Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung tõi turule uue nutikella Galaxy Watch4 ja juhtmevabad kõrvaklapid Galaxy Buds2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ChiefCake
HV vaatleja
ChiefCake

liitunud: 23.10.2019




sõnum 12.08.2021 09:54:14 Samsung tõi turule uue nutikella Galaxy Watch4 ja juhtmevabad kõrvaklapid Galaxy Buds2 vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Samsung esitles virtuaalsel tooteüritusel koos uute volditavate nutitelefonidega ka uusi kantavaid nutiseadmeid – Galaxy Watch4 nutikella ja Galaxy Buds2 kõrvaklappe. Nutikellad on nüüd varustatud uue operatsioonisüsteemiga Wear OS Powered by Samsung ning nendega on võimalik esmakordselt mõõta lisaks vererõhule ja EKG-le ka kehakoostist.

„Kõige suurem sisuline uuendus Galaxy Watch4 nutikellade puhul on kindlasti operatsioonisüsteem. Kellad on nüüd varustatud Samsungi ja Google’i koostöös valminud Wear OS Powered by Samsung operatsioonisüsteemiga, mis tähendab, et kasutajatel on kella kaudu nüüd erinevaid Google’i teenuseid palju lihtsam kasutada ja võimalusi on rohkem. Näiteks saab nüüd kella peal kasutada väga laias valikus populaarseid spordi ja terviserakendusi nagu Adidas Running, Calm, Strava ja Spotify. Samuti saab soovi korral kellaga navigeerimiseks kasutada Google Mapsi. Lisaks on kell varustatud uue kasutajaliidesega One UI Watch 3,“ selgitas Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma.



Galaxy Watch4 nutikellast tuleb müügile kaks mudelit – Galaxy Watch4 Classic ja Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 Classic on Samsungi nutikellade kasutajatele tuttava disainiga. Selle sihverplaati ümbritseb metallist ring, mida on võimalik kella eri funktsioonide vahel liikumiseks keerata. Galaxy Watch4 on minimalistlikuma disainiga mudel, millel keeratavat sihverplaati ei ole.

Uued nutikellad on varustatud Samsungi ainulaadse BioActive sensoriga. Tegemist on lahendusega, mis ühendab endas kolm funktsiooni – optiline pulsimõõtja, elektriline südamerütmi ja bioelektrilise takistuse analüüs. Sensor lubab kasutajal nutikellaga vererõhku mõõta, EKG-d võtta, jälgida vere hapnikusisaldust ning esmakordselt ka kehakoostist mõõta. Kehakoostise mõõtmine annab kasutajatele rohkelt kasulikku infot nende tervise kohta, näiteks keha rasvaprotsent või veeprotsent. Kehakoostise mõõtmine kellaga kestab 15 sekundit, mille jooksul kogub seade kasutaja kohta 2400 andmepunkti, mille põhjal hinnang koostatakse.



„Samuti on kellal olemas kõikvõimalikud muud trenni ja vaba aja funktsioonid, mis on saadaval olnud juba varasematel Samsungi nutikelladel,“ ütles Aasma.

Seespool on kellal Samsungi uus 5 nm protsessor, mis on 20% kiirem ja graafikakiip, mis on lausa 10 korda kiirem kui eelmisel mudelil. Lisaks on kellal 16 GB salvestusruumi, et kasutajad saaksid soovi korral muusikat otse kellale laadida ja seda seejärel kõrvaklappidest ilma telefoni kasutamata kuulata. Samuti on kellad eSIM tehnoloogia toega, mis tähendab, et soovi korral saab kellaga helistada ja üle interneti muusikat striimida otse nutikellalt ja telefoni kaasa võtma ei pea.

Lisaks kelladele esitles Samsung uusi Galaxy Buds2 kõrvaklappe, mis on Samsungi seni väikseimad ja kergeimad kõrvaklapid, mistõttu on neid palju mugavam kanda ning need ei kuku kõrvast nii kergesti välja.

„Uued kõrvaklapid tulevad mürasummutusega, seega sobivad need hästi lennureisile või kohtadesse, kus väliseid helisid soovitakse vältida. Samsungi kõrvaklappide tootevalikust võiks Galaxy Buds2 klappe võrrelda Galaxy Buds Pro mudeliga. Buds2 klapid on võrreldes Buds Pro mudeliga taskukohasema hinnaga ja kergemad ning pakuvad sealjuures siiski väga head helikvaliteeti tänu klappide kahesuunalistele kõlaritele,“ sõnas Aasma.

Galaxy Buds2 kõrvaklapid ja uued Galaxy Watch4 nutikellad tulevad müügile 27. augustil ja seadmeid saab eeltellida alates tänasest.

Värvivalik:

Galaxy Watch4 – Must, Roosakuldne, Roheline
Galaxy Watch4 Classic – Must, Hõbedane
Galaxy Buds2 – Grafiit, Valge, Oliiviroheline, Lavendlililla

Tehnilised andmed



tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2021 01:37:11 vasta tsitaadiga

Pressiteates võiks ikkagi kella akust ka paar sõna rääkida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 13.08.2021 07:08:36 vasta tsitaadiga

Ühepäevane aku ei ole midagi sellist millega kelkida saaks icon_smile.gif .
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2021 11:31:29 vasta tsitaadiga

Kell enam õunaga ei tööta... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 13.08.2021 16:19:56 vasta tsitaadiga

Ei mõista miks peab nii palju asju läbi kella käima ja vaatama jne. Olenemata tootjast.
Hübriidkellad mis näevad head välja ja kuvavad sulle piisava info kellale (minu jaoks siis piisab kui annab teada sisse tulevast kõnest ja sõnumist) ning mille akud peavad ikka kaua vastu on ju poole ägedamad kellad.
Kas kõik nende "ägedate" kellade omanikud on südame haiged, et EKG pidevalt kasutama peab? Arsti ettekirjutus? Kõlar, mikrofon, GPS jne, miks ma peaksin läbi sellise lukuaugu midagi vaatama, kuulama ja lugema?
No ma tean, mulle on põhjendatud korduvalt, et jaa vaata kui telefoni maha unustad/ei pea kaasas kandma koguaeg. Mis ajast telefonid on nii rasked ja ebamugavad nüüd, et neid ei saa enam kaasas kanda.
Mida enam mõtlen seda rohkem ajab naerma, kuidas see on suurfirmade poolt meile selgeks tehtud kui äärmiselt vajalikud asjad, mida need tegelikult ju ei ole icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2021 17:36:07 vasta tsitaadiga

No proovi ära ja saad teada. Mina näiteks ei taha hommikuse jooksu ajal telefoni taskus kanda sest see segab liiga palju (ega ka mingit paela ümber käevarre ajada et telefoni seal siis hoida), LTE toega kell randmel mis mõõdab jooksuga seotud metricuid ja kuulad muusikat wireless klappidest ning keegi helistama peaks siis ei jää ka kõne vastamata, väga mugav ju.
Parasjagu kodus toimetad midagi, telefon teises toas ja saad kõne vastu võtta randmelt.
Aku laeb ka piisavalt kiiresti nii et kui sa just ennast pesemas ei käi et selleks ajaks panna kell laadima siis võrdlemisi märkamatu vajadus seda kella ka laadida.

Ma ei ütle et see seadeldis hädavajalik on, paljude asjadeta saab hakkama (ka nutitelefonita) ent teatud pisiasjad mida smartwatch pakub teevad elu mugavamaks ja inimene on mugav olend.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 13.08.2021 18:26:20 vasta tsitaadiga

Kas selleks, et teada saada ja proovida pean ostma selle kella. Ei proovi, sest mul ei ole seda vaja. Mugav, noh ma ei tunne et ma millestki oleksin ilma jäänud kui mul sellist mugavust ei ole. Minu jaoks ei ole mugav igapäev kella laadima panna. Enamus kordadel on kell ka pesemise või siis ujumise ajal käe peal - võib-olla tõesti ons ee imelik aga elan rahulikult edasi selle teadmisega. Korra kuus peaks olema miinimum laadima panemiseks. Miks värviline ekraan kella peal peaks parem olema? Miks mitte kasutada e-ink kraani? Võtab vähem energiat ja päikese käes ilusti loetav ning nähtav. Ma jään jätkuvalt arvamusele, et tegemist on liigse usinusega disainida kella mis teeb kõike ja peaks su elu mugavamaks tegema aga ometigi on see pakutav mugavus kaheldava väärtusega.
Kui midagigi positiivset öelda siis seda, et Samsungi kella disain näeb parem välja kui Apple oma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2021 18:32:13 vasta tsitaadiga

Aga siis sa polegi selle toote sihtgrupp, selles pole midagi valesti
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 13.08.2021 18:54:59 vasta tsitaadiga

Eks see kell ongi mõeldud inimesele, kel rohkem kui üks sõber on ja seeläbi ka sotsiaalsem.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 13.08.2021 19:39:43 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Eks see kell ongi mõeldud inimesele, kel rohkem kui üks sõber on ja seeläbi ka sotsiaalsem.

Kui inimesel ei ole sellist kella siis sa kohe tead, et inimesel on ainult üks sõber ning kohe kindlasti pole ta sotsiaalne inimene icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 13.08.2021 21:54:56 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
bjaka kirjutas:
Eks see kell ongi mõeldud inimesele, kel rohkem kui üks sõber on ja seeläbi ka sotsiaalsem.

Kui inimesel ei ole sellist kella siis sa kohe tead, et inimesel on ainult üks sõber ning kohe kindlasti pole ta sotsiaalne inimene icon_eek.gif


Seda ma ei väitnud. Ütlesin, et see kell on MÕELDUD pigem sellisele sihtgrupile.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 13.08.2021 22:02:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

minu jaoks siis piisab kui annab teada sisse tulevast kõnest ja sõnumist

Ja minu jaoks ei piisa - edasi pole mõtet ju vaielda icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2021 14:28:59 vasta tsitaadiga

Ise Galaxy Watch 4 LTE 44mm kasutaja ja väga rahul.
* eSIM peal ja mobla võib kasvõi koju jätta, helistamised saab tehtud. SMSid tulevad sisse jne.
* Natuke naljakas aga kellas on veebibrauser. Jah saab sellest 450*450 piksliselt ekraanilt kasvõi Youtube videosid vaadata. Kuna 4G on ka ilma moblata olemas, siis brauser tegelikult täiesti omal kohal. Paaril korral isegi väga vaja läinud.
* Google Pay, saab nutikellaga maksta isegi kui rahakott/pangakaardid/mobla kaasas pole.
* Erinevad mõõdikud. EKG, veresuhkur, keha koostise mõõtmine, stressitase jne jne. Isegi rohkem kui praegu mobladest leiab. Miinusena kirja, et kõik mõõdikud ilma Samsa moblata ei tööta.
* Pilti ei tee aga mobla pilte saab vaadata.
* 44mm versiooni aku aktiivse kasutamisega kahte päeva mul vastu ei pea, kui 4G mobla lähedusel väljas ja trenni ei tee, siis kaks päeva peab vastu küll. Aku võiks kauem kesta aga samas ma ei tahaks, et kell oleks aku arvelt raskem ja suurem.
* Proovisin ka Galaxy Watch 4 Classicut aga 46mm versiooni 52g kaal tundus minu käel ebameeldiv. 44mm GW4 on 30g ja väga kerge on ära unustada, et kell on käe peal.
* Väike ekraan tähendab, et paljud toimingud võtavad moblaga võrreldes kauem aega, näiteks mõne veebilehe või pildi otsimine aga ikka palju parem kui mitte midagi.
Hämmastav kuidas pisike 2x1.18GHz Cortex A55 prosega kellake suudab nii palju asju ära teha. Elu ilma moblata tundus enne väga piinarikas, nüüd täitsa talutav. Oleks võinud juba varem selle kella peale üle minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2022 09:26:10 vasta tsitaadiga

Galaxy Watch4 Classic 46mm aku peab ikka suhteliselt vähe vastu. Eile näiteks võtsin 21 ajal õhtul laadimast ja panin käele. Öösel magasin. Praeguseks on 65% akut järel thumbs_down.gif Öösel oli kell veel "Bedtime mode"-s, et ekraan aktiivseks ei läheks.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2022 10:33:59 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Galaxy Watch4 Classic 46mm aku peab ikka suhteliselt vähe vastu. Eile näiteks võtsin 21 ajal õhtul laadimast ja panin käele. Öösel magasin. Praeguseks on 65% akut järel thumbs_down.gif Öösel oli kell veel "Bedtime mode"-s, et ekraan aktiivseks ei läheks.


siis on ikka midagi nihu, ma täpseid numbreid ei mäleta, aga mul läks öösiti vast max kümmekond protsenti kaduma.

LTE mudelitel, nii sellel kui eelnevatel võib küll olla muresid kestvusega - endisel kolleegil ei pidanud siseruumis kell õhtuni vastu. Kell pendeldas ilmselt ühe moblarepiiteri küljest teise külge ning kukkus üsna kiirelt ära.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2022 22:48:59 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:

LTE mudelitel, nii sellel kui eelnevatel võib küll olla muresid kestvusega - endisel kolleegil ei pidanud siseruumis kell õhtuni vastu. Kell pendeldas ilmselt ühe moblarepiiteri küljest teise külge ning kukkus üsna kiirelt ära.

Abx LTE mitte always on vaid auto peale panna. Nii tuleb LTE ainult siis taha, kui mobla sinihamba levist väljas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2022 23:03:33 vasta tsitaadiga

Mul LTE versioon jah ning "Mobile networks" on auto peal. Hetkel on 27% akut veel järgi. Ei kujuta ette mida ta öösel tegi, et pea pool akut selle ajaga läks. Vaatab mis edaspidi on.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 17.06.2022 01:19:35 vasta tsitaadiga

2 päeva on lagi jah sellega kui kõik asjad sees.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung tõi turule uue nutikella Galaxy Watch4 ja juhtmevabad kõrvaklapid Galaxy Buds2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.