Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Datagate märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2017 20:01:06 vasta tsitaadiga

ostsin mälukaardi teisipäev ja reede sain kätte thumbs_up.gif supper
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 27.12.2018 19:32:59 vasta tsitaadiga

Novembri keskpaigas sai lapsele mänguarvuti soetatud. Nädala- kahe pärast kadus WiFi võimekus ja tekkisid omaalgatuslikud restardid. Viisin garantiisse. Nüüd kolm nädalat möödas, ei vasta ka enam keegi meilidele.
thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Ostke mujalt!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 21.06.2020 10:57:55 vasta tsitaadiga

Sai kaks ventilaatorit ostetud. Tarneaeg lehel 3-7 tööpäeva ning pakk oli 3 päevaga kohal. Infot ise jagati ja kõik laabus. Tänapäeval väga sellist teenust igal pool ei pakuta kahjuks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2020 11:00:02 vasta tsitaadiga

datagate (arvutitark ja kaup24) müüvad vanadele masinatele odavalt akusid. ostnud datagatest mõned, läheb 1 nüüd garantiisse. saatsin kirja,et pool aastat peale soetamist hakkas üks hp error 601 hte andma, sain u 15 minuti pärast kirja tagasi, et saatke meile. kui asendus jõuab, saadan. esialgu on paljulubav.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.01.2021 23:48:40 vasta tsitaadiga

Vanasti võtsin asju Arvutitargast, aga tundub, et võib julgelt nende poole vaadata.
2.5 päeva tellimusest Smartposti. Pakketeibi järgi tundub, et saadavad asju otse Elko laost.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010




sõnum 28.01.2021 12:03:31 vasta tsitaadiga

Teisipäeval õhtul tellisin laos oleva kaupa DPD pakiautomaati, kolmapäeva hommikul tuli meil kinnitusega ja sama kolmapäeva õhtul juba pakk käes. Super thumbs_up.gif
_________________
Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D printer: Prusa i3.
Kommentaarid: 288 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaa
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004




sõnum 30.01.2021 23:35:16 vasta tsitaadiga

Ettevaatust antud firmaga. Garantiijuhtumi puhul tekib probleeme, seega ei soovita neilt osta. Tootel ilmnes defekt enne 6 kuu möödumist. Defekt oli fotolt näha ning saatsin neile foto. Sain seepeale vigases eesti keeles vastuse, et defektne kaup tuleks minu kulul neile saata. See oli kogu info, mis mulle edastati. Ei mingit lubadust kaup ringi vahetada ega raha tagasi maksta. Kauplejad peaksid väga hästi kursis olema (ja tegelikult ongi), et defektse kauba transpordi maksumuse eest peavad nemad maksma, mitte tellija. Samas üritatakse ikka petta. Miks ma peaksin veel defektsele kaubale peale maksma? Pärast Datagate-ile vastava info edastamist pole mulle enam vastatud. Eks näis, mis edasi saab aga kuigi usaldusväärne nende käitumine küll pole.
PS. Näpukas parandatud.


viimati muutis maaa 31.01.2021 19:21:39, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 31.01.2021 12:44:37 vasta tsitaadiga

maaa kirjutas:
... Pärast Galadorile vastava info edastamist pole mulle enam vastatud. ...
mismoodi see firma nüüd asjasse on seotud?
või oled üldse teise firma teemas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2021 14:57:59 vasta tsitaadiga

ma ka vaatasin..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaa
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004




sõnum 02.02.2021 17:19:48 vasta tsitaadiga

Firmaga suheldes tuli välja, et nende arvates Eesti kehtivad seadused neile ei kehti. Seega hetkel pöördusin Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 03.02.2021 11:00:32 vasta tsitaadiga

maaa kirjutas:
Firmaga suheldes tuli välja, et nende arvates Eesti kehtivad seadused neile ei kehti. Seega hetkel pöördusin Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti poole.


Kauba ringivahetamine või raha tagastamised ei ole esmane. Esmane on valik remondi või vahetamise kohta. Kui müüja kahtleb ja probleem on enne 6 kuu täistiksumist leitud siis enne remondi või vahetamise valiku otsust tuleb ju ekspertiis ("vea tekkepõhjuse tõendamine esimesel 6 kuul müüja kohustus")
Usun tead kõike seda paremini kui mina icon_biggrin.gif mu mõte lihtsalt see, et kõik seiklus võtab korralikult aega olenemata müüjast ning raha tagasi on alles viimane valik. (arvutitargas oli asuse montoriga probleem, oktoobri lõpus sai neile üle antud. siis nädala paari pärast reisis asi servisaITC'sse edasi kus kuu ja natuke peale pärast (esialgu pakuti 3 nädalat) peale monitori "remonti" anti mulle uus isend uue SN'iga ehk niipalju siis remondist. kokku läks 1,5-2kuud).

endal Datagate'ga samuti monitoriga teema olnud. Lahenes ühe töönädalaga. Sai pildi/videomaterjal tehtud ja suheldud. Hiljem käis kuller uksetaga ja viis aparaadi ära. Aparaat liikus lätti kus tehti "tsiki-briki" ning paar päeva hiljem oli kuller "remondist" tulnud aparaadiga mul uksetaga (olukord oli sama ehk SN oli teine = lihtsalt vahetati välja).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaa
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2021 15:25:55 vasta tsitaadiga

jtz kirjutas:
maaa kirjutas:
Firmaga suheldes tuli välja, et nende arvates Eesti kehtivad seadused neile ei kehti. Seega hetkel pöördusin Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti poole.


Kauba ringivahetamine või raha tagastamised ei ole esmane. Esmane on valik remondi või vahetamise kohta. Kui müüja kahtleb ja probleem on enne 6 kuu täistiksumist leitud siis enne remondi või vahetamise valiku otsust tuleb ju ekspertiis ("vea tekkepõhjuse tõendamine esimesel 6 kuul müüja kohustus")
Usun tead kõike seda paremini kui mina icon_biggrin.gif mu mõte lihtsalt see, et kõik seiklus võtab korralikult aega olenemata müüjast ning raha tagasi on alles viimane valik. (arvutitargas oli asuse montoriga probleem, oktoobri lõpus sai neile üle antud. siis nädala paari pärast reisis asi servisaITC'sse edasi kus kuu ja natuke peale pärast (esialgu pakuti 3 nädalat) peale monitori "remonti" anti mulle uus isend uue SN'iga ehk niipalju siis remondist. kokku läks 1,5-2kuud).

endal Datagate'ga samuti monitoriga teema olnud. Lahenes ühe töönädalaga. Sai pildi/videomaterjal tehtud ja suheldud. Hiljem käis kuller uksetaga ja viis aparaadi ära. Aparaat liikus lätti kus tehti "tsiki-briki" ning paar päeva hiljem oli kuller "remondist" tulnud aparaadiga mul uksetaga (olukord oli sama ehk SN oli teine = lihtsalt vahetati välja).

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei näe su jutus loogikat. Palun loe mu postitust uuesti. Ma pole esmasena midagi sellist nagu väidad nõudnudki. Eeldan, et müüja korraldab seadusest tuleneva kohustusena defektse kauba transpordi kui viga ilmneb 6 kuu jooksul müügiajast. Sellest keelduti kuni Tarbijakaitse poole pöördumiseni.
Samuti on elementaarne kliendile selgitada, mis edasi saab - kas tehakse eksperiis vms. Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et 6 kuu jooksul ilmnenud mittevastavus oli olemas müügihetkel (müüjal on tõendamiskohustus). Antud juhul on muide tegemist kauba ja defektiga, mida remontida pole võimalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 11.02.2021 10:32:48 vasta tsitaadiga

maaa kirjutas:

Kirjutasid - "Ei mingit lubadust kaup ringi vahetada ega raha tagasi maksta."
Selles valguses oli ka minu vastus: lühidalt - esmane pole raha tagasi maksta, asjad võtavad aega, suhtlus kauplejaga lahenduste leidmiseks. Jagasin vaid enda kogemust teemal Datagate ja puudusega toode.

Vabandan kui mõte aga segaseks jäi.
(tõsi - transport, või regiooni/keelepoliitika on sinu postis punktid millest sõna ei võtnud)

No eks nad ole jobud kui asjade lahendamiseks vaja ttja sekkumist.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2021 23:55:35 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi. Tegin tellimuse kaubale, mis oli kohapeal olemas. Vaatasin, et mitme tunni jooksul pole ikka veel ära bronnitud. Järsku oli toode läinud ning mulle polnud ikka veel kinnituskirja tulnud. Kirjutasin neile ning sain vigases keeles vastuseks, et minu nimel ei eksisteeri ühtegi tellimust. Väga tore. Mul komme teha screenshote checkouti kinnitustest ning no tõesti ma tegin selle tellimuse. Võiks vähemalt tunnistada seda, et kaupa tegelikult polnud või müüsid kellelegi teisele.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.02.2021 12:15:39 vasta tsitaadiga

aga saada nende e-mailile oma ekraanipilt ja nõua aru
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.03.2021 15:59:17 vasta tsitaadiga

30 tundi tellimusest automaati.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miuka
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2014




sõnum 08.07.2021 20:16:44 vasta tsitaadiga

Meeldiv kogemus e-poega, sain küsimustele adekvaatsed vastused ja kaup lubatud ajaga käes.
Ostsin sülearvuti + tarvikud, kuna oli odavam kui mujal ja parem valik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fresco1337
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2021 14:35:39 vasta tsitaadiga

Ostsin emaplaadi, prose ja mälud. Sain lubatud ajaga kätte ja ka operatiivselt küsimustele vastuseid. Väga positiivne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2021 18:05:42 vasta tsitaadiga

Tellisin gamer hiire. Kokkuvõtvalt 5+ kogemus. thumbs_up.gif

E: sai veel ühed klapid võetud thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2022 00:04:38 vasta tsitaadiga

Julgeb osta icon_biggrin.gif icon_question.gif Suhteliselt vaikus siin icon_biggrin.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2022 17:27:11 vasta tsitaadiga

No proovin ära.

https://datagate.ee/serverid-vorgutooded-ups/vorgutooted/juhtmevabad-paasupunktid-access-point/access-pointtplink1x25gbeeap660hd/

Ostsin kohe 2tk. Igaks juhuks helistasin ka, et millal jõuda võiks: öeldi, et homme jõuavad lätist kohale ja reedeks läheb smartposti. Loodan, et nii läheb ja tulevad ikka õiged asjad kohale.

Natuke kartsin tellida, sest olen väga üllatunud selles hinnas, 169EUR on ikka utoopiliselt hea diil:
https://www.hinnavaatlus.ee/1974101/tp-link-omada-eap660-hd/
Igal pool 240+, ka Amazonis 224€+saatmine. Sealhulgas klassi jagu lahjem mudel, EAP620HD on neil endil ka kallim (175eur).

Pöidlad pihus ootan smartposti igaljuhul.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 19.01.2022 22:55:51 vasta tsitaadiga

ise sain ka paar tp-linki AP-d datagatest ajuvabalt odavalt, ei teagi mis keiss seal on.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2022 12:47:31 vasta tsitaadiga

18. peale lõunat tellimus sisse antud ja 19.01 õhtuks oli pakk DPD automaadis. Emailidele vastati ka kiirelt.
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2022 14:08:15 vasta tsitaadiga

Minu poole hinnaga saadud AP-d olid ka täna hommikul smartpostis. Muuseas seda kaupa ei olnud neil kohapeal, vaid telliti. 19.01 tehtud tellimus, 21.01 viljandis kohal + nagu mainitud, sisuliselt 50% odavamalt kui mujal pakuti.

Minu poolt 5+ icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Datagate mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.