Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 14:05:10 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Ei see ei ole ähvardus, kui inimene netis süüdimatult ajab jura,


Too konkreetselt välja kus on aetud jura.

Soovitan jura ajamise kohapealt peeglisse vaadata.
Terve foorum õnneks saab aru, et su jutt on suvaline kelbas.

RCC kirjutas:
Tagasiside ei ole ainult tehingute eest, vähemalt nii olen mina aru saanud. Las nüüd teised ka kirjutavad.


doh.gif

Ei imesta mitte keegi, et sa sellest aru ei saa.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 17:13:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, räägid pidevalt "tervest foorumist" jne. - see ongi üks esimestest asjadest, mille järgi illusioonides inimese ära tunneb. Kipub rääkima kõigi eest, saamata aru, et on päris palju kõrvaltvaatajaid, kes temaga teps mitte ei nõustu.
Kogu selle suurustamise ja laiutamise keskel võiksid ehk iseend kõrvalt vaadata ja aru saada, et su toksiline räuskamine on üpris haige - äkki käite mõlemad vastuvõtul ära?

&, kas kuskil on kirjas, et tagasiside peab olema konkreetselt äriliseks kasutamiseks? Minuarust on igati okei kasutada seda foorumikasutajate üleüldise tagasisidena.

Ja see PM-ide üle undamine - pigem oleks valdav enamik vast rahul kui sa oma isiklikke probleeme inimestega PM-i teel lahendaksid, selle asemel, et pidevalt teemasid risustada.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 24.11.2021 17:19:06 vasta tsitaadiga

Palun. Jää. Vait.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 17:40:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:


&, kas kuskil on kirjas, et tagasiside peab olema konkreetselt äriliseks kasutamiseks? Minuarust on igati okei kasutada seda foorumikasutajate üleüldise tagasisidena.


Sinu arust on paljud asjad ok. Õnneks on teistel mõistus peas.

rmc kirjutas:
KillFrenzy, räägid pidevalt "tervest foorumist" jne. - see ongi üks esimestest asjadest, mille järgi illusioonides inimese ära tunneb. Kipub rääkima kõigi eest, saamata aru, et on päris palju kõrvaltvaatajaid, kes temaga teps mitte ei nõustu.


Tüüpiline illusioonides elav inimene, räägib päris paljudest kelle arust RCC ajab mõistliku juttu. Või, et rmc teab millest räägib. Igaüks kes on ühegi antud valdkonnaga kokkupuutunud, saab aru, et sa ei jaga asjast mitte midagi.

icon_lol.gif


rmc kirjutas:

Kogu selle suurustamise ja laiutamise keskel võiksid ehk iseend kõrvalt vaadata ja aru saada, et su toksiline räuskamine on üpris haige - äkki käite mõlemad vastuvõtul ära?


Mis suurustamine ja laiutamine?

Et ma olen kunagi omale kaabli vedanud ja et käin tööl? Ehk peaksid ka proovima, enne kui jälle targutama tuled.

Mina ei ole süüdi, et sa oled tugitooli ekspet kes kunagi pole keldrist väljas käinud.

Nagu juba enne ütlesin, ma kirjeldan ilustama kuidas asjad on.

Tüüp tuleb kommenteerima kuidas oleks õige asju teha.

Omamata mitte vähimatki kogemust antud vallas.

Tema teeks, tema kaebaks kohtusse jne.

Vaata vähem filme.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 25.11.2021 09:30:20 vasta tsitaadiga

Täiesti lihtsast asjast mõttetu tüli.
Asi on suht lihtne:
1. Kui kommunikatsioon (kaabel, veetrass jne.) läbib naabri maad ja see on ehitatud servituudita (st. omavoliliselt) siis naaber avastades selle võib selle lõhkuda ja teha mis tahes. Kui lähed parandama siis kutsutakse politsei ja saad trahvi.
2. Enne aastat xxxx ehitatud trassid said sundservituudid.
3. Peale xxxx aastat ei tohi ilma servituudita naabri maale mitte midagi ehitadagi või kui ehitasid siis naaber võib oma lõbuks neid ka lõhkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2021 09:53:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
rmc kirjutas:
KillFrenzy, sa endiselt toodad suuresti iba, selle asemel, et sisust rääkida. Mõttetu tugitooliärpleja (N).

Mõttetu vaielda sellisega. Tema teab paremini. Tuli mind ühe teises teemas õpetama kuigi endal kokkupuude valdkonnaga jutu järgi aastakümnete tagant. Mina tegelen sellega iga päev viimased 10 aastat. Aga ei. Tema teab paremini. Mina olen see kes eksib icon_lol.gif

Rakendasin antud juhul teadmist, et targem annab järele. Päris lõuapoolikute (ja ignoreeritute listi) klassi veel ei kvalifitseeru aga üritab ikka tublilt iga kuu icon_rolleyes.gif

...

See oli vastus rmc-le. Sinusuguse uhhuu peale ma oma aega kulutama ei hakka. Unda aga edasi lollakas.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2021 11:36:50 vasta tsitaadiga

Olge head ja leidke lehmakookidega loopimiseks mõni teine koht, praegu olete terve teema siin täis lasknud. Mingiks ajaks lukku.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.