka olemas.

FastPotty
HV kasutaja

sõnum 24.06.2022 22:59 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
FastPotty, Parem seleta lahti, et kuidas on mu viimase 30p võiduprotsent on 70,77%(65 lahingut) ja ma pole platoonis mänginud - overal võiduprotsent on 52,80% ja WN8 ~1500

Muutus tekkis peale seda, kui mul premm konto läbi sai ja hakkasin mängima WoT-i poolt tasuta antud tankiga icon_eek.gif

Sest sa said tasuta tanki icon_smile.gif Need annavad alati alguses hea WR.. Nagu ka müügis olevad tankid..

Tee veel 100 mängu ja kirjuta uuesti siia oma viimase 30 päeva WR. Et asi aus oleks, lisa siia ka oma kasutajakonto. Hetkel on see ju mingi poolaka oma.

Mis puudutab neid TB ja GB ja muid baite, siis ma pakun, et võiks ikkagi täiskasvanuks saada ja inimlikust veast aru saada.. Kui keegi kirjutab Mikrosoft või Vindovs 11, siis me saame ju kõik aru, millest jutt käib, eksole? Või ei saa?

Kõik need gigabitid ja megabitid ja terabitid - jah, ma olen täiesti võhik selles kõiges ja kindlasti mõni "mees" tunneb ennast väga tähtsana, kui ta suudab minu öeldut liigitada mitte eksimuse, vaid rumaluse alla - las talle jääb see võimalus.

Ja palun võtke teadmiseks, et mina ei figureeri siin foorumis ei tähelepanu ega teema elavdamise pärast, vaid seetõttu, et WoT lihtsalt oli mitu aastat minu elu osa. Seega - see köitis minu tähelepanu ja üks väheseid WoT-i foorumeid, on siin. Kus veel sõna võtta, kui mitte WoT-i eestikeelses foorumis?

Vahepeal poetasin siia ka niisama teri laiali, mõni ikka need üles nokkis - aga ma ei ole kunagi tahtnud kedagi otseselt solvata või naeruvääristada. Mul lihtsalt ei ole selleks vajadust.

Mina olin siin suuresti Ericku tõttu, temaga oli mul algusest peale hea klapp ja ma usun, et ta oli üks parimaid WoT-i mängijaid Eestis. Ja ma loodan, et ta ei tule enam kunagi siia tagasi, sest see on päriselu raiskamine. Päris elu, mida on üks ja ainus.

P.S. Räägin oma kogemusest WoT-iga.. Mul on üks armas koer, bullterjer.. Käin temaga igal õhtul, kindlal kellalajal, jalutamas. Koer palus pissile. Aga juhtus nii, et sattusin mingisse Skirmish platooni, mis oli ratingus 2. kohal. No võit võidu järel, ikka võit, ikka võit, esikoht oli juba käega katsuda..Ei saa õue, ei saa...
Ja koer pissis vaiba täis..

Tunnen siimaani süümepiinu koera ees, et see WoT oli mulle tähtsam, kui minu lemmikkoer..
tagasi üles
dud66
HV veteran
dud66

sõnum 28.06.2022 18:33 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Tee veel 100 mängu ja kirjuta uuesti siia oma viimase 30 päeva WR. Et asi aus oleks, lisa siia ka oma kasutajakonto. Hetkel on see ju mingi poolaka oma.

Kui ilusad ilmad läbi saavad, siis eks teen ära icon_wink.gif

Edit: 5 mängu suutsin, vast läheb lähiajal jahedamaks icon_lol.gif

näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1157, 1158, 1159
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.