Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 759, 760, 761 ... 867, 868, 869  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 22:13:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Uuendasin postitust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 22:15:15 vasta tsitaadiga

Seljuhul tuleks kuskile tõesti pöörduda, selline tegevus pole eriti normaalne.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 22:24:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Ütleme nii, et mul on järgmine aasta lepingu pikendus. Üürikorter. Ma ei taha enne nendega vaidlema hakata, kuna võidakse tembeldada "probleemseks" ja lepingu pikendamisest keelduda. Siis peaksin lühikese aja jooksul otsima kallima alternatiivi. Lisaks kolimine mis on paras peavalu. Olen elus 6 korda kolinud (35a vana) ja lihtsamaks ei muutu seal midagi sõltumata kordade arvust.

Pärast pikendust on mul 2 aastat (varem oli 5) aega nendega vaielda ja juhul kui nad selle aja jooksul lepingu ühepoolselt üles ütlevad on mul tugevam argument selles osas, et seda tehti vaidluse mitte mingi tavalisema põhjuse pärast.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 22:37:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ehk siis oled probleemne üürnik, kortermajas? icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 22:46:24 vasta tsitaadiga

Etz, Tuleb nii välja jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 08.12.2021 09:11:13 vasta tsitaadiga

Valge ala on lai mõiste ennem tehakse valged alad siis hallid, mustad, ja punased. Küll hakatakse panema seda igalepoole kus tasub ja mitte.
Eestis pole inimesi niipalju ja kliendi saamiseks veetakse kunagi too igalepoole kas või topelt. Tihti oodatakse sest mingid projektid on kuskil soolas loodetakse euro rahasid mingid valla projektid. Endalgi toru maas telia ise ei tea midagi sellest kui sinna helistada kuid toru kaudu saab telia ühenduse kunagi. Sisuliselt suht savi millal see tuleb tulemata ei jää ja tehakse neid projekte muudel tingimustel kah.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.12.2021 10:51:30 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Mhmh.. ja kui juhtumisi oleks klient otsustanud selle 16k välja käia, siis oleks see papp ikkagi kala näoga omale tasku pistetud. Kuigi nagu nüüd välja tuleb, 'arenduses olid saku plaanid juba mitu aastat'. Ei ole ilus, ei ole... icon_sad.gif


juhtumisi oleks sa pidanud alustama jälle vanat tõest, kus algab sinu piirkond,(yerba siis) ja kus telia (riigi, valla, onu, tädi) jne töölõik. 16 tuhande eest saab 2-3 km trassi koos kaabliga, ma ei usu et sinu kinnistu on 3km pikk.

indrpo kirjutas:

Mitte ükski AHV ei suuda mulle täna öelda seda, et kui ma vean täna telia trassist 800M kinnistuni ja 40M kaevan tuppa, maksan selle kõik kinni. (võimalus on) Ja, et homme ei tule Telia, Enefit või veel 10 pakkujat mulle optikat pähe määrima. See võib juhtuda, aga küsimus on, kas ma viitsin oodata või mitte.
interneti arendus. See kas saku paistis kellelegi valge ala, on küsitav.


Mina suudan! Kui sa täna tööd lõpetad, ei tule homme mitte keegi sulle midagi ISE pakkuma. Mitte ükski konn ei köhi. Kui sa oled aga pool aastat või aasta neile peale käinud nagu uni, tõestades, et sa oled neile kõik ette-taha ära teinud ja tambid veel 400 miljonit sisse, siis telia tuleb ja ütleb noh, saad oma kahe kanaliga ISDN-I tonni eest kuus. 10 nest teenusepakkujast mees ära unista ka oma märjeimates unenägudes. seda ei ole isegi mitte musta,ega lasnamäel. Me elame eestis, vaeseimas universumi nurgas, kus on teiste riikidega võrreldes viletsaim neti kättesaadavus üldse. Seda ütles ka connect to: , et asi paraneb kui monopol lahkub. Muide kui sul on võimalus 800meetrit maksta, äkki maksad siis minu eest riigile riigiosa 5200 eurot?

indrpo kirjutas:
napoleon, No loe nüüd Enefit eesmärke ja kohustusi. Nad ehitavad riigi poolt seadud eesmärkidele ainult "valgeid" alasid, seal kus ükski operaator EI plaani investeerida.
Mida nad teevad? Mis on uuel aastal seetõttu teostmoodi tehtud?


Ei ehita ainult valgetele aladele. Valge ala on HAJAASUSTUSES. Eesti kontekstis tähendab see ennekõike küla, üksikut majapidamist, jne. Saku EI OLE hajaasustus, mina ei tea et üheski külas oleks näiteks selver, tervisekeskus, gümnaasium jne. saku on ka administratiivselt ju linn. Seega kui enefit ehitas sakku, siis enefit pani tegelikule valgetele aladele mõeldud raha kenasti tuuri ja teised kes elavadki päriselt kännu all jäid oma netist ilma ja peavad hvs igas teemas sellest kirjutama. lihtne. Kui me võrdleme eestit nüüd Bangladeshiga siis on muidugi terve eesti üks valge ala.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 08.12.2021 11:56:00 vasta tsitaadiga

sõidan teemasse sisse sobiliku küsimusega. Mujale ka postitada ei osanud. Nimelt vaatan, et telia x2 ruuter toetab usb3.1 tuge ja sambat ehk maakeeli peaks saama oma usb kõvaketta järgi pista, weebiliidese kaudu ära confida ja kasutada üle võrgu ketta sisu. Mõtlesin, et laseks macil time mashine backuppe üle võrgu teha sinna peale, aga vot ligi ei saa. aru ka ei saa, kuidas sinna peaks ligi saama ja mis kasutajaga? weebiliides on ka suhtmittemidagi näitav ja seadistatav. Mingit juhendit ma ka selle kohta ei leidnud, ei telia enda lehelt ega netist. Ma saan aru, et selle kaudu pole mõistlik, aga no ei taha mingit NAS'i ka juurde koju panna veel.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 08.12.2021 12:44:38 vasta tsitaadiga

Valge ala ei saa olla seljuhul alevikud kus on kool, pood, lasteaed, viiekordsed majad kuni kahekordseteni, ja hunnik eramaju, tervisekeskus. Neid kohti on ju terve eesti täis. Ja mis ala selline nüüd peaks olema kuhu keegi ei ole plaaninud. Kuid veits koomiline on see kiud õhuliiniga kraakajalg maandub oledki oma kiirest netist ilma nagu osad seda paigaldavad.
Siis hakatakse tänava elekrti liine vahetama ja poste oledki oma õhuliinist ilma. Keegi igaljuhul kaevab hiljem torud maasse. Veitsa tunduvad need õhuliinid raha tuulde loopimine. Minukandis on juba korra poste ja õhuliine vahetatud siis kolmandal korral aeti torud maasse. Kolmandaat korda õhuliine rohkem ehitama ei hakatud. Kui juba kaevamiseks läks tehakse juba kõik koos intrnetiga.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 08.12.2021 12:59:49 vasta tsitaadiga

Sellel peenel kiul on sünteetiline armatuur ümber. Kuid eks aeg näitab, kuidas vastu peavad (mul on üks jupp aasta aega lipendanud, aga on elus). Vastutus selle jupi eest aga lükati kliendile endale.

Elektriliinide vahetus... on Elektrilevi enda korraldada ja selle käigus nad ka peavad tagama et pärast posti vahetust kõik oleks korras, selles pole isegi küsimust. Kui Telia on oma liini pannud Elektrilevi postile, siis on nendevahelise kokkuleppe küsimus kuidas selles olukorras käituvad.

"Valget ala" ei määratleta selles olevate ühiskondlike objektide olemasolu järgi. Minu arusaam on et määratletakse selle järgi kas antud piirkonda on keegi olemasolevatest ettevõtjatest plaaninud lähema kahe aasta jooksul võrgutada - kui ei ole siis on valge ala, turutõrkepiirkond 100%. Mis teeb loo segaseks on see, et kui piirkonnas on juba varasemalt mõni infrastruktuuri omav ettevõte, siis kas see läheb arvesse või mitte, sest plaani areneda tal ei pruugi olla lähema 2 aastaga sellegipoolest. Aadresse kus Telia on vasega olemas, on võrgutatud Enerfiti optikaga, nii et mingi pretsedent on olemas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.12.2021 13:19:09 vasta tsitaadiga

Telia tegi ka pakkumise ära - 300/300 ühendus pooleks aastaks 16 euroga. Ja telepilt sinna juurde ka poole hinnaga. Võtsin vastu, järgmisel nädalal suskavad oma ruuteri paika.
Siis jääb tele2 ühendus backupiks.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 08.12.2021 13:23:42 vasta tsitaadiga

Tasuta aastase 100/100 asemel otsustasid Teliale 300/300 ühenduse eest 300€ maksta?

yerba kirjutas:
Telia tegi ka pakkumise ära - 300/300 ühendus pooleks aastaks 16 euroga. Ja telepilt sinna juurde ka poole hinnaga. Võtsin vastu, järgmisel nädalal suskavad oma ruuteri paika.
Siis jääb tele2 ühendus backupiks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2021 13:27:10 vasta tsitaadiga

Mis see tele2 pakkus 100 aastaks tasuta?
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 08.12.2021 13:27:54 vasta tsitaadiga

Nii ta siin väitis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10938913#10938913

KillFrenzy kirjutas:
Mis see tele2 pakkus 100 aastaks tasuta?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.12.2021 13:30:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mis see tele2 pakkus 100 aastaks tasuta?


Kalambuur tuli siit. icon_smile.gif

100 aastaks tasuta võib lugeda mitmeti:
1) 100ks aastaks tasuta
2) 100ne ühendus aastaks tasuta.

Aga korralikum backup ühendus ikkagi abiks. Siis võin oma backup tele2 ja elisa 4g purgid kenasti deaktiveerida.
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 08.12.2021 13:32:15 vasta tsitaadiga

Kosmosejuhtimiskeskust pead kodus?
Backup ühendused jms...

yerba kirjutas:


Aga korralikum backup ühendus ikkagi abiks. Siis võin oma backup tele2 ja elisa 4g purgid kenasti deaktiveerida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.12.2021 13:39:10 vasta tsitaadiga

Six, ei pea. icon_smile.gif

Küll on aga oluline, et netiühendus oleks 24/7 olemas.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 08.12.2021 13:50:47 vasta tsitaadiga

yerba, telia puhul on see hea, et kui fix võrgus viga tekib, siis saad mobiilset seni piiramatult kasutada. Teed hotspot ja elu lill edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 08.12.2021 13:52:15 vasta tsitaadiga

Enne kadus sul tihti nett ära mingil põhjusel?

yerba kirjutas:
Six, ei pea. icon_smile.gif

Küll on aga oluline, et netiühendus oleks 24/7 olemas.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.12.2021 13:54:36 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
yerba, telia puhul on see hea, et kui fix võrgus viga tekib, siis saad mobiilset seni piiramatult kasutada. Teed hotspot ja elu lill edasi thumbs_up.gif


Abiks ikka. icon_smile.gif
Kuigi Telia pole mul paraku mobiilioperaator. Kunagi tegi tele2 väga viisaka pakkumise ja selle nahka ma oma mitme numbriga ( perekond-leibkond on suur ja lai ) läksin. Ainuke asi, mis on puudu, on esim toega multisim. Saaks telefoni ja rahakoti rahulikult koju jätta ja õunakellaga pool maailma läbi traalida. Ja seda esim multisimi pakubki Eesti operaatoritest vaid Telia. Tele2l on lootus, et teenus tuleb 2022 aastal.
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 08.12.2021 14:30:26 vasta tsitaadiga

Kui on Asula näiteks kus kool lasteaed pood ja veel midagi ja pakutakse VDSL siis optika on juba asulas ja ilmselt ka need viiekorsed ja madalamad majad ammu juba optika keldris. Siin pole küsimustki ,et kool näitaks istuks vdsl peal ammu juba optika ilmselt veetud ennem juba kui vdsl pakkuma hakati.
Selle VDSL probleem et need kaablid hakkavad vaikselt ära kõdunema ja üritatakse töös hoida viimase hetkeni. Ma ise sain kogeda ja tehnik mainis ka ,et hakkavad vaikselt kehvaks minema. Ma ei tea palju seda signaali tuunitud on hetkel toimib vahest viskab vigasid kuid ei katke. Mingi vanem ruuter panna siis see hakkab katkema päris mõne minuti jooksul.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.12.2021 15:39:26 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks kinnitust, et mulle optikat majja vedada ei saa, kuna minu tänaval kuudub sidekanalisatsioon ning ei Telia ega Enefit ei planeeri seda mulle lähitulevikus rajada (ausalt öeldi välja, et ühe maja pärast ei ole neil otstarbekas hakata ise võrku rajama), siis ainuke võimalus on oma kuludega see välja ehitada (Tallinn, Mustjõe asumist käib juttu, kõrvalolevatel tänavatel on Enefit optika ära vedanud ning inimesed juba kasutavad).
Sai siis alustuseks Telialt hinnapakkumine võetud, et mis suurusjärgust üldse jutt käib, automaatselt pakuti 3000 €, aga eks näis mis reaalsus tegelikult on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2021 15:43:44 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Sai ka lõpuks kinnitust, et mulle optikat majja vedada ei saa, kuna minu tänaval kuudub sidekanalisatsioon ning ei Telia ega Enefit ei planeeri seda mulle lähitulevikus rajada (ausalt öeldi välja, et ühe maja pärast ei ole neil otstarbekas hakata ise võrku rajama), siis ainuke võimalus on oma kuludega see välja ehitada (Tallinn, Mustjõe asumist käib juttu, kõrvalolevatel tänavatel on Enefit optika ära vedanud ning inimesed juba kasutavad).
Sai siis alustuseks Telialt hinnapakkumine võetud, et mis suurusjärgust üldse jutt käib, automaatselt pakuti 3000 €, aga eks näis mis reaalsus tegelikult on.

Kas see lihtsalt vabandus pole, et nad tegelikult ei viitsigi seda teha.

Minu ridakani peaks tulema toru - nii vähemalt üks siinne foorumlane teadis aga telia ajab ikka jonni, et ei ole ja ei ole....

Tahaks ka kiiremat kui 200M mida vdsl-i peal hetkel saaksin aga......
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.12.2021 16:43:15 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Sai ka lõpuks kinnitust, et mulle optikat majja vedada ei saa, kuna minu tänaval kuudub sidekanalisatsioon ning ei Telia ega Enefit ei planeeri seda mulle lähitulevikus rajada (ausalt öeldi välja, et ühe maja pärast ei ole neil otstarbekas hakata ise võrku rajama), siis ainuke võimalus on oma kuludega see välja ehitada (Tallinn, Mustjõe asumist käib juttu, kõrvalolevatel tänavatel on Enefit optika ära vedanud ning inimesed juba kasutavad).
Sai siis alustuseks Telialt hinnapakkumine võetud, et mis suurusjärgust üldse jutt käib, automaatselt pakuti 3000 €, aga eks näis mis reaalsus tegelikult on.

Kas see lihtsalt vabandus pole, et nad tegelikult ei viitsigi seda teha.
Minu ridakani peaks tulema toru - nii vähemalt üks siinne foorumlane teadis aga telia ajab ikka jonni, et ei ole ja ei ole....
Tahaks ka kiiremat kui 200M mida vdsl-i peal hetkel saaksin aga......


Viitsimises pole kunagi küsimus, Telia ise ei ehita, klient tellib, kaablipartner ehitab, Telia kas maksab ise või tellija maksab, see on alati küsimus. Seega sõltub tellijast.

Sinu aadressist võiks järeldada, et elad kolmandas boksis, kui toru majja tuleb, siis lase esimese boksi kliendil teenust tellida optikale.
Ridamajadega alati on see nali, et kui viimane tahab teenust saada, siis see kaabel peab ju kuidagi läbi bokside temani jõudma, selleks on vaja naabritega lepingud teha.
Pane maja kokku, lubage kõik keldritest läbi käia ja saavad kõik optika. Toru on majja kindlasti olemas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2021 16:54:40 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kosmosejuhtimiskeskust pead kodus?
Backup ühendused jms...


Ei pea ilmtingimata kosmesejuhtimiskeskus olema. Kui kodukontoris oled, siis võib töö iseloom selline olla, et peab 7x24 netiühendus olemas olema.
Kas backupiks peab ilmtingimata fiiber olema või sobib hädapärast mobiilne net ka, see on muidugi omaette teema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 759, 760, 761 ... 867, 868, 869  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.