Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 820, 821, 822 ... 883, 884, 885  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2021 14:20:39 vasta tsitaadiga

Aga kust praegust AndroidTV versiooni 1.38.0.0 alla saaksin tõmmata? Hetkel olev versioon jookseb mu teleka peal küll hästi. Paneks iga juhuks kõrvale kui mõni uuendus peaks asja katki keerama.
Eespool olevas lingist ma ei saanud aru kust tõmmata, väidab, et minu OS ei ühildu selle versiooniga.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2021 19:59:40 vasta tsitaadiga

Täna taas Sony Android TV peal äpiga viga, et kanalid puudu, soovitab tellida.
Äpile jõuga sulgemine ning kõik toimib taas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahur24
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 10.10.2021 18:57:01 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Kuidas teil subtiitritega lood on? Sai taaskord käivitatud Elisa Elamus, ning ikka veel on subtiitrid puudu. Seda siis kõigil kanalitel.


Mis seadmega vaatad?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuusemets
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2021 13:49:06 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Aga kust praegust AndroidTV versiooni 1.38.0.0 alla saaksin tõmmata? Hetkel olev versioon jookseb mu teleka peal küll hästi. Paneks iga juhuks kõrvale kui mõni uuendus peaks asja katki keerama.
Eespool olevas lingist ma ei saanud aru kust tõmmata, väidab, et minu OS ei ühildu selle versiooniga.


Kasuta äppi.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ext.ui
Sellega saad APK kätte oma boksist.


Mingi huvitav fenomen on hektel, sest muidu olen läbi apk.support alati kõik asjad kätte saanud, aga praegu Elisa asjadega on mingi error.
https://apk.support/app/ee.elisa.smarttvclient


vahur24 kirjutas:
Hitaku kirjutas:
Kuidas teil subtiitritega lood on? Sai taaskord käivitatud Elisa Elamus, ning ikka veel on subtiitrid puudu. Seda siis kõigil kanalitel.


Mis seadmega vaatad?


Peale uuesti sisselogimist tuleb minul vähemalt igakord seadistada menüü keel eesti keeleks.
Ja sama on subtiitritega, igakord uuesti keel ja subtiitrid paika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 11.10.2021 16:10:03 vasta tsitaadiga

vahur24, Xiaomi MI TV 4S Android 9

kuusemets, Kõik on seadistatud ja automaatselt logib sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuusemets
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2021 08:19:51 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
vahur24, Xiaomi MI TV 4S Android 9

kuusemets, Kõik on seadistatud ja automaatselt logib sisse.


Vaata Xiaomi boxi enda seadeid.
Subtiitrid on seal eraldi kohas, mida saab sisse lülitada.

Use closed captions :
https://support.google.com/androidtv/answer/6123320?hl=en
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 12.10.2021 18:25:14 vasta tsitaadiga

TV seadete all olevad subtiitrite seadistamine ei aidanud samuti. Katsetanud neid juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 13.10.2021 01:06:46 vasta tsitaadiga

kuusemets kirjutas:
Mingi huvitav fenomen on hektel, sest muidu olen läbi apk.support alati kõik asjad kätte saanud, aga praegu Elisa asjadega on mingi error.
https://apk.support/app/ee.elisa.smarttvclient


Proovi teist keskkonda (parameetrid vastavalt oma seadmele): https://apkcombo.com/apk-downloader/?package=ee.elisa.smarttvclient&device=tv&arches=armeabi-v7a&sdkInt=default&format=apk&dpi=480&lang=en

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2021 21:52:56 vasta tsitaadiga

Kas Elisa üle õhu ühendusel on pordid avatud? Staatilist IP ei soovi eraldi tellida.
Kommentaarid: 240 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti180
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2016




sõnum 16.10.2021 11:50:18 vasta tsitaadiga

Võib olla rumal küsimus, aga siiski.

Võtsin uue Elisa Elamuse ja sain uue digiboksi, lootuses, et kõik toimub. Ei toiminud, esinesid kõik eelpool mainitud vead. Seega abikaasal sai kopp ette ja läksin Telia peale. Kõik korras. Nüüd - lolli peaga võtsin boksi mitte rendile, vaid osamaksete peale. Tagasi nad seda võtta ei taha, kuna üle 14 päeva möödas. See selleks. Võin selle ju omale ka jätta.

Minu küsimus on selline - kas on kuidagi võimalik selle boksiga TeliaTV vaatama hakata? Stiilis - firmware üle lasta, KODI vms lahedus?

Tänud!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 16.10.2021 11:58:27 vasta tsitaadiga

marti180 kirjutas:
Minu küsimus on selline - kas on kuidagi võimalik selle boksiga TeliaTV vaatama hakata? Stiilis - firmware üle lasta, KODI vms lahedus?

Tänud!


AndroidTV äpp saabub juba varsti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10896932&highlight=#10896932
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti180
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2016




sõnum 16.10.2021 12:00:46 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
marti180 kirjutas:
Minu küsimus on selline - kas on kuidagi võimalik selle boksiga TeliaTV vaatama hakata? Stiilis - firmware üle lasta, KODI vms lahedus?

Tänud!


AndroidTV äpp saabub juba varsti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10896932&highlight=#10896932



Võib olla ma ei saa hästi teemast aru, aga kuidas see mind aitab? Ma sellele elisa digiboksile seda äppi peale lasta ei saa ju? või saan?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.10.2021 12:03:32 vasta tsitaadiga

Saad ikka, nagu ka teisi android tv äppe.


Aga jah, mõnusaid rotilõkse mõtlevad opekad välja. 2.99 järelmaks ja 4.99 üür icon_biggrin.gif
Ilmselgelt astutakse lõksu.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 16.10.2021 12:17:54 vasta tsitaadiga

marti180 kirjutas:
Inspiro kirjutas:
marti180 kirjutas:
Minu küsimus on selline - kas on kuidagi võimalik selle boksiga TeliaTV vaatama hakata? Stiilis - firmware üle lasta, KODI vms lahedus?

Tänud!


AndroidTV äpp saabub juba varsti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10896932&highlight=#10896932



Võib olla ma ei saa hästi teemast aru, aga kuidas see mind aitab? Ma sellele elisa digiboksile seda äppi peale lasta ei saa ju? või saan?


Elisa uuel digiboksil on AndroidTV operatsioonisüsteem kuhu saad Play Store kaudu laadida alla kõiki äppe mis on AndroidTV jaoks saadaval meie regioonis.


viimati muutis Inspiro 16.10.2021 12:19:49, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti180
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2016




sõnum 16.10.2021 12:19:07 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
marti180 kirjutas:
Inspiro kirjutas:
marti180 kirjutas:
Minu küsimus on selline - kas on kuidagi võimalik selle boksiga TeliaTV vaatama hakata? Stiilis - firmware üle lasta, KODI vms lahedus?

Tänud!


AndroidTV äpp saabub juba varsti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10896932&highlight=#10896932



Võib olla ma ei saa hästi teemast aru, aga kuidas see mind aitab? Ma sellele elisa digiboksile seda äppi peale lasta ei saa ju? või saan?


Elisa uuel digiboksil on AndroidTV operatsioonisüsteem kuhu saad Play Store kaudu laadida alla kõiki äppe mis on AndroidTV jaoks saadaval meie regioonis.



Oli ka minu esmamõte... TeliaTV aga seal nimekirjas miskil põhjusel pole...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 16.10.2021 12:20:23 vasta tsitaadiga

marti180 kirjutas:
Inspiro kirjutas:
marti180 kirjutas:
Inspiro kirjutas:
marti180 kirjutas:
Minu küsimus on selline - kas on kuidagi võimalik selle boksiga TeliaTV vaatama hakata? Stiilis - firmware üle lasta, KODI vms lahedus?

Tänud!


AndroidTV äpp saabub juba varsti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10896932&highlight=#10896932



Võib olla ma ei saa hästi teemast aru, aga kuidas see mind aitab? Ma sellele elisa digiboksile seda äppi peale lasta ei saa ju? või saan?


Elisa uuel digiboksil on AndroidTV operatsioonisüsteem kuhu saad Play Store kaudu laadida alla kõiki äppe mis on AndroidTV jaoks saadaval meie regioonis.



Oli ka minu esmamõte... TeliaTV aga seal nimekirjas miskil põhjusel pole...


Sest seda äppi veel ei ole, loe mu üleelmist postitust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.10.2021 14:05:28 vasta tsitaadiga

Jah, äpp saabub varsti, hiljemalt aastaks 2035.
Küll aga võib kindel olla, et nende androidi äppidega käib kaasas üks rist ja viletsus. Ei ole need tulevikus tulla võivad lahendused selles osas paremad.
Loodame, et ma eksin.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2021 21:20:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Jah, äpp saabub varsti, hiljemalt aastaks 2035.
Küll aga võib kindel olla, et nende androidi äppidega käib kaasas üks rist ja viletsus. Ei ole need tulevikus tulla võivad lahendused selles osas paremad.
Loodame, et ma eksin.


Eks sõltub vist arendajate tiimist, täpsemast tehnoloogiate valikust - tehniline kvaliteet on võimalik saavutada, kuid esineb ka ämbreid.
Netflix, Jupiter ja Spotify töötavad Android TV peal väga hästi.
Elisa ja Eurosport mitte nii väga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2021 07:59:40 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Eks sõltub vist arendajate tiimist, täpsemast tehnoloogiate valikust - tehniline kvaliteet on võimalik saavutada, kuid esineb ka ämbreid.
Netflix, Jupiter ja Spotify töötavad Android TV peal väga hästi.
Elisa ja Eurosport mitte nii väga.

Eurospordiga siuke huvitav asi - NVidia Shield, MiBoxid, Amazon FireStick 4K ja 4K Max - töötab probleemideta.
MeCool KM6 Deluxe - puldi klahvidega ei tööta miski, hiirega midagi saab teha.
Kõik nagu Android TV ...
OK, amazonil nagu FireOS, aga pmst Android TV.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2021 10:01:12 vasta tsitaadiga

Draqula, Jupiter isegi ei paigaldu mul “android TV 7 “ peal, töötamisest on asi kaugel. Äpp kontrollib midagi, ja ütleb, et seade ei kvalifitseeru. Ehk selliseid mitteühilduvaid Android TV seadmeid on kindlasti omajagu, millele mingid äpid ei paigaldu.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2021 11:26:22 vasta tsitaadiga

Skorzeny, Eurosport tegi mingi muudatuse, millest alates paljudel Android TV masinatel enam ei toimi. Ametlikult ütlevad välja, et pole toetatud ja neid ei huvita. Minu Sony teleka puhul oli täpselt sama probleem mis sa kirjeldad - puldi nuppudega liikuda ei saanud, ainult sai käima panna esmaselt aktiivse video, mis äpi avamisel ette juhtus.
Lahendus: usu või mitte, aga Sony teleka puldi BT paarituse eemaldamine teleka seadetest (jääb ainult IR). Peale seda töötab nagu kulda. Netist leidsin selle soovituse, ei uskunud esiti, kuniks proovisin ja töötas. Mõned Sony teleka kasutajad, kes kasutavad näiteks teleka puldi kaudu hääljuhtimist (ehk BT ühendus vajalik) on eraldi Sony puldi ostnud, mille siis paaritamata jätavad (või ostavadki mingi vana juustu puldi, millel BT tuge polegi), et sellega Eurospordi äpis toimetada. Ei usuks, kui ei oleks ise läbi teinud icon_smile.gif

jägaja, Eks see põlvkondade killustatus on vastik asi. Alguses oli selle Jupiteriga probleeme, siis töötas päris pikalt, mingi hetk läks seal midagi katki korraks, kuid teavitamise peale tehti kiirelt korda. Viimasel ajal 2020 Sony telekal jookseb väga stabiilselt Jupiter.
Olen arvestanud, et seda ilusat elu pole kauaks ning mingil hetkel jääb teleka nuti vanaks ja tuleb hankida 'Chromecast with Google TV', Shield vms lisaseade teleka väsinud "nuti värskendamiseks".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
facinorous
HV vaatleja
facinorous

liitunud: 24.02.2021




sõnum 18.10.2021 11:34:05 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas see tähelepanek on siit teemast juba läbi käinud aga panen igaks-juhuks kirja.

Elisa Elamus (Android TV) äppi üheks probleemiks paistab olevat see, et Androidi Doze mehhanism lõhub autentimise continuity ära, mistõttu ei suuda rakendus ärkamisel enam kasutajat tuvastada ning vajab seejärel 2x restarti (läbi "Force stop"-i). Selleks, et Android ei suruks Elisa äppi vahepeal maa alla, tuleb vastav optimisatsioon ära keelata:

tsitaat:

Settings > Apps > Special app access > Energy Optimization > Elisa Elamus (muuda ON => OFF)


Eelnev menüürada põhineb NVIDIA Shield TV Pro-l (Android 9), kuid eeldan, et ka teiste Androidi versioonide puhul asub see konf enam-vähem samas kohas. Targemad rakendused oskavad seda seadistust/ligipääsu ka ise küsida esmakordsel käivitamisel (nt Netflix).

Veel üks tähelepanek: eeldan, et kui taustaprotsesside limiit ületada (boxiti erinev, Shieldil nt 20), siis võib OS vastava äppi ikkagi unne suruda.

Keegi võiks seda lahendust veel proovida; minult pole äpp paar päeva konto taassidumist nõudnud.


viimati muutis facinorous 18.10.2021 20:06:57, muudetud 5 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2021 11:35:39 vasta tsitaadiga

Ega ikka jää kiirelt vanaks. Olen ise mõelnud, et just androidi baasil asjad töötavad pikalt. Tutvusringkonnas on LG ja Samsung telekad ammu hapuks läinud ja igasugu uuendusi ja esmaseid versioone tuleb kauem oodata.
Omal 2015a. Philipsi tipp seeria. Alustas android 5.. Hetkel android 8 ja ei saa kurta. Rakendused kõik toimivad mida kasutan. Isegi need mis on toetatud alates android 9
Kusjuures Philipsi puldiga on sama jama. Juba siis kui 2015a. teleka karbist välja võtsin oli raadio teel leviva puldiga pidevalt mingi jama. Olid mingid viivised ja anomaaliad. Teine kord tuli oodata 30sek. ennem kui pult toimima hakkas. Garantiisse ei viitsinud viia ja võtsin toona kasutusele eelmise põlvkonna vana IR philipsi puldi. Töötab tänapäevani.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2021 17:47:47 vasta tsitaadiga

facinorous, tänan soovituse eest. Vaatan õhtul kas Sony Android TV puhul mingi sarnane seadistuse võimalus ekisteerib.
Mul isegi uuesti sisselogimist ei nõua, kuid vahest jääb lihtsalt must pilt ette või teatatakse, et kanaleid pole tellitud. Varem anti tuimalt sisselogimisekraan ette.
Seda küll, et force stop paar korda on aidanud.

EDIT: Leidsin Sony Android TV äpi seadetest mainitud koha üles ning keelasin optimeerimise Elisa elamus äpil.
Näiteks Netflix äpi puhul oli see valik "mitte optimeeritud" hall ja fikseeritud ehk siis juba vaikimisi voolusääst keelatud.
Saab näha kas läheb elu ilusamaks nüüd.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
facinorous
HV vaatleja
facinorous

liitunud: 24.02.2021




sõnum 19.10.2021 07:31:06 vasta tsitaadiga

Nojah, meenus, et mul on varasemast peale keeratud ka järgnev valik:

tsitaat:

Settings > Device preferences > Developer options > Stay awake (muuda OFF => ON)


Seda valikut näeb vaid juhul, kui arendaja lisavalikud on aktiveeritud, ehk:

tsitaat:

Settings > Device Preferences > About > Build number (kliki 7 korda järjest)


Võimalik, et minu eelnevas postituses mainitud täiendus toimib vaid koos antud valikuga, mis takistab ka boxil endal täielikult uinumast. Ehk siis piltlikult öeldes on Elisa äpp taustaprotsessina koguaeg lahti. Selline seadistus ei pruugi füüsilise teleka puhul mõeldav olla (ekraan jääb koguaeg tööle? icon_smile.gif peab katsetama). NVIDIA boxi puhul istub ta siis vaikselt idle-is ning voolutarve on selliselt üsna madal.

Lõplik lahendus oleks muidugi see, et Elisa teeb oma rakenduses vastavad parandused/lisaarendused ära. Minu meelest esineb neil sama probleem ka Elisa Elamuse veebilehel ning TV äpp on niikuinii vaid "pildiraam" ümber selle lehe.


viimati muutis facinorous 19.10.2021 11:18:18, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 820, 821, 822 ... 883, 884, 885  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.