Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2151, 2152, 2153 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 13:54:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Krdi kohast see Telia oma kava jälle võtab?
kava.ee vastas igatahes tegelikkusele ("Muumia", 1999.a. film) aga Telia näitas TV3 kavas eile õhtul sellist jama
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif

Et segadust suurendada oli kava info pildil Tom Cruise, aga selle muumia peaosas oli ikka Brendan Fraser.
Ümmarguselt üle päeva leiab Telia kavast midagi taolist, ma ei viitsi enam isegi muiata nende peale, pigem võtab ohkama. Maksan ja ohkan icon_biggrin.gif. Mini pakett.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 10.01.2022 13:56:34 vasta tsitaadiga

Telia ja kava, need kaks asja lihtsalt ei käi kokku
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2022 14:43:21 vasta tsitaadiga

Tegeletakse, kava ilmselt Telia välja ei mõtle, kuskilt on need andmed ekraanile jõudnud.
Vabandusi pole mõtet edastada, siin teemas need ei toimi. Vigu ikka vahel juhtub.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.01.2022 14:54:10 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Krdi kohast see Telia oma kava jälle võtab?
kava.ee vastas igatahes tegelikkusele ("Muumia", 1999.a. film) aga Telia näitas TV3 kavas eile õhtul sellist jama
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif

Naersin ka eile ikka päris jupp aega seda Lumememme, keda Tom Cruise mängib.
icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2022 17:23:26 vasta tsitaadiga

Apollo tv otsingus all pilt näha icon_lol.gif


edit: telia kava fiksitud:
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 10.01.2022 18:17:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Tegeletakse, kava ilmselt Telia välja ei mõtle, kuskilt on need andmed ekraanile jõudnud.
Vabandusi pole mõtet edastada, siin teemas need ei toimi. Vigu ikka vahel juhtub.
kogu aeg on üks suur viga. Viimaselajal ajab kõige rohkem närvi Eurosport. Näiteks Otepää MK kahevõistluses toimus kava järgi lausa 1,5 kuud, iga jumala nädalavahetus, kui mingi võistlus oli. Ma olen viimasel aastal vist 10+ korda Telial informeerinud, aga tolku pole, midagi ei muutu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2022 18:31:08 vasta tsitaadiga

alpha, Sa informeerid Teliat küll ja hea, sest siis saab Telia minna edasi kanali ja kava tootjate poole küsimusega. Aga mind ennast häirib see, et sealt kanalite ja kavatootjate poolt juba tuleb valeinfo või siis info mis on muudetud ja pole edastatud kanalite edastajatele.
Nagu sa isegi näed, see on korduv teema konkreetsete kanalitega, mitte terve kava puhul.
Tänu klientide pöördumistele saigi eilne TV3 kava korigeeritud ja info päritud.

ehk jah, sul on hea suunata info tv teenuse pakkujale aga seda jama sajab taevast alla nagu koroonat, kes saab ja kes ei saa.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 10.01.2022 19:49:57 vasta tsitaadiga

Näiteks praegu on Fox Life peal Jamie Oliver, aga kava järgi peaks olema Chicago Fire.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2022 20:58:20 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Näiteks praegu on Fox Life peal Jamie Oliver, aga kava järgi peaks olema Chicago Fire.


Eks ma jäin hiljaks aga see on ainult tagantjärele tarkus.
Lihtsas keeles, kanali tootja saadab kava varakult ette, kava tootja koostab ja tõlgib kava ja info. Kanali edastaja ehk Telia või keegi teine edastab kanali ja kava. Peale seda selgub, et mingi viga. Pall saadetakse tagasi kava tootjale ja sealt vajadusel kanali tootjale.
See võtab aega aga jama on juba selleks ajaks avaldunud.

Seetõttu on ka näha, et sarnane kava viga on samal hetkel TeliaTV ja ApolloTV kavas, pole Elisa ja Go3 kavas.
Teisel juhul see on kindlasti viimaste pakkujate kavas aga pole esimeste pakkujate kavas.
Kavapakkujad ilmselt erinevad, ühele jõuavad parandused kavas, teisele ei jõua.
Ehk siin keegi kellelegi noodi esitab ja korrektsust ning kvaliteeti nõuab.
Viga on kerge tekkima kahel põhjusel, kanalitootja, muudab oma kava, teine variant, kanalitootja ei pea kellaaegadest kinni.

Siin juba klapib.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 10.01.2022 21:42:17 vasta tsitaadiga

No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2022 21:54:59 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.


Ainus viis aru saada, kas viga on konkreetse neti ja seadmega või mitte, kasutada rakendust mitmes seadmes.
Kui mõlemal sama viga siis peab kuidagi Telia suutma tuvastada, kas viga on kõikidel tuhandetel OTT kasutajatel või no hetkel nendel äpi kasutajatel või ainult sinu neti taga või ainult selle konkreetse seadmega.
Musta pilti pole veel näinud, regulaarne pika vaatamise pildi seiskumine koos informatiivse tekstiga on veel olemas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 10.01.2022 22:00:53 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Renq kirjutas:
No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.


Ainus viis aru saada, kas viga on konkreetse neti ja seadmega või mitte, kasutada rakendust mitmes seadmes.
Kui mõlemal sama viga siis peab kuidagi Telia suutma tuvastada, kas viga on kõikidel tuhandetel OTT kasutajatel või no hetkel nendel äpi kasutajatel või ainult sinu neti taga või ainult selle konkreetse seadmega.
Musta pilti pole veel näinud, regulaarne pika vaatamise pildi seiskumine koos informatiivse tekstiga on veel olemas.


Lisan infot. Eile töö juures Xiaomi mi box Tele2 4G netiga ja täna kodus Xiaomi 150 projektoriga Telia 500/500 netiga. informatiivne tekst oli olemas.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 11.01.2022 18:08:25 vasta tsitaadiga

Telial on ikka veel mingi müstiline Fox Life kava. Kanali enda kohalikul lehel on see igatahes korrektne. Andsin Teliale teda, eks näe, mis saab.
foxtv.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.01.2022 18:49:00 vasta tsitaadiga

FOX-i kava on ka ju täiesti mööda juba päevi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 09:37:10 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.


Kusjuures mul sama asja esinenud ja just nüüd viimasel ajal. Mingi kiiks tekkinud jah, äpp välja tuli siis ei esinenud seda viga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.01.2022 11:15:25 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Renq kirjutas:
No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.


Kusjuures mul sama asja esinenud ja just nüüd viimasel ajal. Mingi kiiks tekkinud jah, äpp välja tuli siis ei esinenud seda viga.


Eile vaatasin esmaspäevast Estcoy-8 dokki ETV'st ja konkreetselt lihtsalt ühel kohal saade hangus, kerisin mitu korda tagasi ja sama lugu. Mingil juhul ei kiirustaks bokside tagasi andmisega. Äpp on igati hää asi a vajab natuke veel kõpitsemist. Lisaks on Arrise boks igati sujuvam kui mu Xiaomi seadmed.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 12:25:26 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
erkin kirjutas:
Renq kirjutas:
No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.


Kusjuures mul sama asja esinenud ja just nüüd viimasel ajal. Mingi kiiks tekkinud jah, äpp välja tuli siis ei esinenud seda viga.


Eile vaatasin esmaspäevast Estcoy-8 dokki ETV'st ja konkreetselt lihtsalt ühel kohal saade hangus, kerisin mitu korda tagasi ja sama lugu. Mingil juhul ei kiirustaks bokside tagasi andmisega. Äpp on igati hää asi a vajab natuke veel kõpitsemist. Lisaks on Arrise boks igati sujuvam kui mu Xiaomi seadmed.


Kas proovisid sama saadet hiljem ka boksist vaadata (just seda probleemset kohta)?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.01.2022 12:37:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Renq kirjutas:
erkin kirjutas:
Renq kirjutas:
No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.


Kusjuures mul sama asja esinenud ja just nüüd viimasel ajal. Mingi kiiks tekkinud jah, äpp välja tuli siis ei esinenud seda viga.


Eile vaatasin esmaspäevast Estcoy-8 dokki ETV'st ja konkreetselt lihtsalt ühel kohal saade hangus, kerisin mitu korda tagasi ja sama lugu. Mingil juhul ei kiirustaks bokside tagasi andmisega. Äpp on igati hää asi a vajab natuke veel kõpitsemist. Lisaks on Arrise boks igati sujuvam kui mu Xiaomi seadmed.


Kas proovisid sama saadet hiljem ka boksist vaadata (just seda probleemset kohta)?


Jah, boksiga selles kohas probleeme ei olnud.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 12:45:32 vasta tsitaadiga

On siis umbkaudset aega millal Telia lihtrahvale neid android boxe pakkuma hakkab?
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006




sõnum 12.01.2022 13:39:22 vasta tsitaadiga

Võtsin Philipsi android TV-s kasutusele Telia äpi. Alguses frustreeris et vähenegi muutus wifi signaali kvaliteedis ja tuli ette qr koodiga pilt et interneti ühendust ei ole. Seejärel lükkasin telerile lan kaabli sappa ja see mure kadus. Nüüd nädala jagu vaadanud telekat ja pole ühtegi probleemi. Menüüs liikumine ja laadimine võibolla karvavõrra aeglasem kui arrisel aga muidu kasutuskogemus sama.

Boksi viisin esindusse tagasi.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2022 14:28:48 vasta tsitaadiga

See qr koodiga pilt ees siis aitab alati OK nupp puldil. Algul seda ei teadnud siis sai ruuterit ja telerit restarditud icon_biggrin.gif Nad võiks sinna kirja lisada vajuta OK nuppu!
Kuna mul oli digiboks jaoks teleri juurde võrgukaabel veetud siis panin ka kindluse mõttes telerile kaabli järgi. Tunduvalt stabiilsem.

evald112 kirjutas:
Võtsin Philipsi android TV-s kasutusele Telia äpi. Alguses frustreeris et vähenegi muutus wifi signaali kvaliteedis ja tuli ette qr koodiga pilt et interneti ühendust ei ole. Seejärel lükkasin telerile lan kaabli sappa ja see mure kadus. Nüüd nädala jagu vaadanud telekat ja pole ühtegi probleemi. Menüüs liikumine ja laadimine võibolla karvavõrra aeglasem kui arrisel aga muidu kasutuskogemus sama.

Boksi viisin esindusse tagasi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.01.2022 14:32:38 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Renq kirjutas:
No mul siin kaob äpil pilt ära, aitab see kui kanalit vahetada. Täna päris mitu korda juhtunud.


Kusjuures mul sama asja esinenud ja just nüüd viimasel ajal. Mingi kiiks tekkinud jah, äpp välja tuli siis ei esinenud seda viga.


X3 sama siin ja pakuks, et alates laupäevast 08.01 on tekkinud see asi.
Vahtisin TV6 miski 3-4h õhtul alates 18 ja 4 korda tuli ette seda samamure, ekraan jääb lihtsalt mustaks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skullimull
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2018




sõnum 12.01.2022 16:09:33 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
On siis umbkaudset aega millal Telia lihtrahvale neid android boxe pakkuma hakkab?

Kui uskuda Härra Karl Antoni juttu, kes on Telia televisiooni- ja meelelahutusteenuste juht, siis ta mainis Euronicsi taskuhääligus, et box saabub käesoleva aasta teises pooles. Pidavat tulema põhimõtteliselt sama box, mis põhjamaades, aga suurema ramiga. Allikas Euronicsi taskuhääling: https://www.euronics.ee/uudised/telia-uus-androidiga-digiboks-ja-app-vabastavad-juhtmetest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 12.01.2022 21:22:51 vasta tsitaadiga

Telia Go3 Paramount+ filme ja seriaale ei näita?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.01.2022 10:43:01 vasta tsitaadiga

Eile proovisin siis Pi4 ja mingi vanema Philipsi telkuga. Puldil on neli noolt ja OK on keskel ja all on back nupp. Nooled töötavad, OK ja back mitte.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2151, 2152, 2153 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.