Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2021 08:05:22 vasta tsitaadiga

Võtsid ära palju tühja tööd, seega thumbs_up.gif Passive tree on hype.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 16.10.2021 09:28:27 vasta tsitaadiga

Minu lemmik mappide listist läks liiga palju minema, õnneks mõned jäid ikka alles, eks ole näha kuidas see uus atlas toimib
Liiga mehhaanika on ikka väga huvitav ja eriti meeldib et vähem tuleb klikkida et igast sodi korjata
Peaks tulema Rituali tasemel liiga thumbs_up.gif
Esimesel kahel päeval kahjuks tööl, et siis kolmandast päevast saab alustada võibolla ongi hea, sest ma kardan et selle liiga launch ei saa just valutu olema
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 16.10.2021 15:58:28 vasta tsitaadiga

RIP POB vend.. GGG vist ei maksa ka talle sittagi.. või on passive tree data veel kätte saamatu?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 16.10.2021 19:23:16 vasta tsitaadiga

Kuskilt redditist jäi silma, et Chrisile ei meeldi POB, nad pidid ise millegi sarnase kallal töötama, POB ei ole kunagi olnud GGG projekt
POB looja töötab GGGis aga teeb hoopis teisi asju, hetkel tegeleb arendusega fork community, kes kõik teevad seda tasuta
Leidsin isegi lingi ülesse
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2246498
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.10.2021 17:23:42 vasta tsitaadiga

thargun, Jahh, vennad võtsid 2018 ta tööle... see on mingi ligi 4.a tagasi.. mitte sittagi pole nad selle aja jooksul teinud.
Fork community vennad on taganud meile POB.. aga ma ei ole aru saanud kas vaid üks vend on main guy, kes suurema töö ära teeb või kuidas see seal käib. Community vist aitab viidata bugidele ainult ja fork guy üksi arendab.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2021 08:47:34 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
mitte sittagi pole nad selle aja jooksul teinud

Esimeses postis ka kirjutati, et PoB ei ole nende fookus ja Openarl on gameplay programmer. Community fork on open source, ma usun et tohuja inimesi, kes aktiivselt tegelevad sellega. Võimalik, et ka Openarl ise, oma vabast ajast.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.10.2021 22:50:29 vasta tsitaadiga

POB Fork 3.16 tree väljas nüüd beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 19.10.2021 09:31:40 vasta tsitaadiga

cluster jewelid enamvähem surnud nüüd, need uued masterid, jeee, me like it
Panin mingi buildi omale kokku, seekord ühtegi guidi ei vaata, silmad kinni ja pea ees sisse
cold crit occultist, eldrith battery, MOM, clancing blow, high life, 8 power chargi, eks ole näha kaugele sellega jõuab
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.10.2021 06:42:30 vasta tsitaadiga

Kes mida 3.16 liiga alguses teeb?
Ma ise proovin ikka oma vana head Generals Cry Blade Flurry-t uuele tasemele viia.
Peaks päris lihtsalt 50% attack ja spell block saama, 79% All Res, pea max Phys Reduction ja Evasion jpm. Kerge early POB teile kui tahate icon_biggrin.gif
https://pastebin.com/B4VFHYj3


Proovisin kerge emulatsiooni teha, et näha mida dämm teeb ja dämm on fine.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2021 20:52:37 vasta tsitaadiga

Hexblast ignite Occultist. Blackflame ringi võib suht rott saada olla icon_sad.gif Reservation efficiency on amazing. Puhtalt passive treega saan Malevo + Skitterbots + Blasphemy (1 curse) peal hoida ja jääb ruumigi Clarity jaoks.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 21.10.2021 01:23:57 vasta tsitaadiga

Darkee TR Championi softcore-ified variant läheb vist icon_biggrin.gif PoBs ~190+% mspd, 100% spell suppression, ~80% evade ja phys mitigation.
Nõrkusteks ilmselt damage (5L Quill Rainiga ja ilma clusteriteta võiks ikkagi üle 2m saada) ja mana sustain, aga selliste näitajatega on veits julgem seista ja toxic raini spammida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 26.10.2021 16:16:08 vasta tsitaadiga

Mida need kuklid mõtlesid selle liigaga?
Brass Dome on +5% Max Res icon_lol.gif block downside pole.. ma saaks oma GC BF mingi 85% All Res ka.. lisaks curse immu jne.. eks ma hoian huvilisi kursis ja teen mingi video paari päeva pärast kas asi väärt ka oli icon_biggrin.gif

edit: Tegin ühe video kus seletan kuidas oma Generals Cry Blade Flurry karakterit siin ehitan.
Hetkel algsetes red mappides on okei aga noo kurat see 1C mõõk on ajast ja arust kopp.gif
Suren kuna DPS-i pole icon_lol.gif Paradoxica ja Abyssus annab ajult deepsi aga pole 6EX-i Paradoxica jaoks atm icon_cry.gif

Link


Baran T11

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2021 15:47:32 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Tegin ühe video kus seletan kuidas oma Generals Cry Blade Flurry karakterit siin ehitan. Hetkel algsetes red mappides on okei aga noo kurat see 1C mõõk on ajast ja arust kopp.gif
Proovin su buildi, kuna pole viimasel ajal mehhaanikatesse süveneda viitsinud ja olen laisalt Bladefall+Blade Blasti toksinud.
Ütleme nii, et mängu üldine algus on tüütu, nagu alati olnud - karjuv vaesus ja aeglane protsess, aga kui ~10c leveldamisgeari alla panin, hakkas täitsa looma.
Tseki seda 1c mõõka: Rebuke of the Vaal - kunagine vendor trash on jubeda buffi saanud, ma ei uskunud oma silmi, kui 900dps 1H mõõka nägin.
See on lihtsalt naeruväärne icon_biggrin.gif. Peaks vist kokku ostma, äkki muutub veel legacyks.

_________________
"Miks üleüldse keegi üritab midagi ida-eurooplastelt osta?" imestab thaivisa.com foorumis üks kohalik.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 30.10.2021 00:05:52 vasta tsitaadiga

See võib ju 900dps olla, aga ikka on vendor trash, low crit, aeglane, mingi wild strike, trinity gemmiga võiks ju kasutada, aga sellisel juhul see chaos dmg ei anna midagi, vendor trash
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.10.2021 20:28:24 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Tegin ühe video kus seletan kuidas oma Generals Cry Blade Flurry karakterit siin ehitan. Hetkel algsetes red mappides on okei aga noo kurat see 1C mõõk on ajast ja arust kopp.gif
Proovin su buildi, kuna pole viimasel ajal mehhaanikatesse süveneda viitsinud ja olen laisalt Bladefall+Blade Blasti toksinud.
Ütleme nii, et mängu üldine algus on tüütu, nagu alati olnud - karjuv vaesus ja aeglane protsess, aga kui ~10c leveldamisgeari alla panin, hakkas täitsa looma.
Tseki seda 1c mõõka: Rebuke of the Vaal - kunagine vendor trash on jubeda buffi saanud, ma ei uskunud oma silmi, kui 900dps 1H mõõka nägin.
See on lihtsalt naeruväärne icon_biggrin.gif. Peaks vist kokku ostma, äkki muutub veel legacyks.


Ma ikka pole rahul kuda see build T16-s elab aga ilmselt enamus builde hetkel hädas.
Näe kerge näide kuidas ta mingis rämedas T16 beyond, sextanted 8mod corruptedis hakkama saab.
Vahetasin GRACE ära PRIDE vastu ja deeps tõusis räigelt kõrgemale, et surin vähem ja tapsin palju kiiremini kui GRACE-ga.. see pm tähendab, et GRACE saaks alles tagasi panna kui Auli Pride reserves no mana amuleti saada.
Igatahes video, vahepeal näitan kogu geari ja passive treed.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 09.11.2021 13:39:28 vasta tsitaadiga

Pühapäeva SSF mängijale on scourged kaardid päris abiks - ehk saan amuletile see liiga mingi asjalikuma anointi ka peale ning fossiile craftimiseks kasutada. Horisondil paistab isegi legion emblemi jagu spliterite kokkusaamine icon_razz.gif
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.11.2021 11:38:50 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal pausisin oma GC BF-i ja tegin oma Winter Orbi mida eelmise liiga lõpus testisin veel..
Vaikselt hakkab juba päris jumalikule tasemele liikuma ilma mingi ulme investmentiga.
Awakened GMP oleks haigelt hea aga vaatan kudas ilma selleta A8 Sirus on siis ehk teen pikema video.

T16 Scourge kaardid 150-200 pole mingi probla. Single target ka jumala okei aga kardan, et Siruse/Maveniga ikka tuleb probleeme icon_lol.gif eks näis.
Spoiler Spoiler Spoiler



edit: Vahepeal tegin Toxic Rain Championi ja see tuli legit üks parimaid builde mida ever mänginud olen.. total faceroll pea igale contentile.
Ainus asi kust edasi ei saanud oli Simulacrum 25 kui Kosis sai chaos resi ja tegin 0 dammi.. ja Uber Breachid kus mu DOT pole piisavalt kiire tapma..
Sirus A9, Maven jne on nali

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 28.11.2021 01:00:22 vasta tsitaadiga

Mu leaguestarter oli TR champ, tõesti suhtkoht surematu, aga TRiga mappida on suht masohhism, kasutasin ühte 6l Caustic Arrowt cleariks ja TR bossideks, lisaks veel QotF ja sain üle 200% mspdi.

Putitan ämblikke praegu icon_smile.gif Proovin veits uusi asju, nagu Traitor keystone (2 tühja flask slotti ja toodab 8 charge per 5 sek, sirusel on näiteks "infinite" flaskid kuna faaside vahel saavad pudelid täis). Mul oli 75/75 block ilma Glancing Blow-ta, ja surin aint korra 70-91, aga damage polnud väga kiita. Respeccisin Glancing Blowdele ja rohkem damage, aga nüüd surin kohe kaks korda Scourges, ei tea kas on väärt.

Spoiler Spoiler Spoiler


Occultisti variant siis (pop pop). Mul Divergent Melee Splash kah, Reddit ütleb et see on 99% more damage multiplier Hydrospherega, ma täpselt ei usu et see nii efektiivne on, aga tuntavalt kõrgem damage on küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2022 11:04:27 vasta tsitaadiga

Uus expansion tulemas. Uus atlas, atlas tree, no more watchstones, no more Navali. Must play icon_biggrin.gif Alustuseks teen DD ignite.
e: nvm, spectrid said nerfi icon_biggrin.gif Pconc pathfinder hoopis

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 04.02.2022 11:36:29 vasta tsitaadiga

With 3.17.0, there are Standard, Hardcore and Solo Self-Found variations of the Archnemesis challenge league available.
Yeee, ei pea jälle nullist alustama, seekord jään standardisse, saab kohe endgame tegema hakata
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 04.02.2022 20:13:11 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
With 3.17.0, there are Standard, Hardcore and Solo Self-Found variations of the Archnemesis challenge league available.
Yeee, ei pea jälle nullist alustama, seekord jään standardisse, saab kohe endgame tegema hakata


Pole kindel, kas sarkasm...

Igatahes, õhin end ja lähen off-meta uuesti... Dancing Duo Occultist icon_lol.gif Eks näis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.02.2022 05:54:14 vasta tsitaadiga

TR Raider on ulme hea ja laseb vabalt endgame välja beer_yum.gif
Kohe mappides, siin 3link TR, 4link totem.. quill rain 1c act2-st

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.02.2022 01:02:52 vasta tsitaadiga

Minu leaguestarter täpselt samal hetkel, pärast respeci, ~20 regreti puudu, 2c Dancing Dervish ja 2c Triad Gripid icon_lol.gif

phpBB [media]


Kahtlemata kõige legem skill tree mis mul kunagi olnud (1-59 tegin Vortexiga ja siis kohe kui Dancingut sain kasutada pidi pool puud ümber tegema)

Spoiler Spoiler Spoiler


Aga mapib haigelt hästi ja archnemesised olen ka kõik ära clearinud, praktikas on tegu surematute minionidega summoneriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 06.02.2022 15:52:47 vasta tsitaadiga

carbz, kuda see Dervish vastu peab endgames ka? Tundus jebait veidi icon_biggrin.gif aga huvitav rework.
Ma ise jõudsin red mappidesse just oma TR Raideriga.. julgen soovitada küll thumbs_up.gif

Mõlemad sub bossid maha võetud sellega beer_yum.gif üks kukkel vist veel kuskil T16 peal

Link


Kerge T15 map demo ka icon_smile.gif kui liiga hullult mappe ei juici siis 5link Quill Rainiga täiesti timm icon_lol.gif aga soovitaks 6link bow craftida, kuskil 11EX kokku + osta lvl21 TR.. siis peaks endgame content juba suht norm olema

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.02.2022 21:33:49 vasta tsitaadiga

Endgameni on aega veel icon_smile.gif /played on 18h ja atlas completion on 57, peaaegu täpselt pool. Clear on kindlalt super lõpuni välja kuna occultist, aga single target annab juba soovida. Kõige suurem mure on, et PoBs ei tööta dancing dervish praegu, ühesõnaga flying blind.

Shav'si ostsin ja läksin lowlife, suht squish on praegu, 16k armor ja 4.5k ES, 0 ele mitigation :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.