Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2021 18:54:29 vasta tsitaadiga

Seis on neil s_tt. Asjalikumad töötajad ilmselt pole jäänud seda hüpoteetilist valget laeva ootama vaid on juba lahkunud, vähemalt mina küll ilmselt lahkuks kui just nii kõvasti rahapakkidega ei loobita, et kui asi peaks põhja minema siis saab rahulikult ringi vaadata ja mõelda mis edasi teha. Aga kui maksud maksmata on, siis ilmselt neil rahapakke ülearu pole millega loopida. Selle 6GHz peale ilmselt investorid ka tormi ei jookse ehk ainuke lootus on ikka see 5G litsents saada ja siis firma maha müüa või uusi investoreid kaasata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.12.2021 21:28:31 vasta tsitaadiga

Nullist telkot teha on samaväärne lennufirma asutamisega, väga raske tänastes oludes ja ega see ammustel aegadel ka karvavõrdki kergem polnud. Sestap ärgem olgem nii üleolevad üritajate suhtes. Kahjuks pidin ka nendega lepingu lõpetama, sest teenuse kvaliteet oli viimasel ajal väga halb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.12.2021 00:00:51 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Kahjuks pidin ka nendega lepingu lõpetama, sest teenuse kvaliteet oli viimasel ajal väga halb.


See juhtus praktiliselt kohe pärast septembri keskpaiga katkestust, siis läksid kiirused käest ja päris korralikult. Poleks seda juhtunud, oleks vast äkki aktiivne klient edasigi olnud. Või kui oleks öeldud et sorry, meil on momendil keeruline hetk, ei saa tagada lepingu kiiruseid, teeme lepingu hinnad pooleks. Ma küll ei lõpetanud lepingut, vaid peatasin. Kui meestel midagi välja tuleb, saab neile võimaluse kergemini anda. Mida aga mõeldakse artiklis "seni kasutatava 6GHz " tehnoloogia all? Äkki seniseid kuni 5,8GHz wifi seadmeid...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 10:10:35 vasta tsitaadiga

vot aru ma ei saa, mis haigus see selle wi-relemisega tegeleda on.nui neljaks, pean kasvõi 100Ghz saama. levikom peaks alustama sellest et uuendab oma kodulehte, mitte ei paku ikka kuni veebruarini poole hinnaga ja hakkab pakkuma ikka seda va päris internetti. turule soodsamate hindadega. ei ole vaja mingeid litsentse, maste, mis on kokkuvõttes mitu korda kallim teha ja kallim ülal pidada. firmadel on see 5g ikka katuse korralikult sõitma pannud.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 02.12.2021 10:19:23 vasta tsitaadiga

sul on ammu aeg oma firma teha ja hakata üle eesti kablasid vedama igasse peresse
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.12.2021 10:51:11 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Markos kirjutas:
Kahjuks pidin ka nendega lepingu lõpetama, sest teenuse kvaliteet oli viimasel ajal väga halb.


See juhtus praktiliselt kohe pärast septembri keskpaiga katkestust, siis läksid kiirused käest ja päris korralikult. Poleks seda juhtunud, oleks vast äkki aktiivne klient edasigi olnud. Või kui oleks öeldud et sorry, meil on momendil keeruline hetk, ei saa tagada lepingu kiiruseid, teeme lepingu hinnad pooleks. Ma küll ei lõpetanud lepingut, vaid peatasin. Kui meestel midagi välja tuleb, saab neile võimaluse kergemini anda. Mida aga mõeldakse artiklis "seni kasutatava 6GHz " tehnoloogia all? Äkki seniseid kuni 5,8GHz wifi seadmeid...


Ma ei peatanud, lõpetasin, aga antenni jätsin omale, ei viitsi katuselt alla võtta ja nende tehniku rent oli sama kallis, kui seade välja osta. Kui kunagi oma asjad joonde saavad, siis peaks liitumine hõlpsalt käima.

tsitaat:
vot aru ma ei saa, mis haigus see selle wi-relemisega tegeleda on.nui neljaks, pean kasvõi 100Ghz saama. levikom peaks alustama sellest et uuendab oma kodulehte, mitte ei paku ikka kuni veebruarini poole hinnaga ja hakkab pakkuma ikka seda va päris internetti. turule soodsamate hindadega. ei ole vaja mingeid litsentse, maste, mis on kokkuvõttes mitu korda kallim teha ja kallim ülal pidada. firmadel on see 5g ikka katuse korralikult sõitma pannud.


Nüüd võtab kätte ja näitab ette, kuidas päris internetti tehakse või siis hoiab ma pudrumulgu koos kenasti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.12.2021 13:42:12 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Ma ei peatanud, lõpetasin, aga antenni jätsin omale, ei viitsi katuselt alla võtta


Ma võtsin siiski paigalduskohalt maha (ei olnud katus ka), sest n.ö. kütteta seadet lasta vettida väljas ei ole seadmele kasulik. Piisaks ju lihtsalt toite all hoidmisest ja konfiks mastist "kõrvale", aga mulle pole probleemiks vajadusel uuesti paigaldada ja konfida, kaabeldus pealegi ootab omal kohal.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.12.2021 14:28:30 vasta tsitaadiga

to RCC: minu priva risustamise asemel paku konstruktiivset lahendust ja hakkame siis seda odavat kaabli isp'i tegema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 16:09:39 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
to RCC: minu priva risustamise asemel paku konstruktiivset lahendust ja hakkame siis seda odavat kaabli isp'i tegema.


Lihtsam on ju vinguda, et kõik ISP-d on lollid, laisad ja liigkasuvõtjad ning riik vaatab seda ülekohut pealt ja sügab vaid mune icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.12.2021 16:21:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Markos kirjutas:
to RCC: minu priva risustamise asemel paku konstruktiivset lahendust ja hakkame siis seda odavat kaabli isp'i tegema.


Lihtsam on ju vinguda, et kõik ISP-d on lollid, laisad ja liigkasuvõtjad ning riik vaatab seda ülekohut pealt ja sügab vaid mune icon_biggrin.gif


Mune nad just ei süga aga seda konkreetset "üksikut maja" ELASA trassi ääres nad ülesse ei leia, ma ei kommenteeri blokeeritud isikute postitusi. Sealt tuleb mingi seakisa ainult ja keegi ei viitsi sellega ilmselt tegeleda.

Elektrilevi muidugi on leidnud igati asiseid kohti ja ja optikat on kenasti tehtud, nagu peab.
Ainult, et nad otsustasid ka ise investeerida ja ehitada lisaks kohti mis ei ole turutõrke piirkond vaid uusarenduste pärusmaa. Seal võiks justkui arendaja ja mõni operaatori ise tegutseda.
Sel aastal on peale elektrilevi veel ehitajaid, ELASA ise, Corle jms, kes ehitavad klientide võrke välja. Liitujaid on, aga mitte kõik, kus saaks, mõni mõtleb, et ajab "netipulk" asja ära küll.

Hetkel tundub mulle normaalne võrgu arendus, ELASA oli tuumik, edasi klientide võrgu ehitajad, kus operaator ise ei pea mõistlikuks investeerida, samas rentida jõuaks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2021 16:38:09 vasta tsitaadiga

indrpo, sorry /s tag jäi panemata. Loomulikult võrke arendatakse, aga selge on ka see, et üksik majake keset metsa või põldu või ka paarikümne elanikuga küla kus suurem osa elanikest on pensionärid pole kellegi jaoks prioriteet 1. Kui sellises kohas elamise ostad või äri püsti paned, siis peabki arvestama, et lisaks plussidele on sellel asjal ka omad miinused.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.12.2021 17:01:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
indrpo, sorry /s tag jäi panemata. Loomulikult võrke arendatakse, aga selge on ka see, et üksik majake keset metsa või põldu või ka paarikümne elanikuga küla kus suurem osa elanikest on pensionärid pole kellegi jaoks prioriteet 1. Kui sellises kohas elamise ostad või äri püsti paned, siis peabki arvestama, et lisaks plussidele on sellel asjal ka omad miinused.

absoluutselt. Ma ostsin ka hoone kus on optika sees juba, mitte ei läinud enne metsa ja siis ütlen, et keegi liigutaks ja tasuta. või siis 199€ eest. See on hetkel ikkagi loterii kas mõni võrgu arendaja tuleb kusagile paelu vedama või mitte.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2021 12:12:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
napoleon kirjutas:
indrpo, sorry /s tag jäi panemata. Loomulikult võrke arendatakse, aga selge on ka see, et üksik majake keset metsa või põldu või ka paarikümne elanikuga küla kus suurem osa elanikest on pensionärid pole kellegi jaoks prioriteet 1. Kui sellises kohas elamise ostad või äri püsti paned, siis peabki arvestama, et lisaks plussidele on sellel asjal ka omad miinused.

absoluutselt. Ma ostsin ka hoone kus on optika sees juba, mitte ei läinud enne metsa ja siis ütlen, et keegi liigutaks ja tasuta. või siis 199€ eest. See on hetkel ikkagi loterii kas mõni võrgu arendaja tuleb kusagile paelu vedama või mitte.

Aga kui ma ostsin hoone, kuhu sisse kolides oli igal operaatoril 4G levi 4 pulka, aga nüüd alles jäänud ainult üks ope 1 pulgaga icon_biggrin.gif See oli teada, et kaablit pea võimatu saada, aga ega ma ei oodanud ka seda, et üle õhu levi ka pea nulli kaob.

Huvipärast vist isegi tasuks katsetada 4G kõrvale ka Levikomi. Või noh, vähemalt uurin, kas lasevad katsetada.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.04.2022 09:56:04 vasta tsitaadiga

Levikom saatis täna hommikul klientidele kirjad?
Seoses ühepoolselt lepingu lõpetamisega ning paluti klientidel seadmed kokku pakkida ja neile tagasi saata?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joekas
HV vaatleja
joekas

liitunud: 05.09.2003




sõnum 19.04.2022 23:23:11 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Levikom saatis täna hommikul klientidele kirjad?
Seoses ühepoolselt lepingu lõpetamisega ning paluti klientidel seadmed kokku pakkida ja neile tagasi saata?


15. nädalal on tõesti mingid anomaaliad hakanud, väline ip on mingi Server Farm LLC ja smtp selle tõttu ei tööta.
Kliendikirja ei ole küll neilt saanud. Päriselt tahavad oma nodi tagasi saada ja pakivad kokku?

_________________
____________________________________________________
Kus viga näed laita, seal tule ja aita...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nicko
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 09:46:54 vasta tsitaadiga

joekas kirjutas:
15. nädalal on tõesti mingid anomaaliad hakanud, väline ip on mingi Server Farm LLC ja smtp selle tõttu ei tööta.
Kliendikirja ei ole küll neilt saanud. Päriselt tahavad oma nodi tagasi saada ja pakivad kokku?


Märkasin ise ka sama asja. Väline IP muutus, vahepeal oli radionet oma ja nüüd näitab rednet.ee
Internet ja TV töötavad siiamaani korralikult.
Kirja pole ka saanud lepingu lõpetamise kohta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 20.04.2022 12:19:34 vasta tsitaadiga

Kohus määras ajutise pankrotihalduri 14.04.22, seda küll mitte otse Levikom OÜ'le, vaid Levikom Holding OÜ'le (mis muidugi miskit ei muuda):
https://digipro.geenius.ee/rubriik/uudis/kohus-maaras-levikomile-ajutise-pankrotihalduri-koik-tehingud-on-kulmutatud/
Nii et nad ei pea otseselt kokku pakkima, vaid järgima menetluse otsuseid, mis võivad viia näiteks ettevõtte saneerimiseni. Kas selle tulemusena tekib parem või uus firma, ei tea, võimalus jääb ka kokupakkimise osas. Seni on neile kasulik tagada teenus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joekas
HV vaatleja
joekas

liitunud: 05.09.2003




sõnum 20.04.2022 13:07:19 vasta tsitaadiga

Kiilis kadus mul täna nett ära ja tuli kodukontorist päriskontorisse kolistada
_________________
____________________________________________________
Kus viga näed laita, seal tule ja aita...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 13:14:58 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Kohus määras ajutise pankrotihalduri 14.04.22, seda küll mitte otse Levikom OÜ'le, vaid Levikom Holding OÜ'le (mis muidugi miskit ei muuda):
https://digipro.geenius.ee/rubriik/uudis/kohus-maaras-levikomile-ajutise-pankrotihalduri-koik-tehingud-on-kulmutatud/
Nii et nad ei pea otseselt kokku pakkima, vaid järgima menetluse otsuseid, mis võivad viia näiteks ettevõtte saneerimiseni. Kas selle tulemusena tekib parem või uus firma, ei tea, võimalus jääb ka kokupakkimise osas. Seni on neile kasulik tagada teenus.


No kui klientidele jagatavad ip'd juba uuele ettevõttele kuuluvad, siis küllap kuuluvad kliendid ka. Kui mitte juba, siis varsti kindlasti. Vanakooli värk, kaardipakk segatakse ja jagatakse mitme ettevõtte vahel ära. Võlgadega ettevõte lastakse pankrotti ja varadega ettevõte alustab "nullist" puhta lehega.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nicko
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 14:03:53 vasta tsitaadiga

Kosel mul käis ka mõneks tunniks nett ära, nüüd on tagasi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 20.04.2022 16:07:33 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
No kui klientidele jagatavad ip'd juba uuele ettevõttele kuuluvad, siis küllap kuuluvad kliendid ka. Kui mitte juba, siis varsti kindlasti.


Jah, kui nad nii teevad, siis kliendid lihtsalt ei tea veel, et nad on teise firma kliendiks saanud ning järgmisel arvel on rekvisiidid muutunud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2022 16:41:07 vasta tsitaadiga

Ma pole viitsinud põhjustesse süübida, aga kui nendega liitusin, siis oli firma Radionet. Sealt edasi unity->unitcom->levikom ehk selleks ajaks kui lepingu lõpetasin oli nimi juba kolm korda muutunud.
Aga ei viitsinud väga süübida mis see nime/firma vahetuse põhjus oli kui teenus minu jaoks samamoodi edasi töötas. Võib-olla pole esimene kord, kus raskustes firmast kliendid teise firmasse tõstetakse ja siis see tühi kest põhja lastakse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.04.2022 16:52:56 vasta tsitaadiga

Esialgu tundub, et nüüdseks need kolm klienti kes kirja tutvusringkonnas said, on pigem hajaasustuses ja võimalik, et nende tugijaamade taga polnud rohkem kliente kui 1-2. seega lihtsam oli lõpparve teha.
Tervikuna jah, ajalugu on näidanud, et kui asjad hapuks lähevad, siis firma vahetab juriidilist keha, vana lastakse koos võlgadega põhja.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2022 01:17:34 vasta tsitaadiga

Mul läks ka täna asi lappama. Päeval veel kõik toimis. Aga mingi hetk õhtupoole on IP muutnud.
Kõige veidram on see, et mul on tellitud staailine IP.
Minu tulemüüris on endiselt see sama väline staatiline IP- aga pakid jõuavad sihtkohta mingi teise aadressiga. Ning pöördumised minu staatilise IP poole enam minuni ei jõua.
Ma ei tea, mis krdi porri nad teinud on, aga see on täiesti vastuvõetamatu olukord, kuna teeb kõik mu väljapoole paistvad teenused katki.

Ilmselt ei ole enam muud varianti kui peab minema mingi 4G paketi omale võtma ja juba veidi varem ostetud mikrotik tuleb katusele viia.

EDIT:
traceroute hop 2 on alati rednet.ee võrgus, 185-158-178-1.rednet.ee (185.158.178.1)
Ja minu väljuv liiklus paistab teisele poole ka samast aadressruumist.

SMTP liiklus port 25 peal on ka blokeeritud.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nicko
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2022 13:42:04 vasta tsitaadiga

Nii Levikomi TV teenusega on nüüd kõik. Enamus kanalid näitavad "Kanali edastamine peatatud seoses Levikom Eesti OÜ võlgnevusega teenuse pakkujale"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.