Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas netis "õlleraha" teenida? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 02:01:08 Kuidas netis "õlleraha" teenida? vasta tsitaadiga

Vot, lugesin juba ammu sellistest variantidest, kus teed peaaegu eimiskit ja mingi sendike tiksub vaikselt.
Vaataks, prooviks. Täidaks küsitlusi, võibolla testiks veebilehti? Rikkaks saamist ei taotle, see sõltub minu puhul puhtalt imedest ja igal sammul imedele loota on mõttetu.
Twitch mul on, seal ma Eurotruck 2 veidi striimin. Striimi värk on väga algusjärgus ja arvuti on väga piiripealse võimekusega prügikast (I5 3340 at 3,1 GHz, ram 8 giga, video AMD Radeon HD7700 1gb). Seega sealt ei looda ma niipea midagi saada. Enne tuleb vist kobedam kast leida.
Lihtsalt võiks tiksuda mingi lisa töövõimetuspensile ja pisikestele võimetekohastele juhuotstele. Kümnekas iga kuu oleks kah esialgu asi.

Arutleks sel teemal?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 03:10:55 vasta tsitaadiga

Striimisega seoses võid hoopis DIY tegemisi näidata, kui mingid meisterdamised käigus. Sa vist tegelesid muusikaga ka? Samuti võid ka igasugustel loosimistel osaleda, et võimalusel mingit träni võita.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 04:32:48 vasta tsitaadiga

Ka selline mõte vaikselt idaneb. Et teen FL Studioga laivis midagi, vaatajad saavad chatis anda mõtteid ja natuke suunata protsessi.
Meisterdamise näitamine vist eeldab üsna hea veebikaamera olemasolu? Kui odavalt või kallilt saab sellise kaamera, millega saaks näiteks mingit läpaka remontimist või hobiraadiosideks uue antenni tegemist laivis näidata?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
disorder
Kreisi kasutaja
disorder

liitunud: 12.09.2008




sõnum 14.01.2022 10:29:48 vasta tsitaadiga

Siit võib mõtteid leida: https://www.reddit.com/r/beermoney
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 14.01.2022 10:33:06 vasta tsitaadiga

Hakka daytraderiks
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 10:37:33 vasta tsitaadiga

OnlyFans on hetkel kuum teema, neid striime ei viitsi enam keegi vaadata, ajaga tuleb ikka kaasas käia... thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 29.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 17:05:36 vasta tsitaadiga

Kui tahad küsitlusi täita, siis näiteks Hinnavaatlus.ee uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid. Sarnane on ka https://www.prolific.co/ UK firma aga eestlased saavad ka konto teha ja sobivad sihtgruppi.

Kui vähegi viitsimist, siis uuri Google AdSense ja affiliate turunduse kohta. Näen, et toodad Soundcloudi sisu. Võibolla see laadida hoopis Youtube ülesse?
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 17:07:39 vasta tsitaadiga

Kui küsitlusi viitsid täita, siis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=531857&highlight=
saad kuus mõne õlle jaoks raha paypal kontole või kui siin foorumis VM/VM+ kasutad või HV krediiti vajad, siis seda saab ka paneeli raha eest.

Rikkaks ei saa, aga mina ei mäletagi enam millal ise VM+ eest maksin

E: Taavi_R jõudis ette
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 17:08:56 vasta tsitaadiga

Võid ka korjanduse korraldada, et kast või laptop uus hankida. Kindlasti leidub inimesi, kes "õlleraha" annetaks ja saaks üpris märgatava summa kokku, millega saaks soetada endale n-ö töövahendi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 17:14:29 vasta tsitaadiga

Kui piisavalt fänne/jälgijaid on, siis võib isegi toimida. Aga lihtsalt võõrale inimesele vast väga annetama ei kiputa kui pole just väga eriline lugu rääkida, mis inimestele hinge läheb ja mis on mingil määral kontrollitav
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 17:26:35 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Näen, et toodad Soundcloudi sisu. Võibolla see laadida hoopis Youtube ülesse?


Midagi olen Youtube pannud, vaikselt jätkan. Aga sealtki ei julge ma enne mõnda aastat midagi loota.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 29.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2022 00:30:37 vasta tsitaadiga

Proovi seal AdSense nõuded ära täita:

tsitaat:
Have more than 4,000 valid public watch hours in the last 12 months.
Have more than 1,000 subscribers.


Link: https://support.google.com/adsense/answer/72851?hl=en-GB
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2022 00:34:18 vasta tsitaadiga

Ole toidukuller
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2022 00:54:54 vasta tsitaadiga

[quote="mina Artjom"]Ole toidukuller[/quoteSee ei lähe jälle kokku esimese punktiga,kus teed justkui ei miskit..
Mul mingid küsitlused küll tulevad postkasti aeg-ajalt,kus loositakse 50 euriseid kinkekaarte,olen vastanud aga võitnud pole midagi,see pigem jah loterii,sellele ei tasu panustada

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 16.01.2022 22:35:27 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Ka selline mõte vaikselt idaneb. Et teen FL Studioga laivis midagi, vaatajad saavad chatis anda mõtteid ja natuke suunata protsessi.
Meisterdamise näitamine vist eeldab üsna hea veebikaamera olemasolu? Kui odavalt või kallilt saab sellise kaamera, millega saaks näiteks mingit läpaka remontimist või hobiraadiosideks uue antenni tegemist laivis näidata?

Lauapealse elektroonika- jm peene töö jaoks oleks kõige sobivam dokumendikaamera, IMHO

Saab makrovõtet teha üsna piisava suurendusega, statiivi pole tarvis ja saab soovi korral ka veebikaamerana kasutada.

Jälgi selle muretsemisel ka kaamera spetsifikatsiooni.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 16.01.2022 22:46:11 vasta tsitaadiga

Käed jalad liiguvad? Oleks vaja metsas üraski kahjude likvideerimisel abi vaja 25km Tartust. Tuleks oksi kokku lõkkesse kanda ning puupakkudest käsitsi hunnikud teha, et kopaga metsast välja tuua saaks.
Ise ma askeldaks mootorsaega.
Iga päeva lõpuks saaksid 1m3 jagu märgasid kuusepakke omale koju oma soovitud mõõdus. Võtan Tartust peale ja toon Tartu tagasi.

Niisama see raha ei tule, aga teenistus kindlasti rohkem väärt, kui kümnekas kuus.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 16.01.2022 23:18:28 vasta tsitaadiga

ranel, Oppaa. Sa tahad siinsed foorumlased naeru kätte vist ära lämmatada? Postitaja küsis ju seda, kuidas peaaegu ei midagi tehes oleks võimalik raha teenida ja sina tahad ta metsatööle saata. LOL LOL LOL.

Omalt poolt ütlen niipalju, et ega nett päriselust ei erine. Kui tahta ilma midagi tegemata teenida, peab esmalt investeerima. Näiteks teed kõva resarchi, et leida sobiv nišš ja siis lood veebilehe ja sinna paned Adsense'i. Õieti toimides võiib paari aasta pärast tiksuda sada eurokest kuus lihtsalt niisama. Aga alguses kas paned sisse kõvasti aega ja tööd või siis raha, kui otsustad kellegi toimiva asja osta. Lihtsalt niisama tekib teenimisvõimalus ainult spämmreklaamis.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 17.01.2022 01:31:13 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Lauapealse elektroonika- jm peene töö jaoks oleks kõige sobivam dokumendikaamera, IMHO


Minu meelest ka. Parima hinna-kvaliteedi suhtega dokumendikaamera, mille olen leidnud, on see:
https://www.hinnavaatlus.ee/1421647/avermedia-aver-wizualizer-u70/
Erinevalt ka mitmetest kallimatest kaameratest on sellega võimalik liikumist sujuvalt salvestada. Paljud on mõeldud ainult liikumatu pildi jaoks ja liikuv jõnksutab jubedalt, udune ka.
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2022 04:00:24 vasta tsitaadiga

Metsatööd, talutööd ja igasugu muud välitööd sai kunagi tehtud. Praegu aga on tervisega mingi jant. LTKH skleroosiosakond uuris mind, aga ei oska sealsedki spetsid mulle veel abi pakkuda. Varasem vabadus on igatahes läinud. Niipalju siis neile, kes otsivad abilist.

Kaameratest mäletan üht Microsoft Lifecam'i, mille pilt oli samuti väga sujuv. Toimis vabalt nii Windossis ja Linuxis. Sihuke näpitsaga isend oli:

https://www.amazon.com/Microsoft-LifeCam-HD-6000-Webcam-Notebooks/dp/B00372567A

Variant oleks vist ka mingi nutitelefon? Mul on paar isendit, Samsung ja Huawei, millel helistamise funktsioon on miskipärast töö lõpetanud. Kaamerad neil toimivad, kusagil 8-10 mögapikslit on nende resolutsioon. Wifi töötab neil samuti. Kolmjalgu neile mul kah on, kunagi oli neid Maximas 1 euroga müügil ja ma krabasin pihutäie. Koduseks kasutamiseks sobivad, kusjuures.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 17.01.2022 12:22:39 vasta tsitaadiga

Kassmees, dokumendikaamera eelised on lainurkobjektiiv (saab lähedalt suurt ala jälgida) ja statiivi vajaduse puudumine.
Tavalise kaamera või veebikaamera saamiseks laua kohale ülalt alla vaatama peab mõne udupeene poomiga statiivi muretsema või midagi ise ehitama hakkama, dokumendikaamerat kasutad aga nagu laualampi (lisaks on tal valgusti ka sisse ehitatud).

von Wu kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Lauapealse elektroonika- jm peene töö jaoks oleks kõige sobivam dokumendikaamera, IMHO


Minu meelest ka. Parima hinna-kvaliteedi suhtega dokumendikaamera, mille olen leidnud, on see:
https://www.hinnavaatlus.ee/1421647/avermedia-aver-wizualizer-u70/
Erinevalt ka mitmetest kallimatest kaameratest on sellega võimalik liikumist sujuvalt salvestada. Paljud on mõeldud ainult liikumatu pildi jaoks ja liikuv jõnksutab jubedalt, udune ka.


Epsoni omad minu meelest näitasid ka täiesti sujuvat pilti. Hind on neil tänaseks jaburaks muutunud muidugi, rääkimata olematust saadavusest. Mitte et nad enne väga odavad oleks olnud.
ELP-DC21 on näiteks kõva 12x optilise zoomiga lisaks digitaalsele. Puuduseks on täiesti ajuvaba hind muidugi, selle eest saab juba viisaka 4K videokaamera.

Hea teada, et on odavamaid ka, mis on kasutatavad.
See AVerVision U70+ paistab üsna korralik jah. Ainult optilist zoomi ei ole, aga selle eest on 4K resolutsioon. Seda annab digitaalselt omajagu zoomida.
Kui piisab USB ühendusest ja otse projektorisse pole vaja ühendada, siis arvuti küljes peaks täitsa paras olema.

Specid ka:
https://presentation.avereurope.com/model/u70plus

Kassmees,
Muidugi kui su olemasolev veebikaamera on piisavalt lähedalt võimeline piisavalt head pilti näitama, siis võid ta statiivi asemel ka laualambi külge kinnitadagi.
Eks nii saa kõige odavamalt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2022 22:44:33 vasta tsitaadiga

Kunagi ma kruvisin telefonihoidiku mingi laualambi liigendjala külge. Eks saabki taas katsetada, neid lambijalgu mul leidub. Lihtsalt ilma kuplita jalg on parem, see annab suurema vabaduse valgustuse sättimiseks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2022 23:34:51 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kassmees, dokumendikaamera eelised on lainurkobjektiiv (saab lähedalt suurt ala jälgida) ja statiivi vajaduse puudumine.
Tavalise kaamera või veebikaamera saamiseks laua kohale ülalt alla vaatama peab mõne udupeene poomiga statiivi muretsema või midagi ise ehitama hakkama, dokumendikaamerat kasutad aga nagu laualampi (lisaks on tal valgusti ka sisse ehitatud).
Kui gopro olemas siis sellelga saab ka suht mugavalt. mingi odavam statiiv jah vaja võtta + ehk paar kinnitusjubinat kui varasemast olemas pole ning tehtud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 00:53:46 vasta tsitaadiga

See on pärise hea "statiiv", pika jalaga, 10-60cm lauast, telefoni mahub 90cm lai ala. Luubi saab välja võtta, ainus häda et vilgub 60fps-ga. Kui liiga lähedalt=heledalt võtta.

https://www.oomipood.ee/en/product/zd_129a_led_suurenduslamp_80_led_7w_5_dioptriat_127mm_valge

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2022 00:39:26 vasta tsitaadiga

Neid kuplita laualambijalgu mul on ja kui fesari taaskasutuse gruppides hõikan, saan juurde.

Mikrofonid on juba mitu kuud ühe sellise jala küljes:

Spoiler Spoiler Spoiler


Sellise jala külge on võimalik ka telefonihoidik monteerida.

Pean arvestama võimalusega, et ma ei saa teha investeeringuid, mis teie jaoks on võibolla kommiraha. Tuleb alustada loovalt lähenedes, vältida suurte eesmärkide seadmist, võtta prügikolast välja kogu selle võimekus ja eks aeg näitab, kas miski õnnestub. Panen mingi telefoni mingi lambijala külge. Siis kas teen sellest arvutile veebikaamera või kasutan mõnd striimiäppi, wifi on mul olemas. Sebin kuskilt mõne vana läppari ja proovin laivis seda käima ajada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 19.01.2022 06:48:21 vasta tsitaadiga

Tee onlyfans. Ainult selle vahega, et kui ei maksa, siis saadad pilte.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas netis "õlleraha" teenida? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.