Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 00:31:07 vasta tsitaadiga

äkki ikkagi selgitad (või jagad mõnda materjali, kus seda on tehtud) seda funding rate'i ja "fiatis hoidmise" asja, mille eest väidetavalt siis lihtsalt tasu makstakse? fiat by definition ja maakeeli on lihtsalt sularaha, antud juhul siis euro. Miks peaks keegi mulle maksma selle eest, et ma hoian sahtlis sularaha ja kuidas see mingitele krüptokunnidele kasulik on? icon_biggrin.gif noh, okei...ma saan muidugi aru, et sa hoiad seda niinimet. fiati seal kuskilt exchange'i kontol aga still, kellel sellest täpsemalt kasu on ja kuidas, et sulle selle eest makstakse?
ma korra üritasin ise ka googeldada, et mis point on aga mingit mõistlikku seletust küll esmajoones kuskilt ei leidnud

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.10.2021 00:50:46 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu Ponzi skeem. Esimesed saavad raha, viimased meeleheite...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 23.10.2021 00:56:44 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
äkki ikkagi selgitad (või jagad mõnda materjali, kus seda on tehtud) seda funding rate'i ja "fiatis hoidmise" asja, mille eest väidetavalt siis lihtsalt tasu makstakse? fiat by definition ja maakeeli on lihtsalt sularaha, antud juhul siis euro. Miks peaks keegi mulle maksma selle eest, et ma hoian sahtlis sularaha ja kuidas see mingitele krüptokunnidele kasulik on? icon_biggrin.gif noh, okei...ma saan muidugi aru, et sa hoiad seda niinimet. fiati seal kuskilt exchange'i kontol aga still, kellel sellest täpsemalt kasu on ja kuidas, et sulle selle eest makstakse?
ma korra üritasin ise ka googeldada, et mis point on aga mingit mõistlikku seletust küll esmajoones kuskilt ei leidnud

Binances ostad vabalt ka NÄITEKS BTCDOWN shillingit ja kui see kukub, teenid rämedalt pappi.
Miks see peaks nii toimima ?
Sesht kogu see teema ON suht gamble, väga hallil alal ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 02:09:37 vasta tsitaadiga

Alates aasta algusest on meil see joonis silme ees olnud, tuli vaid maha kopeerida ...

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.10.2021 10:21:28 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
äkki ikkagi selgitad (või jagad mõnda materjali, kus seda on tehtud) seda funding rate'i ja "fiatis hoidmise" asja, mille eest väidetavalt siis lihtsalt tasu makstakse? fiat by definition ja maakeeli on lihtsalt sularaha, antud juhul siis euro. Miks peaks keegi mulle maksma selle eest, et ma hoian sahtlis sularaha ja kuidas see mingitele krüptokunnidele kasulik on? icon_biggrin.gif noh, okei...ma saan muidugi aru, et sa hoiad seda niinimet. fiati seal kuskilt exchange'i kontol aga still, kellel sellest täpsemalt kasu on ja kuidas, et sulle selle eest makstakse?


Wiltz, mis taust ja kogemused sul exchangeis treidimisega muidu on?
https://help.bybit.com/hc/en-us/articles/900005380983-Holding-a-1x-Leverage-Sell-Short-Position-on-Bybit-to-Achieve-Synthetic-Hedging-for-Bybit-Inverse-Perpetual
(Example 2) "By placing a sell short position using 1x leverage using his entire BTC balance, Trader A can maintain its value at $40,000 despite the unpredictable price movements in a volatile market condition."

Järgmine tasu tuleb kl 11:00, panen screenshotid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Halls
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 11:01:02 vasta tsitaadiga

Kust kaudu hetkel saaks ~500 usd jagu btcd väljavõtta eesti pangakontole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.10.2021 11:52:48 vasta tsitaadiga

Halls kirjutas:
Kust kaudu hetkel saaks ~500 usd jagu btcd väljavõtta eesti pangakontole?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=706126

Minu eelmise postituse jätkuks:
Enne tasu:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tänane esimene tasu:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mingu või hind 300k peale, 10k$ jääb ikka alles + makstud funding rate iga 8h tagant icon_cool.gif
Maksete ajalugu: https://www.bybit.com/data/basic/inverse/funding-history?symbol=BTCUSD
Ma rohkem ei pläkuta sel ot teemal. Kes sai aru sai kes ei saanud ei saanud.

Teemasse ka:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 12:43:37 vasta tsitaadiga

Poloniexis on asi lahku löödud, lendingus saad oma münte või tetherit omale meeldiva intressiga välja laenata ja võimendamiseks siis laenad teiste käest ja võtad lendingust hetke soodsaima laenupakkumise. https://poloniex.com/lending#USDT

Ma saan nii aru et bybitis on need kaks asja kokku viidud ja sisuliselt laenad oma tetherit btc longijatele ja matching orderite puhul nimetatakse sind siis vastupidiselt shortijaks. Kuigi sul pole btc või shortimisega midagi pistmist vaid oled lihtsalt laenuandja, ükskõik kuidas teisel poolel läheb, peab ta laenu tagasi maksma.

Parandage kui eksin.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 17:31:13 vasta tsitaadiga

DWDRW, no ega ma liiga kursis ei ole...muidu ilmselt ei peaks küsima sellise asja kohta icon_biggrin.gif aga trade'mise põhiprintsiipe ikka mõistan ja mõni aasta tagasi sai natuke ka krüptot semi-aktiivselt ostetud/müüdud. Sellega kogemus piirneb, vähemalt krüpto osas.

Aga tänud, natukene juba hakkab mingi pilt ette tekkima. Funding rate %'na paistab siis olema see "tasu" sinu summast, aga kas seda nö. tasu makstakse tõepoolest iga 8h järel ja nö. miinusesse ei käi see absoluutselt mitte kunagi? Sel juhul muidugi huvitav, et miks praktiliselt igaüks sellise 100% kindla ja riskivaba teenimisega ei tegele? Protsendid muidugi pole teab mis meeletud aga kui väljamaksed toimuvad nii tihti ja tõesti mingit riski midagi kaotada ei ole siis nagu peaks olema seda rahvast küll kes leiab 10, 100 kilo jne icon_biggrin.gif Sellest ma muidugi pole veel täpselt jõudnud aru saada, et mille põhjal see funring rate täpsemalt kujuneb...aga ilmselt tänu mingisugustele teenustasudele on võimalik kehvema protsendi korral siiski ka olla oma 10k või mis iganes summaga siiski selles olukorras, kus raha on sees kinni aga tegelikult mingit reaalset teenistust justkui ei ole

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.10.2021 17:58:35 vasta tsitaadiga

Lühidalt öeldes, mida rohkem ebavõrdselt longijaid või shortijaid on seda suurem on maks.
Negatiivne on vahest harva küll (suure bear marketi puhul). Aga seda näed kuni 8h ette (kuni 16h Predected funding rate hiirega peale minnes) thumbs_up.gif

On muid viise ka teenida:
Krüptode kasvatamine läbi hoiustamise, stakingu; savings, jne.
Aga nendega tundub, et hoitakse raha mingi aeg kinni ja ka mingid riskid ikkagi, mida on raske hinnata.

Kui hind harva enneolematult alla läheb (orderi raamatu pesemine/suure võimendusega treiderite kõrvaldamine) ja oled nõus väikse riskiga võib ju korra shorti ka kinni panna. Mingi +5% suht kindel tõus mõne tunniga (kui hind ~15% alla 100h keskmise). thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 18:39:00 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Sel juhul muidugi huvitav, et miks praktiliselt igaüks sellise 100% kindla ja riskivaba teenimisega ei tegele? Protsendid muidugi pole teab mis meeletud aga kui väljamaksed toimuvad nii tihti ja tõesti mingit riski midagi kaotada ei ole siis nagu peaks olema seda rahvast küll kes leiab 10, 100 kilo jne icon_biggrin.gif

Räägi mõnele suvalisele tuttavale, et ou, viime su 10-100k krüptobörsile teenima (isegi sellise tagasihoidliku riskiga laenutootena) ja anna tagasisidet, mitu tk pehmeks rääkisid. icon_smile.gif Kitsas ja pühendumist nõudev valdkond siiski. Outsaiderile piisavalt kahtlane ja hirmutav ja küllap ka põhjusega, kui vaadata kuidas "investeerimismaaklerid" järjest rahva pangaarveid loputavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.10.2021 19:20:14 vasta tsitaadiga

jep, nii on. Isegi tutvusringkonnas krüpto kohta uurinud inimesed ei ole "vedu võtnud"
Ja nende jaoks kes ei tea krüptorahadest midagi on see hullem kui kasiinosse mineku soovitus icon_razz1.gif
See ehk hoiabki sellised võimalused üleval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 19:25:53 vasta tsitaadiga

Veel pool aastat tagasi oli tutvusringkonnas parimal juhul bitcoinist midagi kuuldud. Kõik muu oli hiina keel. Aga nüüd kui lausa mitmes telesaates on krüptot promotud siis on asi muutuma hakanud. Ehk uus taksojuhtide laine on peale tulemas.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2021 20:55:27 vasta tsitaadiga

all valid arguments thumbs_up.gif ma muidugi pidasin rohkem silmas neid isikuid, kes juba nagunii on kas ammu ammu või ka värskelt selle krüpto treidimisega pihta hakanud. loterii mängimine reaalse treidimisega on muidugi omamoodi põnev aga garanteeritud raha pidevalt tasku panna peaks olema ju ka igati fine tegevus.

muidugi teisest küljest jah, eks see ethereumi "millalgi varsti varsti" saabuv proof-of-maeimäletamisasi algoritm on ka sisult umbes sama asi, et sa paned oma papi panti ja teenid selle pealt siis mingi % kunagi tagasi. ainult et niipalju kui lugesin selle kohta, tuleb seal oma etherid ikka kohutavalt pikaks ajaks hoiule anda...a'la 2 aastat icon_confused.gif see ei tundu mulle küll väga mõistlik idee mitte kuskilt otsast, kui sul just ei ole etheri väärtusesse mingit uskumatut ja jäägitut usku

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2021 17:02:32 vasta tsitaadiga

Üks youtuber läks just 1,7 milliga sisse, et 100% tõuseb. Liquid tal 59k, kuid millal enne on Weekly Shooting Star/Inverted Hammer bullish olnud?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 24.10.2021 17:46:28 vasta tsitaadiga

Ega siis ühe veel avatud küünla peale põhjapanevaid järeldusi tehta. Pullid ütlevad seepeale, et testib eelmist tippu ja siis jätkab üles. icon_smile.gif
Eilne päev näitas, et ca 59.5K peal on ostujõudu küllaga.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 27.10.2021 16:56:13 vasta tsitaadiga

Shiba Inu jälle mõllab, korralik tõus vahepeal käinud. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 27.10.2021 17:14:32 vasta tsitaadiga

Jep. thumbs_up.gif Tahaks näha veel tõusu. Loodan, et RobinHood võtab ka oma listi, just nagu DogeCoiniga, siis hakkas alles ralli pihta. Kuid peale seda ka langes. Seega peab teraselt jälgima, mida hind teeb kui peaks RobinHoodi tulema.

Hetkel +600% realiseerimata kasumit. 0.0001 oleks see hea koht, kus midagi välja võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 27.10.2021 18:13:38 vasta tsitaadiga

Kes Lambo ära tellis? icon_biggrin.gif

Tesla lendab ka päris hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 27.10.2021 18:36:12 vasta tsitaadiga

Niipalju kahjuks sisse ei pannud sinna SHIB'i, et võiks Lambo ära tellida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.10.2021 19:21:04 vasta tsitaadiga

Tervislik pullback (daily higher low moodustamine) ja juba paanikauudised:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/94980889/kruptoturg-on-languses icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.10.2021 00:12:01 vasta tsitaadiga

https://u.today/coinbase-crashes-as-shiba-inu-goes-ballistic-after-surpassing-dogecoin
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.10.2021 00:33:30 vasta tsitaadiga

Lisaks:
https://u.today/shib-funding-rates-hit-negative-on-numerous-exchanges-heres-what-it-means

Hetkel tundub, et keegi ei panic sell'i. Päris paljud lihtsalt HODL'vad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2021 13:10:45 vasta tsitaadiga

Tahtsin natuke shibi shortida. Gateio-s minimum amount 50mil ehk $3600 icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 28.10.2021 13:43:59 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tahtsin natuke shibi shortida. Gateio-s minimum amount 50mil ehk $3600 icon_lol.gif

Why not Bybitis?

https://arileht.delfi.ee/artikkel/94987883/shiba-inu-coini-vaartus-on-aastaga-tousnud-8500-korda
Oleks 117€ sisse pannud oleks praegu miljonär icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.