Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 757, 758, 759 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2021 01:06:16 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
raxz kirjutas:
Esim on must have kui reisid. Installid Airalo ja paljudes riikides SIM olemas. Ei pea enam poodidest füüsilisi kaarte taga ajama.


Tänud vihje eest! thumbs_up.gif
Ma just UK-s hulkumas ja netihind seeal ikka eriti soodne, vōrreldes Telia pakkumisega. Üks küsimus ainult, et kui kas mu kohalik e-sim jääb alles st saan kahe e-simi vahel pärast valida v pean uuesti nt läbi Telia aktiveerima oma praeguse teenuse?

Sul saab olla mitu eSIMi telefonis. Lihtsalt kasutuses saab vanematel telefonidel korraga olla 1 ja uuematel 2.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2021 16:57:35 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
rauli kirjutas:
raxz kirjutas:
Esim on must have kui reisid. Installid Airalo ja paljudes riikides SIM olemas. Ei pea enam poodidest füüsilisi kaarte taga ajama.


Tänud vihje eest! thumbs_up.gif
Ma just UK-s hulkumas ja netihind seeal ikka eriti soodne, vōrreldes Telia pakkumisega. Üks küsimus ainult, et kui kas mu kohalik e-sim jääb alles st saan kahe e-simi vahel pärast valida v pean uuesti nt läbi Telia aktiveerima oma praeguse teenuse?

Sul saab olla mitu eSIMi telefonis. Lihtsalt kasutuses saab vanematel telefonidel korraga olla 1 ja uuematel 2.



Pilt selge ja airalo pakett ka juba aktiveeritud- toimib väga hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2021 20:20:18 vasta tsitaadiga

iOS 15.1 lasti välja just.
https://www.macrumors.com/2021/10/25/apple-releases-ios-15-1/?fbclid=IwAR3HM6XGjqDwV1Ly2NZHdpYWqgxpC9CbD96nrd-BOc1Wto0jA7JcKOc4WRA
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 25.10.2021 20:54:15 vasta tsitaadiga

Jagan ka tellimise muljeid siis. 4. Tellisin ja 8. Okt käes. beer_yum.gif tavaline 13 siis
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.10.2021 14:07:58 vasta tsitaadiga

Peab ütlema et see Cinematic mode on üliäge, eriti kui meeldib vahvaid reisivideosid teha. Kui miskit valesti siis pärast Editid depth effekti mujale ära vms.

Aku peab ka võrreldes 12Pro-ga oluliselt rohkem vastu, suht üllatav kusjuures, kui suur see vahe on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 26.10.2021 15:52:21 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
villu70 kirjutas:
Endale ostsin tavalise iphone 13, tütrele 13 pro......... asenduseks vanale x-le, naisel aasta vana tavaline 12.

Esialgu olen küll rahul, androidi pealt tulles on nokkimist üksjagu.
Kaamera areng on küll hämmastav võrreldes vana s10e-ga. WRC foorumisse topitud piltide pärast täitsa häbi. icon_redface.gif


Mis häirib ,mis mitte üleminekul andoidilt õunale ? Endal andoird, meeldib 2 sim mugavus..kunagi äkki tuleb see aeg kus vahetan.Lapsel õun 7 aga ei anna ,et sellega mängida v proovida.Samas mõned tuttavad on õunalt tagasi kolinud, kuna äpi majandys häirib, ma muidugi ei tea mus kellelgi see oluline on


Hetkel veebruari algusest tavalise iphone 12 omanud, varasemalt pole ühegi õunaseadmega eriti pikalt tutvust teinud, seega oli uut avastamist parasjagu.
Mõned tähelepanekud, mis hetkel kohe meelde tulevad

- aku protsendi nägemiseks pead sõrme ekraani ülevalt paremast äärest alla lohistama. jah, personaalne eelistus, kuid mulle meeldivad numbrid mitte umbmäärane kolme-nelja astmega latakas mis väga detailidesse laskuda ei suuda

- klaviatuur on täielik ikaldus, droididelt harjunud et kalviatuur suudab vibreerida kirjutamise ajal (harjumise asi, mina ilma ei oska - ei taha - ei saa) ja täpitähed on ka parajalt hästi ära peidetud. ma ei viitsi jäääär kirjutamisel 3/4 ajast kulutada sellele, et sõrme mingi tähe peal hoida ja sealt veel midagi edasi libistada, seega installisin juba esimestel tundidel google klaviatuuri, mis kõike seda (ja rohkemgi) oskab.

- icloudi ja sellega seonduvat surutakse minu maitse jaoks pisut liiga agressiivselt peale. kui ma ei taha, et mu mõttetuid suvaklõpse kusagile pilvedesse lennutatakse, siis üks kord ei öeldes võiks sellega kõik olla

+ magsafe on lihtsalt 10/10, autos vendivõresse käivatest hoidikutest sai igasugu erinevaid ilma magsafeta odavamaid-kallimaid ikaldusi proovitud, ei leidnud seda õiget. kuna belkini oma ei raatsinud osta ja see ei oska laadida ka, siis lõpuks leidsin mõni aeg tagasi meil müüdavatest mingi mõistliku hinnaga (u. 25 euri oli) hoidiku mis oskab isegi telefoni laadida vajadusel ja hetkeseisuga paremat ei oskagi tahta

+ hiljaaegu sai macbook ka ligi võetud ja sellega sai selgeks see, mis teeb õunaseadmete süsteemi teistest lihtsalt nii palju erilisemaks: seadmed lihtsalt toimivad omavahel ilma erilist tuunimist-näppimist-confimist tegemata

+ aku kestab ebareealselt hästi. üldiselt olen saanud enamus omatud droidiseadmeid õhtu lõpuks kusagile 20% kanti või alla selle, kuid samasuguse kasutuse juures esimesed õhtud iphone 50% kanti jäi, võttis pisut kukalt kratsima et kuida nüüd sedasi siis. hetkel ei viitsi laadijat enam kaasas vedada ja vajadusel aitab ülalmainitud magsafe autovidin

+ see lihtsalt toimib - ei mingit äppide crashimist ega lolle buge stiilis 'sorri aga wifi töötab ainult siis kui keskööl üks jalg kaela taga rosinaid mingi kivi taha puistad' või see et restardi telefoni iga paari päeva takka muidu helistamine ei pruugi toimida vms (tänks oneplus)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.10.2021 16:56:26 vasta tsitaadiga

Aku protsendi saad widgetiga panna Home ekraanile, siis suurelt number ees koguaeg.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 26.10.2021 16:58:57 vasta tsitaadiga

Siis saab laadimise täpselt 20-80% vahemikku sättida
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 26.10.2021 17:32:25 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Aku protsendi saad widgetiga panna Home ekraanile, siis suurelt number ees koguaeg.


Milline see aku widget veel on?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.10.2021 17:57:53 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
madness kirjutas:
Aku protsendi saad widgetiga panna Home ekraanile, siis suurelt number ees koguaeg.


Milline see aku widget veel on?


hoiad pikalt ekraanil kuskil näppu, ülevalt vasakult + märk, kerid alla ja siis widget "batteries". Näitab kõigi su jubinate akusid, näiteks kui sul kell ka on vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 27.10.2021 10:25:52 vasta tsitaadiga

Mõned leheküljed tagasi on juttu toalaadijatest, aga kuidas on lood autolaadijatega? Millist kasutate? Mulle jäi silma selline, aga ma ei tea, kas auklikul teel sõites see ikka suudab telot kinni hoida?
https://allo.ee/pood/iphone-magsafe-juhtmevaba-laadija-ja-telefonihoidik-autosse/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 27.10.2021 10:57:56 vasta tsitaadiga

Mul oli enne iphone omamist lihtsalt magnetiga laadija samsungi jaoks. Pärast iphone ostmist võtsin turul pakutavate lahenduste puudumisel hoopis apple enda magsafe laadija, kleepisin sinna taha veel ühe magneti ja läks vana laadija külge.
Antud lahendus töötab minu jaoks väga hästi, sest iphone püsib hästi kinni, aga kui on vaja kellegi teise telefoni kasutada, siis on vana hoidja ka lihtsasti ligipääsetav.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 27.10.2021 11:59:59 vasta tsitaadiga

Mina tellisin endale sellise:

https://www.aliexpress.com/item/1005002424155494.html?&srcSns=sns_Copy&businessType=ProductDetail&spreadType=socialShare
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fentoozler
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 27.10.2021 12:25:25 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Mõned leheküljed tagasi on juttu toalaadijatest, aga kuidas on lood autolaadijatega? Millist kasutate? Mulle jäi silma selline, aga ma ei tea, kas auklikul teel sõites see ikka suudab telot kinni hoida?
https://allo.ee/pood/iphone-magsafe-juhtmevaba-laadija-ja-telefonihoidik-autosse/


Hoiab nii nagu MagSafe ikka, palja telefoniga ja MagSafe ümbrisega pigem hästi ning ei usu, et auklik tee oleks probleemiks. Ilma MagSafe ümbriseta hoiab ilmselt ainult väga õhukese ümbrisega iPhone 12 / 13 minit. Alates juulist neid üle 400 müünud ning ei tea, et mõni tagasi oleks tulnud.

Selle suureks plussiks Baseusi ees on kinnitus, mida saab ventilatsiooniavade külge "kruvida". Ilmselt Baseusi oma võib mingil hetkel koos kinnitusega ära tulla.

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2021 10:39:28 vasta tsitaadiga

Sai Teliast 13 pro max tellitud. Eks näis millal kätte saab. Esimene õuna telefon. Siiani ainult androidi peal olnud.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 06.11.2021 11:43:54 vasta tsitaadiga

Tegin õunale ülemineku eelmine aasta, sest väikseid telefone pelgalt ei olnud. Olin ise ka see näpuga näitaja poosetajate suunas, aga irooniliselt ainuke miinus on, et tagasi enam androidile ei kipu icon_neutral.gif
Ära kuku kohe kõike sättima, vaid harju mõned päevad ios käitumisega. Androidi pealt tulles tuleb nö kastist välja mõtelda, kuidas laps läheneks esimesel korral. Edasi avastad järjest rohkem, kui palju lihtsam võib telefoni kasutamine olla.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2021 11:49:51 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Tegin õunale ülemineku eelmine aasta, sest väikseid telefone pelgalt ei olnud. Olin ise ka see näpuga näitaja poosetajate suunas, aga irooniliselt ainuke miinus on, et tagasi enam androidile ei kipu icon_neutral.gif
Ära kuku kohe kõike sättima, vaid harju mõned päevad ios käitumisega. Androidi pealt tulles tuleb nö kastist välja mõtelda, kuidas laps läheneks esimesel korral. Edasi avastad järjest rohkem, kui palju lihtsam võib telefoni kasutamine olla.


Jah, ise läbsin selle protsessi 2 aastat tagasi, Androidi küll tagasi ei igatse. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.11.2021 11:55:34 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tofay kirjutas:
Tegin õunale ülemineku eelmine aasta, sest väikseid telefone pelgalt ei olnud. Olin ise ka see näpuga näitaja poosetajate suunas, aga irooniliselt ainuke miinus on, et tagasi enam androidile ei kipu icon_neutral.gif
Ära kuku kohe kõike sättima, vaid harju mõned päevad ios käitumisega. Androidi pealt tulles tuleb nö kastist välja mõtelda, kuidas laps läheneks esimesel korral. Edasi avastad järjest rohkem, kui palju lihtsam võib telefoni kasutamine olla.


Jah, ise läbsin selle protsessi 2 aastat tagasi, Androidi küll tagasi ei igatse. icon_lol.gif


Pole ju see android nüüd nii hull ka ju Etz

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006




sõnum 06.11.2021 12:02:52 vasta tsitaadiga

Olen iPhone 13 Pro-le läbipaistva ümbrise otsingul.
Originaal Apple oma ei sobi, liiga paks ja see on koleda magsafe magnetiga.
Sobiks miski super ultra thin lahendus nagu see https://www.amazon.com/PEEL-Ultra-Thin-iPhone-Clear/dp/B09GJ61XV5?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

Kohalikult turult vist midagi taolist ei leia.. on kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2021 12:30:30 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Pole ju see android nüüd nii hull ka ju Etz


ot:
Lobotoomia pole kah jube, niikaua kuni seda su enda peal teostama hakatakse... icon_lol.gif


Ei, ei ole...aga kuyidagi IOS tundub mugavam ja loogilisema ülesehitusega... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.11.2021 17:26:06 vasta tsitaadiga

Mul oleks vaja elukaaslase telefonis email ära seadistada, aga ma kohe kuidagi ei oska mail. ee-d sinna kontosse ühendada😞
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2021 17:38:03 vasta tsitaadiga

https://help.mail.ee/category/40/question/842
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 06.11.2021 17:39:41 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Sai Teliast 13 pro max tellitud. Eks näis millal kätte saab. Esimene õuna telefon. Siiani ainult androidi peal olnud.
See on kauge unistus, jäädki ootama. Tellisin ka nii umbes kuu tagasi, Siiani ootan icon_lol.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.11.2021 17:48:39 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
https://help.mail.ee/category/40/question/842


Imelik, et ma ei osanud seda leida. aitäh

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2021 18:20:32 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Sai Teliast 13 pro max tellitud. Eks näis millal kätte saab. Esimene õuna telefon. Siiani ainult androidi peal olnud.
See on kauge unistus, jäädki ootama. Tellisin ka nii umbes kuu tagasi, Siiani ootan icon_lol.gif icon_cool.gif


Telias näitas kaup kätte 5.11. Tundus jube optimistlik. Tuleb millal tuleb. Otseselt kiiret ei ole muidugi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 757, 758, 759 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.