Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 26.11.2021 18:42:56 vasta tsitaadiga

Hm. Võib-olla on midagi paremaks läinud või siis mingi mu isiklik needus.
FH4 puhul on osa sessioonis olijatest vahepeal majas või võistlusel, aga ainuüksi mööda seda kiirteed kihutab heal ajal 10+ autot edasi-tagasi, lisaks väiksemad seltskonnad kaardi eri servades. Forzathon lives korraga kümnekesi olemine ei olnud harv juhus, FH5 puhul olen seni näinud maksimaalselt viit mängijat, aga kolmandaks vooruks on neist heal juhul järel kaks. Aga võib-olla nad lihtsalt tüdinevad ja annavad alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2021 19:01:20 vasta tsitaadiga

Arcadeis olen seni olnud maksikum 3 teise mängijaga. Enamus aja forever alone. See arcade võiks olla muutuv, et kui oledki seal üksi, siis ei pea mingit 100 drift pointi kokku lükkama.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2021 19:12:11 vasta tsitaadiga

ma olen seni vaid stunt ja destruction ja mingid mini skill arcadesid teinud, destruction õnnestus kõige paremini
aga acolade jaoks peab kõiki tüüpe korra läbi tegema

ühes arcades oli korraga 8 venda vist, lisaks nad teadsid mida teha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2021 19:36:49 vasta tsitaadiga

Arcade ala võiks kaardi peal ainult üks olla. Siis oleks ka rohkem mängijaid ma arvan.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.11.2021 20:04:59 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Arcade ala võiks kaardi peal ainult üks olla. Siis oleks ka rohkem mängijaid ma arvan.


nagu ka Ariel viitas, siis mul on ka tunne, et see online on mingiteks kuramuse sessioniteks jaotatud, kaardil ringi liikudes ilmuvad vaid valitud mängijad lähiümbrusesse ja üks kord arcade lõppedes oli lõpu kohas 10+ mängijat, kuigi minu arcades oli ainult 2, seega me justkui olime mingis teises "ruumis" kuigi arcade session oli sama. ma loodan, et see asi aetakse lähiajal korda ja saab hakata normaalselt online tegema, nagu eelmises osas.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2021 20:33:31 vasta tsitaadiga

Tere!
Vabandan, kui OT, aga äkki keegi oskab aidata (tänud ette!) - sugulase lapsele soov osta FH5 ja nimelt PC-le (Xboxi ei oma).
Leidsime sellise koha CDkeysist, kus soovitud Premium versioon 66.59-ga müügis:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/forza-horizon-5-premium-edition-xbox-one-xbox-series-x-s-pc-ww

Kas see on PC-le sobilik, või peaks siis ka mingi Xboxi konto vms. olema? Või kust ise olete ostnud, kus soodsalt pakkuda?

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2021 20:49:00 vasta tsitaadiga

animal, tuu on konsooli variant. Kõige lihtsam vast arvuti peal läbi Steami osta. Aga premium edition on 99 eurot.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2021 20:55:59 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
Tere!
Vabandan, kui OT, aga äkki keegi oskab aidata (tänud ette!) - sugulase lapsele soov osta FH5 ja nimelt PC-le (Xboxi ei oma).
Leidsime sellise koha CDkeysist, kus soovitud Premium versioon 66.59-ga müügis:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/forza-horizon-5-premium-edition-xbox-one-xbox-series-x-s-pc-ww

Kas see on PC-le sobilik, või peaks siis ka mingi Xboxi konto vms. olema? Või kust ise olete ostnud, kus soodsalt pakkuda?
eeldusel, et saad ostes võtme

siis läbi ms poe, siis saab ühe võtmega versiooni, mis toimib nii PC'l kui ka xboxil, kui selle peaks soetama

steami versioon on puhtalt pc versioon ja isiklikult hoidsin sellest eemale

eelmisel fh4 olid probleemid steami versiooni saabumisega ja lisaks ei ole seda versiooni võimalik ka xboxil kasutada, samuti ei ole save game transferi, ehk kõik hakkaks nullist, isegi kui uue mängu ostaks konsoolile

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2021 20:56:47 vasta tsitaadiga

Online on hetkel PUPU, välja arvatud sõidud ette määratud radadel.

Arcade - Ma väga palju ei ole seda proovinud, aga hetkeseisuks on 2 edukat katset 21-st, millest mõlemad edukad katsed olid enne hot fixi. Enamus katseid lõppeb sellega, et valin menüüst "quit event", sest olen seal täiesti üksi. Kui ka mõni teine osavõtja on abiks (üle nelja inimese korraga pole näinud), siis teisest roundist tavaliselt edasi ei jõua. Tihti kaovad need üksikudki abistajad lambist ära (vaevalt, et kõik samaaegselt loobuvad).

Eliminator - Kuidas kunagi. Üldiselt ilma probleemideta lõpuni ei jõua. Vahel ei näe terve mängu ajal ühtegi teist sõitjat, vahel ei sa teisi välja kutsuda, vahel ei saa mängu pausile panna, et kaarti vaadata, vahel jookseb mäng kokku jne. Stiilinäide eilsest:
Spoiler Spoiler Spoiler


Free roam - nagu postapokalüptiline maailm, kus aega veedad uhkes üksinduses. Aeg-ajalt kohtad ka teisi inimesi. AI liiklus on samuti pea olematu.

Convoy ja muu säärane tandemis möllamine - Vahel töötab, vahel mitte. Samad probleemid, mis free roamis, kus teised lambist kaovad ära või ei saa sinuga isegi samasse sessiooni. Arcade'i tehes ühed näevad seda roosat ala ning ülesandeid, teised mitte.

Forzathon playlist - Endiselt katki. Paljusid asju tuleb mitu korda teha ning osad jäävad lihtsalt tegemata, kuna need ei lähe kirja. Kohati on ülesanded või nende kirjeldused pehmelt öeldes veidrad. Selle nädalane trial on paras kaos. Lisaks see, et Forzathon Theme'd täieliku autode listi nägemiseks tuleb sõita suvalise võistluspaiga juurde, alustada uue blue printi tegemisega, valida kategooria, mida sul playlisti sõidus nõutakse, ning sealt siis vaadata täielikku nimekirja lubatud masinatest. Teine variant (veel absurdsem) on minna internetti seda nimekirja otsima. WTF! Kogu selle jama saaks ära lahendada garaaži filtrile vastavate kategooriate lisamisega. Konkreetne probleem on eksisteerinud juba FH3 alates.

Accolade - päris palju on katkised või puuduliku ülesande kirjeldusega.

Lisaks on mitmeid väiksemaid nipet-näpet asju, mis võiks olemata olla.

Õnneks nö single player osa enam-vähem töötab.

Minu arvates lasti mänga liiga vara välja ja testfaas on täiesti puudulik olnud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2021 20:58:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
animal kirjutas:
Tere!
Vabandan, kui OT, aga äkki keegi oskab aidata (tänud ette!) - sugulase lapsele soov osta FH5 ja nimelt PC-le (Xboxi ei oma).
Leidsime sellise koha CDkeysist, kus soovitud Premium versioon 66.59-ga müügis:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/forza-horizon-5-premium-edition-xbox-one-xbox-series-x-s-pc-ww

Kas see on PC-le sobilik, või peaks siis ka mingi Xboxi konto vms. olema? Või kust ise olete ostnud, kus soodsalt pakkuda?
eeldusel, et saad ostes võtme

siis läbi ms poe, siis saab ühe võtmega versiooni, mis toimib nii PC'l kui ka xboxil, kui selle peaks soetama

steami versioon on puhtalt pc versioon ja isiklikult hoidsin sellest eemale

eelmisel fh4 olid probleemid steami versiooni saabumisega ja lisaks ei ole seda versiooni võimalik ka xboxil kasutada, samuti ei ole save game transferi, ehk kõik hakkaks nullist, isegi kui uue mängu ostaks konsoolile


Pätu kirjutas:
animal, tuu on konsooli variant. Kõige lihtsam vast arvuti peal läbi Steami osta. Aga premium edition on 99 eurot.
forza horizon on läbi msi ostes play anywhere, ehk ostsid PC'le, saad pelada xboxil.
steamist ostes, oled oma risu peal lukus ja save ka ei saa kantida
steam on sõltuvus, ihaldus saada kõike ühte keskkonda, aga seab piirangud.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OltsPoiss
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2011




sõnum 26.11.2021 21:03:47 vasta tsitaadiga

Xbox ja PC on antud juhul täpselt sama asi.
Microsoft store paned koodi sisse ja saad endale alla laadida. Olen ostnud nii FH4, Motorsport7 kui ka nüüd FH5 netist.

Kõik originaalid ostnud selle kaudu. Vaata vaid regiooni, millise sa ostad.

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-5-xbox-one-compare-prices/?editions=34


animal kirjutas:
Tere!
Vabandan, kui OT, aga äkki keegi oskab aidata (tänud ette!) - sugulase lapsele soov osta FH5 ja nimelt PC-le (Xboxi ei oma).
Leidsime sellise koha CDkeysist, kus soovitud Premium versioon 66.59-ga müügis:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/forza-horizon-5-premium-edition-xbox-one-xbox-series-x-s-pc-ww

Kas see on PC-le sobilik, või peaks siis ka mingi Xboxi konto vms. olema? Või kust ise olete ostnud, kus soodsalt pakkuda?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 26.11.2021 21:43:47 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ma loodan, et see asi aetakse lähiajal korda ja saab hakata normaalselt online tegema, nagu eelmises osas.

Mul pole muidugi aimugi, kuidas sellise lahenduseni jõuti, aga mingis paralleeluniversumis võiks juhtuda nt selline mõttekäik: "Me oskame teha ilusaid autosid ja metsi ja... aga võrguosa küll mitte. Kui juba FH4 puhul kukkusid mängijad sessioonidest välja ja võistluste algus võis võtta sajandeid, siis mängukogemuse parandamiseks peaksime kaardile vähem mängijaid panema. Aga ainult hull paneks 3 aastat uuema mängu kaardile vähem mängijaid. Ja me kaart on 50% suurem, see oleks täiega hõre ju. Ja me arendasime terve hulga erinevaid minimänge, mida korraga kaardile panna, kuidas sinna mängijaid jätkuks..." Ja keegi kõrvalt ütles: "Horizon Solo puhul oleme seni drivatare mängija läheduses spwaninud/despawninud" ja edasine oli ajalugu.
Feature, not a bug. Won't fix.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 26.11.2021 22:57:15 vasta tsitaadiga

Kui Trialis tiimiliikmed lahkuvad ja teed üksinda võidu peale. 100% on üksi lihtsam. Kuidas teil endal sellega oli?



Ja kaugel ise progressiga olete? Levelid/raha/Forzathon points/autode count ja accolade progress?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2021 23:18:36 vasta tsitaadiga

progress on poogen, mingi 530 autot vist, fp parseldasin maha, level on kuskil teisel ringil vist ja accolade las olla

põhiline on vajalike autode olemasolu siis, kui vaja online sõite teha, muidu hakka neid ostma veel
papi lasin mingihetk nulli, aga hetkel 5m tuuris, kuna 14 master pointsi puhul teen piduliku porsche ostu ja muudan need wheelspinideks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 26.11.2021 23:23:18 vasta tsitaadiga

Arcade on katki jah, FH4 Forzathon töötas, see on totaalne käkk. Jälle jäin üksinda, kedagi pole. Autodega endal 520/536. Ma pole küll kõiki sõite ära teinud ja ei kavatse niipea. Hetkel võtan chillilt, pole mõtet 1-2 päevaga ära teha ja siis ülejäänud aeg halada, et midagi pole teha. Oksjonitel snipimine, pildistamine, Season 95-100% ära tegemine ja muu fun, mis sinna ümber käib. Grindfesti ma ei viitsi teha (vb see seasonal challengite tegemine tundub sedamoodi, aga tglt on ulme ez). Sama strateegia töötas ka FH4-s. Storydeni jõudsin hiljem.

EDIT: Vaatan, et Steam näitab 184.6 tundi juba, geez.


viimati muutis soovija 26.11.2021 23:29:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.11.2021 23:29:16 vasta tsitaadiga

soovija, level 290 *1 - raha 53+mil - points, oli mitu kilo, ostsin wheelspinid ja ühe auto, et maha müüa - accolades 703k - collection 536/536 - hours driven 100+
räme rusher noh, mis sest, et enamus on tulnud sõitudest ja mängu nautimisest, mingi osa ka exploitidest (willys, cayman), põhiliselt praegu tegelen playlistiga, autode setupidega ja freeroamis niisama paarutamisega/testimisega, rivalsit sõidan kogu aeg, ootan online korda tegemist

Ariel, MM, icon_cool.gif thumbs_up.gif

HPN, selle hooaja Trials on tõesti müstika, pole veel seda teinud, aga playlistist vaatas päris veider asi vastu icon_biggrin.gif see reasonably priced cars on kuni 25k hinnaga ja high rollers 1M+ oli juba eelmises osas ka, aga sellest arusaamiseks peab jah mingit tsirkust tegema

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2021 09:14:25 vasta tsitaadiga

Panin mängu käima. Sain muidugi server down errori. Samuti oli millegi pärast screen reading option on läinud. Mõtlesin, miks mingi onkel muliseb koguaeg 😂
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.11.2021 13:02:19 vasta tsitaadiga

sai see sassis Trial tehtud kolmanda korraga - saime tiimiga 2-3-4 koht, sinna A või S klassiga minna on lootusetu, X klassi Senna vast kõige mõistlikum variant

soovija kirjutas:
Hetkel võtan chillilt, pole mõtet 1-2 päevaga ära teha ja siis ülejäänud aeg halada, et midagi pole teha. Oksjonitel snipimine, pildistamine, Season 95-100% ära tegemine ja muu fun, mis sinna ümber käib. Grindfesti ma ei viitsi teha (vb see seasonal challengite tegemine tundub sedamoodi, aga tglt on ulme ez). Sama strateegia töötas ka FH4-s. Storydeni jõudsin hiljem.


miks peaks halama, et midagi teha pole? see mingi Fortnite põlvkonna teema? teha on kogu aeg, isegi ilma playlistita oleks tegemist kogu aeg. Story pole ka õnneks või kahjuks asi mida teha või taga nutta, või noh, ma ei tea, vbolla oleneb vanusest, aga see dialoog on täielik piin.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.11.2021 13:40:39 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
sai see sassis Trial tehtud kolmanda korraga - saime tiimiga 2-3-4 koht, sinna A või S klassiga minna on lootusetu, X klassi Senna vast kõige mõistlikum variant
s2 998 sennaga teen, doe woni tuuning või kes too säga oligi, nagu rööbastel sõidaks

aga teami liikmed on täiesti soodad, pidevalt rammivad omasid

viimane mäng, esimese võitsime pika puuga, järgmise alguses keegi omadest lükkas mu sillalt alla kohe alguses ja siis pidin rewindima

ja hävisime hoolega ja viimane sõit sõitsin kolmandaks aga tiimiliikmetest vaid 2tk said veel punkte

tra mingi 15x seda teinud vist juba

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.11.2021 13:59:34 vasta tsitaadiga

Võid minu tehtud setupe ka proovida, nii s2 kui ka x, ma arvan et ei pea kahetsema
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2021 14:40:23 vasta tsitaadiga

Kui inimesed aru saaks, et iga AI auto on võimsuselt vastav nende endi autodele, siis võibolla oleks Trial isegi OK. Mõistlik oleks kõigil mingite A klassi masinatega kohale ilmuda, sest nii on drivatare tunduvalt lihtsam püüda ningi inimesed saaks ehk oma autode ohjamisega samuti paremini hakkama. Hetkel aga peab vähemalt S2 autoga kohale ronima, kuna enamik kasutavad S2 ja X klassi (kuigi nendega sõitmine käib üldjuhul nendele üle jõu) ning seetõttu on ka AI autod võimsamad. Ise sain alles viiendal katsel Triali tehtud (ühes sõidus lükkas meeskonnakaaslane mu konkreetselt seina icon_confused.gif). Esimene sõit oli A klassi Daytonaga (ilmne viga), järgmised 3 proovisin FXXK-ga (X klass) ning edukas üritus oli Elise GT1-ga (X klass).

Muidu trialit saab vist kuuese tandemiga ka teha.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.11.2021 14:53:24 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Võid minu tehtud setupe ka proovida, nii s2 kui ka x, ma arvan et ei pea kahetsema
ma ühte proovisin, ei suutnud sirgelt sellega sõita, nüüd märkasin, et sul teine setup ka olemas - jesko oli siis icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.11.2021 14:58:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
renx09 kirjutas:
Võid minu tehtud setupe ka proovida, nii s2 kui ka x, ma arvan et ei pea kahetsema
ma ühte proovisin, ei suutnud sirgelt sellega sõita, nüüd märkasin, et sul teine setup ka olemas - jesko oli siis icon_lol.gif


Pidasin Sennat silmas icon_biggrin.gif

HPN, jep, keegi alati tuleb x-ga sõitu ja see muudabki a ja s1 mõttetuks

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.11.2021 15:25:17 vasta tsitaadiga

sai just see trial tehtud, korralikud liikmed olid
teisel suutsin sillalt alla sõita, aga rewind oli õnneks käbe ja lõpetasin 7ndana ja oma teamis 3ndana
x ja s2 klassid olid esindatud

esimese võitis ülekaalukalt 2950 punktiga vms, teise hävis ja kolmas oli taas võit 1650p

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 27.11.2021 17:12:05 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:

...
Story pole ka õnneks või kahjuks asi mida teha või taga nutta, või noh, ma ei tea, vbolla oleneb vanusest, aga see dialoog on täielik piin.


Amen to that.

Vahepeal sain 534/536 autod kätte. Kahjuks Raesr jääb järgmise hooaja peale ja Honda Civic Coupe kah, sest esimene läheb 16+ mln eest ja teine 11mln vähemalt. Sellist raha pole. Tuleb siis oodata. Hetkel Series progress 182/247.



Aga ma kõigi eelkõnelajatega nõus, et bloody Horizon Arcade (vana Forzathon) on nii katki ikka. Lõpuks sain 6se pundi driftereid, kellega 60 FP sülles kukkus ehk siis 3 edukat raundi. Mu arust peaks ajaline pikkus olema 15 minutit ehk siis 5 minutit per raund ja lisaks peaks normaalselt saama convoy luua või siis valida "Online" - play arcade. Niimoodi lambist kaardi peal mummusid jälgida või festival playlistist valida on bullshit. Lisaks on osad neist arcade "mängudest" suht lame ka. Ma loodan, et Playground Games võtab siin jalad kõhu alt välja ja deliverdavad fixid peale.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.