Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 523, 524, 525 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2022 21:30:52 vasta tsitaadiga

Language Packiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2022 21:43:29 vasta tsitaadiga

Jep, tuli meelde, et sama asja aeg-ajalt üle pika aja vaja läbi käia ning vanasti puhtalt language packi põhine värk.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2022 22:35:40 vasta tsitaadiga

ot:
miks pagana pärast win või office eestikeelseks muuta vaja on? Mina tõstan käed üles kui keegi eestikeelsega hädas on. Kui ise halligi aru ei saa, kuidas siis veel teist õpetada... icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2022 01:35:46 vasta tsitaadiga

Olen sama meelt, ent kohati on inimestel tugev harjumus + soov selle juurde jääda. Eks ma siis aeg-ajalt teen seda, ent seekord sain asja eestikeelseks (OS + ohvis) ja siis öeldi, et eks harjub ära kui ei saa ka, siis muutsin tagasi, sest tean, et võib konflikte tekkida, nt. meiliboks lolliks minna kui erinevates keeltes Outlook nt. arvuti ja telefon.

Ma käsi üles ei tõsta, a pidev "pfffffffft" käib selle pusimise juurde. Üks asi on, et ei saa õpetada ega ise hästi toimetada... lisaks on ingliskeelse OS-i puhul troubleshootida ka kõõõõõõõõõvasti lihtsam.

Mul muidugi on kahju, et OS-i tasandil eesti keelt kasutada ei suuda-taha :/

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.05.2022 06:34:13 vasta tsitaadiga

Eesti keelse Windowsi ja rakendustega on see jama, et inglise keelseid otsingusõnu ei saa kasutada mingite tööriistade otsimisel.
Ja enamus Internetist on inglise keeles ehk ka juhendid.
Ning siis proovigi puusalt tõlkida eesti keelde, et mida see või too võiks tähendada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2022 13:03:02 vasta tsitaadiga

mhmh, troubleshootimise osas mõtlesingi netis materjalis tuhnimist
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 20.05.2022 21:40:15 vasta tsitaadiga

Mis ütlete. Kas mõni Win 10 vana versioon on parem ja olete sellele jäänud? Osadel vanadel sai vist uuendused kinni keerata.
Allapoole kerides postitus kasutajalt jonuk76, 28 Dec 2019
https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/710281/high-end-motherboard-for-win-7-x64-install/
tsitaat:
After some initial misgivings, I have found Windows 10 in 2019 to be by far the best version of Windows I have used. I have found it more stable than Windows 7, and better performing. It's much nicer to use than Windows 8/8.1 ever was, while building on the "under the hood" improvements those brought over W7. Most of the more intrusive privacy invading features (Cortana, enhanced diagnostics et all) can be disabled....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 20.05.2022 21:52:43 vasta tsitaadiga

Kõige parem on olla alati natuke tagapool. Mõneaasta tagune W10 on praegu paras. Pidevalt uuendustega kaasas käia teeb pigem rohkem kahju kui kasu.
See et nii on ebaurvaline jutt on ka suht bullshit.
Tuleb mingi uuendus, mis teeb mingi asja katki ja siis tuleb järgmine uuendus, mis teeb selle asja jälle korda, ei aitäh doh.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.05.2022 05:38:08 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kõige parem on olla alati natuke tagapool. Mõneaasta tagune W10 on praegu paras. Pidevalt uuendustega kaasas käia teeb pigem rohkem kahju kui kasu.
See et nii on ebaurvaline jutt on ka suht bullshit.
Tuleb mingi uuendus, mis teeb mingi asja katki ja siis tuleb järgmine uuendus, mis teeb selle asja jälle korda, ei aitäh doh.gif
Seni ongi tore, kuni mõne uuenduse puudumine asja katki teeb. Aga ilmselgelt "feature" uuendusi pole vaja kohe peale visata - turvauuendused on teine teema.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2022 06:19:52 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Mis ütlete. Kas mõni Win 10 vana versioon on parem ja olete sellele jäänud? Osadel vanadel sai vist uuendused kinni keerata.
Allapoole kerides postitus kasutajalt jonuk76, 28 Dec 2019
https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/710281/high-end-motherboard-for-win-7-x64-install/
tsitaat:
After some initial misgivings, I have found Windows 10 in 2019 to be by far the best version of Windows I have used. I have found it more stable than Windows 7, and better performing. It's much nicer to use than Windows 8/8.1 ever was, while building on the "under the hood" improvements those brought over W7. Most of the more intrusive privacy invading features (Cortana, enhanced diagnostics et all) can be disabled....

2019 aasta postitus ei suuda ju tulevikku ennustada. Muidugi ütleb 2019 aasta postitus, et 2019 aasta versioon on parim.
Tegelikkuses on siiski parim 21H2 mis on ka viimane. Win10 on piisavalt stabiilne hetkel: https://uupdump.net/fetchupd.php?arch=amd64&ring=retail
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2022 21:49:30 vasta tsitaadiga

Ei oska kurta millegi üle. Kohe esimeste seas upgrade'ima ei torma, aga kuu aja pärast läheb tavaliselt peale.
Siiani ärikriitilistes süsteemides kõik toiminud. Suuremateks probleemideks on olnud see printernightmare ja nüüd äsjane domeenikontrolleri ja Kerberosega seonduv jama.
Kodukasutajana ei oska millegi üle kurta. Kõik versioonid edukalt toiminud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2022 13:32:07 vasta tsitaadiga

Version 1511 (OS Build 10586.589) icon_rolleyes.gif
.... kes siis toimivat asja näpib icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2022 13:36:25 vasta tsitaadiga

Laizk, Ega s*tta ei tasu näppida jah. Läheb veel haisema. Aga kui ise rahul alfa kasutamisel, siis keegi ju kätt ette ei pane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 20:41:26 vasta tsitaadiga

Vanal läpakal (LENOVO T430) võis Win 10 kasvõi kuu ilma restardita joosta ning kõik oli ok (kasutan hibernate-t). Kuus korra peale iga-kuist update tavaliselt restartisin. thumbs_up.gif
Uuel läpakal (LENOVO X1Y2) on Win 10 juba peale 3-4 päeva nii aeglane, et tuleb restartida thumbs_down.gif ja siis on jälle mõned päevad ok

Installid on üsna ühesugused. Uuel süleril isegi vähem programme + CPU ja RAM ca 1/3 võrra kiiremad ning SSD ~4-5x kiirem.

Oskab keegi pakkuda põhjust miks uus win nii kiiresti hapuks läheb icon_question.gif icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Online

sõnum 14.06.2022 22:09:57 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, ootab win11 installi icon_smile.gif

Mul vana gen4 4790k cpu ja win10 oli samuti suht hapu pidevalt. Kuigi iga õhtu teen shut down. Aga w11 on kena kiire.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 22:37:07 vasta tsitaadiga

olafsand, Win 11-le ei sobi mu i7-7600 CPU icon_sad.gif
Kui aega saan siis peaks format C: tegema ja otsast peale alustama... mul Samsung 980 PRO SSD ka juba pool a. tagasi selle jaoks valmis ostetud, et äkki on õnne seekord...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2022 11:09:48 vasta tsitaadiga

Windows Defender can Significantly Impact Intel CPU Performance, We have the Fix
https://www.techpowerup.com/295877/windows-defender-can-significantly-impact-intel-cpu-performance-we-have-the-fix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 28.06.2022 17:07:19 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
olafsand, Win 11-le ei sobi mu i7-7600 CPU icon_sad.gif
Kui aega saan siis peaks format C: tegema ja otsast peale alustama... mul Samsung 980 PRO SSD ka juba pool a. tagasi selle jaoks valmis ostetud, et äkki on õnne seekord...


Proofi https://rufus.ie/et/ teha installikas, ehk aitab

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Online

sõnum 07.07.2022 20:55:48 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
jaanjaapan kirjutas:
olafsand, Win 11-le ei sobi mu i7-7600 CPU icon_sad.gif
Kui aega saan siis peaks format C: tegema ja otsast peale alustama... mul Samsung 980 PRO SSD ka juba pool a. tagasi selle jaoks valmis ostetud, et äkki on õnne seekord...


Proofi https://rufus.ie/et/ teha installikas, ehk aitab


see aitab jah, ei teinud mina ka clean installi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2022 21:14:32 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Muhekas kirjutas:
jaanjaapan kirjutas:
olafsand, Win 11-le ei sobi mu i7-7600 CPU icon_sad.gif
Kui aega saan siis peaks format C: tegema ja otsast peale alustama... mul Samsung 980 PRO SSD ka juba pool a. tagasi selle jaoks valmis ostetud, et äkki on õnne seekord...


Proofi https://rufus.ie/et/ teha installikas, ehk aitab


see aitab jah, ei teinud mina ka clean installi.


Sain aru just, et rufus-ga soovitatakse USB flashida ja uus install... Mis see täpsemalt aitab? Mingi repair moodi asi tuleb teha hoopis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2022 21:27:19 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, Rufusega saab lisada sätted, et ignoreerida TPM jms süsteeminõudeid.
tsitaat:
Version 3.19 (2022.07.01)

Add a new selection dialog for Windows 11 setup customization:
Secure Boot and TPM bypass have now been moved to this dialog
Also allows to bypass the mandatory requirement for a Microsoft account on Windows 11 22H2
(NB: Network MUST be temporarily disabled for the local account creation to be proposed)
Also add an option to skip all collection questions (Sets all answers to "Don't allow")


Tavakasutajale igati lihtne saada mööda neist tobedatest piirangutest TPM ja online konto osas.
Kindlasti lihtsam kui ise käsitsi neist mööda saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2022 21:32:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow, okei, ühesõnaga mu CPU i7-7600U hiilib mööda ja win 11 inst. See suur otsus nüüd teha, äkki pärast ei meeldigi uusim win icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2022 21:51:00 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, Imo on see parem kui Win10. Windows Update on palju kiirem. Disain on ühtlasem (parem Dark Mode tugi nt Task Manageris). Akende nurgad on ümmargused. Enim kriitikat on saanud see, et vaikimisi kontektsti menüü ei näita kõiki valikuid ja mõnedel on raske harjuda sellega, et Taskbari ikoonid on keskel mitte vasakul ääres.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2022 22:10:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mul win 10 all töötavad veel win 8 gadgetid... ei tea kas win 11-nel ka gadgetid tööle saab? WinAero Tweaker + 7+ taskbar tweaker-i kohta peaks ka uurima kas win 11 ok ja regeditiga saab ka sättida endiselt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2022 06:27:17 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, Oskan seda mingil määral kommenteerida. Gadgetid töötavad. Kasutan seda: https://8gadgetpack.net/
Sai alles uuenduse ja Win11 on toetatud. Tegelikult töötas ka enne.

WinAero tweaker teeb samuti kenasti oma tööd.
7+ Taskbar Tweaker osas kahjuks uudised nii head ei ole: https://ramensoftware.com/7-taskbar-tweaker-and-a-first-look-at-windows-11
Seega tuleb WinAero Tweakeriga kas vana Taskbar taastada või siis osaliselt saab Windhawk modidega osa funktsionaalsust tagasi: https://ramensoftware.com/windhawk-mods-for-the-windows-11-taskbar
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 523, 524, 525 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.