Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Apple Watch märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sebastian
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 14:09:41 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Sebastian kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
beastbeats, on küll. Ma olen seni suutnud niipalju välja mõtelda, et kuna kell peegeldab telefoni olekut, ja telefonis FB Messenger ka ei vibreeri (ning ei näe ka võimalust seda kuidagi juhtiida), siis on ilmselt asi selles. Samas kui Sebastian'il vibreerib, siis on veider.


See üldse on ju nii, et kui kell käe peal siis tel ei anna märguandeid, tulevad kellale.. ja kui kella ei ole siis telefonile.
Ma vahepeal katsetasin üht teist kella ka, siis oligi jama, et käsi vibreerib, tasku vibreerib.
Nii on jah. Lihtsalt, et mul jah FB messengeri teated kellal mingil põhjusel ei vibreeri. Pole küll suur mure.


Võta kell ära, vaata kas telefon üldse annab neist märku icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 21:17:34 vasta tsitaadiga

Kas Apple Watch'i on mõtet osta, kui iPhone'i ei kasuta?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sebastian
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 21:19:47 vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
Kas Apple Watch'i on mõtet osta, kui iPhone'i ei kasuta?


Sa ei saa ilma. Sul peab IP olema.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.03.2022 22:49:42 vasta tsitaadiga

Sebastian kirjutas:
madis888 kirjutas:
Kas Apple Watch'i on mõtet osta, kui iPhone'i ei kasuta?


Sa ei saa ilma. Sul peab IP olema.


Antud näitel ma seda koledat kandilist klotsi üldse ei kasutaks.
Turul on sitaks ilusamaid ja vastupidavamaid kellasid, vaata.
AW kasutaja olen puhtalt mitte disaini pärast vaid sellepärast, et ma olen iPhone kasutaja. (kuigi ka see ei hoia mind lukus, saaksin kasutada ka teisi paremaid kellasid, aga ühilduvus erinevate asjadega on õunal omavahel parem)

Samsungi ja Huawei ümmargused kellad on soliidsed, võibolla midagi veel, olen sellest inforuumist väljas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 23:10:10 vasta tsitaadiga

Müüsin sügisel Garmini maha ja ostin 7. Mõned kuud kasutasin ja hiljuti Garmini peale tagasi. Kui sul Android/iPhone siis Garmin 5+
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2022 22:06:51 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Samsungi ja Huawei ümmargused kellad on soliidsed, võibolla midagi veel, olen sellest inforuumist väljas.

Ümmargune kell on rudiment ajastust, kui osutid pidid ringjoont mööda käima. Ümmargune digikella ekraan on sama stiilne kui ümmargune teler või arvutimonitor või tahvelarvuti. Ei tahaks ju ühtki? Nii et lihtsalt harjumuse ori. Eriti kui digikellal "osutitega" watchface'i kasutad.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 09.03.2022 23:19:04 vasta tsitaadiga

Osutitega watchface on minu jaoks esteetilisem, ei näe mingit probleemi selle kasutamisel. Kandiline ekraan ja kell on ok.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.03.2022 23:27:39 vasta tsitaadiga

Sama siin, enamasti osutitega ümmargune, tavaline kell ekraanil. Osaliselt seetõttu, et kasutada võimalikult palju rakenduste otseteid nurkades ja keskel ära.
Kasutusmugavuse poolest on muidugi tõesti see "kandiline" kell hea, mahub palju ekraanile.

Visuaalselt aga on need nn ümmargused konkurendid käe peal visuaalselt ägedamad ja näevad tõesti kalli kella väärilised välja.
Maitse asi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 00:48:16 vasta tsitaadiga

Sest eeskuju ümmarguse kalli kella näol on ees - mehaanilised Rolexid, Breitlingud jne. Oleks nad sajand-poolteist tagasi kolmnurksena välja tulnud, unistaksite hetkel sellisest. Harjumus ikkagi. Samalaadne, nagu elektriautole kõrge ja ribidega nina teha või moodsale digiekraaniga auto näidikuplokile neidsamu tuttavlikke ja "ilusaid/stiilseid" analoogkellasid joonistada. Põlvkond-paar ja ehk läheb üle.

Muide, ka AW disaini ahvitakse järele, kuna ta on kallis kell ja sellise disainiga vidina kandmine on prestiižikas. https://www.gearbest.com/smart-watches-c_11330/

Otseselt teemasse nii palju, et tahaks ka tegelikult AW ära proovida, aga pole hetkel plaani põhitelefonina iPhone'i peale kolida (kuigi olen algaastatel kasutanud). AW proovimine võiks hetkel isegi kõige suuremaks motivaatoriks olla. MBP ja iPad iseenesest on olemas ja mingis kasutuses, samas ma pole 100% kindel, et ma seda Apple'i ökosüsteemi "sync all'i" konkreetselt privaatsuse seisukohast hinnates kasutada sooviks. Mugav oleks kindlasti.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 01:37:21 vasta tsitaadiga

rex, kuna ma puutun natuke tarkvaraarendusega kokku, siis julgen ütelda, et privaatsuse kohapealt on Apple ikka paras emm küll. Ega muidugi ei tea, mis võib kulisside taga ja tegelikult toimuda, las need vandenõuteooriad olla. Aga üldiselt on ikka tunda, et see firma on tegelikult ka privaatsuse kohapealt vaeva näinud.

AW kohapealt - mul on see nüüd mõned nädalad olnud ning olen väga rahul. Et kui rääkida ökosüsteemist, siis maskiga olles aitab vajadusel moblat lahti lukustada, kui telefoni enda näotuvastus on kahtleval seisukohal. Või siis tuled istud läpaka taha, see saab aru, et näe, kella omanik, kes on end igal pool tuvastanud, tahab arvutit kasutada ja arvuti lukustatakse lahti. Ahjaa - kui kella käelt võtad ja tagasi paned, siis tuleb PIN panna, muidu on ainult rihm käe peal.

Rääkimata sellest, et tunneb ära, kui olen näiteks unustanud trennirežiimi käima panna ja mõne minuti juba liigun, ning ütleb, et kuule, sa vist teed trenni, äkki lükkame mõõtmise ka käima? Jah, siin võib küsida, et KUI privaatne see nüüd on... icon_smile.gif aga mina, kui üsna paranoiline inimene, olen sedasorti elektroonilise sõbraga küll rahul. Kuna ma niikuinii võtan öösiti kella käelt, siis pole ka vahet, kaua aku peab - õhtuks on ca 50% alles, karmima trenniga päeval 40%. Ööseks laadima, hommikul käele, elu on lill.

Ja noh, üldse on tunda, et Apple on ka kella sisse oma lihtsust ja nutikust ikka toppinud. Kohati isegi võtaks vist 2x aeglasema kella (no sest ta on ikka väga nobe, mul AW6 siis, mis on kahe soti eest nobrainer valik), kui saaks selle arvelt 2x parema akupidavuse. Aga see selleks, eks on arusaadav, millele on rõhku pandud, see on ikka linnakell, kus on kogu aeg pistik käepärast vajadusel, mitte mitmepäevamatkakell. St rõhk ongi vähe mujal.

Seda pole mõtet mainidagi, et kaardimaksed käe peal on üsna mugav lisa.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sebastian
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 08:39:01 vasta tsitaadiga

Mina lisan ühe suure eelise AW kasutusel- teavitused. Ilusti kell ja telefon suhtlevad omavahel ja teated tulevad kellale kui seda kannad, telefon on vait. Kui kasutad mõnda kolmanda osapoole kella, siis väriseb nii käsi kui ka telefon piniseb..
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 10:48:03 vasta tsitaadiga

ot:
Sebastian kirjutas:
Mina lisan ühe suure eelise AW kasutusel- teavitused. Ilusti kell ja telefon suhtlevad omavahel ja teated tulevad kellale kui seda kannad, telefon on vait. Kui kasutad mõnda kolmanda osapoole kella, siis väriseb nii käsi kui ka telefon piniseb..
Vähemalt Amazfiti Bip'iga küll sellist muret polnud.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 17.03.2022 11:44:11 vasta tsitaadiga

ot:
Galaxy Watchiga ka mitte
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sebastian
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2022 17:23:22 vasta tsitaadiga

Minu kogemus lähtus Garmin Venu 2 kasutusest. Proovisin korra AW pealt ära minna, ei õnnestunud. Garmin oli tore kuid.. see integratsioon ja kokku töötamine on AW puhul ikka hea. Kui nüüd kuidagi saaks aku mingi 3 päeva peale, siis oleks vist ideaalne icon_smile.gif Hetkel iga päev laen (GPS mudel), venitaks vist 2 päeva ka välja.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2022 20:20:56 Kella sync vasta tsitaadiga

Apple Watch'i on 2 tüüpi - LTE võimalusega ja ilma.
Kas ilma LTE'ta Apple Watch'i kellaaega saab uuendada ka ilma iPhone'iga sünkimiseta
ehk wifi kaudu või ei saa aega ilma telefonita sünkida ehk uuendada?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2022 21:25:36 Re: Kella sync vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
Apple Watch'i on 2 tüüpi - LTE võimalusega ja ilma.
Kas ilma LTE'ta Apple Watch'i kellaaega saab uuendada ka ilma iPhone'iga sünkimiseta
ehk wifi kaudu või ei saa aega ilma telefonita sünkida ehk uuendada?


Sa ei saa ilma iPhoneta AppleWatchi töölegi.
Kella sünk on viimane asi.

Kella osas nõu andes, kui sa õunatelefoni ei kasuta, siis ei ole sul ka põhjust õunakella osta.
Võta parem mõni Samsung, Huawei, näevad stiilsed välja ja töötavad iga telefoniga.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joel
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2007




sõnum 05.04.2022 23:34:38 vasta tsitaadiga

Ei ole kunagi nutikellasid kasutanud, aga nii huvi pärast, et mida see LTE kellas juurde annab? Kui telefonis internet olemas ja viimane kellaga ühenduses on, siis kas LTE'ta kell kaotab midagi funktsionaalsuses?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 06.04.2022 01:48:08 vasta tsitaadiga

Joel kirjutas:
Ei ole kunagi nutikellasid kasutanud, aga nii huvi pärast, et mida see LTE kellas juurde annab? Kui telefonis internet olemas ja viimane kellaga ühenduses on, siis kas LTE'ta kell kaotab midagi funktsionaalsuses?

LTE’ga kell ei pea kõnede tegemiseks ja interneti kasutamiseks telefoni läheduses asuma.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.04.2022 10:23:12 vasta tsitaadiga

Kõned ja teated ongi ainuke asi jah, kui telefonist eemal olla. Mina rattaga sõitma minnes enam ammu telefoni kaasa ei võta. Kui tuleb kõne, siis "teen Kit`i" . Mõni vaatab muidugi juhmi näoga ja eks see naljakas vaatepilt on ka tegelikult icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.04.2022 10:28:14 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kõned ja teated ongi ainuke asi jah, kui telefonist eemal olla. Mina rattaga sõitma minnes enam ammu telefoni kaasa ei võta. Kui tuleb kõne, siis "teen Kit`i" . Mõni vaatab muidugi juhmi näoga ja eks see naljakas vaatepilt on ka tegelikult :lol:
Kui BT klapid kellaga ühendada, siis ei pea kitti ka tegema.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2022 10:59:39 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Joel kirjutas:
Ei ole kunagi nutikellasid kasutanud, aga nii huvi pärast, et mida see LTE kellas juurde annab? Kui telefonis internet olemas ja viimane kellaga ühenduses on, siis kas LTE'ta kell kaotab midagi funktsionaalsuses?

LTE’ga kell ei pea kõnede tegemiseks ja interneti kasutamiseks telefoni läheduses asuma.
Aga telefoni resetida või vahetada vist ei tohi?
St ei ole ju nii, et ma nüüd LTE'ga AW seadistan ühe korra iPhonega, peale selle viskan iPhone minema ja hakkan androidi kasutama, AW töötab eraldi edasi?
Või kui kaugele ja kauaks saan kellaga iPhonest eemalduda?

Mine või googeldama... :)
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 06.04.2022 11:09:14 vasta tsitaadiga

Võid minna kasvõi teisele kontinendile. LTE telefonil on oma SIM kaart ja toimib ilma telefonita ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2022 11:43:13 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Võid minna kasvõi teisele kontinendile. LTE telefonil on oma SIM kaart ja toimib ilma telefonita ka.
Selge. Aga kui telefoni ära resetin, mis siis juhtub kellaga? Googlest seda ei leia nagu.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2022 11:49:43 vasta tsitaadiga

Teoorias võiks ta ökosüsteemist jälle su ID-ga seotud telefoni üles leida.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2022 22:02:04 vasta tsitaadiga

Eips, LTE watch sisaldab siiski eSIMmi.
Algseadistamisele eelnevalt on soovitav kellas või AW äpis telefonis mobiiliteenus operaatoriga katkestada.
Uue kellaga saad oma telefonis oleva numbri uuesti kellas aktiviseerida.

Lihtsalt algseadistades sama kella, minumeelest taastas telos oleva AW äpi kaudu ka "data plan"i uuesti kella. Kindel pole, hiljuti just jebisin sellega aga ei mäleta kas vajutasin peale taastamise veel midagi või mitte.

Hanno Pevkur hea näide AOD kasutamisest Apple Watchil. Loe või samme teleeetris.
ETV Esimene Stuudio hetkel.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Apple Watch mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.