Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2022 19:45:26 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja

Tonis15, aga ma tahaks osta algul.
ma ei saagi sulle midagi müüa ja pole vahet, ma lihtsalt ostan
kui sul juba ostmine 20m tehtud, pole probleemi
mul rahhi piisavalt, et mitte midagi sellega teha icon_idea.gif

raha tegemiseks on hetkel samuti skillpointsid ja skillpointside tegemiseks on optimaalsemad need super7 challenged, kus 30 sekundiga saab 10 skill pointsi,
ostad 80k eest porsche cayenne 2015 mudeli ja 14 pointsiga saad wheelspini ja Super wheelspini
selle eest saab vabalt mingi 200k, kuni 500k puhast coini, kui just autode quickselli ka ei kasuta, siis võib kiirelt miljonitesse jõuda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 16.01.2022 22:41:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja

Tonis15, aga ma tahaks osta algul.
ma ei saagi sulle midagi müüa ja pole vahet, ma lihtsalt ostan
kui sul juba ostmine 20m tehtud, pole probleemi
mul rahhi piisavalt, et mitte midagi sellega teha icon_idea.gif

raha tegemiseks on hetkel samuti skillpointsid ja skillpointside tegemiseks on optimaalsemad need super7 challenged, kus 30 sekundiga saab 10 skill pointsi,
ostad 80k eest porsche cayenne 2015 mudeli ja 14 pointsiga saad wheelspini ja Super wheelspini
selle eest saab vabalt mingi 200k, kuni 500k puhast coini, kui just autode quickselli ka ei kasuta, siis võib kiirelt miljonitesse jõuda

Ma sain korralikult tünni, ostsin suvalise Hoonigani 20M-ga, aga müüa saan ainult 700k, tundub et see trikk töötab ainult Hoonicorn V2-ga.

Mu Hoonigan Hoonicorn V2 on nüüd 20M-ga müügis, kui keegi tahab, ostke ära. Ostan 20M tagasi ka kui vaja.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2008




sõnum 18.01.2022 13:08:41 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
seekordne trial on ikka liiga lihtne
2x teinud ja mõlemil korral esimese kahe sõiduga tehtud, hetk tagasi veel mõlemas sõidus mingi 3000 punkti

Jap, tundub tõesti, et väga tõenäoliselt saavad botid kahes esimeses sõidus nulli ja sellega ongi võistlus läbi.
Tasakaalustamiseks on 'Welcome to the jungle' paras piin:
- botid on halastamatud, esimesel katsel mõtlesin, et ühes sõidus teiseks jäämine on OK, aga siis pidin kolmandas nii kaua tagasi kerima, kuni õnnestus sellest lahti saada, kes muidu üldvõidu võtaks
- mitte lihtsalt halastamatud, vaid sulaselged cheaterid. Esimese sõidu esimesest hüppest lendas tagant alustanud bot kõigist kaks korda kõrgemalt ja maandus rivi eesotsas ehk siis botid teevad kõike, mille eest mängijad reeglite järgi bänni saaks - rammivad sind checkpointidest mööda, jätavad checkpointe vahele, pidurdavad heast peast su nina ees ja nüüd siis speedhackid icon_biggrin.gif
- ma pidin heliseadeid näppima minema, et üle tormimüra mootorit kuulda ja mitte hulluks minna
- palju õnne mulle, aga seda võistlust ei märgita mul tehtuks ja kolmandat korda ma seda põrgut enam läbida ei taha
Tagasi positiivse juurde tulles:
- aardejahis ei märgitud mul kaardile lillat ringi, vaid kohe kirstu asukoht, mille juurde sõita
- kellegi Celica pildistamise eest sain 'Cult car' jäädvustamise accolade'i
- Bentley Blower läks kirja hypercarina pildi tegemisel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 13:13:51 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:

Tasakaalustamiseks on 'Welcome to the jungle' paras piin:


see oli karm tõesti. ma mõtlesin, et näen luulusid, need botid oleks isegi oma unbeatable ametivendadele tulle alla teinud.

_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2022 16:30:23 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
libe kirjutas:
seekordne trial on ikka liiga lihtne
2x teinud ja mõlemil korral esimese kahe sõiduga tehtud, hetk tagasi veel mõlemas sõidus mingi 3000 punkti

Jap, tundub tõesti, et väga tõenäoliselt saavad botid kahes esimeses sõidus nulli ja sellega ongi võistlus läbi.
Tasakaalustamiseks on 'Welcome to the jungle' paras piin:
- botid on halastamatud, esimesel katsel mõtlesin, et ühes sõidus teiseks jäämine on OK, aga siis pidin kolmandas nii kaua tagasi kerima, kuni õnnestus sellest lahti saada, kes muidu üldvõidu võtaks
- mitte lihtsalt halastamatud, vaid sulaselged cheaterid. Esimese sõidu esimesest hüppest lendas tagant alustanud bot kõigist kaks korda kõrgemalt ja maandus rivi eesotsas ehk siis botid teevad kõike, mille eest mängijad reeglite järgi bänni saaks - rammivad sind checkpointidest mööda, jätavad checkpointe vahele, pidurdavad heast peast su nina ees ja nüüd siis speedhackid icon_biggrin.gif
- ma pidin heliseadeid näppima minema, et üle tormimüra mootorit kuulda ja mitte hulluks minna
- palju õnne mulle, aga seda võistlust ei märgita mul tehtuks ja kolmandat korda ma seda põrgut enam läbida ei taha
Tagasi positiivse juurde tulles:
- aardejahis ei märgitud mul kaardile lillat ringi, vaid kohe kirstu asukoht, mille juurde sõita
- kellegi Celica pildistamise eest sain 'Cult car' jäädvustamise accolade'i
- Bentley Blower läks kirja hypercarina pildi tegemisel


proovisin just seda uuesti ja esimeses sõidus ja ringrajal ei pidanud isegi rewindi kasutama
sellel kõige põhjapoolsem rajal läksin check pointist mööda ja siis mingi kurv proovisin yologa ja kõige viimane kurv, mis ka pisut ootamatult tuli, seda siis kordasin mitu korda, tegelt oleks piisanud, kui oleks natukene pikemalt tagasi kerinud, siis poleks kurv ootamatu olnud icon_biggrin.gif
ei ütleks, et ülemäära raske, 12 minutiga tehtud
ringrada oli neist kõige lihtsam
kasutasin tune 135 658 670
see tune ei olnud kiirenduselt just midagi erilist, aga mingil käigul tuli jõud jubedalt taha või vähemalt tundus, et liikus teistele jube mõnusalt järgi


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 16:55:18 vasta tsitaadiga

libe, point on selles, et kui highly skilled välja reklaamitud, siis võiks see ka nii olla, mitte iga kord üllatusmuna
_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2022 17:01:18 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
libe, point on selles, et kui highly skilled välja reklaamitud, siis võiks see ka nii olla, mitte iga kord üllatusmuna
aga see oligi highly skilled, ei tundunud küll raskem olevat
mina reeglina pean oma sõidustiiliga ikka jubedalt rebima, et unbeatable tasemele ära teha, esimesed 2 rebivad alati eest ja kui kohe neile jaole ei saa, siis lõpus enam kinni ei püüa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 17:32:15 vasta tsitaadiga

Kuna AI käitumine varieerub nii palju, siis ühele võibki üks sõit kergem tunduda kui teisel.

Proovisin nädalavahetusel esimest korda seda abidega sõitmist. Lasin 3-ringiseid Goliath'i sessioone, sest tahtsin 20 milli kokku saada accoalde'i jaoks. Ühe ringi peale on mingi 6-7 kohta, kus tuleb pidurdamisel veidi aidata (muidu sõidab rajalt välja), ning teiste tuules ning möödumisel on samuti abi vaja ehk päris AFK sõitmist ei saa teha (pilk peab ekraanil olema ja pult käes). Samas on nii väga hea AI käitumist jälgida. On kohad, kus peale esimese kahe drivatari sõidavad kõik ülejäänud päris tihti rajalt välja (päris koomiline vaadata). Esimesed 2 eksivad nendes kohtades harva ning seda ainult juhul, kui nad sinul nö kaadris on. Kummipaela efekt on ikka meeletu. Kui mu enda kiirus oli pidevalt 350+ km/h, siis drivatarid olid BMW M3-ga võimelised vist 2-3 korda kiiremini sõitma.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2022 20:28:48 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Jälle üks vigane accolade, punnitasin omale õhtu lõpuks Länkari ära, aga seda 25 laterna lõhkumist ei lugenud ära.
ei tea, mul toimis kenasti icon_cool.gif

tegin selle bentley 100 miilise ürituse ka ära, jube grind

the crew mängus on vähemalt antud mingi sõit, kus pikkasid ülesandeid teha ja nende eest sai eraldi accolade veel

mäletan mingit neljatunnist sõitu, mida coopis tegin icon_lol.gif
okei, napp kolm pool tundi oli, see oli ettevalmistusega pühendumine
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 21.01.2022 22:50:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
Jälle üks vigane accolade, punnitasin omale õhtu lõpuks Länkari ära, aga seda 25 laterna lõhkumist ei lugenud ära.
ei tea, mul toimis kenasti icon_cool.gif

Ma alguses arvasin, et smäshida tuleb tavalisi laternaid, aga mõeldud on hiina laternaid, mis mängu tulevad alles Hiina uusaasta ajal. Aga jah, nupumehed on juba challenge cardid teinud kus selle accolade saab ära teha. Tegin isegi.

Seekord oli Bugattidega päris nikerdamist ja ega ma neid vist puhta sõiduga võitnud polekski, aga auto max kiirenduse seadesse ja esimesse kurvi ilma pidurdamata sisse ning tehtud icon_biggrin.gif

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2022 14:04:37 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Oskab keegi öelda kas Eliminatori algvalikusse tulevad millalgi muud autod ka peale Vocho? Üks accolade on, et Eliminator tuleb võita ilma autovahetuseta, Vochoga on see tõenäosus 1/1000000. Olen proovinud seda paar õhtut, lõppraundi jõuab lihtsalt kui ennast metsas varjata, aga lvl10 autode vastu pole mingit võimalust.


Mul õnnestus see accolade ära teha esimese korraga... icon_cool.gif
Sättisin ennast mäest vasakule...ja siis hakkasin vaikselt mäkke ronima...mäel ei olnud kedagi tiksusin vaikselt seal...ring oli lõpuks algus linna kohal siis oli 10mängijat..ring liikus mäelt algus linna peale...seal liikusin servapidi teistest eemale ja tehtud ta oligi...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 30.01.2022 10:44:54 vasta tsitaadiga

Ma jahtisin mitu nädalat oma esimest online drifti võitu, aga iga kord oli mõni täiesti hull tüüp kohal nii et parimateks jäid paar teist ja kolmandat kohta, kuni lõpuks tuli päästev idee, tuleb sõita neljapäeval peale poolt viite, siis on ainult täielikud algajad kohal ja nii oligi, kohe esimeses sõidus tuli võit pika puuga ära, autoks BMW Isetta 300.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.01.2022 12:19:50 vasta tsitaadiga

Ka kümmekond tundi ringi tšillinud. Saigi Xbox GP alla tiritud nende tutvustavate videote põhjal, kus lennukist hüppasid ja vaateid nautisid.
See krmuse Apexi Luzha de Carreteras pani juukseid kakkuma küll, täielik vastand trailerites lubatule- 209kmh hoida mingi külmkapiga, mis väiksemagi pöörde peale juhitavuse kaotab. Lõpuks lõin käega ja rallisin kõik kurvid sirgeks lihtsalt mööde põlde ja läbi puud:P Ja tehtud saigi, 8s jäi ülegi sellest taimerist mis maha jooksis kui <130mph kiirus langes. Muidu üritasin Clean Sõitu teha, aga ikka jäi mõni sajandik puudu...

Baja sõidud on täpselt need mõnusad hüpekatega sõidud nagu välja reklaamitud.

Wheel Spinniga saab vist MG Metro 6r4? Vaatasin, et mis kole könn see on aga Baja Cross Countris katsetuseks võtsin, siis tuleb välja, et kõige universaalsem auto?
Natuke kapoti all nokitseda saab kiirust ja jõudu juurde(400hp+), dirftib nagu ilusti, käest ei lähe väga, juhitavuse saab suht kähku tagasi, kiirus kõrbes kaktuseid maha rallides 200kmh+, samas asfaltil saab kurve 230kmh+ võtta ning tippkiirust nägin 270kmh+. Samas NFS13 lemmikauto Mercedese AMG keerutab iga väikse pööraku peale tagumikku nagu Leopoldina TV seerias Rosa Salvaje;)

Mängu jõudlus on 5700XT peal päris hea, 1440p peal@Ultra kus kannatab, 70-90FPS.
Samas graafika annab ikka soovida- vee simulatsioon on kaugelt vaates parem kui NFS:Heat(see kõige viimane), aga kõvasti kehvem kui Crysises. Eriti kui läbi sõita, siis on ilusti näha, et 90ndate simulatsioon käsil.
Peegeldused on ka kehvad- näiteks NFS13 näeb auto küljelt vastutulevaid autosid, poste tee ääres, majasid. Siin jookseb mingi standard cube map aknaklaasil. Ei mahu pähe miks ei saanud teha, SSR andis juba 10a tagasi väga viksilt teha.
Perf kadu oleks sellega ka täitsa mõistlik, pakuks 5-10FPS, Horizon nime kandvas mängus oleks graafika ikkagi esikohal mu meelest.
Valgus on ka kehvavõitu, näiteks Gears 5 on Lens flare jms nauditav, siin on olematu...

Üldiselt on mängus liiga palju sunnitud sõite- story mode siis- igasuguste sapakatega, samas kus peab 50kmh 90kraadiseid kurve võtma. Vähemalt Story sõidud oleks kõik võinud olla rahulikumat piirkonnaga tutvumise sõidud, muud üritused rallisimu harrastajatele. Siinkohal võtan ikka arvesse välja reklaamitud Horizon sõidu trailerite põhjal.

Samas kui lemmikauto leiab, näiteks Viper ACR 2016 Dodge, saab endale meelepäraseks värvida ja kuigi mul igasugune huvi peenema tuunimise vastu puudub, siis ühe ralli 1ks saamiseks jaoks sai peenhäälestust ka tehtud kui pidurid lahti lukustatud said.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 02.02.2022 13:11:07 vasta tsitaadiga

Tundub, et viimase patchiga on lõpuks Fanateci käsipiduri mappimine korda tehtud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.02.2022 19:32:00 vasta tsitaadiga

krr onlines on skill level liiga kõrge, et viitsiks veel mingi 5h raisata objele win open horizon event
alati keegi teine võidabja see min/max achievement jääbki ainult selle challenge taha series 266p/268'st thumbs_up.gif piixu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 20:32:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
krr onlines on skill level liiga kõrge, et viitsiks veel mingi 5h raisata objele win open horizon event
alati keegi teine võidabja see min/max achievement jääbki ainult selle challenge taha series 266p/268'st thumbs_up.gif <b>piixu</b>


Mul tegi weekly playground games'i võit linnukese Spoilt For Choice asjale samuti.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.02.2022 21:56:00 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
libe kirjutas:
krr onlines on skill level liiga kõrge, et viitsiks veel mingi 5h raisata objele win open horizon event
alati keegi teine võidabja see min/max achievement jääbki ainult selle challenge taha series 266p/268'st thumbs_up.gif <b>piixu</b>


Mul tegi weekly playground games'i võit linnukese Spoilt For Choice asjale samuti.
ilmselt olid mingis etapis viigis kellegagi või võitsid eventi, meeskonna võit ei aita icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 22:17:11 vasta tsitaadiga

Jah, nii võib küll olla, aga iga nädalast eventi võib mitu korda teha ning sealt ühest roundis võit kätte saada peaks tõenäolisem olema, kui Horizon Openis grindida.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 06.02.2022 21:09:46 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega on papi kokku lükkamine hulga keerulisemaks tehtud, uutel alustajatel saab raske olema.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.02.2022 21:21:40 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Viimase uuendusega on papi kokku lükkamine hulga keerulisemaks tehtud, uutel alustajatel saab raske olema.
ma tegin juba kuu kaks tagasi omale uue save, kus üritasin raha mitte grindida, sisuliselt imiteerisin seda uut patchi
pole nii hull midagi, palju parem, kui kahe kuuga kõik olemas ja siis järgmised 3a pole midagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 10.09.2002




sõnum 07.02.2022 07:21:43 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis võiks mängutootja huvi olla rahvas lõputult grindima panna, raha see ju sisse ei too, lisab vaid serveritele koormust.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 07.02.2022 09:08:25 vasta tsitaadiga

Võtsin ka mängu endale, märgin lihtsalt enda jaoks teema ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2022 09:29:02 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Ma ei saa aru mis võiks mängutootja huvi olla rahvas lõputult grindima panna, raha see ju sisse ei too, lisab vaid serveritele koormust.


Olgugi et tegemist pole free to play mänguga, siis retention and engagement rate on märksõnad, mida siin kasutada.

Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too ja ainult kasutajatele kaikaid kodaratesse viskab, ja see mäng on surnud. Juba praegu on FH4 Steamis populaarsem kui FH5. Vaevalt et Xboxi keskkonnaski trend teistsugune on.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2008




sõnum 07.02.2022 13:34:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too

Kuna release notesis oli kirjas, et kosetaguste kujude pildistamise accolade tehti korda, siis tegin ma selle peatüki uuesti läbi. Eip, ei tööta icon_biggrin.gif
Aga accoladed on pisiasi. Mis pisiasi ei ole, on nt botid. Kui eelmisel nädalal open touris lendas peale pikka tühjust mängijate sabas veniva botikolonni juht viimasel ringil diagonaalis üle kogu raja esikohale (esialgu mitukümmend meetrit põllule, siis järjest väheneva amplituudiga siia-sinna, kuni lõpuks esimesena lõpetaski), siis sel nädalal Trialis otsustas üks bottidest checkpointe ignoreerida ja kurvi nii agressiivselt lõigata, et tuli juba tükk maad eemal olevale minule risti küljelt sisse. Mul õnnestus küll enam-vähem olukord päästa, aga nagu sellest veel vähe oleks, et botid niigi mängijaid just checkpointide juures nügima kipuvad.
Ja teisest küljest teevad nad vähemalt kontoris Xboxi pealt nähtu põhjal samasugust "põnevust" nagu showcase'ide puhul, kus viimasel hetkel sekundi murdosaga võidad. Tavaline muster playlistis olevate võistluste puhul - esimeses kahes sõidus lendab üks ja seesama bot piiiikalt kõigist ees, saavutab seega 8 punktise edumaa ja jääb kolmandas sõidus kümnendaks. 1-1-10. Ikka ja jälle. PC peal pole sellist asja näinud.
Nädala playlisti kärpimine on huvitav otsus (vbla nägin ma seda unes, aga kas kusagil ei olnud seletuseks "grindi vähendamiseks"?). 65-68 punkti asemel on nüüd maksimumiks 54 ja teine auto on nüüd 40 punkti 45 asemel, aga protsentides on see 75 varasema 66 asemel. Ja päevaülesannetes on ikkagi nühkimist sees. Kui keegi imestas, et miks ma Eliminatoris 10. taseme Hoonigani, mille õnnekombel esimesest car dropist sain, Lanceri vastu vahetasin, siis... daily challenge icon_biggrin.gif
Päevaülesandeks olevat "score 3 flags" nädalanimekirjas oleva Playground Games'iga kahjuks ühildada ei õnnestunud. Forza oli Forza, kuuene tiim oli nelja vastu, meie kuuene tiim sai alguses 3 krooni ja vastaspool ühe, mille peale läksid 3 mängijat minema ja 1 vs 6 flag rush... Noh, kui sel ühel mängijal oleks lastud hunnik lippe kohale vedada, siis oleks vbla õnnestunud. Mul õnnestus staadioni keskel olevas kühmus olevasse kanjonisse rippu jääda, sest tuleb välja, et "reset car" valik puudub icon_biggrin.gif
Aga üldiselt - tundub, et Triali võitmine on punktide kokkusaamise osas muutunud palju olulisemaks. Ja kui nädala ülesannetes edaspidigi miljoneid maksvaid autosid on, on uued mängijad kindlasti rõõmsad. Mul on Premium Edition, nii et ootan huviga uut Golf R-i.
Ja wheelspinid on stiilis "võiku ja sokid" ehk näpuotsaga raha ja mingi pasun. Kahju, et viimaseid autole mitmekordselt lisada ei saa. Kõik need "guitar slide" signaalid kakofoonias oleks eepiline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.02.2022 18:14:01 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
matrix kirjutas:
Ma ei saa aru mis võiks mängutootja huvi olla rahvas lõputult grindima panna, raha see ju sisse ei too, lisab vaid serveritele koormust.


Olgugi et tegemist pole free to play mänguga, siis retention and engagement rate on märksõnad, mida siin kasutada.

Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too ja ainult kasutajatele kaikaid kodaratesse viskab, ja see mäng on surnud. Juba praegu on FH4 Steamis populaarsem kui FH5. Vaevalt et Xboxi keskkonnaski trend teistsugune on.
Ärme unusta steami hiljutist soodukat, kus FH4 oli mingi 20€ vms, sõltuvalt regioonist ehk isegi odavam - paljudele inimestele on see raha suurema väärtusega, kui meil tugitoolis tundub.
Lisaks steam ei ole just hea platvorm võrdlemiseks, kuna vaid steami tulihingelised fännid ostavad sinna, kui sellega kaasnevad ka puudused:
1. hoolimata steamist on vaja eraldi konto luua, nö topelt DRM.
2. ostetud mäng ei sisalda xbox versiooni.
3. xbox versiooni saved ei ühildu steami omaga

ja lõpuks on microsoftil XBOX game pass ja PC game pass, mis on väärt teenuspaketid, millega saab seda mängu pelada, rääkimata trialist.



Ariel, MM kirjutas:
tsitaat:
Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too

Kuna release notesis oli kirjas, et kosetaguste kujude pildistamise accolade tehti korda, siis tegin ma selle peatüki uuesti läbi. Eip, ei tööta icon_biggrin.gif

Töötab, hetk tagasi su lause peale võtsin oma uue konto ja tegin ekstra selle missiooni, et demonstreerida - täpselt samamoodi toimis see ka 2 kuud tagasi
Video sita kvaliteediga, aga kuuled, kus tegelane ütleb "Look at them, how long have them been here" - kui seda lauset alustab, siis on ka pildistamisel accolade olemas, muidugi nad peavad ilmselt ka kaadris olema.

phpBB [media]


Ariel, MM kirjutas:
Nädala playlisti kärpimine on huvitav otsus (vbla nägin ma seda unes, aga kas kusagil ei olnud seletuseks "grindi vähendamiseks"?). 65-68 punkti asemel on nüüd maksimumiks 54 ja teine auto on nüüd 40 punkti 45 asemel, aga protsentides on see 75 varasema 66 asemel. Ja päevaülesannetes on ikkagi nühkimist sees. Kui keegi imestas, et miks ma Eliminatoris 10. taseme Hoonigani, mille õnnekombel esimesest car dropist sain, Lanceri vastu vahetasin, siis... daily challenge icon_biggrin.gif

Inimesed, kes nädalas iga päev mängida ei saa ja võibolla päevas pool tunnikes kuni poolteist pelada, siis kogu varasem playlist võttis rohkem aega. Isiklikult mulle vana formaat meeldis, aga kuna on olemas accomplishment xboxil "MIN meets MAX" vms, mille saavutamiseks tuleb kõik festivali asjad seriesi jooksul ära teha, siis kõigile pole see achievement võimalik.


Ariel, MM kirjutas:
Ja wheelspinid on stiilis "võiku ja sokid" ehk näpuotsaga raha ja mingi pasun. Kahju, et viimaseid autole mitmekordselt lisada ei saa. Kõik need "guitar slide" signaalid kakofoonias oleks eepiline.
osta kõik riided ja pasunad character customizationi alt ära ja edaspidi annab vaid üksikuid mitteostetavaid pasunaid ja riideid wheel spinidega, kui kõike ei raatsi osta, siis osta need kuni 10k maksvad asjad ja suurendad asjalike võitude hulka oluliselt
selle sama 45 minutise mängimisega kasvatasin oma tulusid pea 1 miljoni võrra
see on siis see konto, kus pole ühtegi autot ostnud, ega ekstra skill pointse grindinud, et siis wheel spine teha Porsche Caymaniga
see on konto, millega olen lihtsalt muretult mänginud, kui festivali obje jaoks masinat pole, siis seda obje ei tee lihtsalt või siis rendikaga, kui pakutakse

phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.