Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1155, 1156, 1157 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2022 12:24:47 vasta tsitaadiga

Karlakass, kas arvutis on teamviewer olemas?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 23.01.2022 12:55:07 vasta tsitaadiga

jep on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2022 13:21:44 vasta tsitaadiga

Ma alustaks mem testist : https://www.memtest86.com/download.htm
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2022 14:36:52 vasta tsitaadiga

Mul tekitas teamviewer sarnaseid anomaaliaid. Peale teamika uninstalli töötas tankimäng kenasti. Töötaks ka tänapäeval, ma usun.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 23.01.2022 19:12:41 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Ma alustaks mem testist : https://www.memtest86.com/download.htm


Memtest läbitud 4x ja korras. Sai see teamviwer koristatud ja tegin preference kustutuse ka, et uuesti sisse ja seaded paika mängus. Peale prefi eemaldamist sai toimima mängu. Kasutan algset wg installi ilma modideta. Et kaeb kuda toimetab. Tänud soovituste eest. Parimat tegemistesse!

Ärge selle -15% discounti õnge minge. Vaatasin praegu, et -15% see 30 premmi on sama hind mis tavapäevadel. Sama jura kui Eestis suurte aledega. Olge tähelepanelikud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 23.01.2022 20:22:52 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Kremka kirjutas:
Ma alustaks mem testist : https://www.memtest86.com/download.htm


Memtest läbitud 4x ja korras. Sai see teamviwer koristatud ja tegin preference kustutuse ka, et uuesti sisse ja seaded paika mängus. Peale prefi eemaldamist sai toimima mängu. Kasutan algset wg installi ilma modideta. Et kaeb kuda toimetab. Tänud soovituste eest. Parimat tegemistesse!

Ärge selle -15% discounti õnge minge. Vaatasin praegu, et -15% see 30 premmi on sama hind mis tavapäevadel. Sama jura kui Eestis suurte aledega. Olge tähelepanelikud.


Seda -15% juttu tuleb rääkida lasteaialastele (väike osa WoT-i mängijaid). Kooliealistele -30% juttu (mõõdukas osa wot-i mängijaid) ja täiskasvanutele (suurem osa wot-i mängijaid) -50% juttu. Kõige vastupidavamatele puupeadele (väike osa wot-i mängijaid) on mõeldud "kuni -70%".
Kes aga nendest protsentidest ei hooli ja sellest üle saab - sealt algab intelligentsus ja loogiline mõtlemisvõime (üliväike osa wot-i mängijaid).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.01.2022 21:00:09 vasta tsitaadiga

Peale pikemat pausi WoTist sattusin täna ühte teist mängu korraks sõbrale striimima ja suur oli minu üllatus, kui korraga istusid chatis seltsimehed grensu ja priitr. Kuna suts piinlik oli neile mingit indie RTSi näidata, siis sai taas WoT käima löödud.

grensuga jäi juba eelmine kevad jutt, et carryb mind randomis ükskord icon_biggrin.gif Noh, aega läks, aga asja sai. Täis tomat oligi valmis küpsenud, et teda seljas võidu poole tassitaks. grensu muidugi tegi head promo Type 59-le, mis hiljuti buffi sai, niiet ühe jutiga sai siis elimineeritud kõik RNG probleemid, et ikka oleks teaduslik test, kui tomatiks saab üks superuunikum minna:

* Pref MM tier 8 premium tank, mis üle tier 9 kunagi ei näe - check
* Full lilla bond equipment - check
* Kõik field modificationid - check
* 7 skilliga meeskond - check
* Täis premm moon ja consumabled - check
* Teine samasuguse tankiga uunikum tomatit võidule tassimas ja metat seletamas - check

Tulemused:

1 mäng - WN8 459
2 mäng - WN8 276
3 mäng - WN8 513
4 mäng - WN8 2741
5 mäng - WN8 4942
6 mäng - WN8 5449
7 mäng - WN8 4909

WR - 71,43% (grensu täitis oma lubaduse icon_lol.gif )

Lõpuks tuli 533K creda kasumit ka, mis võttis suts kullaspämmi maiku suust vähemaks.

Igatahes, võitis teadus - wotoloogia, kui soovite. icon_wink.gif

Kes tahab, vaatab siit viimast 6 mängu järele vaadata, algab kohe magusa WN8 276 katsega: https://www.twitch.tv/videos/1273316936

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2022 21:43:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 26.01.2022 18:24:14 vasta tsitaadiga

Viimase rankedi banlist: https://gist.github.com/Buster-2002/af6c23395fc9ac69091b856a2f79b57d

Paar eesti nime ka sees.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005




sõnum 30.01.2022 12:43:43 vasta tsitaadiga

Kas mõni eesti tiim plaanib global eventil ka osaleda?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.01.2022 20:11:35 vasta tsitaadiga

Vabadel on mingi plaan.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 03.02.2022 02:15:36 vasta tsitaadiga

Wot on nii allakäinud, et enam isegi ei teeselda, et mängus on botid ja et mängud on manipuleeritud. Peale südaööd on sul meeskonnas kümme "ametlikku" botti (see oli minu kunagine vandenõuteooria, et wot kasutab botte), ja vähe sellest, kaotad 15-0, sest sul on kolm võitu seljataga. Ja muidugi kaotad sa ka veel kaks jörgmist mängu 1-15 ja 3-15, sest WR avajab tasakaalustamist (minu vandenõuteooria, tegelikult on tegemist juhusega).
Ühesõnaga, täielik lasteaia tase ja ma imestan, et leidub veel mõni laps, kellel on raha (ilmselt vanematelt saadud nädala kommiraha), kes selle raha sellesse mängu topivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 03.02.2022 11:02:57 vasta tsitaadiga

Nojah aga mängu rõõm on ikka ja vahetevahel ka huvitav. Mul poisid tahavad ka pidevalt, et osta robuxi, et mingit jura vaja osta seal mängus. Mäng on mäng ja kui pakub huvi siis on seal vahet. Eks neid mänge kus saad neti vahendusel teistega jaurata on palju ja nad kõik on tehtud raha tegemesi eesmärgil see kas ja kuidas keegi seda mängida tahab on igaühe enda asi. Ma mängin üldse väga harva ja kui siis woti mängin on vahelduseks täitsa ok. Ma muidugi alla t8 ei mängi, et üleval pool vist bote ei ole ka.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2022 11:23:57 vasta tsitaadiga

arny, roblox on jah noorte seas popp värk. Robuxite peale kulub lastel omajagu taskuraha. Aga idee ongi selles, et las ostavad mida hing soovib. Peaasi, et neil sellest rõõmu. Maailm muutub ja see mis oli 20a tagasi, ei kehti enam täna.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2022 16:30:18 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2022 18:35:40 vasta tsitaadiga

https://thedailybounce.net/world-of-tanks/update-1-16-battle-pass-other-details-leak/
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2022 15:23:48 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Wot on nii allakäinud, et enam isegi ei teeselda, et mängus on botid ja et mängud on manipuleeritud. Peale südaööd on sul meeskonnas kümme "ametlikku" botti (see oli minu kunagine vandenõuteooria, et wot kasutab botte), ja vähe sellest, kaotad 15-0, sest sul on kolm võitu seljataga. Ja muidugi kaotad sa ka veel kaks jörgmist mängu 1-15 ja 3-15, sest WR avajab tasakaalustamist (minu vandenõuteooria, tegelikult on tegemist juhusega).
Ühesõnaga, täielik lasteaia tase ja ma imestan, et leidub veel mõni laps, kellel on raha (ilmselt vanematelt saadud nädala kommiraha), kes selle raha sellesse mängu topivad.


Pigem on allakäinud sest saab tasuta mängida liiga palju. Üle Tier3 ei tohis tasuta pelajaid olla. Miks keegi peab tasuta tööd tegema icon_evil.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhaava
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2020




sõnum 10.02.2022 12:36:53 vasta tsitaadiga

Tier3 on ikka karm seisukoht, pigem tier 6-7 siis.

Noname kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Wot on nii allakäinud, et enam isegi ei teeselda, et mängus on botid ja et mängud on manipuleeritud. Peale südaööd on sul meeskonnas kümme "ametlikku" botti (see oli minu kunagine vandenõuteooria, et wot kasutab botte), ja vähe sellest, kaotad 15-0, sest sul on kolm võitu seljataga. Ja muidugi kaotad sa ka veel kaks jörgmist mängu 1-15 ja 3-15, sest WR avajab tasakaalustamist (minu vandenõuteooria, tegelikult on tegemist juhusega).
Ühesõnaga, täielik lasteaia tase ja ma imestan, et leidub veel mõni laps, kellel on raha (ilmselt vanematelt saadud nädala kommiraha), kes selle raha sellesse mängu topivad.


Pigem on allakäinud sest saab tasuta mängida liiga palju. Üle Tier3 ei tohis tasuta pelajaid olla. Miks keegi peab tasuta tööd tegema icon_evil.gif

_________________
jyritoru.ee - Toruabi ja santehnilised tööd
haavagrupp.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 12.02.2022 01:02:05 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Wot on nii allakäinud, et enam isegi ei teeselda, et mängus on botid ja et mängud on manipuleeritud. Peale südaööd on sul meeskonnas kümme "ametlikku" botti (see oli minu kunagine vandenõuteooria, et wot kasutab botte), ja vähe sellest, kaotad 15-0, sest sul on kolm võitu seljataga. Ja muidugi kaotad sa ka veel kaks jörgmist mängu 1-15 ja 3-15, sest WR avajab tasakaalustamist (minu vandenõuteooria, tegelikult on tegemist juhusega).
Ühesõnaga, täielik lasteaia tase ja ma imestan, et leidub veel mõni laps, kellel on raha (ilmselt vanematelt saadud nädala kommiraha), kes selle raha sellesse mängu topivad.


Pigem on allakäinud sest saab tasuta mängida liiga palju. Üle Tier3 ei tohis tasuta pelajaid olla. Miks keegi peab tasuta tööd tegema icon_evil.gif


Ametlikult on ju väja öeldud, et tasuta mäng. Mis 3 või 6-7 tierist te räägite? Tööd tehakse selleks, et teha HEAD reklaami, aga nad ei oska seda mitte kuidagi teha. Olete nende chat-i näinud? Mul oleks küll raske kedagi sinna mängu soovitada.

Pokerstarsi - iga kell. Soovitan! Täiesti tasuta, ma ei mäletagi, mitu miljonit mul mänguraha kontol juba on - vot oskavad poisid äri teha, kogu aeg kibelen pärisraha mängu panema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.02.2022 23:26:07 vasta tsitaadiga

Lisasin vahelduseks uue küsitluse icon_smile.gif Arvestada palun ametlikku algust icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2022 07:17:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arvestada palun ametlikku algust

Kui arvestada RU servereid kus ma esimesi samme tegin mängus, siis kokku peaks olema 6 aastat, EU-s olen 4,5 aastat ))))


viimati muutis Bunny 13.02.2022 14:23:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2022 13:52:53 vasta tsitaadiga

ot:
aastat

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2022 17:44:52 vasta tsitaadiga

https://worldoftanks.eu/en/news/specials/trading-caravan/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2022 17:14:36 vasta tsitaadiga

https://worldoftanks.eu/en/news/guides-reviews/trading-caravan-tanks/
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 23.02.2022 23:23:16 vasta tsitaadiga

Mis puudutab Pokerstars`i rahalaudu, siis mul on teile üks hea soovitus (juhul, kui te ei ole ise märganud) - viimasel tihil tuleb "mõelda" 3-4 sekundit ja siis panna mingi üsna keskmine "raise" mängu. Kolm-neli sekundit murrab iga keskmise bluffija, aga kui ta siis teeb sulle vastuse, siis on sul minek.. Aga hea uudis on see, et umbes 70% on bluffijaid ja su trikk läheb läbi. Aga efektiivne vahemik on AINULT 3-4 sekundit.

Kui asi puudutab turiire, siis tuleb alguses võtta risk ja kolm-neli esimest lauda riskida, minna täispangale, üks tihi võita, seejärel oodata lõppu ja viimase vastu bluffida iga teise käe. Enamik annab alla ($1 -10 lauad).

Mul seal mingi tuhat dollarit pärisraha teenitud, pole väljagi võtnud, põhiliselt selle 3-4 sekundi blufiga. Võimalik, et see on Pokerstari bluff algajatele, aga asi ei tundu keeruline olevat.

Muidugi, ärge seda kodus järele proovige icon_smile.gif Minu soovitused on ainult informatiivsed. Mina ei vastuta teie kaotuste eest. Alustage mängurahaga. Kui saate miljoni kokku, siis on lootust ka pärisrahaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1155, 1156, 1157 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.