Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 22 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 09:27:46 FIFA 22 vasta tsitaadiga

Pange oma konsoolipuldid valmis, sest kõik algab taaskord otsast. https://www.ea.com/games/fifa/fifa-22


Link


Alates tänasest (22.09) saadaval ka EA Play Subscription teenuse kasutajatele. Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis tavalise Play teenuse kasutajad saavad mängida mängu 10-tundi, aga Play Pro kasutajatel ühtegi ajalist piirangut pole.

Kuna ise mängin seda mängu põhiliselt just FUT pärast, siis on meeldiv tõdeda, et kõvasti on muutunud ka FUT Division Rivals & Championships kontseptsioonid ja seda imho paremuse poole.

Link


Põhjalikult on muutunud ka Career Mode. https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-22/news/pitch-notes-fifa-22-career-mode-deep-dive

Link
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.09.2021 15:29:12 vasta tsitaadiga

kahjuks ei ole preloadi, kui just ei ole ostnud mängu thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 16:23:06 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kahjuks ei ole preloadi, kui just ei ole ostnud mängu thumbs_down.gif

See tähendab, et üksnes EA Play subscriptioniga ei saagi täna pelada?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.09.2021 16:32:23 vasta tsitaadiga

F00ked kirjutas:
libe kirjutas:
kahjuks ei ole preloadi, kui just ei ole ostnud mängu thumbs_down.gif

See tähendab, et üksnes EA Play subscriptioniga ei saagi täna pelada?
ikka saab, aga allalaadimine saab olema siis, kui launchib kell 20 tõenäoliselt

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-22/news/pitch-notes-fut-22-launch-update
tsitaat:
EA Play members can kick off their FUT 22 journey with a 10 hour trial starting from September 22. EA Play Pro players will have full game access on PC starting from September 22. For those who pre-ordered the Ultimate Edition, full game access will begin September 27, 4 days ahead of worldwide launch on October 1.


mul kannatust polnud, ostsin, preloadin alla praegu ja siis hiljem teen refundi

viitsi siin õhtul veel tund aega allalaadimisele ka raisata, 39GB mäng

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 17:55:28 vasta tsitaadiga

EA'l on parajasti kasutusel kaks erinevat platvormi, üks on vanahea Origin ja teine on EA app, mis on hetkel beta-faasis. EA Appis ei olnud mul preload võimalik, aga Origins sai preloadi täitsa ära teha (ei ole mängu ostnud, olen liitunud Play Pro teenusega)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 17:56:53 vasta tsitaadiga

Mul on veel 8 päeva EA Play Pro'd eelmisest aastast alles, ilmselt proovin veidi ja siis otsustan, kas üldse jätkan. Häirib, et PC ei saanud uut mängu nagu konsoolid.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 18:29:41 vasta tsitaadiga

Nõme on nati see, et konsoolidel saad ainult EA Play-d kasutada Game Pass Ultimate raames...EA Play Pro-st võivad konsoolimehed suu puhtaks pühkida...
first season of rewards for FIFA Ultimate Team
Lvl 1-30
Gold Rare Loan Player — Foden (84 CAM, Man City), Hernandez (84 LB, AC Milan) or Joao Felix (83 CF, Atletico Madrid)
Coin Boost — 500 coins for 5 matches
Free Pack — Premium Gold Pack
Tifo — Light Warden, Meta-Ball or Abandonware
Gold Rare Loan Player — Davies (82 LB, Bayern Munich)
Badge — Light Warden, Meta-Ball or Abandonware
Free Pack — Jumbo Gold 26 Pack
XL Tifo — Light Warden, Meta-Ball or Abandonware
Free Pack — Gold Players Pack
Ball — BAL 9000
Stadium Theme — Light Warden, Meta-Ball or Abandonware
Tifo — Offside Bot, Joey’s Bots or Omega Prime
Gold Rare Loan Player — Martinez (85 ST, Inter)
Free Pack — Small Prime Gold Players Pack
Gold Rare Loan Player — Alexander-Arnold (87 RB, Liverpool)
Badge — Offside Bot, Joey’s Bots or Omega Prime
Free Pack — Rare Gold Pack
Free Pack — Rare Gold Pack
XL Tifo — Offside Bot, Joey’s Bots or Omega Prime
Free Pack — Premium Gold Players Pack
Stadium Theme — Offside Bot, Joey’s Bots or Omega Prime
Tifo — Slipstream, Win Streak or Digital Transcendence
Free Pack — Rare Electrum Players Pack
Free Pack — Mega Pack
Badge — Slipstream, Win Streak or Digital Transcendence
XL Tifo — Slipstream, Win Streak or Digital Transcendence
Free Pack — PL Prime Players Pack, Bundelisga Prime Players Pack or La Liga Prime Players Pack
Ball — Disco
Stadium Theme — Slipstream, Win Streak or Digital Transcendence
Player — Davidson (84 LM, Alanyaspor), Bou (84 ST, New England Revolution) or Pedro Porro (84 RWB, Sporting CP
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.09.2021 20:06:57 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
EA'l on parajasti kasutusel kaks erinevat platvormi, üks on vanahea Origin ja teine on EA app, mis on hetkel beta-faasis. EA Appis ei olnud mul preload võimalik, aga Origins sai preloadi täitsa ära teha (ei ole mängu ostnud, olen liitunud Play Pro teenusega)
kannatlikkus on voorus icon_lol.gif
minu üritus oli ikka puhtalt perssekukkunud

tirin juba kolmandat korda, õnneks sain chatiga refundi tehtud ja preorderi eemaldatud, too takistas mul ea play pro versiooni kasutada icon_lol.gif

nett võiks ka kiirem olla
peab ikka mingi 500Mbps neti võtma

loyalty pakkidest ja kõigest sain lausa 2x totw kaardid icon_biggrin.gif
mingid 1600 fifa punkti olid ka kontol
ostsin preview packi ära, kus pepe oma 80 pacega 82 rated kaart oli


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 10:14:39 vasta tsitaadiga

Olen ma ainus kes tunneb seda, et passing on jumala vigane mängus? Ma ei oska väga hästi seletada, et mis siin katki on, aga ma tajun seda kuidagi imelikult ja Redditist lugedes on paljudel sama mure.
Aasta esimene squad on siis selline -
Spoiler Spoiler Spoiler
- sain loyalty pakkidest ühe TOTW venna, aga kuna ta mängib kuskil Šveitsi liigas, siis ei sobi mu PL squadi. Lisaks sain Di Maria, mida on hea kasutada sub'ina... algsquadi teda panna ei saa, sest rikub chemistry ära, aga vahetusest sekkudes toimib täitsa hästi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.09.2021 13:33:49 vasta tsitaadiga

2 mängu tegin, seal oli küll söötmine timm
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 24.09.2021 08:30:27 vasta tsitaadiga

Kuna eelmine fifa oli söötmine suht pekkis siis selle kohapealt ei oska küll midagi viriseda.
Plaan oli alguses Squad Battlesiga mingi norm auhind teenida ja siis online peale liikuda, aga see SB on täielik braincancer ja läksin otse online peale.
Rivalsi süsteemist siiamaani väga aru ei saa, et kas mänge nädalas on siis 20 või kui 20 tehtud saab uuesti otsast alustada vms? Eile jõudsin 9 mängu teha: 8 võitu ja 1 viik. Täna vist aega mängida ei ole, kuigi hea minek tekitas isu icon_biggrin.gif
Kiiperid käivad ka pinda, mingi teatud olukordades on täiesti OP-ks tehtud ja mõne nurga alt nagu debiilikud. Eile ühel oli Neuer väravas ja sisuliselt võimatu oli üks ühele skoorida, pidi värava lahti muukima nagu hokis. Sellepeale ostsin endale ka kallima kiiperi - 91 rated Oblaki. See aga lasi 5-6 pealelöögist kõik 5 sisse, läks kohe uuesti müüki. Tundub, et osad vennad(ilmselt beta testerid) lahti hammustanud, mis nurga alt tuleb lüüa, et kiiper ei tõrjuks... selline jama ajab närvi, isegi eelmine fifa olid kiiperid stabiilsemad.
Gameplay muidu okei, aga kohati mehed teevad kahtlaseid asju ja pole palli saamisest absoluutselt huvitatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribenski
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2020




sõnum 27.09.2021 14:34:41 vasta tsitaadiga

Oeh, peale paari päeva mängimist olen saanud sellise tiimi kokku, aga tulemus veel jätkuvalt 0. Peale rivalsi 3 võitu oli optimism suur, kuid peale seda olen suutnud tunnistada ainult kaotusi ja viike. Pallivaldamine on keskmiselt 30 prosa mängu kohta. Hea kui peale löögile saab mängu jooksul. Ei saagi aru vahest, et kas mängin inimese või boti vastu. Iga söötu nähtakse läbi ja rünnakule pea võimatu saada. BTW. veel üks asi. Surve alt on võimatu pika peksta ette, üritad aga vastasmängja blokeerib, aga ohhoo üllatus. Blokeerib nii hästi, et pall kohe lendab tema tiimi mängja peale. Isegi 21s ei olnud nii mustas augus tiimiga.

Ehk ma virisen liiga palju, ah krt teab.
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2021 18:59:52 vasta tsitaadiga

pack lucki on selles fifas olnud
lacroix 2x ja militao, sarri totw tradeable, hakimi sain tradeable
täna veel werner ka pakis, mis kiirelt müüki läks

Hetkel rahast täitsa kuival



et olla aus, siis tegelt võtsin 2x 4600fp
webappis on 4600fp hetke 31,67€ vms - ja vene vpniga oli play pro 48€
niikuinii mul aastane meelelahutus, siis veits investeerisin, pole seda teinud paar aastat juba, aga algne luck kasvatas huvi ja võimalusi

in a nutshell

phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2021 21:33:11 vasta tsitaadiga

hetkel 78+ sbc, kus saab 5x gold player squadiga 78+ rare playeri

tegin mõned, sain OTW Bailey, Vardy, Casemiro, Walker ja veel paljugi mõistlikku, mis paraku mulle squadi ei mahu

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2021 08:50:00 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka esimest korda üle väga mitmete aastate peal PC peal FIFA-t mängima. Viimati PC peal mängisin ilmselt vähemalt 10a tagasi. Viimased paar aastat pole üldse mänginud.
Igatahes ostsin ultimate editioni 57 euri eest ja hakkasin Ultimate Team-i tegema. Võtsin jumbo premium gold packid ära ja sain enam-vähem okei tiimi kokku alguseks. icon_smile.gif Kaks mängu jõudsin rivalsis teha, esimene mäng kaotus ja teine 2-2 viik.
Tuleb veel harjuda mänguga.

Igatahes, kellel rohkem kogemusi, siis mida teha icon mängijaga? Kas pigem müüa või alles hoida? Sain Andriy Shevchencko 86 rated kaardi.

Tiim hetkel selline, eks vaikselt hakkan täiendama.
Manus

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.10.2021 18:49:15 vasta tsitaadiga

ma müüks ta maha niikaua kuni ta veel midagigi väärt on thumbs_up.gif
market sales info futbinis näitab, et mingi 630k kanti läheb, paneks ta veidi kõrgema hinnaga müüki
https://www.futbin.com/22/sales/17/andriy-shevchenko?platform=pc

selle raha eest saab palju häid mängijaid

veidi jälle squadi uuendanud ja ka häid mehi pakkidest saanud
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2021 09:29:01 vasta tsitaadiga

See aasta on olnud ääretult haige pack luck. Tõmbasin neli korda järjest OTW Ings'i, mitu TOTW ja veel paar OTW mängijat. Kuna FIFA on ainus mäng mida ma mängin, siis ostsin ka 2x12000 FIFA Points'i, EA Access Premium kasutajale on mõnusad aled. Hetkel selline tiim. Minu jaoks on ideaalsusest puudu Salah ja kaitses VVD, aga küll jõuab, hooaeg alles noor.
Esimest korda võiks mõne Iconi ka ära saada, seni pole sellega veel jopanud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2021 08:37:42 vasta tsitaadiga

Päris raske on ikka üle sellise pika aja FIFA-ga harjumine. Kunagi ammustel aegadel läks ikka rohkem lööke sisse. icon_biggrin.gif
Mõne võidu olen ikka saanud ka nüüd. Tiim hetkel selline ja eks vaikselt üritab harjuda mänguga. icon_smile.gif Ilmselt teen ka taktika vahetuse mingi hetk.
Manus

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.10.2021 17:54:28 vasta tsitaadiga

ShatApp kirjutas:
Päris raske on ikka üle sellise pika aja FIFA-ga harjumine. Kunagi ammustel aegadel läks ikka rohkem lööke sisse. icon_biggrin.gif
Mõne võidu olen ikka saanud ka nüüd. Tiim hetkel selline ja eks vaikselt üritab harjuda mänguga. icon_smile.gif Ilmselt teen ka taktika vahetuse mingi hetk.
mis su kasutaja on, lisaks
ehk on abi teinekord mõne obje tegemisel

aga avastasin, et lepingutes oli mul liiga palju raha seismas ja müüsin rare gold lepingud maha ja nüüd üritan nonrare gold lepingutest lahti saada
350 coini tükk lähevad ja mul neid kogunenud ikka väga palju
eile oli 93k coini, aga chem kaardid ja lepinguid müües on juba 411k ja neid non rare lepinguid jagub thumbs_up.gif

ostsin ka alguses fifa pointse, kuna vähemalt androidil on companionis punktidele soodsamad hinnad, kui isegi vene vpniga jurades icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2021 11:36:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ShatApp kirjutas:
Päris raske on ikka üle sellise pika aja FIFA-ga harjumine. Kunagi ammustel aegadel läks ikka rohkem lööke sisse. icon_biggrin.gif
Mõne võidu olen ikka saanud ka nüüd. Tiim hetkel selline ja eks vaikselt üritab harjuda mänguga. icon_smile.gif Ilmselt teen ka taktika vahetuse mingi hetk.
mis su kasutaja on, lisaks
ehk on abi teinekord mõne obje tegemisel

aga avastasin, et lepingutes oli mul liiga palju raha seismas ja müüsin rare gold lepingud maha ja nüüd üritan nonrare gold lepingutest lahti saada
350 coini tükk lähevad ja mul neid kogunenud ikka väga palju
eile oli 93k coini, aga chem kaardid ja lepinguid müües on juba 411k ja neid non rare lepinguid jagub thumbs_up.gif

ostsin ka alguses fifa pointse, kuna vähemalt androidil on companionis punktidele soodsamad hinnad, kui isegi vene vpniga jurades icon_biggrin.gif

Peaks ka oma rare lepinguid müüki panema vist, mul neid kokku 646 icon_biggrin.gif 350 per tükk eest saaks hea noosi juba.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.10.2021 21:41:51 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
libe kirjutas:
ShatApp kirjutas:
Päris raske on ikka üle sellise pika aja FIFA-ga harjumine. Kunagi ammustel aegadel läks ikka rohkem lööke sisse. icon_biggrin.gif
Mõne võidu olen ikka saanud ka nüüd. Tiim hetkel selline ja eks vaikselt üritab harjuda mänguga. icon_smile.gif Ilmselt teen ka taktika vahetuse mingi hetk.
mis su kasutaja on, lisaks
ehk on abi teinekord mõne obje tegemisel

aga avastasin, et lepingutes oli mul liiga palju raha seismas ja müüsin rare gold lepingud maha ja nüüd üritan nonrare gold lepingutest lahti saada
350 coini tükk lähevad ja mul neid kogunenud ikka väga palju
eile oli 93k coini, aga chem kaardid ja lepinguid müües on juba 411k ja neid non rare lepinguid jagub thumbs_up.gif

ostsin ka alguses fifa pointse, kuna vähemalt androidil on companionis punktidele soodsamad hinnad, kui isegi vene vpniga jurades icon_biggrin.gif

Peaks ka oma rare lepinguid müüki panema vist, mul neid kokku 646 icon_biggrin.gif 350 per tükk eest saaks hea noosi juba.
WL'i ajal läksid rare lepingud 550c
ja non rare lepinguid müüsin lausa 450coin max ja lähevad ka selle hinnaga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 18.10.2021 18:16:33 vasta tsitaadiga

Mu packluck siiamaani oli kohutav, aga nüüd 2 päeva enne PlayPro lõppemist tuli untradeable cr7 pakist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2021 10:17:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ShatApp kirjutas:
Päris raske on ikka üle sellise pika aja FIFA-ga harjumine. Kunagi ammustel aegadel läks ikka rohkem lööke sisse. icon_biggrin.gif
Mõne võidu olen ikka saanud ka nüüd. Tiim hetkel selline ja eks vaikselt üritab harjuda mänguga. icon_smile.gif Ilmselt teen ka taktika vahetuse mingi hetk.
mis su kasutaja on, lisaks
ehk on abi teinekord mõne obje tegemisel

aga avastasin, et lepingutes oli mul liiga palju raha seismas ja müüsin rare gold lepingud maha ja nüüd üritan nonrare gold lepingutest lahti saada
350 coini tükk lähevad ja mul neid kogunenud ikka väga palju
eile oli 93k coini, aga chem kaardid ja lepinguid müües on juba 411k ja neid non rare lepinguid jagub thumbs_up.gif

ostsin ka alguses fifa pointse, kuna vähemalt androidil on companionis punktidele soodsamad hinnad, kui isegi vene vpniga jurades icon_biggrin.gif


Õhtul saadan, pole peas kasutajanimi. icon_biggrin.gif Pakist on ikka vedanud nüüd, sain Bruno Fernandese ka.
Siiski väravad tulevad vahepeal ikka üpris raskelt, nurgalöökidest nt pole ühtegi väravat ise löönud veel. Tihtipeale domineerin mängus, aga a'la 2-0 ees olles on juba suht kindel et lõpus saab vastane kiirelt 2 väravat ning 90+2 saab veel võiduvärava ka kätte. Tegin esimesed SBC-d ka ära, aga nüüd juba päris keerulised mida lahendada. Vb tulevikus proovib edasi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2021 15:42:10 vasta tsitaadiga

ShatApp kirjutas:
libe kirjutas:
ShatApp kirjutas:
Päris raske on ikka üle sellise pika aja FIFA-ga harjumine. Kunagi ammustel aegadel läks ikka rohkem lööke sisse. icon_biggrin.gif
Mõne võidu olen ikka saanud ka nüüd. Tiim hetkel selline ja eks vaikselt üritab harjuda mänguga. icon_smile.gif Ilmselt teen ka taktika vahetuse mingi hetk.
mis su kasutaja on, lisaks
ehk on abi teinekord mõne obje tegemisel

aga avastasin, et lepingutes oli mul liiga palju raha seismas ja müüsin rare gold lepingud maha ja nüüd üritan nonrare gold lepingutest lahti saada
350 coini tükk lähevad ja mul neid kogunenud ikka väga palju
eile oli 93k coini, aga chem kaardid ja lepinguid müües on juba 411k ja neid non rare lepinguid jagub thumbs_up.gif

ostsin ka alguses fifa pointse, kuna vähemalt androidil on companionis punktidele soodsamad hinnad, kui isegi vene vpniga jurades icon_biggrin.gif


Õhtul saadan, pole peas kasutajanimi. icon_biggrin.gif Pakist on ikka vedanud nüüd, sain Bruno Fernandese ka.
Siiski väravad tulevad vahepeal ikka üpris raskelt, nurgalöökidest nt pole ühtegi väravat ise löönud veel. Tihtipeale domineerin mängus, aga a'la 2-0 ees olles on juba suht kindel et lõpus saab vastane kiirelt 2 väravat ning 90+2 saab veel võiduvärava ka kätte. Tegin esimesed SBC-d ka ära, aga nüüd juba päris keerulised mida lahendada. Vb tulevikus proovib edasi. icon_smile.gif
https://www.futbin.com/squad-building-challenges/FOUNDATION
sealt saad vaadata lahendusi ja seejärel oma meestega teha või siis üksühele mehed valmis osta

kui loyalty oluline, aga meestel pole, siis võid sbc squadiga teha featured squad battlet ja peale lahtilööki forfeitida, kuni 10 mängu tehtud, siis loyalty ka olemas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2021 07:44:20 vasta tsitaadiga

Tahaks ka mängu, aga miski jama Origin'ga. Ei saa sisselogimisel kinnituskoodi maili peale icon_sad.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 22 mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.