Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2022 20:33:49 vasta tsitaadiga

Aga kuidas te näete, palju kasutab? Mul telekas näitab Auto lihtsalt.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 04.04.2022 00:48:35 vasta tsitaadiga

Pildi kvaliteedist ikka icon_wink.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2022 15:52:43 vasta tsitaadiga

Mis jama on.
Telefonist vaatan, siis supakad automaatselt olemas.
Vaatan telekas või läpakast, siis pole supakaid ja ei anna antud valikut ka mitte

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 08.04.2022 18:59:29 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mis jama on.
Telefonist vaatan, siis supakad automaatselt olemas.
Vaatan telekas või läpakast, siis pole supakaid ja ei anna antud valikut ka mitte
kurdab support i
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2022 11:04:59 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
kjaups kirjutas:
Mis jama on.
Telefonist vaatan, siis supakad automaatselt olemas.
Vaatan telekas või läpakast, siis pole supakaid ja ei anna antud valikut ka mitte
kurdab support i

Pole vist mõtet, sest mõned tunnid hiljem panin androidist edasi tööle ja sealt olid ka supakad kadunud. Mingi suurem error vast.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 03.05.2022 16:02:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel kasutab LG teleri GO3 rakendust nii, et telekas ise on Wifi kaudu võrgus?
Olen juba aasta peaaegu kasutanud, üsna tihti on tulnud nii teleri enda kui ka GO3 rakenduse uuendusi, aga algusest peale on see rakendus.... no ikka kohe mega aeglane, iga asjaga on minutine loading, käima pannes kulub pea 2 minutit, ennem kui saan menüüs midagi otsida. Üsna tihti teeb rakendus restarte ehk poole saate pealt tuleb GO3 logo ette ja siis tuleb jälle oodata kui saan vaatama hakata ja mis kõige lollim, ta ei jäta meelde kus mul vaatamine restardi ajal oli ehk ise pean kerima.

Mõtlesin, et uurin kas kellelgi veel taoline jama või viga minupoolne või ei sobi rakendusele wifi ühendus. Mul muidu Telia 50 megane nett - aga see väga ei loe, muneb ta igal kellaajal nii hommikul kui keegi teine netti ei kasuta kui ka õhtul, kui kõik oma telefonidega surfavad, neti kasutamise osas rakenduse kiiruses mingeid erinevusi ei teki.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2022 17:06:05 vasta tsitaadiga

Käisin just paar päeva tagasi poes erinevaid telereid go3-ma proovimas. Lg oli neist kõige kehvem ja asi jääb jõudluse taha kinni. Mida uuem/võimekam teler seda parem on. Android oli neist kõige kiirem.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2002




sõnum 03.05.2022 17:19:25 vasta tsitaadiga

Ei leia nagu kuskilt infot, et kas selle Go3 äpi annab ka Philipsi telekatele peale ajada icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2022 17:21:25 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Ei leia nagu kuskilt infot, et kas selle Go3 äpi annab ka Philipsi telekatele peale ajada icon_rolleyes.gif


Ei saa. Android või lg samsungi teatud os-id
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 03.05.2022 17:28:22 vasta tsitaadiga

Philipsil päris mitmed telekad androidiga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2022 17:43:45 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Philipsil päris mitmed telekad androidiga


Uuemad jah, vanematel Saphi.

Btw, kui siin väideti et LGga Go3 töötab halvasti - viletsa LG'ga võib olla küll.
Tglt saab WebOS ilusti hakkama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 03.05.2022 17:46:24 vasta tsitaadiga

Ei usu, et telekas vilets eelmine suvi ostsin, pea 1300 euri maksis, kiideti küll tavani...
LG OLED55CX3LA 4K OLED


viimati muutis v1per 03.05.2022 18:20:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2002




sõnum 03.05.2022 17:58:20 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas paar aastat vana Philips võib juba androidiga olla? Tegemist ei ole mu enda telekaga. Üritan telefoni teel vanemat inimest aidata, aga ta ei oska teleka kohta midagi muud öelda, kui et Philips on icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2022 18:22:03 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Ei tea, kas paar aastat vana Philips võib juba androidiga olla? Tegemist ei ole mu enda telekaga. Üritan telefoni teel vanemat inimest aidata, aga ta ei oska teleka kohta midagi muud öelda, kui et Philips on icon_confused.gif

Mul on 2016a. Philips ja androidiga. Go3 töötab ilma jamadeta. Aga enne Go3 paigaldamist on vaja liituda Google teenusega. Siis alles pääseb rakendustesse sisse. Esimese asjana soovitaksin automaatsed uuendused kinni keerata ja võimalikult palju rakendusi ära killida või eemalda mida ei kasuta. Soovitus on, et mida vähem uuendusi peale lased, seda kiirem telekas on. Igasugused UI uuendused muudavad küll kujundused ägedamaks aga aeglasemaks.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.05.2022 18:22:21 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Ei tea, kas paar aastat vana Philips võib juba androidiga olla? Tegemist ei ole mu enda telekaga. Üritan telefoni teel vanemat inimest aidata, aga ta ei oska teleka kohta midagi muud öelda, kui et Philips on icon_confused.gif

Täiesti suvaline ja sõltub seeriast, ilmselt kallim ots android oli aga vanematel inimestel ikka see soodsam seeria.
Ma arvan, et ta ei oska sulle ka siis vastata kui "maja" nuppu puldil vajutab ja ütleb, kas Play Pood on äpina näha või mitte.

Täna vali teler milline omale sobib aga kuna see nutiosa sureb neil koos uuendustega liiga kiirelt ära, sõltumata margist ja seeriast, siis on vaja leida korralik AndroidTV boks mis pidevalt uueneb ning mis omab piisavalt prose ja mälu. No näide oli Nvidia Shield aga küllap on ka teisi nö ametlikke tootjaid, mis pole niisama hiinakad.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2022 19:26:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Täna vali teler milline omale sobib aga kuna see nutiosa sureb neil koos uuendustega liiga kiirelt ära, sõltumata margist ja seeriast, siis on vaja leida korralik AndroidTV boks mis pidevalt uueneb ning mis omab piisavalt prose ja mälu. No näide oli Nvidia Shield aga küllap on ka teisi nö ametlikke tootjaid, mis pole niisama hiinakad.


Halloo mida sa ajad? Androidi nutiosa küll ei sure ära... nagu eelmises postis mainisin on mul telekas 2016a. ja kõik rakendused töötavad. Äppidele tuleb iga nädal uuendusi. Või pole 6a. veel piisavalt pikk aeg, et olen saanud ilma poksita olla? Ostke aga edasi LG, samsung telekaid ja siis näete, et 2a. pärast peate ostma tõe poolest androidiga poksi juurde.
Ja teises (elisa ) teemas loen, et Nvidia Shield on pidevalt mingi jura.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2022 19:34:35 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
indrpo kirjutas:

Täna vali teler milline omale sobib aga kuna see nutiosa sureb neil koos uuendustega liiga kiirelt ära, sõltumata margist ja seeriast, siis on vaja leida korralik AndroidTV boks mis pidevalt uueneb ning mis omab piisavalt prose ja mälu. No näide oli Nvidia Shield aga küllap on ka teisi nö ametlikke tootjaid, mis pole niisama hiinakad.


Halloo mida sa ajad? Androidi nutiosa küll ei sure ära... nagu eelmises postis mainisin on mul telekas 2016a. ja kõik rakendused töötavad. Äppidele tuleb iga nädal uuendusi. Või pole 6a. veel piisavalt pikk aeg, et olen saanud ilma poksita olla? Ostke aga edasi LG, samsung telekaid ja siis näete, et 2a. pärast peate ostma tõe poolest androidiga poksi juurde.
Ja teises (elisa ) teemas loen, et Nvidia Shield on pidevalt mingi jura.

Sureb. Ja sureb ta jõudluse puudumisse. Nt. Praegu muudavad xiaomi mi TV androidid on erineva võimekusega. Kõige odavamad androidid on kehva jõudlusega. Enne androidi ostu veendu raua võimekuses. Ma ei suuda uimast ui-d taluda mistottu eraldi android tv boxi kasutan....
Aasta tagasi ostetud lg webos on tänaseks tattaeglane. Põhjuseid on erinevaid aga päästab sind kallima mudeli ostmine mis sisaldab paremat rauda mis omakorda kestab ajas kauem. Kui ma peaks täna mitte android tv ostma siis oleks see samsung. Nende os on konkurentsitult kiireim. Teler läheb tööle 2 sekundiga kui lg mõtleb kindlasti rohkem.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.05.2022 11:43:24 vasta tsitaadiga

Go3 ja Paramount+. Enne tellimist igaks juhuks küsiks et kas selle kaudu on nähtav kogu üle maailma väljareklaamitud Paramount+ sisu (sh värske kraam) või jälle ainult mingi spetsiaalselt Ida-Euroopa jaoks kokku pandud komplekt alumise riiuli sodist, nagu enamuste selliste teenuste puhul meie regioonis paraku praktikaks on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2022 11:55:58 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Kas keegi veel kasutab LG teleri GO3 rakendust nii, et telekas ise on Wifi kaudu võrgus?
Olen juba aasta peaaegu kasutanud, üsna tihti on tulnud nii teleri enda kui ka GO3 rakenduse uuendusi, aga algusest peale on see rakendus.... no ikka kohe mega aeglane, iga asjaga on minutine loading, käima pannes kulub pea 2 minutit, ennem kui saan menüüs midagi otsida. Üsna tihti teeb rakendus restarte ehk poole saate pealt tuleb GO3 logo ette ja siis tuleb jälle oodata kui saan vaatama hakata ja mis kõige lollim, ta ei jäta meelde kus mul vaatamine restardi ajal oli ehk ise pean kerima.

Mõtlesin, et uurin kas kellelgi veel taoline jama või viga minupoolne või ei sobi rakendusele wifi ühendus. Mul muidu Telia 50 megane nett - aga see väga ei loe, muneb ta igal kellaajal nii hommikul kui keegi teine netti ei kasuta kui ka õhtul, kui kõik oma telefonidega surfavad, neti kasutamise osas rakenduse kiiruses mingeid erinevusi ei teki.

Minu mõttes on ta natuke aeglane, kui võrrelda muid äppe, aga suures plaani töötab normaalselt C1 peal. Sinu kirjeldatud probleeme pole küll kohanud

Aga ma vaatan sealt vaid sporti, pilt on ikka kehvake võrreldes muude allikatega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2022 13:22:57 vasta tsitaadiga

On kellelgi viimasel ajal ette tulnud ekraani "vilkumist" läheb mustaks sekundiks-kaheks ja tuleb kohe tagasi. Tv on korras...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 28.05.2022 09:00:04 vasta tsitaadiga

Proovisin Go3 läbi Chromecasti, siis kõik töötab välgu kiirusel, tõrkeid ei ole, menüüd avanevad kiiresti ja loadingud samuti 1-2 sekundit. Võrreldes LG appiga öö ja päev.
Läbi Chromecasti on pilt muidugi oluliselt kehvema kvaliteediga, samuti menüüd kõik ingliskeelsed. Sama teema, et pilt on kehva kvaliteediga on ka kui kasutada Telia TV läbi Chromecasti, aga kuna mul teler on netis läbi 50mb wifi (Telia), siis võimalik, et kehva pildikvaliteeti saab ka sellega seletada, kahjuks kontrollida ei saa, sest Teleri ja ruuteri asukohad on sellised, et juhtme vedamine mitte nähtavalt on hetkel võimatu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 28.05.2022 09:28:40 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Proovisin Go3 läbi Chromecasti, siis kõik töötab välgu kiirusel, tõrkeid ei ole, menüüd avanevad kiiresti ja loadingud samuti 1-2 sekundit. Võrreldes LG appiga öö ja päev.
Läbi Chromecasti on pilt muidugi oluliselt kehvema kvaliteediga, samuti menüüd kõik ingliskeelsed. Sama teema, et pilt on kehva kvaliteediga on ka kui kasutada Telia TV läbi Chromecasti, aga kuna mul teler on netis läbi 50mb wifi (Telia), siis võimalik, et kehva pildikvaliteeti saab ka sellega seletada, kahjuks kontrollida ei saa, sest Teleri ja ruuteri asukohad on sellised, et juhtme vedamine mitte nähtavalt on hetkel võimatu.
sony android tv peal kõik timm isegi tiitrite suurust saab valida
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2022 22:18:34 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Proovisin Go3 läbi Chromecasti, siis kõik töötab välgu kiirusel, tõrkeid ei ole, menüüd avanevad kiiresti ja loadingud samuti 1-2 sekundit. Võrreldes LG appiga öö ja päev.
Läbi Chromecasti on pilt muidugi oluliselt kehvema kvaliteediga, samuti menüüd kõik ingliskeelsed. Sama teema, et pilt on kehva kvaliteediga on ka kui kasutada Telia TV läbi Chromecasti, aga kuna mul teler on netis läbi 50mb wifi (Telia), siis võimalik, et kehva pildikvaliteeti saab ka sellega seletada, kahjuks kontrollida ei saa, sest Teleri ja ruuteri asukohad on sellised, et juhtme vedamine mitte nähtavalt on hetkel võimatu.


Chromecastis saab äppi keele eesti keelseks panna kui soov.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 30.05.2022 16:31:32 vasta tsitaadiga

Kas Paramount+ on Go3-s ikka 1080p kvaliteediga? Kui tõmbasin ühe seriaali 1080p resoga ja võrdlesin seda sama seriaaliga Go3-s, siis esimesel juhul oli pilt teravam ja värvid paremad ehk siis kahtlustan, kas Go3 edastab liiga pakitud pilti või siis madalama resoga. Kasutan läbi Android TV, aga see vist ei tohiks muuta edastatavat kvaliteeti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 30.05.2022 19:25:03 vasta tsitaadiga

chris85 kirjutas:
Kas Paramount+ on Go3-s ikka 1080p kvaliteediga? Kui tõmbasin ühe seriaali 1080p resoga ja võrdlesin seda sama seriaaliga Go3-s, siis esimesel juhul oli pilt teravam ja värvid paremad ehk siis kahtlustan, kas Go3 edastab liiga pakitud pilti või siis madalama resoga. Kasutan läbi Android TV, aga see vist ei tohiks muuta edastatavat kvaliteeti.
hls nagu elisa telia äppgi ikka 1080p
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.