Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.10.2021 16:52:12 vasta tsitaadiga

Hallil turul ju odavaid võtmeid päris palju saada https://www.allkeyshop.com/blog/buy-windows-10-professional-cd-key-compare-prices/
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.10.2021 18:20:57 vasta tsitaadiga

H2K, Peaks toimima. Ma pole küll süvenenud kas Win10 omanikele on tasuta upgrade. Päris kindel ei saa olla enne kui järgi ei proovi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.10.2021 18:29:32 vasta tsitaadiga

Mina ei pannud üldse mingit koodi kuskile. Kood seotud MS kontoga ja sisse logides pmst aktiveerib ära. Kuna installisin täiesti uuele arvutile, siis oli lihtsal vaja paar lisa klikki teha, et uus arvuti.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 18:54:28 vasta tsitaadiga

Muhekas, eriti loll on piraadile raha maksta võtme eest. kui MS seda digitaalõiguse abil aktiveerimist lubama hakkas, jäid sisse ka teatud pirad. sul tuleb vaid selline pira leida, mis ms i meelest hiljem aktiveerimist väärt on. aga sa maksad varastatud võtmete eest..
sisuliselt võid sa selle võtme saamiseks siit ka viieka eest vms. osta w7 litsentsikleepsuga kasti. oled vähem piraat, sest keegi on selle kasti uuena kunagi päriselt ostnud.
mul on üks lahe w7 iso, mis installimisel aktiveeritud on ja millelt w10 peale kenasti upgradeda saab.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 05.10.2021 19:22:03 vasta tsitaadiga

Paremal taskbari kella ei saa suuremaks kruttida veitsa? Ja kas too kalender seal kellal klikkides ongi suht kasutu?..ei saa märkida päevi või evente/märkmeid vaadata. Peab widgeti alla näiteks minema, et kalendrit vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.10.2021 19:34:25 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Mina ei pannud üldse mingit koodi kuskile. Kood seotud MS kontoga ja sisse logides pmst aktiveerib ära. Kuna installisin täiesti uuele arvutile, siis oli lihtsal vaja paar lisa klikki teha, et uus arvuti.

Kõik ei taha mingi kontoga seotud olla. Läpaka puhul võib ka BIOS-st võtme lugeda ja automaatselt ära aktiveerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 19:34:43 vasta tsitaadiga

Win11 peal ja peab tõdema, et tore vaheldus sellele kandilisele stiilile thumbs_up.gif
_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 19:51:40 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Mina ei pannud üldse mingit koodi kuskile. Kood seotud MS kontoga ja sisse logides pmst aktiveerib ära. Kuna installisin täiesti uuele arvutile, siis oli lihtsal vaja paar lisa klikki teha, et uus arvuti.



Ise pole aastaid 5 või rohkem MS kontoga winiga tegelenud, ei viitsi oma arvuti andmeid Microsoftile müüa. Alati windows peale, debloat, Ms store maha, Default apps, pm prügi nö mida surutakse kaasa winiga maha ja nii on. thumbs_up.gif Mänge ei mängi arvutiga ja tilulilud ei huvita, kõik mis vaja saan mujalt, startmenüü korralik ja puhas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.10.2021 21:36:46 vasta tsitaadiga

Mul uuendus ei näita veel, et saaks upgrade teha w11-le uuenduste all. Clean installi ei viitsi tegema hakata. Kas on siis selle win11 ametlikul versioonil midagi teisiti kui ka sellel insider dev. versioonil või kõik sama ?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 05.10.2021 21:48:16 vasta tsitaadiga

Keegi teab mis selle lõpliku W11 versiooni number nüüd on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 05.10.2021 22:07:32 vasta tsitaadiga

21H2?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 22:10:24 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Keegi teab mis selle lõpliku W11 versiooni number nüüd on?


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 22:11:31 vasta tsitaadiga

Windows 11 version 21H2 (Production Release) – 10.0.22000.100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 05.10.2021 22:24:03 vasta tsitaadiga

Ehk siis preview versioon on uuendustega järgi jõudnud?

Edition Windows 11 Pro
Version 21H2
Installed on ‎07.‎07.‎2021
OS build 22000.194
Experience Windows Feature Experience Pack 1000.22000.194.0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.10.2021 09:01:29 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Mul uuendus ei näita veel, et saaks upgrade teha w11-le uuenduste all. Clean installi ei viitsi tegema hakata. Kas on siis selle win11 ametlikul versioonil midagi teisiti kui ka sellel insider dev. versioonil või kõik sama ?

Dev pealt ei saa stable peale uuendada. MS ütles seda juba siis kui esimesed Win11 buildid tulid. Uuendusi saad aga upgrade teha ei saa v.a uue dev buildi peale.

What Will You Lose When You Upgrade to Microsoft’s Windows 11
https://wccftech.com/what-will-you-lose-when-you-upgrade-to-microsofts-windows-11/

Nende versiooninumbritega on kah paras segadus.
10.0.22000.194 näitab Win11 RTM buildiks aga see on vanem kui uusim dev build mis on hoopis 10.0.22471.1000
Ma eeldan, et mS võttis vanema buildi mis läbis põhjalikumad testid enne RTM-ks kuulutamist.

Muidugi naljakas on see 10.0 liides seal ees. See peaks olema 11.0.
Lisaks segadus sellega, et nii viimane Win10 major versioon kui ka Win11 nimetatakse nüüd 21H2 mis suurendab segadust veelgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2021 09:12:58 vasta tsitaadiga

3aastat on aega, ärge tõmmelge..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.10.2021 10:30:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Mul uuendus ei näita veel, et saaks upgrade teha w11-le uuenduste all. Clean installi ei viitsi tegema hakata. Kas on siis selle win11 ametlikul versioonil midagi teisiti kui ka sellel insider dev. versioonil või kõik sama ?

Dev pealt ei saa stable peale uuendada. MS ütles seda juba siis kui esimesed Win11 buildid tulid. Uuendusi saad aga upgrade teha ei saa v.a uue dev buildi peale.

What Will You Lose When You Upgrade to Microsoft’s Windows 11
https://wccftech.com/what-will-you-lose-when-you-upgrade-to-microsofts-windows-11/

Nende versiooninumbritega on kah paras segadus.
10.0.22000.194 näitab Win11 RTM buildiks aga see on vanem kui uusim dev build mis on hoopis 10.0.22471.1000
Ma eeldan, et mS võttis vanema buildi mis läbis põhjalikumad testid enne RTM-ks kuulutamist.

Muidugi naljakas on see 10.0 liides seal ees. See peaks olema 11.0.
Lisaks segadus sellega, et nii viimane Win10 major versioon kui ka Win11 nimetatakse nüüd 21H2 mis suurendab segadust veelgi.


Sa äkki eeldasid et mul DEV veel peal ja sellepärast mainisid uuesti mulle. Tänud siiski veelkord mainimast , a ei peale su meeldetuletust ja viidet mu küsimusele lasin masinale ma uuesti win10 peale

@Laurx

ei ma ei kiirustagi lihtsalt tundsin huvi

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.10.2021 11:25:46 vasta tsitaadiga

Muhekas, Ok. Kohe ei pakuta veel. Lisaks kui sul Virtualbox paigaldatud, siis kah ei pakuta hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2021 12:19:52 vasta tsitaadiga

Clean installi puhul siis kuidas aktiveerimine, kui eelnevalt oli Windows 10 masinas.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 06.10.2021 12:40:40 vasta tsitaadiga

SKG, Biosist võtab võtme ja kõik thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2021 12:48:50 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
noxton kirjutas:
kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõrvaklappe ära, ainult restart või draiverite restart ehk aitab, mitte aga alati.
Vahet pole, millise versiooniga, praegu peal : Windows 11 Pro Insider Preview, DEV version, OS Build: 22468.1000

Minul kandusid Win10 heli probleemid ka Win11 peale, lahendus oli sama:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10202367&highlight=#10202367


Kahjuks mul ei aidanud, juhe taha ja ei midagi. Bluetoothiga ressiiver töötab ilusasti. Aga kaabliga klappide probleem jätkuv.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.10.2021 15:27:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Ok. Kohe ei pakuta veel. Lisaks kui sul Virtualbox paigaldatud, siis kah ei pakuta hetkel.


Virtualboxist ei tea ma miskit. Täiesti tuha juhan selle kohapealt, hea kui formati tegemisegagi hakkama saan. Ära hakka isegi oma aega raiskama sellele mis asi ta on. Alkovaba beer_yum.gif sulle

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2021 18:25:53 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
3aastat on aega, ärge tõmmelge..

3 aastat aega milleks? Ja miks 3?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.10.2021 20:16:46 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
SKG, Biosist võtab võtme ja kõik thumbs_up.gif

See toimib ainult sülearvutite ja mingite OEM emaplaatide puhul. DIY arvutitel ei hoia emaplaat BIOS-is Windowsi võtit. Sel juhul sõltub kõik sellest kas käsitsi sisestatav võti kvalifitseerub.
Muhekas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Ok. Kohe ei pakuta veel. Lisaks kui sul Virtualbox paigaldatud, siis kah ei pakuta hetkel.


Virtualboxist ei tea ma miskit. Täiesti tuha juhan selle kohapealt, hea kui formati tegemisegagi hakkama saan. Ära hakka isegi oma aega raiskama sellele mis asi ta on. Alkovaba beer_yum.gif sulle

Küll ta tuleb. Ega mul endalgi ei paku veel. Nad ei taha korraga kõigile pakkuda. Muidu on mitusada miljonit inimest ja kui isegi 1% omab probleeme, siis ei jõua seda kisa ära kuulata icon_razz.gif
Alkoholivaba beer_yum.gif võtan vastu hea meelega thumbs_up.gif
Azatris kirjutas:
laurx kirjutas:
3aastat on aega, ärge tõmmelge..

3 aastat aega milleks? Ja miks 3?

Ilmselt viitab 14.10.2025 kuupäevale kui Win10 mainstream versioonide tugi lõppeb. Nii et sinna on ikkagi 4 aastat aega.

EDIT:

AMD Processors Lose 15% Gaming Performance with Windows 11, L3 Cache Latency Tripled
https://www.techpowerup.com/287539/amd-processors-lose-15-gaming-performance-with-windows-11-l3-cache-latency-tripled

Vapustav. Samal ajal kirjutas Microsoft spetsiaalse scheduleri Alder Lake jaoks. "Aus" võistlus icon_rolleyes.gif
Fix tuleb selle kuu jooksul alles. Ja pole teada ka see taastab algse jõudluse või ainult osa sellest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2021 21:52:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow, digital license ka eksisteerib ju.. Seda nii arvutipõhiselt kui kontopõhiselt.

Ehk kui varem oli W10 arvutil aktiveeritud, siis peaks ka w11 seal ise aktiveeruma.

Ise kasutan kontopõhist ehk login oma kontoga sisse ja ongi aktiveeritud. Kunagi kui W8 välja tuli, siis sai see variant omale ostetud ja toimib siiani. Aastate jooksul kümnetes arvutites nii sisse logitud.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.