Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo 2 [Resurrected] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 13:23:52 vasta tsitaadiga

ei tea, endal väsisid silmad ära sellest kursori otsimisest ja siis teisele poole ekraani lohistamisest iga kord kui oli vaja aknas midagi clickata...äkki peaksid siis aknad olema overlayna, mitte kogu mängu pilti kuhugile vasakule-paremale liigutama. see võis olla ok vanas mängus 800x600 resol, suurema reso ja widescreeniga aga teine teema... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.09.2021 14:09:47 vasta tsitaadiga

Kuidas seda advanced stat screeni avab?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.09.2021 14:45:08 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kuidas seda advanced stat screeni avab?
nooleke stats screeni paremas servas
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.09.2021 16:02:45 vasta tsitaadiga

Kui tahad oma state rohkem kui 3 korda resettida, tuleb hell bosse farmida? Mis point sellel veel on? Kui ma nii tugev, et saan act 5 bossu hellis killida, siis ilmselt mu build ikka töötab ja pole seda vaja. Resetti m6tte on ju testida erinevaid skille ja combosid. Et mis töötab ja mis mitte selles krd hell raskuses. Isegi nm bosse farmida oleks liig. See reset peaks koguaeg v6imalik olema.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.09.2021 16:13:32 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Resetti m6tte on ju testida erinevaid skille ja combosid. Et mis töötab ja mis mitte selles krd hell raskuses. Isegi nm bosse farmida oleks liig. See reset peaks koguaeg v6imalik olema.
d2 põhimõte on olnud üks char, üks build. vast kõige reljeefsema näitena d3 läks teist teed ja üldiselt jagab d2 või d3 eelistus rahva üsna konkreetselt kahte lehte.

reset mõte ei ole d2 kontekstis kindlasti proovida skille või kombosid. pigem juba oma buildi lõpuni paika tweakimine, viimased punktid koostöös geariga paika kruttida - a la peale anni ja torchi viimasedki võimalikud lisapunktid kuskile vit-i ajada. build töötab siiski koostöös seljas oleva geariga ja inventory hulk on väga põhimõtteliselt olnud väga limiteeritud, nii et väga laia valikut kraami sul ei tohiks varuks olla.

ka praegu olemas olev reset feature on mängu lisatud palju-palju hiljem - iirc 1.13c, mis oli kuskil ~2010.

Nipi1000 kirjutas:
ei tea, endal väsisid silmad ära sellest kursori otsimisest ja siis teisele poole ekraani lohistamisest iga kord kui oli vaja aknas midagi clickata...äkki peaksid siis aknad olema overlayna, mitte kogu mängu pilti kuhugile vasakule-paremale liigutama. see võis olla ok vanas mängus 800x600 resol, suurema reso ja widescreeniga aga teine teema... icon_rolleyes.gif
see funktsionaalsus ju ei sõltu resost. tegelase asukoht ja suurus ekraanil ei ole oluliselt muutunud. okei, widescreen on lisandunud, aga kuna selle peale liigub tegelane ekraanil vähem siis ei lähe ka kursor päris nii palju kaugemale.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 17:49:22 vasta tsitaadiga

ju siis olen erand..enda jaoks oli see game breaking bug/feature. kui ikka vajutan waypointi peale ja siis liigutan hiirt automaatselt waypointi listi, aga hiir polegi seal kus ma teda eeldan, vaid pean kursorit kuskilt otsima hakkama, siis järelikult pole see mulle icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.09.2021 18:50:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
HDTanel kirjutas:
kas teistel klassidel pole võimalust immuniteid breakida skill tree kaudu? icon_eek.gif
ei. necro lower resist ja pala conviction ning viimasega infinity pmst. + mõni geari tükk siin-seal veel.
ja cold mastery on passive...


Oi krt see on ikka huvitav teema.. ma uurisin natuke Patch Notese aastakümneid tagasi ja Blizzard "FIXIS" selle Cold Mastery hiljem...
ta oli algselt nii nagu D2R-is on, et üle 100% hakkab breakima Cold Immusi, kuid mõned patchid hiljem või isegi aastaid hiljem Blizzard otsustas, et Cold Mastery EI BREAKI Cold Immune mobe..
Ehk siis D2R devid võtsid põhjaks mingi vanilla 1.0 patchi äkki??? Või kui oli viimane patch siis nad lihtsalt vaatasid, et oi see nagu on bug, et peaks breakima kuna nii ta on "worded" kuid keegi ei vaadanud patch historyt.
Veider samas, et vennad arendavad sellist klassikat nagu Diablo 2 ja keegi tiimis ei ütle, et oi krt Freeze Immu on katki icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.09.2021 20:58:09 vasta tsitaadiga

HDTanel, neid katkiseid asju on olnud ja on rohkem. selle "see on kogu aeg nii olnud" põhjuse kõrval on tegelikult võib-olla isegi olulisem aspekt, et mitmed neist bugidest on osa metast ja samal ajal on mängu ka nende ümber või neid arvestades balansseeritud.
tegijad on üsna teadlikud ja paljud asjad on hilisematest patchidest, nii et nad on aluseks kindlasti kõige viimase võtnud. pigem ikka lihtsalt vaatasid, et oi see on bug.

nii näitena - hammerdinide populaarsus suure osa d2 eluaja vältel ju põhines bugil. haamrid on magic damage ja tegelikult on nii mõnigi vastane/kollitüüp, kes on kõva resist või immunega aga juhul kui koll oli undead või deemon, siis haamrid ignoreerisid resiste...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009




sõnum 27.09.2021 21:16:02 vasta tsitaadiga

Esimene unique ring drop ja kohe Stone of Jordan. Enne seda on muidu kõik dropid ülisitad olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.09.2021 23:16:07 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
486 kirjutas:
Resetti m6tte on ju testida erinevaid skille ja combosid. Et mis töötab ja mis mitte selles krd hell raskuses. Isegi nm bosse farmida oleks liig. See reset peaks koguaeg v6imalik olema.
d2 põhimõte on olnud üks char, üks build. vast kõige reljeefsema näitena d3 läks teist teed ja üldiselt jagab d2 või d3 eelistus rahva üsna konkreetselt kahte lehte.

reset mõte ei ole d2 kontekstis kindlasti proovida skille või kombosid. pigem juba oma buildi lõpuni paika tweakimine, viimased punktid koostöös geariga paika kruttida - a la peale anni ja torchi viimasedki võimalikud lisapunktid kuskile vit-i ajada. build töötab siiski koostöös seljas oleva geariga ja inventory hulk on väga põhimõtteliselt olnud väga limiteeritud, nii et väga laia valikut kraami sul ei tohiks varuks olla.


Diablo 3 oli hoopis midagi muud. Seal aktiveerit skilli ja selle lisa omaduse, isegi leveldada seda ei saa. State oli ka ainult 3. Hp-d ja mana ei saanud otse suurendada.
Diablo 2 oleks küll vajalik, et oleks kergem süsteem kuidas uuesti charri resetida saaks. Skillide seletused ja dämmi numbrid on ikka väga eksitavad. Ja, et hell raskusega mingit m6ju näha vaja see skill maxile ajada.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.09.2021 00:01:04 vasta tsitaadiga

pigistasin end tavalise normali lõpuni ja ausalt öeldes ei taha rohkem. no ei ole motti. jube puine on. see väline kiht võib ju tore olla, aga selle all on ikkagi aegunud mehhaanika. eriti just erinevate skillide castimine, see eraldi vali ja peale seda casti süsteem on ajale jalgu jäänud. isegi macro väga ei aita. see kott täis pottide tassimine ei ole üldse lõbus. pakun, et pool kogu ajast on potimajandus. act3 viskas eriti kopa ette oma dzungliga ja waypointide/väljapääsu otsimisega. eks teine asi on see, et ei ole ma selle d2 teleportimisega üldse sõber. võtab lihtsalt silmad kirjuks. d3-s oli dash/tp jms värk hoopis silmasõbralikum.
raske ei ole, ruunitud geeriga saab normali ilusti läbi sõita. raskeim koht oli enne diablot, bossud ise ei olnud niivõrd keerulised.

spec suhtkoht iseloodud FB/blizzi hübriid sorc.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 28.09.2021 09:28:01 vasta tsitaadiga

Uhh, hea et meelde tuletasid, miks ma enam ei mängi Diablo 2, ma juba mõtlesin osta icon_biggrin.gif
Minu jaoks oleks olnud kindel ost, kui nad oleks lisanud action bari ja suurema inventori, charmide jaoks mingi eraldi väiksem inventori.
Praegusel kujul, näeb ilus välja küll, aga hetkel on palju paremaid seda laadseid mänge saadaval
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.09.2021 11:35:31 vasta tsitaadiga

Skille saab ju hotkeydele panna, mitte ainult F1-F12. Saab samad nupud teha nagu PoE-s.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.09.2021 12:29:05 vasta tsitaadiga

küsimus pole nuppudes. mul on ammu need muudetud (skillid 1-9, potid qwer) küsimus on select and cast ideoloogias. kui d3-s vajutad hotkeyd, siis castib kohe. d2-s pead sa skilli selectima ja siis alles castima vasaku (sellega alla saab selectida ainult osa skille) või parema hiireklikiga. direct casti hiirenupule mitte antud hetkel määratud skilldele ei ole. või ma olen millestki väga valesti aru saanud? icon_neutral.gif icon_eek.gif

nüüd kujuta ette tavalist sorci. minu põhilised skillid oleks blizzard, FB (vahest üksikute või cold immune vastu), Frost Nova, TP ja static field. vahel tahaks frozen armorit ka castida.

parem nupp on blizzard. vasak on FB (TP või staticud või FNi vasakule nupule panna ei saa).
tahaks teleportida, siis tuleb hotkeyga muuta vasaku hiire skilli (mis muudab blizi TP-ks), teleportida, valida bliz tagasi ja nii edasi. kui vahest vaja staticut panna, siis tuleb valida static, castida, valida bliz tagasi ja castida jälle. kui tahaks kolme korraga vahelduda, siis läheb segaseks. no ja frost nova....

ma läksin seda teed, et hiire pöidla nuppudele (2 tk) panin macro:
* thumb1 selectib telepordi, castib selle ja selectib bliz tagasi. sihuke üksik teleport, aga kuna delay on macros väga lühike, siis sisuliselt all hoides saab perma teleportida kuni mana otsa saab.
* thumb2 on static field. hea bossudele/eliitidele sisse sõita ja 3-4 (või veidi rohkem) casti teha. siis võib juba muuga pommitada, Thumb2 siis castib staticu ja selectib blizi tagasi. kui hoida alla, siis madala delay tõttu castib jutti niikaua kuni all hoiad.

kui emba kumba thumbi lahti lasta, siis vahetab taas main skilli ehk blizzardi peale. nii on isegi enamvähem sõidetav

võibolla annab veel mingi nupu frost novale macrotada, aga seda pole viitsinud veel teha,


viimati muutis High-Q 28.09.2021 12:40:21, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 12:36:42 vasta tsitaadiga

Hetkel Act III NM lõpetatud ja päris hea ajaviide on olnud viimased 5 õhtut. Hetkeseisuga lvl 52 ning mugav hunnik geari kokku aetud. Nagelringi droppis NM Mephisto esimene kill.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ülejäänud on mingid tavalisemad FCR sõrmused jne.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.09.2021 12:41:25 vasta tsitaadiga

High-Q, korraga lihtsalt castitavate asjade vähesus on piisavalt fundamentaalne osa gameplayst ja selle balansseerimisest, et järsku anda 10 nuppu castimise jaoks oleks veidi karm.
jah, makrod ja co on olemas, aga see on veidi eraldi teema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 28.09.2021 12:49:04 vasta tsitaadiga

Keegi, kes rohkem hagu andnud, on ehk tänapäevase tradinguga ka kursis - mis need kõige paremad kanalid olla võiks?
Ingame? See kullaga foorum? Miski muu?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.09.2021 12:50:46 vasta tsitaadiga

ega ma ei ütlegi, et peab kohe fundamentaalseid asju muutma. lihtsalt on see ebamugav. enamik edasisi poppe diablo kloone (titan quest, poe, drim dawn, wolcen, d3, last epoch jne) on kõik direct casti peale läinud. mõnel on hotbar pikem, mõnel lühem, aga sihukest masohhismi enam ei ole.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.09.2021 15:09:20 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
ega ma ei ütlegi, et peab kohe fundamentaalseid asju muutma. lihtsalt on see ebamugav. enamik edasisi poppe diablo kloone (titan quest, poe, drim dawn, wolcen, d3, last epoch jne) on kõik direct casti peale läinud. mõnel on hotbar pikem, mõnel lühem, aga sihukest masohhismi enam ei ole.


Jah POE on äge, mul charrid teevad igasugu vingeid asju väga kiiresti. Aga vaenlased see eest on ka väga kiired. Selle jaoks peab mingi koera pro gamer olema kes nendel game tournamentidel osaleb. Häiriv on, eriti bossud! D2 on m6nusalt aeglasem.

Psych0 kirjutas:
Hetkel Act III NM lõpetatud ja päris hea ajaviide on olnud viimased 5 õhtut. Hetkeseisuga lvl 52 ning mugav hunnik geari kokku aetud. Nagelringi droppis NM Mephisto esimene kill.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ülejäänud on mingid tavalisemad FCR sõrmused jne.


Need on head? Mul ka pruune ja rohelisi asju aga defence nondel nii väike. Panin oma low lv charidele kes veel act1 normalis. V6i on nendel mingit peidetud omadused?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2021 09:17:19 vasta tsitaadiga

Minul jäi D2 suures osas omal ajal mängimata, nii et minul on avastamist palju palju. Olles mänginud tuhandeid tunde D3 ja samamoodi üks tuhat tundi PoE'd siis minuarust on tegu geniaalse mänguga. Jah, ta on mõnes aspektis tüütu kui tänaseid mänge vaadata, liikumine jms asjad on veidi naljakad aga mängu itemization ja selle ümber olev on ikka viimasepeal. Mulle endale oleks meeldinud D2 D3 engine peal, aga see ilmselt poleks enam sama mäng siis icon_smile.gif

Aga üldiselt, kuidas kurat te relvi võrdlete, see on ikka paras ajugümnastika icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2021 09:20:08 vasta tsitaadiga

Ai krt, tegin online chari.. enda 4g netiga suht paha õhtuti lasta - "õigel ajal" disconnect ja dropitud itemitest olen ilma icon_mad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.09.2021 18:25:04 vasta tsitaadiga

Kuda merci passiivsemaks saada. andsin prathamile insighti, et minul parem elu oleks. aga see tont hüppab alati pea ees võitlusesse. telepordi ennast ringi kuidas tahad, vend ikka pea ees võitlusesse, enamasti selle kõige tihedamasse.

hetkel NM act3-s. seni ainult solo/SSF.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.09.2021 19:20:00 vasta tsitaadiga

High-Q, Neile tundub, et antakse life gain on hit relvad ja see nagu hoiab elus kui muud defensid ka üles ajad, resistid maxed kindlasti. Merc lihtsalt puhtalt immude jaoks, teise sodi eemaldad ise.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.10.2021 16:57:06 vasta tsitaadiga

High-Q, Merc Ai ongi selline, otsest fixi ei ole. Pane nt Shaft selga lisaks Insightile või siis Stealth, Duress jm runewordid.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.10.2021 19:19:58 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
High-Q, Merc Ai ongi selline, otsest fixi ei ole. Pane nt Shaft selga lisaks Insightile või siis Stealth, Duress jm runewordid.


Kust seda Shafti saab?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo 2 [Resurrected] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.