Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  DPD eesti AS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2021 10:21:30 vasta tsitaadiga

Minu näite puhul küll kivi ka epoe kapsaaeda, väidetavalt olid nad valinud vale teenuse (ärikliendi tarne vms) ja sellepärast ei saanud ma mingit meili ega sõnumit vaid kuller helistas maja ees. Ei saanud keset tööpäeva ilma igasuguse etteteatamiseta järsku koju teleportida.
Leppisime kulleriga telefonis järgmise päeva ajavahemiku kokku (ise pakkus mulle uue aja), kohale aga ei ilmunud kedagi ja sealt see pull algas, kusjuures ma ei saa isegi saadetist tööjuurde ümber suunata, ütleb mulle, et kasuta meili/sõnumiga saadud linki mida mul pole. icon_smile.gif
Klienditugi keda saab kätte ainult meilitsi ütleb ainult möh möh pakkide kogus on nii suur ja lubab uusi kuupäevi. Vaadates googlest ülevaateid siis tundub nende puhul standard käitumine, kahju, et varem ei taibanud rohkem uurida, eeldasin ausaltöeldes, et korralik tuntud firma. Oleks parem selle sutsu juurde maksnud ja kasutanud epoodi, mis ei sunni seda õnnetut dpd-d kasutama.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2021 10:23:11 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
sergi kirjutas:
SMS 1: kuller toob sulle täna paki
SMS 2: kuller tõigi sulle paki ... pakiautomaati


Siin ühel saab juba kolm nädalat, aga pakki ei kuskil. Pidi ka koju toodama. Mingi hetk tuli sõnum, et pakiautomaadis. Kui aga mindi pakki automaadist ära tooma, siis polnud seal midagi. Ei leitud sellist pakki.


Oli ikka õige automaadi juures? Ma tellisin ühte kohta, sain SMS, läksin tooma, pakki pole. Loen siis uuesti SMS-i, oli hoopis teises automaadis. DPD.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2021 11:33:28 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Dijital kirjutas:
sergi kirjutas:
SMS 1: kuller toob sulle täna paki
SMS 2: kuller tõigi sulle paki ... pakiautomaati

Siin ühel saab juba kolm nädalat, aga pakki ei kuskil. Pidi ka koju toodama. Mingi hetk tuli sõnum, et pakiautomaadis. Kui aga mindi pakki automaadist ära tooma, siis polnud seal midagi. Ei leitud sellist pakki.

Oli ikka õige automaadi juures? Ma tellisin ühte kohta, sain SMS, läksin tooma, pakki pole. Loen siis uuesti SMS-i, oli hoopis teises automaadis. DPD.
Eksimine on inimlik, ma läksin üldse DHLi automaadi juurde DPD pakki otsima.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2021 11:41:15 vasta tsitaadiga

Dpd tõesti kolmest kõige kehvem, alati oota ja oota, kiire aeg aga seda on ka teistel.
Ise eelistan alati smartposti, teisena omniva ja dpd ainult siis kui pood ei anna teist valikut ja alati pean ootama liigselt.

_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2021 20:57:30 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
Minu näite puhul küll kivi ka epoe kapsaaeda, väidetavalt olid nad valinud vale teenuse (ärikliendi tarne vms) ja sellepärast ei saanud ma mingit meili ega sõnumit vaid kuller helistas maja ees. Ei saanud keset tööpäeva ilma igasuguse etteteatamiseta järsku koju teleportida.
Leppisime kulleriga telefonis järgmise päeva ajavahemiku kokku (ise pakkus mulle uue aja), kohale aga ei ilmunud kedagi ja sealt see pull algas, kusjuures ma ei saa isegi saadetist tööjuurde ümber suunata, ütleb mulle, et kasuta meili/sõnumiga saadud linki mida mul pole. icon_smile.gif
Klienditugi keda saab kätte ainult meilitsi ütleb ainult möh möh pakkide kogus on nii suur ja lubab uusi kuupäevi. Vaadates googlest ülevaateid siis tundub nende puhul standard käitumine, kahju, et varem ei taibanud rohkem uurida, eeldasin ausaltöeldes, et korralik tuntud firma. Oleks parem selle sutsu juurde maksnud ja kasutanud epoodi, mis ei sunni seda õnnetut dpd-d kasutama.


Jätkuks, viimati sai klienditoega kokku lepitud tarneks 8.12 kuna täna ei olnud võimalik päevasel ajal kuidagi kodus olla. Vastav märge kajastus trackingu lehel, et tarnitakse kokkulepitud kuupäeval mis on 8 dets.
Vaatan koju jõudes huvi pärast trackingut ja oh üllatust, ebaõnnestunud tarne täna kell 17:15, helistada muidugi ka ei suvatsetud, mis sest et valel päeval tuli, olin teel koju, oleks saanud ehk 10min kannatada ja asi ants.
Ilmselt lasi all kella ja tõmbas uttu. Minule jääb arusaamatuks, kuidas selliseid hälvikuid üldse palgatakse, ausõna. Ma ei ole vihane viivituse pärast, pigem ajab närvi see nahaalne käitumine ja infovaakum, tundub, et lubatakse ja lepitakse asju kokku lihtsalt niisama.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 08.12.2021 00:05:34 vasta tsitaadiga

Condamed, sinu poolt paki kohaletoimetamise edasilükkamine märgitaksegi automaatselt "ebaõnnestunud tarneks". Kullerit kirud sa ilmselt asjata.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2021 09:43:38 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Condamed, sinu poolt paki kohaletoimetamise edasilükkamine märgitaksegi automaatselt "ebaõnnestunud tarneks". Kullerit kirud sa ilmselt asjata.


Kohaletoimetamine oli klienditoega kokkulepitud 8.12, see kajastus ka tracking lehel, kuller ilmub ikkagi 7.12 kohale, ei suvatse isegi helistada (olin teel koju, 10-15min kaugusel) ja kirun teda ilma asjata? icon_biggrin.gif
Sellest ei hakka rääkimagi, et asi on niigi nädal edasi lükkunud juba.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV vaatleja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Online

sõnum 14.12.2021 09:59:20 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega oli juba pakk kulleri autos ja pani autost sellele ebaõnnestunud toimetus kui märkas et pakk on teisele päevale muudetud. Midagi ta peab endal märkima enne kui paki tagasi lattu toimetab.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.12.2021 22:39:43 vasta tsitaadiga

Sain teisipäeval DPD-lt meili ja SMS-i, et üks saadetis tuuakse päeva jooksul kodusele aadressile ära; kuna mulle see ei sobinud, muutsin iseteeninduses kättesaamise tänaseks ja kontoris. Paraku keegi saadetist ei toonud, ei helistanud ega teavitanud ka mõne muu sidekanali kaudu mind…
Ja klienditoe number on muidugi järjepidevalt hõivatud thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 23:02:52 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:

Siin ühel saab juba kolm nädalat, aga pakki ei kuskil. Pidi ka koju toodama. Mingi hetk tuli sõnum, et pakiautomaadis. Kui aga mindi pakki automaadist ära tooma, siis polnud seal midagi. Ei leitud sellist pakki.

Peale SMS-i saamist, et pakk tuuakse täna, läks 26 päeva aega, kui pakk ka tegelikult kohale jõudis.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 23:11:15 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:

Tonnine telekas seikleb nüüd ei tea kus ja kedagi kätte ka ei saa.


_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 00:50:23 vasta tsitaadiga

Mitmes e-poes, näiteks Philipsi enda omas, on toodete all kirjas:
tsitaat:
Tähelepanu! Informeerime, et DPD saadetiste suure hulga tõttu võib saadetiste kohaletoimetamine viibida. Vabandame ebamugavuste pärast!
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 01:30:50 vasta tsitaadiga

See teavitus meenutab Elisasse/Starmani helistamist suvalisel ajal "Suure huvi tõttu meie toodete ja teenuste vastu on meie teenindajad hõivatud" vms jaburdus icon_lol.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 10:09:02 vasta tsitaadiga

Mina sain õnneks peale paari päeva jändamist telku tervena kätte.
Kokkuvõttes ei olnudki probleem see oodatud ekstra nädal, vaid mitmed kokkulepped mis üle lasti ja infovaakum.
Tracking süsteem ja klienditugi on päris kehvad. Telefonis sisuliselt lootusetu kedagi kätte saada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 10:32:54 vasta tsitaadiga

Sain Saksamaalt DPDga paki 3 päevaga kätte (eraisikult-eraisikule) icon_biggrin.gif Ei kujuta ette, mis siin Eestis toimub. Võib-olla aitas kiirusele kaasa ka see, et läks otse Pärnu jaotuskeskusesse, mitte Tallinnasse.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 17.12.2021 18:34:55 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sain teisipäeval DPD-lt meili ja SMS-i, et üks saadetis tuuakse päeva jooksul kodusele aadressile ära; kuna mulle see ei sobinud, muutsin iseteeninduses kättesaamise tänaseks ja kontoris. Paraku keegi saadetist ei toonud, ei helistanud ega teavitanud ka mõne muu sidekanali kaudu mind…
Ja klienditoe number on muidugi järjepidevalt hõivatud thumbs_down.gif

Täna toodi lõpuks ära.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 17.12.2021 23:01:57 vasta tsitaadiga

Tase, ema tellis paki Haapsallu aga täna tuli sms ja kiri, et pakk on kohale toimetatud Lasnamäele, tulge järgi icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 01:06:06 vasta tsitaadiga

Saatsin ka pakiautomaadist pakiautomaati ühe paki nendega nüüd. Kolmapäev panin kappi, eile õhtul jõudis sihtpunkti. Pole kõige hullem arvestades, et hetkel ilmselt korralik koormus taga (ja vähemalt parem kui üks teine kullerfirma kes meil tööle teada andis, et saatke oma pakid kellegi teisega, me enam ei jõua vedada neid icon_lol.gif )
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 03:09:26 vasta tsitaadiga

Tundub, et kõik vist ägavad. Mul üks pakk tuleb Hollandist. Esiteks ostuhetkest läks 11 päeva aega, kui müüja paki valmis meisterdas (laokaup). Süsteemi pandud plaanitud väljasaatmine oli 29.11, tegelikult saadeti alles 09.12. Eeldatav kättesaamise aeg 20.12.

Aga ega sellega tsirkus veel lõppenud ole. Amsterdamist läks lupsti Eindhoveni sorteerimiskeskusesse, kus pakk lihtsalt ootas 6 päeva. Siis päevaga Kopenhaagenisse, kus nüüd istub jälle niisama, juba 5-ndat päeva. DHL on kulleriks.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2022 21:24:24 vasta tsitaadiga

Mingi ikaldus seal kulleriga. Automaat veel ok.
Ootan pakki allkirja vastu. Normaalsest asutusest tuleb sõnum eelneval päeval, et homme tuleme, asjad saadavad poolteist tundi ennem toimetamisd aega, et me nüüd tuleme.
Arvake ära kas inimene istub 24/7 ühel kindlal aadressil ja ennustab kohvi paksust, et kas pakk tuuakse nüüd hommikul, lõunal, õhtul ja kas üldsegi tuuakse.
Ok, muutsin lingis oleva aja ja kuupäeva ära ning andsin naisele teada, et üks pakk veel tulemas, võtku ise vastutu, saab ilma allkirjata.
Naisele toodi samal ajal tema pakk ära ning minu omad said mõlemad ebaõnnestunud katse, kuigi ei pakutudki naisele minu teist pakki ja esimene juba.ümber suunatud.
Ja täna ootasin ja ootasin lubatud ajal kullerit ja ei miskit.

Ja nüüd jälle, uuel nädalal tulevad millalgi lampi ajaga selga ja pakki ei saa ilma allkirjata vastu võta thumbs_down.gif
Ole nüüd hiromant, et millal tulete icon_evil.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.02.2022 09:54:21 vasta tsitaadiga

Reedel andis Arvutitark paki DpD le. Eeladis, et esmaspäeval saan kätte. Nüüd vaatasin linki ja ikka on info, et pakk Depoos. Tundub, et edaspidi kasutan Itellat. Meilie pole ka mingit teadet tulnud ega ka sõnumina. Kas mad eeldabad, et inimene on päev läbi kodus?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2022 11:16:39 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mingi ikaldus seal kulleriga. Automaat veel ok.
Ootan pakki allkirja vastu. Normaalsest asutusest tuleb sõnum eelneval päeval, et homme tuleme, asjad saadavad poolteist tundi ennem toimetamisd aega, et me nüüd tuleme.
Arvake ära kas inimene istub 24/7 ühel kindlal aadressil ja ennustab kohvi paksust, et kas pakk tuuakse nüüd hommikul, lõunal, õhtul ja kas üldsegi tuuakse.
Ok, muutsin lingis oleva aja ja kuupäeva ära ning andsin naisele teada, et üks pakk veel tulemas, võtku ise vastutu, saab ilma allkirjata.
Naisele toodi samal ajal tema pakk ära ning minu omad said mõlemad ebaõnnestunud katse, kuigi ei pakutudki naisele minu teist pakki ja esimene juba.ümber suunatud.
Ja täna ootasin ja ootasin lubatud ajal kullerit ja ei miskit.

Ja nüüd jälle, uuel nädalal tulevad millalgi lampi ajaga selga ja pakki ei saa ilma allkirjata vastu võta thumbs_down.gif
Ole nüüd hiromant, et millal tulete icon_evil.gif


Reedeks sai nende lingil ümber suunatud 17-20 vahele. Ei kipu ega kõppu. Logisin peale 20 DPD lehele sisse ja träkingult oli kellaaeg kadunud, kuid edastamise kuupäev oli ikkagi reedeks.
Laupäeval vaatasin uuesti üle, kuid siis oli juba toimetamiseks laupäev, kuid enam polnud kellaaega.
Helistasin iseteenindusse ning seal räägiti ära, et ei tulegi ennem uut nädalat sest kuller pole märkinud, et peale haarab jne.
Ok, käskisin peale märkida, et tooks 17-18 vahel ja kui esmaspäev ei jõua, siis toogu teisipäev, kuid kellaaeg olgu 17-18 vahel, sest muidu ei saa konksu alla panna.

Esmaspäeval toodi ilusti õigel ajal ära, kuid naljaks oli see, et pakkidel oli märgitud ajavahemikuks reede 17-20 thumbs_up.gif
Ok, saan aru, et töölised jäävad haigeks ja tuleb ootamatuseid, kuid seda kaks päeva järjest ja toru otsas ajada iba selle asemel, et tõesti öelda, et praegu mingi palju tööd ja kahjuks ei saa asju kohale tuua. Ja seda võiks juba kohe ära mainida, sest oleks saanud ise väikse põike teha sõitude ajal, paar km otsa ja laost asi ise ära tuua kopp.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2022 11:22:55 vasta tsitaadiga

Kui ütled, et tuled võtad ise paki nende terminalist ära siis võid samamoodi tükk aega oodata seda. Üks teenindaja ütleb, et saab ja helistab tagasi, teine ütleb, et ei saa, kolmas jälle, et saab. Viimane kord kui lõpuks ise tahtsin pakile järgi minna ning 8 ajal klienditeenindajale seda ütlesin siis ütles vastu, et helistatakse kui pakk valmis selleks. Mitu korda helistasin päeva jooksul, alati sama vastus, ei saa veel. Lõpuks läksin lihtsalt ~20min enne putka kinnipanekut kohale ja õnneks anti pakk kätte.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.02.2022 11:49:18 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga ikaldus selle firmaga. Ju siis panustan edaspidi Itella peale
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2022 13:27:48 vasta tsitaadiga

Neil suur koosseisu puudus jah, kuller rääkis et nii paljud haiged, asendusjuhte pole ja füüsiliselt ei ole võimalik kõike pakke õigel ajal kohale toimetada. Juba siin detsembris oli sama mure, pakid seised estakaadil ja polnud veel lattugi jõudnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  DPD eesti AS mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.