Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2022 20:44:30 vasta tsitaadiga

ärgem unusta seda, et FH4-l on 2DLC-d FH5 on veel ainult nn vanilla...kui DLC tuleb lükkab nr jälle üles...
See uus nädala kava on kuidagi lühike...2 õhtut ca 4h ja 90% tehtud...ainult päevased ja 1 sõit tegemata...ennem oli rohkem variatsiooni...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 08.02.2022 03:39:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

Töötab, hetk tagasi su lause peale võtsin oma uue konto ja tegin ekstra selle missiooni, et demonstreerida - täpselt samamoodi toimis see ka 2 kuud tagasi
Video sita kvaliteediga, aga kuuled, kus tegelane ütleb "Look at them, how long have them been here" - kui seda lauset alustab, siis on ka pildistamisel accolade olemas, muidugi nad peavad ilmselt ka kaadris olema.

Jah, poen autoga kose taha, tegelane ütleb "Look at them", pildistan kujusid ja nendin, et nüüdseks olen viis korda kuulnud "I'll keep the windows closed" nalja, ja lepin sellega, et kollase seina sees üks tühi ruut on. Vbla reinstall või uue kontoga nullist alustamine aitaks, aga ma arvan, et kui ma senise eksploidivaba, tasapisi nügitud progressi ära viskaks ja ajas mitu kuud tagasi läheks, ei viitsiks enam uuesti alustada.
Aga esimese asjana peale hotellist välja sõitmist sain teavituse, et "Drift squad" on completed, mis oli rõõmustav, sest see oli Series 3 playlistis ja seega terve igaviku tehtud. Ja terve tunni jooksul polnud jälle ühtegi mehhiklast ehk liiklus oli jälle kadunud, aga Arcade games oli olemas ja ma ei olnud isegi päris üksi. Mis on parem tulemus kui nt see limbo, kuhu Xbox kinni jäi Series 3 lõpus - nupp "Horizon Solo" aktiivne, aga ei tee midagi, kaardil pole ei liiklust, drivatare ega mängijaid. Series 4 esimestel päevadel oli Horizon Solo uuesti korras, aga online osa puudu. Proovid FH4 - 60+ mängijat, toimib. FH5 - eip. Uuesti FH4 - toimib. Järelikult pole probleem kohalikku laadi. Või siis - me kontor on rajatud viikingite surnuaia kohale, mis kutsub bugisid esile. Igapäevatöös väga kasulik, aga mängides mitte nii äga tore icon_biggrin.gif
"Min, Meet Max" achievement on mul PC peal olemas, aga ma pole kindel. et tohiks, sest ma teen playliste enam-vähem täpselt nii palju, et kõik punktide eest jagatavad autod kätte saada. Aga 04.02.22 olen ma selle saanud ja las ta siis olla.
Aga kui Steami kasutajad, kes FH5 eest raha maksid, ikka FH4 mängivad, siis ma küll ei kujuta ette, mis neil viga on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.02.2022 18:06:28 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
libe kirjutas:

Töötab, hetk tagasi su lause peale võtsin oma uue konto ja tegin ekstra selle missiooni, et demonstreerida - täpselt samamoodi toimis see ka 2 kuud tagasi
Video sita kvaliteediga, aga kuuled, kus tegelane ütleb "Look at them, how long have them been here" - kui seda lauset alustab, siis on ka pildistamisel accolade olemas, muidugi nad peavad ilmselt ka kaadris olema.

Jah, poen autoga kose taha, tegelane ütleb "Look at them", pildistan kujusid ja nendin, et nüüdseks olen viis korda kuulnud "I'll keep the windows closed" nalja, ja lepin sellega, et kollase seina sees üks tühi ruut on. Vbla reinstall või uue kontoga nullist alustamine aitaks, aga ma arvan, et kui ma senise eksploidivaba, tasapisi nügitud progressi ära viskaks ja ajas mitu kuud tagasi läheks, ei viitsiks enam uuesti alustada.
Aga esimese asjana peale hotellist välja sõitmist sain teavituse, et "Drift squad" on completed, mis oli rõõmustav, sest see oli Series 3 playlistis ja seega terve igaviku tehtud. Ja terve tunni jooksul polnud jälle ühtegi mehhiklast ehk liiklus oli jälle kadunud, aga Arcade games oli olemas ja ma ei olnud isegi päris üksi. Mis on parem tulemus kui nt see limbo, kuhu Xbox kinni jäi Series 3 lõpus - nupp "Horizon Solo" aktiivne, aga ei tee midagi, kaardil pole ei liiklust, drivatare ega mängijaid. Series 4 esimestel päevadel oli Horizon Solo uuesti korras, aga online osa puudu. Proovid FH4 - 60+ mängijat, toimib. FH5 - eip. Uuesti FH4 - toimib. Järelikult pole probleem kohalikku laadi. Või siis - me kontor on rajatud viikingite surnuaia kohale, mis kutsub bugisid esile. Igapäevatöös väga kasulik, aga mängides mitte nii äga tore icon_biggrin.gif
"Min, Meet Max" achievement on mul PC peal olemas, aga ma pole kindel. et tohiks, sest ma teen playliste enam-vähem täpselt nii palju, et kõik punktide eest jagatavad autod kätte saada. Aga 04.02.22 olen ma selle saanud ja las ta siis olla.
Aga kui Steami kasutajad, kes FH5 eest raha maksid, ikka FH4 mängivad, siis ma küll ei kujuta ette, mis neil viga on.
fh4 ja fh5 online osa on väga erinev
fh4's oli ka seda, et kaardil inimest nägid aga reaalselt ei näinud
fh5's on aga nähtavate mängijate ala suhteliselt kitsas, ehk kui palju inimesi samasse kohta satub, siis on nad näha, aga terve kaardi ulatuses online mängijaid ei näidata.
redditis oli kena pilt sellest eelmise seasoniviimasest forzathoni challengest Arcade Chaos, mida kõik jahtisid, siis pildile sattus korraga mingi 13 autot.

ja need, kes hankisid horizon 5 aga pelavad ainult fh4, see on väga väike osa

kuidas sul min/max tehtud on, kui pole kõigi festivali asju ühe seeria ulatuses ära teinud, tundub müstika. Kindel, et ta sul endiselt lukus ei ole?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 08.02.2022 19:44:37 vasta tsitaadiga

Ma vaatan millalgi üle, äkki on mõnel nädalal kõik Completed mingil müstilisel viisil, kuigi ma oma mäletamist mööda kunagi ei viitsinud. See 'Min meet max' tekkis peale viimast epdate'i esimesel käivitamisel ja võimalik, et tuli väga tagantjärgi (nagu ka see Drift Squad daily challenge)
Aga samas sain ma ka Lucha de Carreteras "3 stars in every chapter" accolade'i ja auto kätte, kuigi mul pole osades peatükkides tegelikult 3 tärni. Otsustasin, et ega ma neil kahetärnistel teist katset enam teegi. On palju erinevaid viise mängida (grindida skill pointe wheelspinide jaoks, autosid üldse mitte osta jne jne) ja ma vist valin "Maksimaalselt autosid minimaalse pingutusega" ehk niipalju punkte playlistist kui vaja mõne puuduoleva auto jaoks ja ülejäänud ajaga teen midagi muud.

Arcade Chaos... ma arvasin, et see on rotatsioonist üldse välja võetud just selleks õigeks päevaks. Ma tiirutasin lihtsalt ringi, et mitte maha magada, aga ikka ja jälle ainult "Drift" + "Speed" või "Drift" + "Air". Lõpuks hakkasin järjest neid drifte ära tegema, et küll need forzathoni punktid millekski ära kuluvad. 12 drift arcade'i hiljem tuli mõte, et äkki on targem kontroller käest panna. Aga õnneks püsivad need päevaülesanded vist nüüd kauem aktiivsed ja hiljem siiski ühe leidsin. Õnnetuseks sattusin seekord kellegi teisega kokku ja see teine ei tundunud kas piisavalt panustavat või oli midagi katki. Ja minimissioonide osa ei ole ka asi, mida kiiresti läbi kihutada annab, sest sa pead järgmist ootama. Kolmandasse vooru ei jõudnudki. Õnneks luges Forza selle ikkagi tehtuks. Mul pole aimugi, kuidas Forza töötab, aga ehk ei olegi katsed selle loogikast ja bugidest jms aru saada vaimsele tervisele head.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.02.2022 23:30:02 vasta tsitaadiga

loen ja imestan, mingid bugid, mida pole olemas ja siis on sul asjad tehtud, mida pole teinud

mul mõlema kontoga toimib kõik tiptop ja loogiliselt ja see chaos event on ka vähemalt korra tunnis

ise sain selle veel lihtsalt kaardile vaatamisega kätte, 9min oli ooteaega, aga tundus mõistlik oodata - ei teadnudki, et paljudel sellega mingi probleem oli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 09.02.2022 11:54:23 vasta tsitaadiga

"Min, meet max" võib vabalt olla mu lugemisoskuse/mõtlemisvõime probleem icon_biggrin.gif
Ma eeldasin, et see tähendab kogu playlisti 100% tegemist, mida mul kindlasti pole (nt Series 3 lõppes seisuga 58/68, 52/65, 49/65, 53/68), aga kui ma vaatan pilti https://drive.google.com/file/d/1my-PM2n19pMLBCObJuC7YVvkYKVTpjR8/view?usp=sharing
siis seal on kirjas "All events" ja kui evendi all mõeldakse championships, trial, playground games, aga mitte weekly challenge, daily challenges, photo challenge jms, siis võib see min-max tõesti ausalt välja teenitud olla.
Lucha peatükid kahe tärniga: https://drive.google.com/file/d/1g2jKyyMqH4aGwtOPaYxkj8s6YuXwahcI/view?usp=sharing
Accolade'ide vaates puudu ainult shortcuti kasutamised: https://drive.google.com/file/d/1_1rn3StC1djQl3UyvkJQGI8lIIV_93ln/view?usp=sharing
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 11:59:09 vasta tsitaadiga

[HVF] pingereas seal kusagil 600 kandis, pole paha thumbs_up.gif

IBOX4REAL, cmon, mis aeg, ma pean nüüd mingi päev jälle punnitama hakkama icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 09.02.2022 12:37:49 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
[HVF] pingereas seal kusagil 600 kandis, pole paha thumbs_up.gif

Kui ma viimati vaatasin, siis oli ligi 70 klubis 1 või enam mm... abivahendite kasutajat (kohast, kus skoorid järsult langevad, algavad ausamad tulemused), nii et tegelikult on HVF veidi kõrgemal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.02.2022 17:50:13 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
"Min, meet max" võib vabalt olla mu lugemisoskuse/mõtlemisvõime probleem icon_biggrin.gif
Ma eeldasin, et see tähendab kogu playlisti 100% tegemist, mida mul kindlasti pole (nt Series 3 lõppes seisuga 58/68, 52/65, 49/65, 53/68), aga kui ma vaatan pilti https://drive.google.com/file/d/1my-PM2n19pMLBCObJuC7YVvkYKVTpjR8/view?usp=sharing
siis seal on kirjas "All events" ja kui evendi all mõeldakse championships, trial, playground games, aga mitte weekly challenge, daily challenges, photo challenge jms, siis võib see min-max tõesti ausalt välja teenitud olla.

eile kui omal vaatasin, ja oli endiselt tegemata, siis täna meenus, et vale konto alt vaatasin

arvasin, et mul see endiselt tegemata, aga on ka tehtud ja viimane series jäi mul vaid 2p kõigi lõpetamisest puudu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 09.02.2022 18:26:51 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
[HVF] pingereas seal kusagil 600 kandis, pole paha thumbs_up.gif

IBOX4REAL, cmon, mis aeg, ma pean nüüd mingi päev jälle punnitama hakkama icon_lol.gif


Harjutamine teeb meistriks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 11.02.2022 13:54:39 vasta tsitaadiga

Kui ma oma online drifti esikohta pikalt jahtisin, siis sai katsetatud ja timmitud igasugu tunesid ja lõpuks sai üks tune päris hea nii et laadisin selle üles. Esimese päevaga tõmmati seda 64x alla ja siis veel paar korda ja nüüd juba mitu nädalat täielik vaikus, proovisin veel oma kahe tunega, aga ei miskit. Ilmselt oli tegu mingi anomaaliaga, tegelikult keegi neid eriti ei tõmbagi alla. Või mis teie kogemused on?
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2022 17:42:32 vasta tsitaadiga

ikka tõmmatakse - oleneb, mis nime ja kategooria paned, oleneb kas autot mingi eventi raames aktiivselt kasutatakse jne

mul neid tõmbamisi tuhandetes, isegi osasid väga vanasid tõmmatakse aeg-ajalt

edit: vaatasin üle, tuututasin niisama tühja icon_biggrin.gif umbes 900 on tõmbamisi. lisaks, Weekly Challenge katki thumbs_up.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 17:55:33 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
lisaks, Weekly Challenge katki thumbs_up.gif
mis seal katki?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2022 17:58:16 vasta tsitaadiga

eile tegi esimese osa ära, täna kui tahtsin edasi teha, siis progress nullitud ja mitte kuidagi edasi ei saa
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 18:13:41 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
eile tegi esimese osa ära, täna kui tahtsin edasi teha, siis progress nullitud ja mitte kuidagi edasi ei saa
ei ole seda probleemi icon_rolleyes.gif

te kastile shut down ja proovi uuesti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2022 18:17:26 vasta tsitaadiga

Colossus endiselt katki 31% peal kui linna jõuad ?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 18:37:49 vasta tsitaadiga

RKsilver kirjutas:
Colossus endiselt katki 31% peal kui linna jõuad ?
mis seal katki oli?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2022 21:45:33 vasta tsitaadiga

crashib töölauale, vahetpole mis autoga, kui kiiresti sõidad, mis raskustasemega, mis resoga jne.
Korra guugeldasin ja õnneks ma pole ainus kes ootab kuniks korda tehakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 11.02.2022 22:40:17 vasta tsitaadiga

Ei tule onlines see drift välja kuidagi skoori poolest. oma arust panen normaalselt. Mis seal kõige rohkem skoori annab, drifti nurk, kiirus nagu päriselt?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 23:44:38 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ei tule onlines see drift välja kuidagi skoori poolest. oma arust panen normaalselt. Mis seal kõige rohkem skoori annab, drifti nurk, kiirus nagu päriselt?
kiirus ja nurk, mingi nurgaga sõites, siis kiirus annab enim boosti

ja muidugi puhas sõit, katkestusteta
enamus asjalikke driftijaid sõidavad manuaaliga, hoog sisse ja siis 3-4 käik, siduriga on võimalik see hoog sujuvamalt maha võtta, kui piduriga - viimane teebki selle drifti hektiliseks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2022 23:55:16 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli ka mingi jutt, et muudeti drifti skoori arvutamise meetodit, mistõttu enam nii kõrgeid skoore saada ei olegi võimalik ja leaderboardide topid on suht võimatud üle teha
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.02.2022 00:07:49 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
Vahepeal oli ka mingi jutt, et muudeti drifti skoori arvutamise meetodit, mistõttu enam nii kõrgeid skoore saada ei olegi võimalik ja leaderboardide topid on suht võimatud üle teha
ei tea, võibolla olid mingid muud mehhanismid, aga ma olen kõik oma vanad lihtsalt poole tuisuga üle sõitnud - rekordeid taga ei aja, aga punkte jagab küll sama usinalt

kusjuures patch notedes seda polevat ka kuskil mainitud icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 12.02.2022 01:40:14 vasta tsitaadiga

Pidur tuleb 25-30% peale panna, siis saab piduriga ka ilusasti hoogu maha võtta. Ja sõitke BMW Isettaga, lühikese autoga on kurvides palju rohkem ruumi. Ning kes online võitu jahib, siis neljapäeviti alates 16.30 on seal ainult täielikud võhikud sõitmas.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 14.02.2022 22:19:54 vasta tsitaadiga

Kas wheelspine on mingite exploitide vähendamiseks korralikult nuditud või on mul erakordselt halb õnn? Kuna forzathoni punkte vedeles, võtsin ühe super wheelspini ja sain 1000 + 5000 + pasuna, mis tegi sellest viienda super wheelspini, milles polnud autot ja mille võidusumma jäi alla 50 tuhande. See ei meelita eriti FP-sid wheelspinideks konverteerima.
Ja kontoris "Supersonic" championshipi võitmine tähendas ka rahalises mõttes... mitte väga edukat tulemust. Sõitude võitmine andis ca 6500*3 ja Peugeot 207, mis hetkel oksjonil virnade viisi 18000 väljaostuhinnaga. Ja lvl upist saadud wheelspin kinkis... lühkarid. Vbla oli see natuke laristav juppide ostmine, aga käigukast+vedrustus+offroad race tires+nelikvedu+pudipadi oli ca 40000. Ja kui see 2012 Mini oli ostetud, mitte algusest peale olemas, siis selle poehind on 38000 ja oksjonil millegipärast üle 100 000. Hmm...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.02.2022 23:00:14 vasta tsitaadiga

ei tea, rahhi tuleb ikka suht palju peale
ongi parem, kui kõik asjad mängus päris tasuta ei tundu

algul oli see, et miljonid oli võimalik minutitega teenida ja tulemuseks pole enam mingit pinget ega õnne faktorit

põhikontol 97 milli ja ostan 100k tune silma pilgutamata ja ikka hulk kasvab
neid forza pointse on ka marulihtne saada, seega nende pärast ka üldse ei muretse, olen kõik wheel spinid sealt võtnud

sõidu võitmine pole mul samas kunagi vaid 6500 andnud, kindel, et mingi beginneri tasemega ei sõida?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.