Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Prestashop - Osta külalisena ka siis kui meiliaadress on olemas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
janeklass
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2009




sõnum 10.05.2022 13:03:30 Prestashop - Osta külalisena ka siis kui meiliaadress on olemas vasta tsitaadiga

Küsimus järgmine - Kas presthashopis on võimalik külalisena ostes kasutada meiliaadressi mis on juba olemas. Praegu on minumeelest üsna jabur olukord. Toon näite. Mul on poes konto olemas aga soovin osta siiski külalisena ja kasutan meiliaadresi mis on ka minu kontoga seotud. Pood ütleb, et seda meili ei saa kasutada ja soovitab teist kasutada või sunnib sisse logima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2022 12:59:28 vasta tsitaadiga

Kui sul on gmail või mõni muu konto mis seda toetab(näiteks postfix ka lubab seda), siis võid proovida aadressi sinuemail+suvatekst@domeen.ee. Tuleb samasse postkasti, aga poe jaoks paistab nagu erinev email.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janeklass
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2009




sõnum 11.05.2022 18:55:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui sul on gmail või mõni muu konto mis seda toetab(näiteks postfix ka lubab seda), siis võid proovida aadressi sinuemail+suvatekst@domeen.ee. Tuleb samasse postkasti, aga poe jaoks paistab nagu erinev email.


Mind huvitab eelkõige see, et kuidas ma saaksin selle meiliaadressi kontrolli eemaldada kui ostetakse külalisena. Igasugune ebamugavus kassas võib viia selleni, et potentsiaalne klient jätab ostukorvi maha. Ma olen saanud tagasisidet, et selline jama kassas on tüütu ja ebamugav. Sama lugu on igasuguste üleliigsete väljadega mille täitmist pood nõuab. Nt klient teab, et ta tellib kauba pakiautomaati, aga pood nõuab, et ta täidaks ka ära aadressi väljad : riik,linn,postiindeks jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 19.05.2022 15:04:08 vasta tsitaadiga

kasuta custom cart lahendust - siis on võimalik - ehk isegi, kui konto olemas, siis hoiatab, kuid laseb ostu ära teha külalisena.
Kuid see üleliigsete väljade eemaldamine - see võimalik ka, kuid paras peavalu - kuid tehtav.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Prestashop - Osta külalisena ka siis kui meiliaadress on olemas
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.