Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 12:35:37 vasta tsitaadiga

Pikslil on pidevalt mingid kummalised raua probleemid. Eriti uuel seerial. Ja seni on hind olnud kah absurdselt kõrge vs raud mida selle eest saab.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 15:45:33 vasta tsitaadiga

Samsa tundub jah androidimaailmas optimaalne valik. Järgmisena võiks Huawei või Sony poole vaadata, aga neil omad kiiksud. Täishiinakatel ka ikkagi viletsamad kaamerad.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.01.2022 16:03:28 vasta tsitaadiga

Kas kõik töötab ok selle 12 uuendusega ? Kui ülevalt allatõmmata siis nt nüüd jooksevad nfc,gps,nett kõik ühe rea pealt,peab lappama kõvasti, mida tahad kasutada.Enne oli see laiem ja mugavam.
Sinine silmade kiip ka nii hästi ei toimi kui varasemalt.Sai ikkagi liiga vara see üleminek tehtud.Äppide teksti teravus ja kontrast ka vildakas mõne puhul.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2022 17:14:25 vasta tsitaadiga

Siiani kõik töötab norm thumbs_up.gif
@S10+ 1TB

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2022 19:42:01 vasta tsitaadiga

Tavaline S10, pole ka veel probleeme olnud.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2022 13:47:41 vasta tsitaadiga

S10+
Ainuke probleem mis olen täheldanud - kodus viskas 2x wifi otsast ära nädala jooksul, kuid see ei pruugi olla seotud konkreetse uuendusega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2022 14:19:35 vasta tsitaadiga

Note 10+ on video salvestamisel ja hiljem vaatamisel asunud kaadreid vahelejätma ja hüppama. Teen hiljem cache puhastamise, ehk aitab.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 17.01.2022 18:00:35 vasta tsitaadiga

Mul küll S20+, aga peale Android 12 tulekut üks asi on küll katki. Nimelt ei saa Swedbanki äpis enam tehingut näpujäljega kinnitada, küsib Mobiil-ID pin2 koodi. Kas kellelgi veel see häda on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2022 19:50:17 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Mul küll S20+, aga peale Android 12 tulekut üks asi on küll katki. Nimelt ei saa Swedbanki äpis enam tehingut näpujäljega kinnitada, küsib Mobiil-ID pin2 koodi. Kas kellelgi veel see häda on?


S10+ A12 just proovisin swedi äpis ülekannet teha. Kinnitas näpujäljega ära ilusti.

Androidi põhimenüüst swedi äpi seadetest mälu tühjaks ja uuesti seadistada?
Või oli seal äpi enda seadistuses ka mingi variant näppu sisse ja välja lülitada...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 17.01.2022 22:11:53 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
alpha kirjutas:
Mul küll S20+, aga peale Android 12 tulekut üks asi on küll katki. Nimelt ei saa Swedbanki äpis enam tehingut näpujäljega kinnitada, küsib Mobiil-ID pin2 koodi. Kas kellelgi veel see häda on?


S10+ A12 just proovisin swedi äpis ülekannet teha. Kinnitas näpujäljega ära ilusti.

Androidi põhimenüüst swedi äpi seadetest mälu tühjaks ja uuesti seadistada?
Või oli seal äpi enda seadistuses ka mingi variant näppu sisse ja välja lülitada...
Tnx, proovin
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.01.2022 12:08:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ennastki huvitab. icon_biggrin.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonide+varuosad/2bf4cc495b409afe74379106b7c1c062/?sort=-min_price

Ma nüüd tegin originaal S10+ kaitsekile vahetuse läbi. Ei saa öelda, et asi päris sujuvalt läks. Läksin Ülemiste Starcomi ja lasin nendel ära teha. Neil on pakkuda ainult kaitseklaasi 1 variant oli auguga sõrmejäljelugeja kohal ja teine siis Panzerglass, millel on lugeja koht natuke õhem. (mõlemad jäävad ikkagi näha ) Vahetasid ilusti ära ja ütlesid, et kui sõrmejäljelugeja ei tööta, siis tuleb uuesti sõrmejäljed sisse panna. Igal juhul kohe sõrmejäljega lahti ei saanud. Läksin koju, kustutasin sõrmejäljed ära ja .... uusi sisestada ei õnnestunudki, telefon ütleb ainult, et vajutage kõvemini ja nii jääbki. Järgmisel päeval hakkasin siis uurima ja tuleb välja, et probleem on üleüldine. Helistan siis Samsungi supporti ( see oli juba iseenesest pikk ja keeruline kogemus) Peale 20 minutit numbrite vajutamist, öeldi mulle et originaal ekraanikatteid neil pole ja helistage remondiprtnerile. Helistasing LMT-sse nemad ütlesid, et neil sellist asja pole nemad võivad kogu ekraani ära vahetada. MTTCsse ma helistama ei hakanud. Helistasin siis uuesti Starcomi. Väga lahke neiu ütles, et tuleb sõrmejäljed uuesti sisestada ja kui ei õnnestu siis tuleb restart teha. Tegingi restardi ja peale seda tõepoolest telefon võttis sõrmejäljed vastu. Olen Starcomi teenindusega rahul.
P.S Järgmine kord võtaks vast selle üliõhukese kaitsekile versiooni, millega selliseid sekeldusi ei peaks olema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2022 12:38:26 vasta tsitaadiga

Klassikaline "kas te olete restardi teinud?" siis. Hea, et S10e on külje peal power nupp sõrmejäljelugeja. Kuigi seadetest pidin peale Panzerglassi paigaldamist Touch Sensitivity sisse lülitama. Muidu oleks piin kasutada. Ja tehniliselt TWRP recoverys ongi piin, kuna see sensitivity säte ei toimi enne OS bootimist. Aga see on juba omaette teema...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.01.2022 12:45:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Klassikaline "kas te olete restardi teinud?" siis. Hea, et S10e on külje peal power nupp sõrmejäljelugeja. Kuigi seadetest pidin peale Panzerglassi paigaldamist Touch Sensitivity sisse lülitama. Muidu oleks piin kasutada. Ja tehniliselt TWRP recoverys ongi piin, kuna see sensitivity säte ei toimi enne OS bootimist. Aga see on juba omaette teema...

Aga sellest oligi kasu. Tõenäoliselt kalibreerib restart sõrmejäljelugeja uuesti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 20.01.2022 11:03:38 vasta tsitaadiga

Soomes hetkel kampania S21+ mudel 650€, meil 950€. Võimalus väljavahrtada S10+.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2022 18:18:03 vasta tsitaadiga

Jaanuari turvauuendus tuli:
https://doc.samsungmobile.com/SM-G975F/SEB/doc.html
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 21.01.2022 23:07:44 vasta tsitaadiga

Täna pakuti S10 Plussile Android12 ja one UI 4, on keegi pannud ka juba?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 21.01.2022 23:30:13 vasta tsitaadiga

sukelduja, siin on kõigil see peal juba. Muretu, anna aga hagu icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2022 10:59:32 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
sukelduja, siin on kõigil see peal juba. Muretu, anna aga hagu icon_smile.gif


Jep. Tuli Android 12 detsembri uuendusega (päris suur pakk mahult) paar nädalat tagasi ning umbes 150MB suurune jaanuari turvauuendusi tuli lisaks veel mõned päevad tagasi.
Ei ole probleeme märganud kummagagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003




sõnum 25.01.2022 13:16:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
cabbage, Mingid õiged sammud on Samsung siiski teinud. Näiteks see, et enamus mudeleid saab kolm suurt Androidi versiooni. Varem sai heal juhul ühe kui sedagi ja nende touchwiz skin oli jube bloat. Nüüd on palju lähemalt stock androidile, uuendused tulevad kiiremini ja pikemalt.
Raua poolel kahjuks jah sama roosiline olukord ei ole. Samsung ise originaalosasi ei müü minuteada ja uuematel foldidel on olnud probleeme kus bootloaderi lahtilukustamine on lõpetanud kaamera(te) töö.

Selles osas on muidugi õigus, et ega S10e sarnast eriti ei ole mis oleks parem. Ainus mis lähedale saab on ASUS-e Zenfone 8 aga ASUS on kurikuulus oma aeglaste tarkvarauuenduste poolest.
Samsungil on küll ka vahetatava akuga rugged Xcover mudelid (Xcover 5 on uusim) aga nende raud on aneemiliselt nõrk ja mitu põlvkonda maas S mudelitest.


Ma ei tea, kas see on antud kontekstis kõige olulisem, aga (NB! Ei ole hardcore telefoni kasutaja, ei mängi, ei häki) kasutuskogemus on S10 olemas, sellelt läksin S21Ultrale.
See oli ikka veidralt suur ja ebamugav ja selle lagunedes (kõrvalise abiga) tundus hullult hea mõte sellelt liikuda Iphone 12 minile. See Iphonele minek, maitseasi, mulle ei sobinud. Telefon, millel on helistamine menüüs a´la viies valik, mkmm. Läks lapsele.
Võtsin ASUS-e Zenfone 8, tahtsin väiksemat enamvähem androidi. No saab hakkama. Aga ma ei tea, võibolla sellest tulenevalt, et enne Iphone eksirännakut olid pikalt Samsungi S seeriad, siis ikkagi ei ole nagu päris see, lisaks kehvale akule. Võibolla mängib mingit rolli ka minu tahtmatus/oskamatus mingeid hulle äppe ja asju lahata. Aga näiteks fotod, pimedas või päris elus imelike värvide korral keerab asjad tuksi. Samsungil ma ei pidanud mõtlema, manuaalrežiimis asjad olid õiged. Ma ei pidanud sellele mõtlema. See oli lihtsalt näide, + see, et samsungi nutikell, mille hankisin, ei tööta ASUSega laitmatult, see oli mu enda tegemata kodutöö ja ei ole tegelikult telefoni viga.
Hetkel hakkab tunduma, et tavaline S22 võiks olla asi, mida proovida, kui välja tuleb. Postituse mõte oli võibolla see, et siin üritati lahata, et äkki ASUS või Iphone mini seeria võiks asenduseks olla variandid. Muidugi on, proovige, aga päriselt päris ei ole.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2022 13:18:50 vasta tsitaadiga

Eks oleneb jah, ma vahetasin S10e iPhone 13 mini vastu ning olen väga rahul, ei taha seda suurt kobakat enam tagasi. icon_smile.gif

Ega ma olin S10e'ga ka rahul. Lihtsalt, et nende kahe vahel valides on selge, mis mulle rohkem meeldib.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.01.2022 21:14:30 vasta tsitaadiga

Kui mõelda, et mida võtta s10e järeltulijaks, ega siis vast polegi palju valikut, kui iphone'i ei taha. Ma enda s10e vahetasin s21 ultra vastu pmst täpselt aasta aega tagasi, esimesed kaks päeva oli kuidagi väga võõras a enam väikese telefoni järgi ei igatse.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 31.01.2022 20:26:26 vasta tsitaadiga

S10 seeriaga on siis kõik, et sai viimase androidi 12 ja vahep.siis turvauuendused ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2022 20:50:51 vasta tsitaadiga

hugo, Peaks olema kõik jah. Pole kindel kaua veel turvauuendusi saab. Pakun, et see aasta veel ehk. Kuskilt jäi nagu meelde, et üks aasta turvauuendusi tuleb.
2023 ja edasi peab siis vaatama custom ROM poole nagu nt LineageOS.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 31.01.2022 21:33:26 vasta tsitaadiga

S10 Lite peaks saama ühe veel, kui nad just aasta hilisemat väljatulekut ei ignoreeri ega muu s10 seeriaga ühte patta pane.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2022 10:59:35 vasta tsitaadiga

S10 seerial vähemalt 4 aastat turvauuendusi jah https://news.samsung.com/global/samsung-takes-galaxy-security-to-the-next-level-by-extending-updates ehk siis 2023 veebruarini kindlasti, aga ilmselt hõredama intervalliga ka hiljem.

Nt S7 sai viimase(?) uuenduse veel 2020 septembris, 4,5 aastat peale telefoni turuletulekut ja sellel oli lubatud vist 3 aastat uuendusi, kui ei eksi https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-s7-september-2020-security-update_id128098

_________________
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.