Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2022 23:45:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
...
ja kui ta on sedaväärt, et sulle seal keskkonnas juba midagi makstakse, siis mujalt saad ikka rohkem icon_lol.gif


Tüüpiliselt nii ta on. Too hetk oli seal 100€ boonust. Kasutatuna maksis ta miski 200-250€ kui mu mälu ei peta. Paari aasta peale miski 3 viga, et lendas õnnetult näpust. Eest puruks, tagant puruks, takka peale tuvastati ekraanil sissepõlenud kohad (valge kollakaks tõmbunud õrnalt teatud kohtadest) icon_rolleyes.gif Tagavaraks ka kogunenud 3-4 telefoni, mis palju paremas korras. Reaalselt viimati tagavara vaja läinud vist pea 10a tagasi.


Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.05.2022 07:50:10 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Aga kes see paneb telefoni võtmetega või mille iganes muuga samasse taskusse? Mitteiial pole seda teind.

Kunagi ei tea. Mina kah tavaliselt ei pane aga eelmise telefoniga see juhtus, sest oli kiire ja takso oli juba ees. Taksos avastasin, et kaitseklaas mõrane.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 31.05.2022 15:48:02 vasta tsitaadiga

Soetasin S22 ja pärast oma käe järgi seadistamist ja kõikvõimalike äppide tapmist peab aku minu tagasihoidliku kasutamise juures kenasti 2 päeva vastu, seega ei kurda. Soovitan forseerida side 4g peale, sest õige 5g veel ei levi ja selle pidev otsimine võtab ilmselt rohkem akut, kuid püsivalt LTE peal olek. Screentime 4+ h mõlemal päeval. Mänge ei mängi, kuid paar videot saab ikka vaadatud.

Üks asi natuke häirib. Nimelt fotoäppis ja tavalises fotoreziimis on võimalus nö giffe või siis ilmselt minivideosid teha, kui pildistamisnuppu sekundi peal hoida. Rõhuva enamuse ajast saan pildid tehtud, kuid vahest jääb pöial natuke kauemaks nupu peale ja telefon üritab videot tootma hakata. Kiirelt lahti lastes ei tee ta ei pilti ega ka videot, kohmitseb miski 3 sekundit video ja pildireziimi vahel ning hetk jääbki jäädvustamata.

Kas seda funktsiooni kuidagi välja lülitada ei saa? icon_rolleyes.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 31.05.2022 16:50:49 vasta tsitaadiga

Kuidas siinsel rahval Ultra stabiilsusega lood on?

Aku kestab üllatavalt hästi.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2022 17:07:17 vasta tsitaadiga

Mõned üksikud anomaaliad on olnud, kus ekraan pole peale kõne pidamist sisselülitanud. Muidu kõik ok. Teeb häid pilte ja aku kestab kaua.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2022 18:15:14 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Kuidas siinsel rahval Ultra stabiilsusega lood on?

Aku kestab üllatavalt hästi.


Pooleteise kuu jooksul oli 1 kord, kus telefon jooksis kinni peale kaameraga piltide tegemist. Muid tarkvaravigu pole täheldanud, mis oleks häirinud kasutamist.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 31.05.2022 18:25:14 vasta tsitaadiga

Mul on jätkuvalt probleem, et vahel andmeside ühendus kaob vaatamata sellele, et levi on OK. S21u ja sama SIM kaardiga seda muret polnud.
Muus osas kõik OK.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.05.2022 20:36:04 vasta tsitaadiga

Mul on kuude jooksul mõned korrad olnud kus mul on järsku H ees ja kõik laeb üliaeglaselt. Mittemiski eo aita aga kuinrestardi teen siis on 4g/5g ja korras. 22+
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 31.05.2022 20:58:38 vasta tsitaadiga

Kui kaua Ultra aku kestab?
Kui lugeda, et tavalise S22 aku tagasihoidliku kasutamise juures 2 päeva, siis ikka täielik taandareng.
Mõtlesin hakata oma Mate 20 Pro-d välja vahetama, üheks põhjuseks, et pärast 3,5 aastat on aku kestvus pooleteise kuni kahe päeva peale kahanenud.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.05.2022 21:07:25 vasta tsitaadiga

Need on ju täiesti ebamäärased suvalised numbrid. Mul ei ole mitte ükski telefon mitte kunagi 48h vastu pidand. 36 on ka üle öö venitamine.
Sot näitab juba midagi kui sinna lisada mida tarbiti.

S22+ keskmine sot on veits üle 6 tunni gsam järgi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 31.05.2022 21:18:59 vasta tsitaadiga

Mul on 85% piirang peal ja ca 10h peale laadimist on ca 25-30% peal. Võib-olla üle keskmise palju kasutan kah.
Aku peab nagu high-end nutikatel ikka. Mina ei kurda.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.05.2022 22:08:21 vasta tsitaadiga

paljud kasutavad ekraaniheledust miinimumi peal, et kui kellelegi teisele midagi ekraanilt näitavad, siis tuhkagi näha pole
fuck mul on ekraan põhjas ja naudin kuniks saan

osta omale telo, millel parameetrid ägedad ja siis kõik nulli timmida - vale telefon, vale klass!

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 31.05.2022 22:38:14 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kui kaua Ultra aku kestab?
Kui lugeda, et tavalise S22 aku tagasihoidliku kasutamise juures 2 päeva, siis ikka täielik taandareng.
Mõtlesin hakata oma Mate 20 Pro-d välja vahetama, üheks põhjuseks, et pärast 3,5 aastat on aku kestvus pooleteise kuni kahe päeva peale kahanenud.


LOL, unusta ära.
Mate aku vastu ei ole siiani saanud ükski nutikas.
Ei ole uuemaid proovinud, pakuti P50P aga sellel pole ju google teenuseid, ilma milleta pole mul nutikat sisuliselt mõtet üldse kaasa tassida.

Aku seisukohast on pigem võrdlus S21U, millel aku pidas minu kasutuse juures pigem alla päeva.
22U seevastu peab vastu päeva ning mitmetel juhtudel isegi poolteist.
Seega julgelt kolmandiku tunnutuslikult parem.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 31.05.2022 23:06:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
paljud kasutavad ekraaniheledust miinimumi peal, et kui kellelegi teisele midagi ekraanilt näitavad, siis tuhkagi näha pole
fuck mul on ekraan põhjas ja naudin kuniks saan

osta omale telo, millel parameetrid ägedad ja siis kõik nulli timmida - vale telefon, vale klass!


Põhjas teeb silmadele valu, kui veidi hämaramas kasutada (nagu taskulampi vahi otsast sisse) - ei näe nagu mõtet. Mul ekraani heledus ja refresh on mõlemad adaptiivsed ning reso on põhjas. Nii pole probleeme ja on mugav.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 01.06.2022 09:08:22 vasta tsitaadiga

eestlane kirjutas:
Soetasin S22 ja pärast oma käe järgi seadistamist ja kõikvõimalike äppide tapmist peab aku minu tagasihoidliku kasutamise juures kenasti 2 päeva vastu, seega ei kurda. Soovitan forseerida side 4g peale, sest õige 5g veel ei levi ja selle pidev otsimine võtab ilmselt rohkem akut, kuid püsivalt LTE peal olek. Screentime 4+ h mõlemal päeval. Mänge ei mängi, kuid paar videot saab ikka vaadatud.

Üks asi natuke häirib. Nimelt fotoäppis ja tavalises fotoreziimis on võimalus nö giffe või siis ilmselt minivideosid teha, kui pildistamisnuppu sekundi peal hoida. Rõhuva enamuse ajast saan pildid tehtud, kuid vahest jääb pöial natuke kauemaks nupu peale ja telefon üritab videot tootma hakata. Kiirelt lahti lastes ei tee ta ei pilti ega ka videot, kohmitseb miski 3 sekundit video ja pildireziimi vahel ning hetk jääbki jäädvustamata.

Kas seda funktsiooni kuidagi välja lülitada ei saa? icon_rolleyes.gif


Mast ütleb 4g kaudu kui on olemas 5g ja seda võiks kasutada. Telefon ise 5g-d ei otsi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2022 15:44:09 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Kuidas siinsel rahval Ultra stabiilsusega lood on?

Aku kestab üllatavalt hästi.

See on minu isiklik arvamus. Heli kvaliteet oli ikka väga väga si*t. Kaameral peale zuumi võrreldes S10 ei mingit arengut, veidi olid paremat fotod mõnes stsenaariumis aga mingit "Vau" efekti nüüd küll polnud. Muu osas telo oli stabiilne ja suuremaid probleeme polnud.
Selle aasta S seeria on tavaliste 200-300.- euroste "B" kategooria hiinakate tasemel. Ehk mingi 6 kuu pärast läbi mitme uuenduse miskit muutub ja telo saab minu silmis tagasi "A" tasemele. Üldiselt S10/S20/S21 omanikud võivad julgelt sellest S22 seeriast mööda minna ja oodata S23 järgmisel aastal.
Bunny kirjutas:
Peale kahte nädalat kasutamist homme sõidab tagasi S22U, aku on väga suur miinus telol...... Maksimum mis ma olen saanud 4,5 tundi kasutusaega ja ma pole ainus kes kurdab aku üle....... Ei tea kuidas mõned saavad 8+ tundi, aga enamus postitusi mis ma olen näinud ikka jäävad 4-6 tunni vahele. Kaugele pole vaja minna, piisab 4PDA lugemisest kus väga paljud kurdavad S22/S22+ ja S22U aku üle ja paris palju muu probleemide üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.06.2022 09:27:10 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi oleks võimalik seadistada telefoni nii et kui avad oleks telefon avakuvas, mitte viimases lahtiolevas asjas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.06.2022 10:50:19 vasta tsitaadiga

wello kirjutas:
Kas kuidagi oleks võimalik seadistada telefoni nii et kui avad oleks telefon avakuvas, mitte viimases lahtiolevas asjas
jah, enne sulgemist vajutad home nuppu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2022 11:07:36 vasta tsitaadiga

Kasutuskogemust nüüdseks ca 2 nädalat ja tulin üle S9+ pealt. Harjumist tahtis kandilisem kuju ja sõrmejälje lugeja asukoha muutus. Muidu toimib igati vinks-vonks. Aku kestab tavakasutuse juures minu jaoks hästi - ca poolteist-2 päeva. Positiivselt üllatas veel ekraani kasutus päikese käes ja kaamera lainurk, opt.zoom ja üldine kvaliteet. Pole leidnud veel kaamera menüüst live focus sätet. Kas on kuskil nurga taga või kasutab teist nime Muidu vahetusega igati rahul.
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.06.2022 11:27:58 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Kasutuskogemust nüüdseks ca 2 nädalat ja tulin üle S9+ pealt. Harjumist tahtis kandilisem kuju ja sõrmejälje lugeja asukoha muutus. Muidu toimib igati vinks-vonks. Aku kestab tavakasutuse juures minu jaoks hästi - ca poolteist-2 päeva. Positiivselt üllatas veel ekraani kasutus päikese käes ja kaamera lainurk, opt.zoom ja üldine kvaliteet. Pole leidnud veel kaamera menüüst live focus sätet. Kas on kuskil nurga taga või kasutab teist nime Muidu vahetusega igati rahul.
mis asi on live focus seade?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2022 13:15:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
aksel kirjutas:
Kasutuskogemust nüüdseks ca 2 nädalat ja tulin üle S9+ pealt. Harjumist tahtis kandilisem kuju ja sõrmejälje lugeja asukoha muutus. Muidu toimib igati vinks-vonks. Aku kestab tavakasutuse juures minu jaoks hästi - ca poolteist-2 päeva. Positiivselt üllatas veel ekraani kasutus päikese käes ja kaamera lainurk, opt.zoom ja üldine kvaliteet. Pole leidnud veel kaamera menüüst live focus sätet. Kas on kuskil nurga taga või kasutab teist nime Muidu vahetusega igati rahul.
mis asi on live focus seade?


Nu S9 oli kohe fotoka algmenüüs suure ava kasutamise kiire võimalus. Esiplaanil olev on terav, tagaplaan udune

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 02.06.2022 13:31:17 vasta tsitaadiga

Minul S22-ga küll pigem negatiivne kogemus. Ekraani tummaks jäämisest olen juba kirjutanud, aga umbes nädalas korra on hakanud kokku ka veel jooksma ja enamasti just kõnet vastu võttes.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.06.2022 13:40:19 vasta tsitaadiga

aksel, see on portrait valik.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2022 14:19:57 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
aksel, see on portrait valik.


Ehee , Eestikeelse menüü korral on see siis "Püstipaigutus" icon_biggrin.gif Selle alt tõesti ei tabanud otsida...aga töötab väga hästi

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.06.2022 22:43:20 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
olafsand kirjutas:
aksel, see on portrait valik.


Ehee , Eestikeelse menüü korral on see siis "Püstipaigutus" icon_biggrin.gif Selle alt tõesti ei tabanud otsida...aga töötab väga hästi
ja sellel puudub absoluutselt igasugune seos terminiga live focus - viimane ilmselt mingi müügiosakonna termin anyway
oleks sellist tuntumat terminit, nagu bokeh efekt vms küsinud, siis oleks kiirem vastus tulnud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.