Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 22 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2021 14:25:45 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ega paljust ilma ei jää kui weekendi ei pela, mu punaste valik siiamaani:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuigi pakkide+coinide osas ikkagi weekendis parimad auhinnad... aga nende punastega ei taha üldse jopata. Enamikel vastastel ikka mõni high-end punane olemas, mõnel lausa mitu.


No see on oluliselt parem tulemus, kui minul siiani icon_biggrin.gif

A tegelt tahtsin uurida, et mis Chem Style keegi väravavahtidel kasutab? On üldse mõtet peale basicu midagi peale panna (paar aastat tagasi andis Basic parimaid tulemusi).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 29.11.2021 14:53:51 vasta tsitaadiga

MMx, Courtoisil kasutasin Cati ja Edersonil Glove, kuna tundusid loogilised valikud, ingame raske vahet teha. Kui gameplay ikka mäda/läägine siis iga kiiper sitt ja kui norm mäng siis iga kiiper ka oskab tõrjuda. Nagu mul viimane weekend üks mäng vastase Lloris oli täiesti ulme, võimatu väravat lüüa. Teine mäng Lloris ei saanud järgmisel vastasel mitte millegagi hakkama. Chem stylesid küll ei oskanud tol momendil vaadata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2022 15:24:22 vasta tsitaadiga

Mul praegu Serie A tiim ja just sain endale 87 Szczesny kuldse kaardi basic chem'ga.
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=xSsPw4a1nYRw9:FFA22PCC

E: kas ja kuidas omavahel voice chat`i teha saab (vastasega)?

E2: hetkel 1 (2) võidu kaugusel Elite divisionist (pole kunagi nii kaugele saanud), tahaks väga ELITE ära teha, aga vastased on suht ulme meeskondadega ja mina pole just mingi PRO fifa mängija
Seega uuriks et kas ja kuidas "no loss glitch" arvuti peal toimib või on see preaguseks hetkeks juba ära patchitud (vastuse võib panna läbi PM kui teema pole selleks sobilik koht)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 31.01.2022 16:19:08 vasta tsitaadiga

MMx, mu teada pole võimalik see no loss glitch enam jah.
Tasub kindlasti see Elite ära nühkida, saab paremad season auhinnad ka, aga noh neljapäev tuleb reset siis pead uuesti div 2'st alustama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2022 21:00:03 vasta tsitaadiga

Saingi tehtud, imekombel tundus see isegi lihtsam kui mingi Div2 või Div3 mängud.

Tiim ise selline:
https://photos.app.goo.gl/4gXVaTv2vM23HRG69
1.6M oleks täiustamiseks raha praegu (ise mõtlen Arnautovici asemel Ibrahimovic Winter Wildcardsi aga selleks pole praegu veel raha)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.02.2022 08:44:55 vasta tsitaadiga

MMx, Ibra on äge, aga veits overpriced endiselt. Muidugi mõne jaoks võibolla ei ole overpriced, kui selline jurakas täpselt sobib stiiliga. Coinaazi kohta oleks ilmselt efektiivsem osta TOTY Lewa+HM Goretzka ja hübriid teha. Samuti see HM Chiesa tundub hinna kohta vihane beast olema. https://www.futbin.com/22/player/22878/federico-chiesa

Mul hetkel selline tagasihoidlik tiim:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pole eriti Mbappe fänn, aga kuna ta hind kukkus niipalju peale ostu siis hetkel ei raatsi maha ka müüa, upgrade või kaks saab siis äkki hind tõuseb ja võtab TOTY Messi asemele.
2 TOTY meest on untradeable(ja Rüdiger), promo käigus pakke 300+ avatud(nendest pooled upgrade SBC pakid)...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 10:47:59 vasta tsitaadiga

Hübriididega see lugu, et ma ei oska neid hästu ehitada icon_biggrin.gif (või noh enam-vähem mõttest saan aru, aga kuidas asi toimima saada et chemis ei kaotaks ja mis asetus peaks olema...)

Chiesa puhul kõik hea peale selle, et ta on oluliselt lühem võrreldes Arnautoviciga (teeb mul head tööd nurgalöökidel).

Tänase updatega keeras mul vist midagi pekki. Nagu mingi ghosting/blur tuli sisse. Kuna uuendasin 2 asja korraga, siis nüüd ei teagi kust viga otsida (videokaardile said ka viimased driverid peale).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.02.2022 11:22:09 vasta tsitaadiga

MMx, fifa update oli minimaalne, küllap driverite updatega läks mingid setingud paigast vms.
Peamängu osas jah Ibra peaks olema mängu üks parimaid oma pikkusega.

Su pingil olev Zakaria läks Juventusesse, kui ta seal upgrade saab siis headliner kaart muutub Serie A omaks ja saad tiimi lükata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2022 14:37:13 vasta tsitaadiga

Tundub, et mul ikka Arnautovic selleks et jääda icon_biggrin.gif Just tõmbasin Milestone Rulebreaker pakist untradeable versiooni. Ibra on ilmselgelt liiga kallis ka.
Eile sain veel 84+ player pick'st TOTY Joginho.

A hetkel ei lase mul Season 4 progressi vaadata. Iga kord ütleb, et ei saa EA serveritega ühendust.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 09.02.2022 16:43:27 vasta tsitaadiga

Zakaria upgrade tulebki juba ära täna, saaks Juve veel 4 võitu jutti siis täitsa jõhkard.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 21:20:59 vasta tsitaadiga

Zakaria on jah SIF kaardi saanud Serie A-s, et kas nüüd peaks see Headliner kaart kuidagi Serie A-ks muutuma või mis sellega on (siiani oli/on Bundesliga)?

Kahju, et õigel ajal endale Koulibaly Headlinerit ei ostnud icon_sad.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 09.02.2022 21:39:46 vasta tsitaadiga

MMx, mu teada peaks muutuma, kui just pole mingeid reegleid muudetud ja muutub alles siis kui Juve saab 4 võitu jutti ja saab teise upgrade.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 11:21:59 vasta tsitaadiga

Uuendus oli ära ja mul Serie A tiimis olemas uus CDM icon_smile.gif

Enne oli keskväljal Barella SIF (kuna Headliner oli minu jaoks liiga kallis) ja Jorginho kõrvuti.

E: hetke tiim - https://photos.app.goo.gl/rPRmFKgDMR7R9sN88
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 20.03.2022 10:48:50 vasta tsitaadiga

Täna siis Juvel autsaideriga mäng, tõenäoliselt tuleb Headliners Zakariale veel üks upgrade ära(4 järjestikust võitu liigas)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2022 23:35:43 vasta tsitaadiga

Mul nüüd järgmine jama. Nimelt vahetasin ühes oma arvutis GTX 1080 kaardi RTX 3060TI vastu ja nüüd Full Screen's asi stutterdab/lagib (maximized borderless toimib ilusti).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2022 00:29:16 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Mul nüüd järgmine jama. Nimelt vahetasin ühes oma arvutis GTX 1080 kaardi RTX 3060TI vastu ja nüüd Full Screen's asi stutterdab/lagib (maximized borderless toimib ilusti).


Pane seadetest 60 fps piiraja peale. No limit shutterdabki. Reaalselt jookseb siis monitori hz järgi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2022 01:34:23 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
MMx kirjutas:
Mul nüüd järgmine jama. Nimelt vahetasin ühes oma arvutis GTX 1080 kaardi RTX 3060TI vastu ja nüüd Full Screen's asi stutterdab/lagib (maximized borderless toimib ilusti).


Pane seadetest 60 fps piiraja peale. No limit shutterdabki. Reaalselt jookseb siis monitori hz järgi.


Panen limit 60 ja jookseb 144 peal reaalselt? Eks proovin kui öisest vahetusest koju jõuan, 1 variant on veel muidugi G-sync välja lülitada, kuna enne oli Full screen puhul sees.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2022 01:52:36 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
aff198 kirjutas:
MMx kirjutas:
Mul nüüd järgmine jama. Nimelt vahetasin ühes oma arvutis GTX 1080 kaardi RTX 3060TI vastu ja nüüd Full Screen's asi stutterdab/lagib (maximized borderless toimib ilusti).


Pane seadetest 60 fps piiraja peale. No limit shutterdabki. Reaalselt jookseb siis monitori hz järgi.


Panen limit 60 ja jookseb 144 peal reaalselt? Eks proovin kui öisest vahetusest koju jõuan, 1 variant on veel muidugi G-sync välja lülitada, kuna enne oli Full screen puhul sees.


Peaks nii olema jah. Proovi limit 60 ja kas siis ka shutterdab? Mäng peaks hakkama jooksma monitori hz järgi. Sujuv ilus. Endal oli sama teema kunagi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2022 16:10:56 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
MMx kirjutas:
aff198 kirjutas:
MMx kirjutas:
Mul nüüd järgmine jama. Nimelt vahetasin ühes oma arvutis GTX 1080 kaardi RTX 3060TI vastu ja nüüd Full Screen's asi stutterdab/lagib (maximized borderless toimib ilusti).


Pane seadetest 60 fps piiraja peale. No limit shutterdabki. Reaalselt jookseb siis monitori hz järgi.


Panen limit 60 ja jookseb 144 peal reaalselt? Eks proovin kui öisest vahetusest koju jõuan, 1 variant on veel muidugi G-sync välja lülitada, kuna enne oli Full screen puhul sees.


Peaks nii olema jah. Proovi limit 60 ja kas siis ka shutterdab? Mäng peaks hakkama jooksma monitori hz järgi. Sujuv ilus. Endal oli sama teema kunagi.


thumbs_up.gif tänud, tõesti toimib nüüd (fps-i küll ei kontrollinud, aga silmale on kõik ilus vaadata)

E: kes millist Icon Swapsi soovitab? Endale väga õnnega mängida ei meeldi ja sellepärast olen siiani mingid kindlad mängijad valinud. Praegu oleks valikus: Garrincha / Cafu / Cannavaro.
Tiim selline (väravas Van Der Sar)>>> https://photos.app.goo.gl/wZSKBbi6cJi9JJmf7
Lisaks 2,9M vaba raha.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 25.03.2022 17:42:36 vasta tsitaadiga

Ma võtaks ikka need x25 pakid kõik ära, isegi kui midagi algkoosseisu väärilist ei saa siis hunnik fodderit saab ikka, kasvõi POTM Mbappe või mõni hea SBC nendega ära teha.
Teine asi kuna need pakid avada, täna õhtul tuleb ka päris asjalik promo, aga kui kannatust on siis ilmselt tasuks TOTSideni hoida.
Täna õhtune promo tiim:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2022 15:35:04 vasta tsitaadiga

Swapsi puhul otsustasin ikkagi õnne katsuda ja sain prime Vieira nüüd ei teagi, keda kaitsva keskmängijana kasutada, kuna olemas ka Headliner Zakaria 88 ja Fantasy FUT Tonali 89 ka.
Ülejäänud swapsid läheks siis fodder pakkidesse.
SBC-na tegin LM jaoks ka Perisici ära (sain suht tasuta, kuna kõik oli endal olemas).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2022 21:49:51 vasta tsitaadiga

Selline huvitav küsimus. Kas Fifa 22 PS5 peal on sama mis PC peal? Nimelt see aasta otsustasin võtta Fifa ps5 peale ja olen seda oma 300 tundi mänginud , kuid huvi pärast vaatasin korra pc triali üle ja imo on graafika kehvem. Kui see nii on , siis jamasti. Kohe ukse taga on Fifa 23 ja ei teagi kuhu see nüüd võtta. PC 120 fps on igast asendist üle aga PS5 peal näeb see minu meelest etem välja. Samas ps5 peal on pallil saba järgi minu silmade läbi. 60 fps?

Tean, et fifa 21 oli mingi gennide teema aga nüüd sama jama?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.03.2022 22:04:31 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Selline huvitav küsimus. Kas Fifa 22 PS5 peal on sama mis PC peal? Nimelt see aasta otsustasin võtta Fifa ps5 peale ja olen seda oma 300 tundi mänginud , kuid huvi pärast vaatasin korra pc triali üle ja imo on graafika kehvem. Kui see nii on , siis jamasti. Kohe ukse taga on Fifa 23 ja ei teagi kuhu see nüüd võtta. PC 120 fps on igast asendist üle aga PS5 peal näeb see minu meelest etem välja. Samas ps5 peal on pallil saba järgi minu silmade läbi. 60 fps?

Tean, et fifa 21 oli mingi gennide teema aga nüüd sama jama?
fifa 21'l ei olnud gennide teemat, see tuli fifa 22'ga
PS5 peal on mõned cinematicud teisiti ja siis juuksed, lisaks muidugi animatione on ps5'l rohkem ja kaitse toimib teisiti

mis järgmine aasta saab, seda ei tea, ehk tuleb ka "next gen", justnagu fifa 15 oli konsoolidel next gen ja 2016 oli ka PC'l, kuigi riistvara PC'l oli maid üle juba aastaid enne 2015

seekord EA otsustas, et PC peale ei peaks upgrade tulema, kuna inimesed, kes kartuli peal fifat mängivad, nende osakaal on liialt suur ja kõigile peab samaväärse "naudingu" tagama
ainus PC versioon, mis uue geni sai, oli Stadia, mida google täna juba vaikselt tühistada üritab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2022 22:07:14 vasta tsitaadiga

Kaitse toimib teisiti ? Tõsiselt räägid ?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.03.2022 22:13:23 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Kaitse toimib teisiti ? Tõsiselt räägid ?
jah PS5'l peaks saama ka ps4 versiooni installida, siis saad aimu, millega pc peal tegu
Loe fifa 22 alguse marketingi infot
või otsi youtubest
PC on sama, mis ps4 versioon, ehk legacy - uued uhked trikid on ainult "next gen" konsoolidel
ja PC, mis on võimeline 4k ray tracingut täies ilus tegema, ei suuda siiski seda "next geni" teha

sita ajab keema, aga mingit mõttetut karpi ka ostma ei hakkaks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 22 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.