Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Valvekaamera Wifi, 3MP IP kaamera, iCSee äpi seadistamine. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 10.11.2021 01:29:09 Valvekaamera Wifi, 3MP IP kaamera, iCSee äpi seadistamine. vasta tsitaadiga

Sai tellitud aliexpressist see kaamera https://www.aliexpress.com/item/4000669887458.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d395HB9

Praegu vaatan iCSee äpiga(oli kaasas) android telefonis pilti ja videot, tahaks ka Windows 7 peal arvutis vaadata aga arvutisse millegipärast ei lase äppi tõmmata. Googeldasin, pakkus NoxPlayer i kaudu see äpp laadida, keegi teab kas see hakkab tööle või on veel mingeid ja kust neid alla laadida.

Äpp on ka selline et salvestab ei tea mis formaadis ja mälukaarti arvutisse pannes tahab formatit saada, format aga kustutab kõik ära ju.(kuidas teada mis formaadis ta salvestab?) Vist sain videost .mp4 lõpuga faili, kuidas see arvutile söödavaks teha? Kui mälukaardi arvutisse panen, jahub arvuti FAT.32 st midagi?

Äpil veel see jama, kui lülitad Auto Track i tööle, mis peab siis liikuvat objekti jälitama, mingi aeg jälitab, siis ühek hetkel enam ei jälita ja kui kaamerale lähedale lähed siis kaamera keerab ise ennast alumisse asendisse justkui peitu:) Sellega läheb ka varem paika pandud jälgimisala paigast ära.


Keegi oskab öelda palju see internetti tarbib, vaja sellele sim kaardi ruuterist netti jagada varsti. Kas tarbib kogu aeg või ainult siis kui ma ise läbi neti äpist vaatan online ja salvestusi? Milliseid läbi õhu netiühendusi keegi kasutab antud lahenduse puhul?



.


.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 19:02:18 vasta tsitaadiga

Ja mida sa lootsid saada kui seda tellisid? On paar siukest hiina junni käest läbi käinud ja pole nendega muud teha kui kaugust visata...tööle neid ei saagi korralikult...tahad korraliku asja siis tuleb veidike rohkem maksta ja osta kontrollitud firma kaamera...siinsamaski foorumis neid liigub aeg-ajalt....
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koristaja
HV kasutaja
koristaja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 13.11.2021 03:36:04 Re: Valvekaamera Wifi, 3MP IP kaamera, iCSee äpi seadistamine. vasta tsitaadiga

urmas2 kirjutas:
... tahaks ka Windows 7 peal arvutis vaadata aga arvutisse millegipärast ei lase äppi tõmmata. ...
kasutad vana ie,
paned trusted sites xmeye.net ja saad samalt lehelt plugina
urmas2 kirjutas:
salvestab ei tea mis formaadis ja
lisad kõvakettaga NVR-i
urmas2 kirjutas:
... lülitad Auto Track i tööle, mis peab siis liikuvat objekti jälitama, mingi aeg jälitab, siis ühek
võib täiesti mootorite füüsiline viga olla ,
Auto-track tapab need suht kiiresti , kui pole juba tehasest vigased
urmas2 kirjutas:
palju see internetti tarbib, ...
paned fotosi liikumise peale meilile saatma, telia võrgus kõnekaart mahu täitumisel saadab neid edasi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
600613


viimati muutis koristaja 15.11.2021 23:09:29, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 15.11.2021 16:16:14 Re: Valvekaamera Wifi, 3MP IP kaamera, iCSee äpi seadistamine. vasta tsitaadiga

koristaja kirjutas:
urmas2 kirjutas:
... tahaks ka Windows 7 peal arvutis vaadata aga arvutisse millegipärast ei lase äppi tõmmata. ...
kasutad vana ie,
paned trusted sites xmeye.net ja saad samalt lehelt plugina
urmas2 kirjutas:
salvestab ei tea mis formaadis ja
lisad kõvakettaga NVR-i
urmas2 kirjutas:
... lülitad Auto Track i tööle, mis peab siis liikuvat objekti jälitama, mingi aeg jälitab, siis ühek
võib täiesti mootorite füüsiline viga olla ,
Auto-track tapab need suht kiiresti , kui pole juba tehasest vigased
urmas2 kirjutas:
palju see internetti tarbib, ...
paned fotosi liikumise peale meilile saatma, telia võrgus kõnekaart mahu täitumisel saadab neid edasi



Tere, mis firma kaameraid soovitad ja mis hinnast algab normaalse kaamera hind mis on mootoriga ja jälitab liikuvat objekti.


Mida ma siit avan et ta programmi alla tõmbaks, mingi koha peal ütles et on tasuline.
Manus

Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.11.2021 23:21:45 vasta tsitaadiga

Ma selle xmeye.net asja sain ka nii, et panin vana ie käima, võtsin siis ip aadressiga pvr i ja pakkus ka activex pluginat. Ma vist emuleeriks bluestacsiga seal w7 arvutis androidi selle activex i asemel.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 01.12.2021 15:44:23 vasta tsitaadiga

Tere, kus ma selle BlueStacks leian ja kas see pole mingi mõttetu suure mahtuvusega mis hakkab minu arvuti jõudlust ja tööd segama. Mul on vaja sellist lihtsalt et ma saan arvutis kasutada kaamera äppi ICSee. Mingi Bluestacs ma siin hakkasin alla laadima aga see oli mingi mängurite oma 1,99 GB, mänge ma ei mängi.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.12.2021 17:29:25 vasta tsitaadiga

Ma olen kasutanud sesa kui androidi emuds vaja on. Google on su sõber.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Valvekaamera Wifi, 3MP IP kaamera, iCSee äpi seadistamine.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.