Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 16:44:28 vasta tsitaadiga

botid jäävad olenemata raskusastmest täpselt ühtemoodi maha, teatud vahemaaga on lihtsalt kummipael ja rohkem maha ei jää. proovi sõita turistide taga, mitte ees, see ka omaette väljakutse icon_biggrin.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.01.2022 18:40:20 vasta tsitaadiga

Mul ammendas see mäng üsna ruttu....polegi enne nii kallist mängu ostnud ja siis nii ruttu tüdinenud
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 18:45:43 vasta tsitaadiga

Nii on. Sellist kummi venitaminst, nagu FH5 on, pole varem üheski Forzas olnud. Sõidu lõpus alati hästi näha, kuidas nagu kiirrong rööbastel drivatarid tulevad üksteisel tagumikus kinni. Varasemalt olid nad ka finishit ületades üle sõiduraja laiali ja kogu see asi tundus veidi loomulikum. AI on mängudes asi, mida naljalt parandama ei hakata. Võibolla mõnda "sliderit" soovi korral võivad siia-sinna nihutada, kuid kummipaela efekt jääb FH5 eluea lõpuni. Lisaks on drivatarid jube ebastabiilsed. Samas raskusastmes võid ühte autot kasutades ühel rajal lõdvalt võita ja teisel on tegu, et üldse top kolme hulka tulla. Hiljaaegu olin püsti hädas Pro raskusastmel ühel kindlal rajal võitmisega, kuigi samat autot ja seadistust kasutades olin varasemalt isegi Unbeatable'i korduvalt võitnud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 12.01.2022 19:27:50 vasta tsitaadiga

Ma olin suht hyped alguses aga mulle tegelikult FH5 on natuke igavaks kujunenud. FH4 oli suhteliselt uus ja seal oli põnev asju avastada. Mulle meeldisid need visuaalselt erinevad aastajad. Talvine offroadi oli äge. Drivatarid on nii kohutavad see aasta, et mul pole isu ühtegi AI vastu sõitu teha. Online on suht vigane olnud, ranked liigasid enam ei ole. Viimane oli üks peamisi põhjusi miks ma vahepeal jälle mängu käima panin kui enamus asjad tehtud said. Isegi need Horizon storyd tunduvad see aasta palju lamedamad.

Ma ei ütle, et ta halb mäng on, aga ma reaalselt lasin vahepeal kuu aega lihtsalt AC Odysseid selle asemel, et FH5 käima panna. Ma tahaks, et nad kuidagi teistmoodi üles ehitaks kogu selle progression süsteemi. Saad alguses ainult D classi masinatega sõita ja leveli kasvades avanevad järgmised klassid näiteks. Või tehku mingi asjalik story sinna külge mis ei piirduks ainult mingite cringe repliikidega.

Minu arvates oleks ilgelt äge kui oleks mingi main story ka, ala Fast and Furious stiilis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 12.01.2022 20:58:59 vasta tsitaadiga

Hm.. Kas FH4 puhul ei tekkinud see kummipael siis, kui sa ise uue raja "joonistasid" ja olemasolevate puhul ikkagi oli võimalik suurem vahe sisse sõita? FH5 tundub nagu tagasiminek siis.
Kuigi see kummipael oli FH4-s ikka väga kummipael. Kui sa nende juures valvasid, ei läinud D100 vastased mingi nipiga paduvihmas Mudkickersi kõige järsemast tõusust üles. Kui sa olid vahe sisse sõitnud, muutusid nad täpikesteks kaardil, mis ületasid selle tõusu sama kiirusega, millega sa juba mööda sirget eemaldusid (tobedad katsed on tobedad, mhmh)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.01.2022 21:16:33 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
Hm.. Kas FH4 puhul ei tekkinud see kummipael siis, kui sa ise uue raja "joonistasid" ja olemasolevate puhul ikkagi oli võimalik suurem vahe sisse sõita? FH5 tundub nagu tagasiminek siis.
Kuigi see kummipael oli FH4-s ikka väga kummipael. Kui sa nende juures valvasid, ei läinud D100 vastased mingi nipiga paduvihmas Mudkickersi kõige järsemast tõusust üles. Kui sa olid vahe sisse sõitnud, muutusid nad täpikesteks kaardil, mis ületasid selle tõusu sama kiirusega, millega sa juba mööda sirget eemaldusid (tobedad katsed on tobedad, mhmh)
ise tehtud raja puhul sõltub drivataride sõiduoskus sinupoolt ettesõidetud sõidujoone pealt.
Kui teed mingi müstiliselt kiire aja oma raja kujundamisel või siis aeglaselt sõidad ideaalse sõidujoone ette, mida hiljem ei suuda kiirelt jäljendada, siis ongi jama käes.

ma siin ajasin eventlabi ja selle challengite asja mingi hetk sassi ja tegin omale nö driftiraja
sõidujoon tuli siis kogu rada läbi driftides icon_biggrin.gif

sõitu proovides drivatarid hoidsid kenasti sõidujoont sellisena, nagu ma driftides hoidsin, nad muidugi sõitsid normaalselt, aga vänderdasid ja sõitsid slaalomit sirgel teel

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 13.01.2022 16:23:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ise tehtud raja puhul sõltub drivataride sõiduoskus sinupoolt ettesõidetud sõidujoone pealt.

Aeglaselt ette sõidetud ideaalne sõidujoon oli, aga tehtud ilusa ilma ja võimsama autoga. Aga siis sinna paduvihma ja D100 autoga minnes oli ainuke võimalus üles jõudmiseks kasutada nelikveolist autot ja ronida ideaaltrajektoori kõrvalt üle künka, et veetakistus su hoogu ei nulliks.
Kui võtsid hoo maha ja olid bottide juures, proovisid nad üles ronida, jõudsid poole peale ja libisesid alla tagasi. Kui sõitsid vahe sisse, said nad sealt imeväel läbi nagu mingit tõusu polekski. Ehk siis jäi mulje, et on mingi "kui vahemaa on suurem kui X, ole täpike kaardil, mitte päris auto" reegel.
Õnnestus sama asja näha FH5-s ka kellegi tehtud blueprintil, kus oli ramp keset jõge olevatest varemetest üle hüppamiseks ja aeglased autod tabasid seina. Kiiresti läbimiseks tuli pidurdada ja sõita kõrvalt. Kui sa olid botipundi lähedal, jäid nad sinna rüselema ja said pika edumaa. Kui sa juba olid vahe sisse sõitnud ja kummipaelandus täies hoos, ei takistanud need varemed neid karvavõrdki.
Nii et kokkuvõttes on praegused FH5 botid tarkuse osas kusagil seal 20 aastat vana NFS tasemel vms icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2022 16:30:45 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:

Nii et kokkuvõttes on praegused FH5 botid tarkuse osas kusagil seal 20 aastat vana NFS tasemel vms icon_biggrin.gif


jep, kurikuulus Most Wanted aastast 2005

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2022 17:26:44 vasta tsitaadiga

Most Wantedis kuidagi nii palju ei häirinud AI. Eriti käib pinda see, et kui rüseled ennast läbi häda esikohale, siis raskustase kukub kolinal. Ette saada on raske, seal püsida juba kökimöki.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2022 20:24:04 vasta tsitaadiga

Ise panin ka juba Horizon 4-ga sama tähele, aga tõesti selles osas on see veel prominentsem. Ise mängib ka festival playlisti, rohkem ei viitsi eriti. Kaart pole väga hea, hooajad on ka suht igavad. Algus oli paljulubav, aga neid ilmaeffekte ei kasutata piisavalt. Praegusel kujul hooajad on väga igavad ja see mäng sureb ilmselt aastaga juba välja.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2022 21:05:50 vasta tsitaadiga

Järgmisel nädalal võib isegi esimene expansion välja tulla.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei tea, kuidas teistega on, aga mul hakkab playlistist vaikselt üle viskama. Playground Games vist meelega kompab mängijate taluvuspiire nende tüütute ja pikkade ülesannetega, et iganädalast mängijate arvu üleval hoida. Sel nädalal on juba nii, et playlisti ülesannete tegemiseks peab sul mitu miljonit vaba raha autode ostmiseks olema (juhul, kui sul neid olemas pole) ja, kui sul seda raha pole, siis esmalt pead grindima hakkama (mänguaeg aina kasvab ja kasvab icon_lol.gif ).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2022 21:11:42 vasta tsitaadiga

Selle nädala "Bentley challenge" on küll mõistusevastane - isegi kui mul oleks aega, et mängus 100km sõita, ei tahaks ikkagi seda teha. Ilmselt kompavad piire, et kui palju nad saavad teha, enne kui inimesed ütlevad, et aitab ka. Ma arvan, et see on ikkagi mäng, mis hakkab kiirelt mängijaid kaotama (madal retention ja engagement), sellest ka tingitud juba expansioni välja panek. Kui see kuulujutt vastab tõele, siis on pea et ametlik kinnitus, et neil on probleeme mängijate hoidmisega.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2022 21:16:13 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Järgmisel nädalal võib isegi esimene expansion välja tulla.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei tea, kuidas teistega on, aga mul hakkab playlistist vaikselt üle viskama. Playground Games vist meelega kompab mängijate taluvuspiire nende tüütute ja pikkade ülesannetega, et iganädalast mängijate arvu üleval hoida. Sel nädalal on juba nii, et playlisti ülesannete tegemiseks peab sul mitu miljonit vaba raha autode ostmiseks olema (juhul, kui sul neid olemas pole) ja, kui sul seda raha pole, siis esmalt pead grindima hakkama (mänguaeg aina kasvab ja kasvab icon_lol.gif ).
kõik on tahtmises kinni
oma põhikonto all teen kõik max punktid ära ja selleks kulub max mingi üks õhtu, sõltub kui palju ma kõrvaliste tegevustega tegelen, sest ma ei ole mingi vend, kes keskendunudlt neid asju järjest ja võimalikult kiirelt üritaks teha

teise kontoga ma lihtsalt teen need, mida on võimalik ja autosid ei osta, lihtsalt et hoida mingitki huvi üleval, loodan seal puhtalt õnne peale

praeguseks on mul vaid playground ja open racing ning daily tegemata, mingi kell 18 panin mängu käima ja sellest ajast veel mingi 20 minutit jebisin veel omal masinate tuunimiste ja niisama veebis töllerdamisega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 13.01.2022 23:18:22 vasta tsitaadiga

Ei tea kas süüdi see et tegu minu esimese Forza Horizoniga või see et alles eelmine kuu reisisin Mehhikos aga mulle väga meeldib. Lvl 125, map on ilus, autod ilusad. Vahva on külastada samu vaatamisväärsusi kus ise alles käinud. Närvi ajavad vahest need Trialid jah, kus puuetega inimestega samasse teami tihti satun. Kahju ka et näiteks Audide uuemaid mudeleid pole väga suudetud mängu tuua. Muidu on timm. Mingis convoys tahaks ka tegelt olla kus saaks vahest kasvõi aegu võrrelda vms, see osa on täiesti proovimata jäänud. Mängus Relakas nime all.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2022 23:30:17 vasta tsitaadiga

nüüd, kus online hakkab stabiliseeruma, saaks hakata konvoid tegema küll. lepime näiteks kokku kord või kaks nädalas kokku kindla päeva ja kellaaja, et kõik teaks ja poleks segadust.
segaduse vähendamiseks võib ka lisaks kokku leppida, kes on konvoi liidrid ja mis on plaanis ette võtta - cruise, drift, race jne. hea oleks, kui vähemalt liidril headset, et saaks rääkides infot anda, ideaalis võiks muidugi kõigil olla.
konvoi kokkupanemiseks oleks hea, kui kõik oleks ennast liidrite sõbraks lisanud või siis ühe klubiga liitunud. HV-l on klubi olemas.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2022 00:28:30 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ei tea kas süüdi see et tegu minu esimese Forza Horizoniga või see et alles eelmine kuu reisisin Mehhikos aga mulle väga meeldib. Lvl 125, map on ilus, autod ilusad. Vahva on külastada samu vaatamisväärsusi kus ise alles käinud. Närvi ajavad vahest need Trialid jah, kus puuetega inimestega samasse teami tihti satun. Kahju ka et näiteks Audide uuemaid mudeleid pole väga suudetud mängu tuua. Muidu on timm. Mingis convoys tahaks ka tegelt olla kus saaks vahest kasvõi aegu võrrelda vms, see osa on täiesti proovimata jäänud. Mängus Relakas nime all.
summasummarum on tegu siiski forzaga ja see Mehhiko on õrn boonus
map on ilus, autod ilusad, juhitavus on ka Horizonitel suht truu olnud siin vähemalt horizon 3'st, kus too esmalt PC'le tuli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 01:23:10 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
isegi kui mul oleks aega, et mängus 100km sõita, ei tahaks ikkagi seda teha


tegelt lausa 100 miili icon_neutral.gif ja kuna nurinat tuli selle kohta palju, siis saadeti kõigile kombiks 100 Forzathoni punkti doh.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 01:26:26 vasta tsitaadiga

renx09, minu paha. thumbs_up.gif enne saadeti bugide peale 2000 punkti ja siis tehti mõttetud autod 700 punkti eest shoppi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 14.01.2022 02:36:38 vasta tsitaadiga

Jälle üks vigane accolade, punnitasin omale õhtu lõpuks Länkari ära, aga seda 25 laterna lõhkumist ei lugenud ära.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 17:32:23 vasta tsitaadiga

See Bentley challenge läks küll kuidagi lebolt. Täitsa lõbus masin on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2022 18:19:51 vasta tsitaadiga

seekordne trial on ikka liiga lihtne
2x teinud ja mõlemil korral esimese kahe sõiduga tehtud, hetk tagasi veel mõlemas sõidus mingi 3000 punkti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2022 18:27:08 vasta tsitaadiga

Ostsin selle suurejoonelise kingituse eest omale ühe wheelspinni ja sain 90k. Kompenseerib hästi seda 4 millise Bentley ostu (F40 oli õnneks juba olemas). icon_lol.gif
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 14.01.2022 19:14:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2022 19:19:01 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 14.01.2022 19:39:00 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja

Tonis15, aga ma tahaks osta algul.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.