Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 16:11:55 vasta tsitaadiga

Kas tõesti kuskil metsas on mingi leviprobleem ja virisemine taga? Kui sinna kolid siis peab arvestama sellega.
Ma olen hetkel maal, täitsa pärapõrgus ja metsas ja telefoni kaudu hotspot näitab 100Mb/s download ja 40up,
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.09.2021 22:50:52 vasta tsitaadiga

Ja milline on selle teadmise väärtus, et kellelgi on metsas männi all hotspot 100/40 kiirustega? Kui ma tahan rahus õhtul telekat vaadata ja tuleb teade a la "connection failed", siis mis annab see 100/40? Ma olen testinud Telia 4G'd praegu kolm ööpäeva, nendest kolmest kahel on olnud katkemised, mis pole levitehnilise olukorraga seotud. Pere küsib minu käest mis toimub - ma ei saa ju enam öelda et Telia tõmbas juhtme välja kuna arve maksmata. Ping käib, aga pilti ei ole. Ja FB raporteerib et on offline's...

Virisen? Muidugi virisen, sest ma eeldan tänapäeval andmesideühendusest lisaks mingile kasutatavale kiirusele ka stabiilsust, mida hetkel olen näinud küll paranemas, kuid mitte piisavalt. Piisav on see stabiilsus mida Levikom on reeglina pakkunud. Nii jääbki küll rõõm et kännu peal on 100/40 olemas, aga see kustub ruttu kui pead kogu aeg valvel olema et ühenduse katkemisi troubleshootida. Kui tahta kasutada lineaarmeediat, on stabiilsus vajalik, n.ö. eposti kättesaamiseks stabiilsust vaja pole ja pole ka tegelikult 100/40 ühendust vaja...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.09.2021 23:03:18 vasta tsitaadiga

Maldur, Sul neid muresid ikka jagub, või on su nimi lihtsalt siin korduvalt avaldunud.
Samas tehnikainimesena soovitaksin sul probleemi allikas välja j(u)uurida aga öeldagi otse, et killisin kõik kodused üleliigsed ühendused, tegin kiirusetesti Telia paigaldatud ruuteriga, (mis on siis väliruuter seinal ja õiges suunas) ning tulemus oli alla soovitu.
Telepildi jaoks on vaja ainult kuni 5Mbit/s ja kui seda sinu majja ka ei jõua, siis on ikka midagi väga mäda. No näited, 10 km mastist, rabas oma elamisega, teine näide, suvilakoperatiivis koos 1000+ majapidamisega. Muul juhul on veel midagi päästa.

Teemas olles, seda päästet aitavad ka antud kohtades lahendada Levikomi teenused. Üldiselt ühel juhul need ei levi ja teisel juhul on kõik operaatorid üle koormatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.09.2021 23:45:15 vasta tsitaadiga

Mõnus on muliseda kui mitte midagi ei tea olukorrast kohapeal ja ei oska ka lugeda seda mida kirjutati. PING KÄIB LÄBI, kiirused on 400+, ping alla 20ms reeglina, aga teil telias käib mingi lasteaed ruuterite kallal restarte tegemas, sest tehniliselt ühendus ei katke, katkeb data ühenduse sees - ja sedagi valikuliselt, mõni ühendus jääb tööle. Liiga palju näpite, kui üle päeva jamad läbi käivad. Näppige öösel, kui ilma ei saa.

Mida teie tehnik siis teeb, näitab mulle näpuga kus mast on? Nagu ma ei teaks. Ma tean ka seda mis raadiolevi häirib ja mis mitte. Paraku see ei "päästa" elukutseliste restarterite näpukeste eest. Ma võin agregatsioonidega mängida kuidas tahan, aga see ei pane teie marsrutiseerimist uuest tööle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.09.2021 23:52:38 vasta tsitaadiga

Maldur, Tehnik loodetavasti ongi nii aus ja suudab tuvastada ning öelda, et antud asukohas on probleeme kas leviga või tugijaama koormusega. See on väga lihtne vastus, pole vaja keerutada. Ruuteri softi teemad on hetkel lahenenud, võib-olla mingid teemad veel võrgu poolel, küllap 123 suudab seda tuvastada. Tehnoloogia pole kunagi 100% pommikindel.
Kui aga segadust tekitab see, et poja mängib steamis ja laeb mingeid teraseid mänge alla ja mamma tahab seepi samal ajal järelvaadata, siis tuleb põhjalik eeltöö teha, et probleemile jaole saada. OTT võrgus ei ole QOS TV teenusele tagatud.
Mina võin aru saada, et sul on probleem, aga lahenduseni tuleb käia mingi tee...
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 23:57:46 vasta tsitaadiga

Kindel et sinu poolel asi ei ole? Pole nagu täheldanud datastriimi katkemist... väga tihti. Telekat muidugi ei vaata üle 4g, stabiilse ühenduse jaoks on antenn välja mõeldud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 00:09:50 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Telekat muidugi ei vaata üle 4g,


Samas kümned tuhanded vaatavad, kui ikka koguaeg katkeks või hanguks, siis tv teenuse peale on suht kiirelt kisa üleval.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.09.2021 00:48:38 vasta tsitaadiga

Kui teil on näiteks lamp, juhtmed selle küljes ja need ühendatud kilpi, siis kui see lamp ei põle - pole tingimata alati (kliendiühenduse) juhtmed süüdi, võib ka lihtsalt vool ära olla.

Kui osa http liiklusest sureb, aga osa jääb käima (näiteks ping vastu neti.ee'd), ja see protsess vältab 5-10minutit, siis kuidas ma tehnikule selle hetke tekitan? Panen ta enda juurde elama palga eest? Ja siis kuulan muinaslugusid levist ja tugijaamast...?

Mul pole selliseid lapsi kes teraseid mänge rebiks, teleteenuse bitrate on küll 10-20Mbits kandis aga see ei ole probleem lingi mõttes, küll aga on probleem selles kui teenuse http jääb lahendamata ning siis on connection failed. Nii et jätke nupud rahule. Levikomil sellist näperdamist ei esine reeglina. See on stabiilsus, millest räägin.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 01:13:41 vasta tsitaadiga

Maldur, mõttetu jaur, kui teenus ei tööta, tuleb teenusepakkujat vahetada.

Maldur kirjutas:
See on stabiilsus, millest räägin.


Nett koab päevadeks, telefoni ei võeta ja kirjadele ei vastata aastaid, vot see on stabiilsus thumbs_up.gif

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.09.2021 01:43:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Nett koab päevadeks, telefoni ei võeta ja kirjadele ei vastata aastaid, vot see on stabiilsus thumbs_up.gif


Jah, see on Telia juures tõesti inetu lugu. Mõni agar alamastme töötaja, projektijuht poeb või hingest välja et mingi asi ära lahendada, tema ülemus aga ütleb lihtsalt - "ok, käin nõupidamisel ära ja teavitan siis" ning nüüd juba saabki mõne nädala pärast terve aasta täis kui nõupidamisele jäljetult kadus... Teataks poliisile et kadunud, kui nime mäletaks icon_wink.gif . Aga see on juba Telia teematika, siin ei ole sellele koht.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 01:49:49 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Nett koab päevadeks, telefoni ei võeta ja kirjadele ei vastata aastaid, vot see on stabiilsus thumbs_up.gif


Jah, see on Telia juures tõesti inetu lugu. Mõni agar alamastme töötaja, projektijuht poeb või hingest välja et mingi asi ära lahendada, tema ülemus aga ütleb lihtsalt - "ok, käin nõupidamisel ära ja teavitan siis" ning nüüd juba saabki mõne nädala pärast terve aasta täis kui nõupidamisele jäljetult kadus... Teataks poliisile et kadunud, kui nime mäletaks icon_wink.gif . Aga see on juba Telia teematika, siin ei ole sellele koht.


Sul jälle rohud võtmata?

Teemaks on levikom ja päevadeks kaduv nett, telefon ja email millele aastaid ei vastata, ning sul on jälle mingid luulud teliast, mingitest projektijuhtidest, ülemustest ja nõupidamistest.

icon_neutral.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.09.2021 02:04:52 vasta tsitaadiga

Mul pole Levikomiga suhtluses mingeid viivitusi olnud (ma olen saanud telefonitsi kõik asjassepuutuva info mis mind konkreetselt puudutab, ilma igasuguse jantimiseta), küll aga Teliaga. Tänan, seltsimees, et meelde tuletasid mis kõik olnud on.
Ma ei hakka sinusugusele siin välja panema kirjavahetust nende inimestega, püüa aru saada eks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 02:17:10 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
püüa aru saada eks?


Keegi ei saa sinust aru.

Maldur kirjutas:
Mul pole Levikomiga suhtluses mingeid viivitusi olnud (ma olen saanud telefonitsi kõik asjassepuutuva info mis mind konkreetselt puudutab, ilma igasuguse jantimiseta).


Jaga siis numbrit, teised hädalised ei saa aasta juba ühtegi vastust, ei kirjadele ei kõnedele.

Maldur kirjutas:
Aga see on juba Telia teematika, siin ei ole sellele koht.


Maldur kirjutas:
küll aga Teliaga.



Tõsiselt, otsi abi.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.09.2021 08:17:15 vasta tsitaadiga

kui ping käib edasi, siis paistab DNS issue. kuna probleem on paljudes seadmetes, siis asi viitab ruuteri dns forwardimise probleemile. kui katkeks mobiili datasess, siis ei käiks läbi mitte üks piuks. üldjuhul teenusepakkujad seadistavad oma cpe-d nii, et on dns caching forwarder ja klientidele antakse dns serveriks ruuter ise. proovi määrata lõppseadmele käsitsi DNS serverid (ip adresseerimine võib jääda automaatseks) ja seda kindlasti operaatori enda avalikud nimeserverid. igasugu 1.1.1.1 ja 8.8.8.8 võib prügikasti saata, dns on kao suhtes tundlik ja mida kaugemalt sa küsid, seda tõenäolisem, et vastus ei tule. pange ikka korralikud ISPi enda omad.
kui see tõesti fiksib olukorra, siis äkki saab muuta ruuteri dhcp seadeid ja muuta jagatavat dns serverite parameetreid.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.09.2021 09:56:10 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Näete, härrad ja seltsimehed - High-Q andis vastus mis on kasutajanime sisu vääriline. Jah, DNS saab olla probleem, mõtlesin seda eile ka ise, kuid vahetamiseni ei jõudnud.

Kuna seltsimees doktor soovis seda numbrit mida LK kliendid lepinguliselt teavad, siis kordan seda mis ka kodulehel olemas: 1213 (+372 6840678)


viimati muutis Maldur 28.09.2021 12:02:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 10:42:01 vasta tsitaadiga

Ma selgitan siis puust ja punaseks. Inimene elab ilmselt tegelikus hajaasustuses, kus on nett panemata. Netiks tänapäevases mõistes nimetame me vaid kaablil baseeruvat ühendust. Ilmselt tal ei ole seda ja peab läbi ajama mingite kodukootud "läbi ussimnni" lahendustega, millest on ta juba surmani tüdinenud. Nii nagu mina, kes ma ootan seda netti siin juba vist 22 aastat kokku!

tuleb aru saada, et ei ükski G , ei ole lahendus, samuti ei saa heaks lahenduseks pidada p2p linki, sest need on madala kiiruse, suure latentsi ja G-d ka meeletu ülekoormusega. Hetkel näiteks tele2 upp on vaid 6mbps. Kiirust muide ei näita ükski speed ega muu test, vaid ikka vana hea MRTG - seda siis (päeva, nädala, kuu ) ruutkeskmisena. viimane näitab, et hommiku 7-8 kiirus kukub ja on niru suht terve päeva, hilisõhtul ja öisel ajal on asi pisut parem. rohtu võiks pakkuda lairiba kolmanda etapi asjaosalistele, kes IKKA VEEL - selgitavad välja valgeid alasid, ehk kuhu operaatorid ei plaani lähiajal (suhteline mõiste) investeeriunguid teha. Kuigi viimased on kinnitanud ühest suust, et seda ei juhtu mitte kunagi. Nii et teeme aga projekte edasi ja nämmutame veel aastatuhandeid, siis saab ka Maldur lõpuks omale neti, mis on juba pisut parem kui atlas status

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 10:56:56 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
siis kordan seda mis ka kodulehel olemas: 1213 (+372 6840678)


Seal ei vasta ju keegi.


Kas keegi peale selle uhuuuhu on sellel numbril saanud ühendust?
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.09.2021 11:56:20 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Ma selgitan siis puust ja punaseks. Inimene elab ilmselt tegelikus hajaasustuses, kus on nett panemata. Netiks tänapäevases mõistes nimetame me vaid kaablil baseeruvat ühendust. Ilmselt tal ei ole seda ja peab läbi ajama mingite kodukootud "läbi ussimnni" lahendustega, millest on ta juba surmani tüdinenud.


Algus on tõene. Kaablit ei ole, kuigi lähim optika on ca 900m kaugusel (kuulub Teliale), järgmine, Elasa optika on 1500m kaugusel.

Minu praegused lahendused ei ole kodukootud, minu CPE LK jaoks on täpselt sama chipsetiga mis on neil mastis, ac klassis, lihtsalt pole sektor, vaid parabool. Ka G jaoks on cat19 seade, mis on suutnud seni näidata laeks 500+/65 kiiruseid. Sama seade T2 puhul suutis näidata keset päeva 15/5 klassis kiiruseid, Elisat ma isegi ei viitsi torkima hakatagi. Nii et surmani tüdinemist ei saa täheldada, probleemid on ju lõppkasutajast suht sõltumatud ja palju kaugemal ning tehnikale mul etteheiteid küll ei ole. DNS küsimus läheb katsetamisele, eks paistab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ott256
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 13:08:51 vasta tsitaadiga

telia 4g dns on 192.98.49.8 ja 192.98.49.9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.09.2021 13:33:35 vasta tsitaadiga

ott256 kirjutas:
telia 4g dns on 192.98.49.8 ja 192.98.49.9

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 28.09.2021 14:15:02 vasta tsitaadiga

Kuna sai samuti Levikomiga lõpetatud ja naastud Telia 4G võrku, on ka esimesed pisikesed tagasilöögid, peamiselt seoses Telia TV digiboxidega, kus mõnikord viskab pildi kvaliteedi häguseks või annab tõrketeadet andmesidega seoses. Väliantenn, mastiga otsenähtavus, speedtest näitab lepingu (20/10) lähedast kiirust.


https://www.telia.ee/uudised/emt-mobiilse-interneti-vorgus-toimub-nimeserverite-dns-muudatus/
väidab, et seadmed peaks ise need dns-id suutma leida
kuidas võhik saab lihtsalt kontrollida, mis dns kasutusel?

õigem oleks vist Telia 4G teemasse kolida..

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 20:51:49 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:

Algus on tõene. Kaablit ei ole, kuigi lähim optika on ca 900m kaugusel (kuulub Teliale), järgmine, Elasa optika on 1500m kaugusel.
Minu praegused lahendused ei ole kodukootud, minu CPE LK jaoks on täpselt sama chipsetiga mis on neil mastis, ac klassis, lihtsalt pole sektor, vaid parabool. Ka G jaoks on cat19 seade, mis on suutnud seni näidata laeks 500+/65 kiiruseid. .


900m? kui see vahemaa on riigimaa, siis läheb raskeks, kui oma kinnistu, siis ainult labidatöö. see cat19 seade 500 on siiski pigem teoreetiline, pidevas töös kas sealt poolgi kätte saaks. dns-idega on ka katsetatud, kasutusel 8.8.8.8 ja mingid open dns-id ja siis isp-i enda omad. ei täheldandud mingitki erinevust.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.09.2021 21:41:18 vasta tsitaadiga

See 500+ oli lagi, mida tihti ei näe, keskmine püsib 300 ümber. Labidatöö osas, mingi 350m oleks küll oma maa peal, aga sealt edasi on veel kaks krunti ja jõgi nende vahel.

Jah, DNS ei mänginud rolli, 19-20 vahel olid ikka katked, lihtsalt seekord lühiajalised.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2021 18:05:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuidas sellise äriplaaniga üldse lastakse tegutseda...

Teen ka firma, panustaks selle peale, et tulevikus saan 6g litsentsi, siis oleks kasumis....seni poogen, tiksun võlgu

Ulme

Lol, neil on tagavaraplaan ka olemas
https://majandus.postimees.ee/7398711/levikom-kaalub-sagedusloast-ilma-jaamisel-siiski-5g-vorgu-arendamist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2021 18:33:47 vasta tsitaadiga

Paar viimast majanduaasta aruannet esitamata, poole aastaga maksuvõlg kahekordistunud 80k->160k
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.