Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Camper Van (matkaauto) - 2024 update märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.09.2021 20:46:28 vasta tsitaadiga

ducato, jumper 3 , boxer 3 on kõik sama. intercars, palti varuosad, mustamäe fixus.. pakiauto..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004




sõnum 02.09.2021 23:13:39 vasta tsitaadiga

seda kanalit oled ka vaadanud? https://www.youtube.com/c/ladiandmargaret
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 04.09.2021 16:22:42 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui on webasto ja lisasoendus, siis nende kahega "kaubaruumi" ei saa kütma hakata icon_biggrin.gif ?

Pakiauto.ee'd ei teadnudki. Peab neile varuosapäringu saatma.

last kirjutas:
seda kanalit oled ka vaadanud? https://www.youtube.com/c/ladiandmargaret


Jap thumbs_up.gif . Neil suhteliselt sama mentaliteet mis minul. Kõik ise teha ja seda nii korralikult, kui saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2021 15:03:09 vasta tsitaadiga

Kaugele jõudnud oled?

Muidu teistele infoks siis, et otsustasime hakata enda meeskonnaga lisaks päris projektibussidele ka pakkuma lisateenusena matkabusside ehitamise teenust. Näiteks kui elektritööd või klaasipaigaldus/luugipaigaldus valmistab muret siis võib meie poole pöörduda. Samuti nii varuosad/kasutatud varuosad kui ka kõik muu. Aitame võimalusel kõigega icon_smile.gif hotsecretary@refinedvans.com

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 09.09.2021 10:55:06 vasta tsitaadiga

Väga lahe. Sa mu soojustuse teemas panid YT lingi, kus sul mõned videod. Mis see link oli? icon_biggrin.gif

Ma hetkel enamuse ajast asju kokku tellinud. Pooleli on paremal pool põhimõtteliselt terve külje alumise osa välja vahetamine.
Teine projekt on gabariittulede välja vahetamine LED'ide vastu. Sama tegemise raames teen kere veekindlaks (vanadele gabariittulede aukudele 3D prindin pimedad ette) ning plastikud saavad uuenduskuuri. Lähipäevadel peaksin saama selleks kõik vajaliku kätte ja siis hakkan pilte panema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.09.2021 11:45:57 vasta tsitaadiga

Kui oris on pirnid, saad tüvil ledi eest taha.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 09.09.2021 15:13:14 vasta tsitaadiga

Ma loodaks, et ei saa icon_biggrin.gif. Ma ei näe põhjust miks peaks? „Mootorsõiduki ja selle haagise tehnonõuetele vastavuse kontrollimise tingimused ja kord" määruses pole midagi selle kohta kirjas, et valgustuse tüüp peab gabariittulel olema sama, mis tehases
Mu ostetud on E tähisega ja gabariittuleks mõeldud tuli. Paigaldatud samades kohtades, õige värvusega jne.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 09.09.2021 15:29:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kui oris on pirnid, saad tüvil ledi eest taha.


ot:
a kui kohe panen ledi taha...
eat.gif
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 13.10.2021 10:05:01 vasta tsitaadiga

Vahepeal on vähem tehtud saanud kui oleks tahtnud, aga ega tegelikult kiiret pole. Pigem teen korralikul ja läbimõeldult.
Transpordi ametilt uurisin gabariitide kohta ja öeldi, et peab olema vastav märgistus ja siis kõik legaalne.

Juhuslikult avastasin Auto24 uudise uue Ducato kohta ja avastasin, et panin ekraani paigutusega enda omal päris täppi icon_biggrin.gif
Siin uue Ducato oma:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2021 10:06:39 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Ma loodaks, et ei saa icon_biggrin.gif. Ma ei näe põhjust miks peaks? „Mootorsõiduki ja selle haagise tehnonõuetele vastavuse kontrollimise tingimused ja kord" määruses pole midagi selle kohta kirjas, et valgustuse tüüp peab gabariittulel olema sama, mis tehases
Mu ostetud on E tähisega ja gabariittuleks mõeldud tuli. Paigaldatud samades kohtades, õige värvusega jne.


Ikka saad taha ja saadetakse pikema jututa pirne vahetama. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.10.2021 10:09:42 vasta tsitaadiga

tahab katsetada, me ei saa keelata. vaseliinipurk tuleb kaasa võtta, läheb lihtsamalt. uutel prantsuse kusedel on kõigil seal keskel mingi palvaan.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2021 10:10:42 vasta tsitaadiga

Ma iga aasta üritanud, ikka saanud vahetada. Ükskord olid ühed osrami w5w hõõgniidid ka ühe jaoks liiga sinised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2021 10:14:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tahab katsetada, me ei saa keelata. vaseliinipurk tuleb kaasa võtta, läheb lihtsamalt. uutel prantsuse kusedel on kõigil seal keskel mingi palvaan.


ot:
No mul on kunagi, Pasteediga läks nii, et templi sain küll passi aga tehti konkreetselt selgeks, et kui ma korra veel peaks selliste pirnidega ülevaatuspunkti ilmuma, siis järgmine kord saan pikema jututa korduva.
Jutt siis esimestest gabariitidest...peale seda pole viitsinud enam jamada, et ehk läheb õnneks...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.10.2021 10:15:54 vasta tsitaadiga

meil saab kas korduva või kalli raha eest pirni osta ja vahetada ise.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2021 10:17:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
meil saab kas korduva või kalli raha eest pirni osta ja vahetada ise.

Aeg on vahepeal 10 aastat edasi kerinud kah ja kontroll on karmimaks läinud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.10.2021 12:40:21 vasta tsitaadiga

eelmne n2dal mingi subarumees ka kilkas, et tüvvi ajaks võtab riiulist pirniga tuled.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 13.10.2021 18:20:23 vasta tsitaadiga

Te asjast vist valesti aru saanud. Ma ei lajata vanasse laternasse LED'i sisse vaid panen uued LED laternad. Oranš mis oranš, sinisest pole juttugi.
Mille alusel teie arvates TÜV'i tehakse? Mina ei suuda "Sõiduki ülevaatusel kontrollitavate osade, seadmete, sõlmede ja nendel avastatud vigade loetelu ning kontrollimise metoodika" määrusest ühtegi vastuolu leida mu tegevusele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2021 18:29:22 vasta tsitaadiga

Tunnistan ausalt, mina sain aru et hakkad LED “pirne” olemasolevatesse tuledesse toppima.
Kui vahetad terve tule LED’idega tule vastu ja see evib E tähistust on kõik kosher.
Päris suvalise hiinakaga oled aga taaskord probleemi otsas.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.10.2021 20:44:00 vasta tsitaadiga

Kui sellele sõidukile tehas led i on pannud, võid isegi läbi saada. Pirni aemele led i toppides saad ka e ga taha.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 13.10.2021 22:17:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kui sellele sõidukile tehas led i on pannud, võid isegi läbi saada. Pirni aemele led i toppides saad ka e ga taha.


No ei taha uskuda, et ülevaatajad kõiki tehastest välja vuranud tulede kombinatsioone teavad. Sellist andmebaasi neil ei ole paraku. Nn tuuningtuled võivad täiesti legaalsed olla.

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 14.10.2021 00:54:30 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
laurx kirjutas:
Kui sellele sõidukile tehas led i on pannud, võid isegi läbi saada. Pirni aemele led i toppides saad ka e ga taha.


No ei taha uskuda, et ülevaatajad kõiki tehastest välja vuranud tulede kombinatsioone teavad. Sellist andmebaasi neil ei ole paraku. Nn tuuningtuled võivad täiesti legaalsed olla.
Tulel vastavad märgised küljes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2022 12:29:10 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelgi siis läheb ka? icon_wink.gif
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 14.03.2022 13:03:19 vasta tsitaadiga

Sügisel külmade tulekuga jäid pooleli keretööd. Terve parempoolne karp läheb vahetusse. Vanad roostetanud tükid ära lõigatud, uued Klokkerholmi plekid asemele varutud. Nüüd kui õues läheb piisavalt soojaks, et saan taas maas külitada (ja krunt ära kuivab), siis läheb töö käima jälle.

Tellinud ja kätte saanud olen 5kW (moodsalt öeldes 8kW) diisel soojapuhuri. Hetkel plaanin osta ühe või kaks metallist 20L kütusekanistrit, mida kasutan soojapuhuri kütusepaakidena. Mingi hetk tellin UK'st vaikse kütusepumba ning Austraaliast Afterburneri.

Umbes selline:



Hetkel ootan matkasuvilad.ee'lt komposteeriva wc separaatorit:



Praegu tegelen "eluruumi" elektriteema välja nuputamisega. Mind pole mitte kunagi elektri valdkond huvitanud ja nüüd see maksab kätte icon_biggrin.gif. Eks YouTube ja HV rahvas loodetavasti aitavad.

Olen 99.9% otsustanud, et külgedele aknaid ei tule. Katusele tuleb arvatavasti 500x700mm skylight:


Akude poole pealt.
Vaatan seda komplekti:
https://shop.gwl.eu/Winston-40Ah-200Ah/12V-720W-LiFePO4-set-with-60Ah-cells-BMS-mobile-monitoring.html?cur=1#tab1. Laadimine toimub sõites generaatoriga. Päikesepaneelil mõtet eriti ei näe veel. Isegi Austraalias vanliferid räägivad, et kui veits pilvine ilm, siis peab elektritarbimist ohjeldama (endal a'la 800W jagu või rohkem paneele katusel). Mida meie Eestis siis veel peale hakkame icon_lol.gif .
Kas talvel kui väni aktiivselt ei kasuta (ütleme nii, et ühe päeva nädalas), siis peaks hakkama LiFePo4 akusid tuppa tassima?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.03.2022 13:06:47 vasta tsitaadiga

Oleks võinud kohe koos paagiga selle soojapuhuri tellida thumbs_up.gif
Aga miks mitte gaasiga küte? Sõbral gaasisüsteem ja radiaatorid seinal, väga kiidab, diisel oleks liiga kallis. Gaasi tangib ise LPG tanklas spets ballooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 14.03.2022 22:38:20 vasta tsitaadiga

Soojapuhur tuli tegelikult koos paagiga, aga mulle need plastikust ei meeldi. Nagu mingi õunamahla veaks kaasas koguaeg icon_lol.gif
Ma olen viimase 1-2 aasta jooksul vist juba tuhatkond matkaauto ehitus videot vaadanud ja 99% on ikka diiselküttega. Isegi USAs kus paljud kaubikud on bensiinimootoriga, kasutatakse diiselkütet. Google ütleb, et diiselpuhur efektiivsem - eks selgub. Nüüd ju gaasihinnad ka laes ehk vast vahet pole hinna poolest icon_biggrin.gif.
See soojapuhur peaks tunnis vist 0.1L diislit kulutama (olenevalt kui põhja keerata).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Camper Van (matkaauto) - 2024 update mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.