Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 129, 130, 131  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 33 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 399

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2021 14:15:42 vasta tsitaadiga

Silmas pidades millise kiirusega aasia keskklass kasvab, siis pigem on ostjate ja ostujõu kasv.
70 küsitakse, sest saab. PC peal ma lootsin, et kestab kauem 60, aga konsooli peal eriti lihtne generatsiioni vahetusega, sest valikut ei ole ju.


_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Online

sõnum 12.12.2021 21:04:06 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Silmas pidades millise kiirusega aasia keskklass kasvab, siis pigem on ostjate ja ostujõu kasv.
70 küsitakse, sest saab. PC peal ma lootsin, et kestab kauem 60, aga konsooli peal eriti lihtne generatsiioni vahetusega, sest valikut ei ole ju.

Aasialasi huvitavad esmajärguliselt telefonid.
2017 aasta projektsioon on iseenesest õpetlik. Venelaste ja türklaste ostujõu ennustused näiteks. Ja koroonat ei nähtud siis ka halvimas unenäos ette.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2021 21:30:03 vasta tsitaadiga

Need ei ole üksteist välistavad trendid.
Afaik hiina on pc suurim kasvulava olnud mõnda aega juba.
..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.12.2021 00:56:09 vasta tsitaadiga

Aeron, see graafik on massiivselt eksitav. Vaata korraks neid järjestusi seal. Kui sa võtad avg gameri Türgist ja Saksamaalt, kumb suudab tõenäolisemalt osta viimase malli mängumasina?

Õigem meetrik oleks siin "average disposable income per person" ja see graafik näeks kõvasti teistsugune välja. Hiinas ja Indias sa võid müüa 1-150 EUR gaming tooteid ja neid ostetakse. Saksamaal, Jaapanis ja USAs sa võid müüa 2200 EUR gaming toodet ja neid ostetakse.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 13.12.2021 01:38:45 vasta tsitaadiga

Hiina pani ju kõigile alaealistele mänguritele peale paari tunni piirangu nädalas. Mis kuradi spendingust me räägime, kui gamerid lihtsalt ei saa mängida?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2021 10:13:21 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et see pilt on natuke "rikkam" tegelikult.
Purchasing power hiina puhul kindlasti jah, koosneb ennekõike sadadest miljonitest inimestest, kellel igaühel on 10 usd kuus "üle", aga seal on arvestatav osa ka maailma mõttes "päris" keskklassi, kellel on tegelikult ka raha üle ning see hulk on väga jõudsalt kasvanud ning just neid pean ma ilmas PC kasvust rääkieds. Need 10 usd inimesed panustavad mobiilile.
https://www.businessinsider.com/china-middle-class-starting-to-look-like-americas-2021-12

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.12.2021 10:55:17 vasta tsitaadiga

Hiina keskklassi statistikasse pääseb juba pere, kus mõlemad vanemad teenivad 310 USD kuus. Eks kõik on muidugi relatiivne, nt tarkvara saab sellistel turgudel müüa elastse hinnaga. Aga riistvara hinnad on kahjuks üsna mitte-elastsed ja see on fundamentaalne kulu, mida on vaja gamingusse sisenemiseks teha. Ehk siis jah, seal on umbes 15% elanikkonnast (115 miljonit inimest) kes teenivad vähemalt Eesti keskmist palka (1500 USD kuus) ja saavad endale lubada gamingut meie mõistes.

Ühesõnaga midagi on, aga kui mobiili- ja veebimängud eemaldada, on lood seal vist ikkagi pigem tagasihoidlikud.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2021 12:19:33 vasta tsitaadiga

Hmm:
https://tinyurl.com/yyn9h48s
Allikas:
https://www.statista.com/statistics/748639/pc-gaming-markets-worldwide/

Mida sellest arvata?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.12.2021 10:35:02 vasta tsitaadiga

Aeron, kui mul on majapidamises aastal 2021 näiteks mingi Delli kontoriläpakas aastast 2010 ja ma mängin selle peal kas online brauserimänge või indiemänge, siis statistiliselt ma olen PC gamer icon_smile.gif

Konsoolid on Hiinas nagunii vahelduva eduga keelatud ja/või ülikallid olnud, enamik on harjunud PC mänge mängima. Hiina turu omapära ongi ülimadalate nõudmistega mängud, nt Crossfire-nimeline shooter, mis neil on popim kui CS:GO, miinimumnõudmised aastal 2021:

CPU: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2.4GHz / Intel® Core™2 Duo Processor T6400 2.0GHz.
RAM: 4 GB.
OS: Window® 7 32-bit.
VIDEO CARD: NVIDIA® GeForce® 9500 GT / AMD Radeon™ HD 6450 / Intel® HD Graphics 3000.
PIXEL SHADER: 4.0.
VERTEX SHADER: 4.0


Kui me ise Circle Empires'i Steamis publitseerisime, siis poole aasta pärast statistikat vaadates oli üle 30% mängijatest Hiinast/Taiwanist. Kindlasti oli seal omajagu pistmist sellega, et meie süsteeminõuded olid väga madalad ja Hiina keele tugi oli day 1 olemas.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 23:25:38 vasta tsitaadiga

Ma ei vaidle üldse sellega, ma lihtalt arvan, et see hulk päris gamereid, kellel on viimase 5 aasta sees ostetud PC/laptop, mis suudab moodsaid asju jooksutada, ei ole triviaalne enam 1.5 miljardi inimesega riigis summaarselt. Isegi kui see populatsiooni mõttes on triviaalne %, siis nii suurest hulgast inimestest väike % on ka arvestatav hulk. Sama India kohta.

...aga taaskord, see mingi tunnetus, mitte mingil konkreetsel faktil tuginev arvamus.Kui kellelgi on näidata mingieid ägedaid numbreid, siis ma hea meelega muudan oma arvamust.

Teine asi on ka see muidugi, et mis asi on true gamer? See, et keegi mängib rohkem retro või vähem nõudliku iseloomuga mänge ei tee temast minu silmis vähem gamerit. Ma pigem vaataks seda, kui palju nad panustvad gaming tööstusesse - raua, softi ja teenustega. Isegi need 10 € kuus mehed, kui neil on vanem arvuti, saavad selle 10€ eest tegelt iga kuu korralikult asju mida mängida. Ma just vaatasin, et palju ma nt steamist olen see aasta ostnud - 105 € kokku.

Ok mul on dota pluss olnud kogu aasta ja EA subscription oli ka vahepeal ja humblebundle + üksikud võtmed olen mujalt ka võtnud. Vaatsin, et selle aasta jooksul kokku ca 200 mängulisandunud eri kohtadest + Epicu tasuta asjad. Päris palju ikka tbh.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Online

sõnum 07.01.2022 10:41:18 vasta tsitaadiga

PC mängundus on praegu uppuv laev. Isegi väga kehvade komponentide hinnad on ülikõrged ja saadavus väike, ning mängud ei ole disainitus low endi peale töötama.

https://www.pcgamer.com/2021-was-such-a-bad-year-for-budget-hardware-even-the-lowspec-gamer-gave-up-on-it/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.01.2022 11:55:54 vasta tsitaadiga

sukelduja, kogu mängundus on hetkel madalikul kinni... nii PC kui konsoolide oma. Riistvarapõud on jätnud suure jälje ja uute suurte mängude asemel vorbitakse vanade mängude uusversioone koos odava pikslisaastaga, aga see ei ole esimene kord ja ei upu see laev niipea. Mõõnale järgneb alati tõus ja kõik algab taas otsast peale.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Online

sõnum 07.01.2022 12:44:44 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
sukelduja, kogu mängundus on hetkel madalikul kinni... nii PC kui konsoolide oma. Riistvarapõud on jätnud suure jälje ja uute suurte mängude asemel vorbitakse vanade mängude uusversioone koos odava pikslisaastaga, aga see ei ole esimene kord ja ei upu see laev niipea. Mõõnale järgneb alati tõus ja kõik algab taas otsast peale.

Rahvas kolib massiliselt mobiilide ja tahvlite peale. Küsimus on, et kas nad enam üldse tagasi tulevad. Nooremale põlvkonnale ei lähe PC-d üldse peale, suhtumine on, et see on õppimiseks ja tööks, fun on mujal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.01.2022 14:52:35 vasta tsitaadiga

sukelduja, Puberteedieast välja kasvanud mängurite põlvkonnale ei lähe jälle tahvlid ja mobiilid peale. Niikaua kui mobiilsed mängud on selline tilulilu nagu nad praegu on, siis jääb see turg endiselt sinna, kus pole kunagi PC või suurte konsoolide ostjaid olnudki. Mida vanemaks saad, seda rohkem on sul võimalusi ja seda tõsisemaid mänge ja paremat mängukogemust ootad. Mobiilid ja tahvlid on aga piiratud võimalustega mänguasjad. Mobiilne gaming on nagu kolmerattaline laste jalgratas, millest inimene varem või hiljem välja kasvab ja hakkab kasutama paremaid, kiiremaid, mugavamaid ja vaadates RGB LEDe täis topitud emaplaatide, ventide ja korpuste massilist levikut, siis ka silmailu pakkuvaid masinaid.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.01.2022 14:57:07 vasta tsitaadiga

mobiilne mängimine on suuremalt jaolt eraldi turg kui konsoolid ja pc. mängimine küll aga mängud, sihtgrupp ja muu on omajagu erinev.
mobiilide ja tahvlite pealt minnakse "päris" mängimiseks kuskile edasi, suures osas jah konsoolidele.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.01.2022 16:27:03 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Vondur kirjutas:
sukelduja, kogu mängundus on hetkel madalikul kinni... nii PC kui konsoolide oma. Riistvarapõud on jätnud suure jälje ja uute suurte mängude asemel vorbitakse vanade mängude uusversioone koos odava pikslisaastaga, aga see ei ole esimene kord ja ei upu see laev niipea. Mõõnale järgneb alati tõus ja kõik algab taas otsast peale.

Rahvas kolib massiliselt mobiilide ja tahvlite peale. Küsimus on, et kas nad enam üldse tagasi tulevad. Nooremale põlvkonnale ei lähe PC-d üldse peale, suhtumine on, et see on õppimiseks ja tööks, fun on mujal.


See küll tõele ei vasta. Suurimad noore põlvkonna megahitid - Roblox, Fortnite ja Minecraft - on rõhuvalt mängitavad PC peal. Mult küsitakse mitu korda aastas abi PC-de kokkupanekul just neid mänge silmas pidades.

Kui võtta ette Twitch.tv ja reastada mängud vaadatavuse järgi, siis esimene konsoolieksklusiiv - Mario Party Superstars - on alles 19. positsioonil. Top 20 sisuliselt ujub PC eksklusiividest, kuhu on sisse segatud võibolla kolmandiku jagu multiplatform mänge.

Võibolla on see Twitchi bias? Keegi teab mõnda teist videomängude striimimise saiti, mida konsooliomanikud rohkem eelistavad?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2022 18:57:19 vasta tsitaadiga

Pole teisi pmst...youtube ja FB on ainsad striim saidid veel...
Kunagi oli Xboxil/MS striim sait Mixer kus julgelt 70% oli konsooli mängijad just Xboxil, kuna seal imelihtne striimida (ilma kaamerata)...lihtsalt menüüst vali striim now ja oligi olemas...
Väidetavalt Twitch pidi tegema MS-ga mingi lahenduse, et sarnane lahendus tööle ajada...nn early access pidi olema juba insideritel...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 18.01.2022 17:07:11 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2022/01/18/welcoming-activision-blizzard-to-microsoft-gaming/

Selle teema siin võib vaikselt sulgemisele määrata. Sony oma jäärapäisuses pole lihtsalt enam võimeline konkureerima ei sisu ega rahaga ning tulevik on Microsoft ja Gamepass, vahet pole mis platformil.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 17:18:34 vasta tsitaadiga

Nah, Sony teeb ka mingi gamepass laadse asja varem või hiljem.
Ning mingi hetk saab kõigil ideed otsa ja siis nad poogivad sinna juurde HAASi ja filme ja muusikat.
Mingi hetk on kõigil fiiber ühendused ja mängmine on pilvest brauseri kaudu.
MS ja Sony ja Steam on heal juhul browser extensionid...

Tegelt Quicksilverscreen kunagi näitas seda tulevikku juba. Päis hea oli.
Normaalse ühenduse ja librariga, why not.
A siis ostis Sony nad ära ja tegi nendest oma cloud divisioni.
Nende teenuse oli tegelt imo parem kui kõik need teised, mis põhja on läinud.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 18.01.2022 17:21:34 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Nah, Sony teeb ka mingi gamepass laadse asja varem või hiljem.


Ja müüvad seal mida? Oma paari esklusiivi, mida nad nagunii hoiavad ainult konsooli peal esimesed paar aastat? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 17:26:29 vasta tsitaadiga

Umbes nii jah, Nintendot ootab see sama ees.
Sonyl on vähemalt tuus ökosüsteem oma telekate ja külmkappide ja varsti autodega ning saavad sinna igast imelikke asju juurde pookida.
Also, 3rd party ei kao kuhugi ära ja enamik mänge on ju senini olnud ka 3rd party mängud.
Lihtsalt tekib küsimus, et kuidas Sony/Nintendo tulevikus kliente hoiavad, et nende platvormile viitsiks 3rd party portida.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 17:42:21 vasta tsitaadiga

Sony ja Epic Games kaabivad juba pikemat aega üksteisel kintsu. Sealt võib midagi MS-ile vastuseks küll tulla.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2022 01:30:46 vasta tsitaadiga

No hektel on maailma suurmad mängudest tulu saajad Sony, Tencent ja peale seda ostu siis Microsoft.
Sellest mõttes no panic icon_smile.gif
Teine asi on see, et ega see ost fundamentaalselt midagi ei muuda - olid enne suure megacorpy all ja nüüd on edasi. Lihtsalt teine kleeps on peal.
Bobby-ist rahaahnemat ja nõmedamat juhti ehk ikka ei saa icon_smile.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 29.01.2022 03:47:23 vasta tsitaadiga

Tencent ei teeni enam mitte midagi peale Hiina uute piirangute jõustumist. Kui nädalas on mänguaega paar tundi, siis good luck.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2022 04:52:19 vasta tsitaadiga

Defineeri mitte midagi?
https://tinyurl.com/y9kfqn72

Sony umbes 1a tagasi...
https://www.gamesindustry.biz/articles/2021-04-28-playstation-revenues-near-usd25m-as-ps5-ships-7-8m-in-six-months

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 129, 130, 131  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.