Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.10.2021 00:45:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Mingi 10 päeva on vist aega tagasi minna Win10 peale kui ma õigesti mäletan.


Ja nüüd mis edasi saab?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 00:46:31 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Mingi 10 päeva on vist aega tagasi minna Win10 peale kui ma õigesti mäletan.


Ja nüüd mis edasi saab?

Win10 clean install, mis muud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.10.2021 01:12:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Mingi 10 päeva on vist aega tagasi minna Win10 peale kui ma õigesti mäletan.


Ja nüüd mis edasi saab?

Win10 clean install, mis muud.

Ja siis viiendal uuesti upgrade 11 peale? Oi krt kuidas ma seda puhast installi ei viitsi teha. Tõmba kõik asjad ja mängud uuesti 😖😵‍💫

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 01:30:43 vasta tsitaadiga

Muhekas, Seda oleks pidanud kaaluma enne testversiooni paigaldamist. Või siis paigaldanud Win11 virtuaalmasinasse (kuigi ka see on nüüd keerulisemaks tehtud).
Väheke kummaline on paigaldada testversioon otse rauale ja siis nuriseda, et peab clean installi tegema mingi hetk...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.10.2021 07:23:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Seda oleks pidanud kaaluma enne testversiooni paigaldamist. Või siis paigaldanud Win11 virtuaalmasinasse (kuigi ka see on nüüd keerulisemaks tehtud).
Väheke kummaline on paigaldada testversioon otse rauale ja siis nuriseda, et peab clean installi tegema mingi hetk...


Ma ei teadnud ju et asi sedapsi kujuneb 😖

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 07:44:14 vasta tsitaadiga

Kloon tehakse töötavast masinast enne iga sellist kebern-iiti.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.10.2021 11:29:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kloon tehakse töötavast masinast enne iga sellist kebern-iiti.


Pole sellistest asjadest kuulnudki ja ega ma ei oskaks seda teha ka, edaspidi jätan näppimata need asjad 😊

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 11:37:16 vasta tsitaadiga

Google aitab järjele, youtube näitab kuidas nuppe peab vajutama nii
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 14:42:10 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Seda oleks pidanud kaaluma enne testversiooni paigaldamist. Või siis paigaldanud Win11 virtuaalmasinasse (kuigi ka see on nüüd keerulisemaks tehtud).
Väheke kummaline on paigaldada testversioon otse rauale ja siis nuriseda, et peab clean installi tegema mingi hetk...


Ma ei teadnud ju et asi sedapsi kujuneb 😖

Sind hoiatati mitu kuud tagasi ette, et Win11 lõppversiooni (või Win10 peale tagasminekuks) jaoks on vaja clean install teha: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10823367#10823367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.10.2021 15:43:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Muhekas, Seda oleks pidanud kaaluma enne testversiooni paigaldamist. Või siis paigaldanud Win11 virtuaalmasinasse (kuigi ka see on nüüd keerulisemaks tehtud).
Väheke kummaline on paigaldada testversioon otse rauale ja siis nuriseda, et peab clean installi tegema mingi hetk...


Ma ei teadnud ju et asi sedapsi kujuneb 😖

Sind hoiatati mitu kuud tagasi ette, et Win11 lõppversiooni (või Win10 peale tagasminekuks) jaoks on vaja clean install teha: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10823367#10823367


Ju oli ununud... a ei hullu harjutame kätt mis seal muud. Mälu on mul hea, aga lühike, hea kui keegi meelde tuletab icon_razz1.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 22:43:59 vasta tsitaadiga

Demineerija eksib vaid korra elus.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2021 12:24:19 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõrvaklappe ära, ainult restart või draiverite restart ehk aitab, mitte aga alati.

Vahet pole, millise versiooniga, praegu peal : Windows 11 Pro Insider Preview, DEV version, OS Build: 22468.1000
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.10.2021 16:02:30 vasta tsitaadiga

Juhtmega klapid? juhtmeta klapid?
Kindlasti viska feedback hubi kaudu feedback koos logidega MSi poole teele.. neid asju täitsa loetakse ja vaadatakse.

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 04.10.2021 17:12:16 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõrvaklappe ära, ainult restart või draiverite restart ehk aitab, mitte aga alati.
Vahet pole, millise versiooniga, praegu peal : Windows 11 Pro Insider Preview, DEV version, OS Build: 22468.1000

Minul kandusid Win10 heli probleemid ka Win11 peale, lahendus oli sama:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10202367&highlight=#10202367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 04.10.2021 19:23:51 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõrvaklappe ära, ainult restart või draiverite restart ehk aitab, mitte aga alati.

Vahet pole, millise versiooniga, praegu peal : Windows 11 Pro Insider Preview, DEV version, OS Build: 22468.1000


Midagi taolist olen ise ka vahepeal märganud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teps97
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2017




sõnum 05.10.2021 01:00:37 vasta tsitaadiga

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 01:04:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Tõmban sealt ISO alla ja katsetan VirtualBoxis. Läheb peale ainult siis kui Windows Update ise pakub, ei hakka sellega kiirustama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 05.10.2021 04:15:57 vasta tsitaadiga

Installisin ära, esialgu mingeid suuremaid probleeme ei märka. Kuigi 10 meeldib välimuse poolest tunduvalt rohkem. 11- on kuidagi koledam, osad ikoonid jms . Start menüüga on ka jälle mingeid vingerdusi tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 07:04:32 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
thumbs_up.gif Tõmban sealt ISO alla ja katsetan VirtualBoxis. Läheb peale ainult siis kui Windows Update ise pakub, ei hakka sellega kiirustama.

Õnn kaasa sellega. Vähemalt üks viimastest prerelase buildidest mul enam Virtualboxis käima ei läinud TPM nõude tõttu. See vajab TPM emuleerimist mida oskavad teha ainult mingid pro VM-id (tasulised).
Või siis ISO laiali lammutamist ja Win10 installifailide kasutamist (v.a install.wim mis peab olema Win11 oma) ja siis uuesti ISO-ks kokku pakkimist. Nii tegin mina.

Lisaks on hetkel bug kus Virtualbox ei jookse Win11 hosti peal: https://www.virtualbox.org/ticket/20536

Ühtlasi on draiveri bug Killer networking võrgudraiveritega ja mingi brauseriga millest ma kuulnudki pole:
tsitaat:
1- Compatibility issues have been found between Oracle VirtualBox and Windows 11

Microsoft and Oracle have found a compatibility issue between VirtualBox and Windows 11, when Hyper-V or Windows Hypervisor is installed. You might be unable to start Virtual machines (VMs) and you might receive an error.

To safeguard your upgrade experience, we have applied a compatibility hold on these devices from installing or being offered Windows 11.

Workaround: To mitigate the safeguard, you will need to remove Hyper-V or Windows Hypervisor until this issue is resolved with an update Oracle plans to release in October 2021. You can check Oracle's progress by monitoring their ticket #20536. If you are no longer using VirtualBox, uninstalling it should also mitigate the safeguard. Please note, if there are no other safeguards that affect your device, it can take up to 48 hours before the upgrade to Windows 11 is offered.

2- Compatibility issues with Intel “Killer” networking software and Windows 11

Compatibility issues have been found between some Intel “Killer” networking software and Windows 11. Devices with the affected software might drop User Datagram Protocol (UDP) packets under certain conditions. This creates performance and other problems for protocols based on UDP. For example, some websites might load slower than others in affected devices, with videos streaming slower in certain resolutions. VPN solutions based on UDP might also be slower.

Next steps: Microsoft is working on a resolution and targeting its release in the October security update (October 12, 2021).

3- Compatibility issues have been found between Cốc Cốc browser and Windows 11

Compatibility issues have been found between Cốc Cốc browser and Windows 11. Cốc Cốc browser might be unable to open and, on some devices, might cause other issues or errors.

To safeguard your upgrade experience, we have applied a compatibility hold on these devices from installing or being offered Windows 11. If your organization is using Update Compliance, the safeguard ID is 35891494.

Next steps: We are presently investigating and will provide an update when more information is available.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.10.2021 15:24:30 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks mu viimane postitus siit kustutati see ju oli igati seotud windowsiga icon_neutral.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 16:04:49 vasta tsitaadiga

Kas OEMi kood töötab, kui clean isost teha, mitte ametlikult toimiva raua peal, kus bioses on muidu 10 litsents?

viimati muutis H2K 05.10.2021 16:24:00, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 16:16:14 vasta tsitaadiga

tõlgi seda lauset nüüd..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 16:24:54 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tõlgi seda lauset nüüd..


No mida ma ikka siin tõlgin, kas win10 OEM kood töötab edasi, kui win11 clean isost installida, jah tuli veidi vale lauseehitus. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 16:25:01 vasta tsitaadiga

Sa ei pruugi sellega enam w10t aktiivseks saada. Tee mingist pira - isost või osta võtme jaoks mingi suva w7 kleepsuga korpus.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2021 16:36:46 vasta tsitaadiga

See oleks küll suhteliselt ebatõenäoline, et ei saa 10't enam aktiivseks, kui tegu läppariga, kus 10 key sees bioses. Kas 11'nel siis mingi imelik aktiveerimise meetod, mis keeraks oemi key bioses tuksi kui seda sama keyd prooviks kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.