Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2021 10:46:09 vasta tsitaadiga

Kui keegi meie hümnile pühendatud kullatud mälestusmedalit tahab siis võtku vastu kõne numbrilt 5196 0062 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 08.09.2021 09:30:07 vasta tsitaadiga

investeerimise pettus teeb küsitlust investeerimise teemal nö mis moodi investeeriksid nagu peaks pidevalt investeerima ma ütlesin ,et asi ei huvita ülse ei pakuti suure riski ja väga suurt kasumiga investeerimist valikuks siis oli keskmine ja väike. Sealt edasi kõne katkes kui ütlesin ei huvita üldse. 3 korda proovis korrata ja oligi kogu lugu.
+442081570212
kui ei võta vastu
siis järgnevad+37253355529 +37253355530 +37253355526

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 08.09.2021 12:36:21 vasta tsitaadiga

Margus, kas numbri saamise kohta küsisid? Minule aastaid helistanud "küsitlejad" olid kohutava aktsendiga(asukohana ütlesid Hongkong või GB aga ilmselt India).
Kunagi ei järgnenud Eesti numbriga uuesti üritamist, see oleks uus. Nende baas võib olla teatud aja järel algusest käima lükatud(minu eelnevad sissekanded perioodilisuse kohta). Samuti on võimalik, et ühed helistavad küsitlemiseks ja teised investeerimiseks Eesti numbriga.
Napolen eksib, et Swedpank helistab 8-ga numbrilt, sest see on ühesuunaline ja suunav number infotelefonidele ja tasulistele numbritele. Pank helistab välja Tallinna koodiga ehk +3726(13****) oli vist minule helistaja konto avamise järel. Kui sina valid 8*** numbri, siis see suunatakse laua- või mobiilinumbrile, sõltuvalt lepingust. Teades tasulise telefoni ümbersuunamise numbrit, saad selle valimisel helistada ilma eritasuta(tõenäoliselt).

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 08.09.2021 12:59:16 vasta tsitaadiga

Nad teadsid firma nime ja minu nime kuid mina isiklikult väldin kogu seda teemat mis on investeerimine vms sellekohta. Nad teadsid isegi minu vanust. Kogu too jama on igalpoolt nii või naa lekkinud. Sama Eesti nubritega oli sama üritaja kui ma inglismaa oma vastu ei võtnud tuli kohe ka eesti number sama helistaja. Ma korraks kuulsin seda 44 numbrit siis eesti nubritega oli sama mummel. Mitu nädalat pommitas tegelikult too +44 ma ei võtnud vastu ilmselt see sundis eesti nubrit avaldama. korraks võtsin too +44 vastu häält kuulsin panin ära.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 13.09.2021 10:16:06 vasta tsitaadiga

+372 53029045 õhtuleht + 10 ajakirja: esimene kuu 1.99 järgmised 11 kuud 4.99 /kuus
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naguuus
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2011




sõnum 25.09.2021 12:40:11 vasta tsitaadiga

+372 58665103 Müüb mingit münti koos hümnisõnadega. Võtsin toru vastu ja hakkas mingi sabimine pihta, tädi pani klapid pähe ja hakkas kohe juttu vurama poole lause pealt, ei tutvustanud ennast ega midagi. Ütlesin, et ei soovi, tuli vastus "Wow..." ja võttis klapid peast ning ootasin 30 sekundit huvi pärast ja panin kõne kinni icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2021 12:13:37 vasta tsitaadiga

https://www.bleepingcomputer.com/news/security/ukraine-takes-down-call-centers-behind-cryptocurrency-investor-scams/
Kas nüüd jääb kõnesid vähemaks?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2021 14:18:52 vasta tsitaadiga

Helistas number 56090948. Vastasin vaikus. Katkestasin kõne. Ühtegi vastet ei leia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.10.2021 14:09:33 vasta tsitaadiga

Butt-dial. icon_lol.gif Nagunii keegi, kellele oled helistanud varem, lihtsalt sul pole tema number salvestatud.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 15:09:29 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Helistas number 56090948. Vastasin vaikus. Katkestasin kõne. Ühtegi vastet ei leia icon_rolleyes.gif

Google ei leia ühtegi vastet icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.10.2021 19:29:05 vasta tsitaadiga

Ei peagi leidma, kui on eranumber.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 23:17:45 vasta tsitaadiga

Minu number on tööandja nimel, aga ei leia seda ka kuskilt kuna kliendiga otse telefonis peab üsna harva suhtlema ja kes peab teadma see teab mu numbrit.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.10.2021 21:36:21 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi helistati kaks korda Swedi "turvaosakonnast". Kõneldi vene keeles. Palusin viisakalt, et nad eesti keeles räägiksid, eesti keeles rääkisin muidugi.
Klõps-tuut-tuut.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 06.10.2021 15:07:52 vasta tsitaadiga

Võimalik, et see "turvaosakond" on praeguseks juba likvideeritud, nagu Betamax ülalpool viitas. icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2021 15:51:35 vasta tsitaadiga

Küll tulevad uued. See scam on oma olemuselt ju üsna lihtne ehk isegi iga üksiküritaja võib seda kodust teha ilma et kuskil eraldi putka peaks püsti panema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 06.10.2021 21:06:18 vasta tsitaadiga

+ 372 56828802 Kantar Emor transporditeemaline küsitlus. Telefoninumbrid olevat võetud rahvastikuregistrist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aprill74
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2021




sõnum 08.10.2021 13:17:08 vasta tsitaadiga

Väikeste vahedega helistati kahelt erinevalt numbrilt +37208783312 ja +37208034565. Esimesele kõnele vastasin. Vene naine tervitas vene keeles. Ütlesin eesti keeles tere vastu. Selle peale küsis vigases eesti keeles, kas ma vene keelt räägin. Vastasin ei. Selle peale pani toru ära. Natsa aja pärast helistas teine number, kuid lasi väga lühidalt kutsuda ja pani ära. Ilmselt sama punt. Mingilt sarnaselt numbrilt helistas kunagi varem samuti venelane, siis rääkisin temaga. Algul viisakas, toppis midagi müüa, mida ei mäleta. Kui ütlesin, et ei ole huvitatud, siis sõimas ja viskas toru ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 10.10.2021 15:53:58 vasta tsitaadiga

Helistati +30 21 0431 2848

Ei vastanud, mul Kreekas kedagi pole.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2021 09:41:41 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi kokkupuuteid 14401 eritariifse teenusega? Teadlikult pole selle numbri teenuseid kasutanud ega tellinud. Mingi hetk hakkas telefonile tulema sõnumeid "Teenus Gamebox pikendatud 7 päeva". Ja nii iga nädal 0,99€ tasulise sms näol Elisa isdeopetaatorina laiutab käsi ja soovitas saata sõnumi 14401 FLIRT STOP icon_smile.gif Saatsin ,aga abi ei miskit . Suhtlesin taas Elisaga ja nüüd sain ettevõtte info kätte. kes teenust pakub Kas keegi Eestis teostab üldse järelvalvet eritariifsete numbrite üle? Eriti tobe on "teenus", et saadetakse tasuline sms ja teenust ennast polegi icon_smile.gif)))
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.10.2021 11:56:55 vasta tsitaadiga

Rimbauld, eliisal on üsna sageli probleeme fake tugijaamadega. üks avastati alles hiljuti ühest tondilossist paldiski maanteelt.

eliisa olla lasknud allhankijal tugijaama mahavõtta, kuid see tegi seda vaid näiliselt ja tugijaam läks hoopis vene pättide kasutusse.

ma sain kunagi eliisa fake tugijaamalt tulnud sõnumeid takso tellimise kohta. ja reklaami tuli ka.
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2021 15:20:20 vasta tsitaadiga

olavsu1, see fake tugijaam võib su kõnesid ja netiliiklust pealt kuulata või spämmi saata, aga tasulist teenust sulle see ikka vist tellida ei saa. Samuti näitab ilmselt vastuvõtjale mingit umbluu numbrit või ei näita üldse numbrit kui välja helistad ja sisse ei tule kõned üldse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.10.2021 15:48:29 vasta tsitaadiga

Helistati +37200621337 numbrilt. Kuna paistis kohe kahtlane siis ei hakanud vastu võtma.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2021 16:21:38 eritariifsed numbrid vasta tsitaadiga

Juhtus ime ja sain Elisa käest ettevõtte klienditoe numbri, mis pidi seda 14401 haldama. Teine ime see, et võeti kõne vastu ja vigase eesti keelega, kuid abivalmis tädi lubas asja korda ajada. Tehnilise poole seletus(14401 klienditoelt) miks asjad nii läksid oli täielik umbluuu....Kolmas ime see, et 14401 saatis sõnumi, et teenus lõpetatud. Ootan huviga siis nädala ära ja vaatan kas tekib veel salapärane -0,99€ jooksvale arvele icon_smile.gif Samas huvi palju sellise olematu teenusega teenitakse ? Minu käest saadi kahe kuu peale kokku ca 8€. Pole palju ja kui kasutad google pay teenust vms, mis lisandub telefoni arvele, siis "puuk" võib vagusi istuda seal kaua...
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.10.2021 20:21:20 Re: eritariifsed numbrid vasta tsitaadiga

Rimbauld kirjutas:
Juhtus ime ja sain Elisa käest ettevõtte klienditoe numbri, mis pidi seda 14401 haldama. Teine ime see, et võeti kõne vastu ja vigase eesti keelega, kuid abivalmis tädi lubas asja korda ajada. Tehnilise poole seletus(14401 klienditoelt) miks asjad nii läksid oli täielik umbluuu....Kolmas ime see, et 14401 saatis sõnumi, et teenus lõpetatud. Ootan huviga siis nädala ära ja vaatan kas tekib veel salapärane -0,99€ jooksvale arvele icon_smile.gif Samas huvi palju sellise olematu teenusega teenitakse ? Minu käest saadi kahe kuu peale kokku ca 8€. Pole palju ja kui kasutad google pay teenust vms, mis lisandub telefoni arvele, siis "puuk" võib vagusi istuda seal kaua...


Mul oli TELE2 kliendina samalaadne juhtum, mingi tasuline mänguteenus tekkis lambist. Teate, need vanad nuputelefonimängud. icon_rolleyes.gif Ja seda mõni aasta tagasi, kui ma juba unustanud olin, mis asi see nuputelefon on üldse.
Algas sedasi, et sain SMS-i, et teenus on registreeritud ja tühistamiseks pean saatma kindla sisuga tühistussõnumi. Tegin nii, mõtlesin et mingi eksitus. Järgmisel kuuarvel mingid sendid selle aja eest, mis teenuse aktiveerimise ja deaktiveerimise vahele jäi.
Järgmine kuu - sain jälle SMS-i, et teenus on registreeritud, bla-bla-bla.

"Teenuse" pakkuja mingi Hispaanias asuv "firma". Koduleht jube kahtlane juba välimuse poolest jms, omanikud Šveitsis (väidetavalt) jne.

Kuna ma olin absoluutselt kindel, et mina ei ole seda teenust tellinud, siis alguses helistasin TELE2 klienditeenindusse, aga nendest ei olnud absull mingit tolku. Öeldi, et tasulisi teenuseid ükshaaval blokeerida ei saa. Saab kas kõik või mitte midagi. Mina polnud sellega rahul.
Läksin Haapsalu esindusse kohale ja rääkisin loo ära, et mis suliteenus see on ja kuidas sellest lahti saab? Et miks minusugune täiskasvanud inimene mingeid tasulisi nuputelefoni lastemänge peaks tellima nutitelefoni peale. Et ma ei ole hull ja minu telefon on minu telefon, keegi teine seda ei näpi.
Nõudsin selle teenuse blokeerimist ja õigusega.
Üritas algul ikka seletada, et ei saa teenuseid ükshaaval blokeerida ja et selle teenusepakkujaga pole probleeme olnud, aga kui edasi nõudsin näha väljavõtet minu saadetud sõnumitest, et kus ma siis selle teenuse tellimise sõnumi väidetavalt saatsin neile - siis logis oli muidugi esimene sõnum saadetud mulle. Tagasi saadetud oli teenuse blokeerimise teade ja järgmine teade oli jälle teenuse uuesti aktiveerimisest mulle saadetud.

Kokkuvõttes maksti mulle libateenuse tasu tagasi ja lõpetati selle firma "teenuse" vahendamine TELE2 poolt.

Rohkem pole sellist jama olnud.

Soovitan samuti toimida. Täielik sõnumite logi tuleb välja nõuda ja asi korralikult ära rääkida. Nõuda selle jama lõpetamist. Vajadusel algata teenusepakkuja vahetus.
Libateenuse sullerfirmaga suhtlemine on mõttetu, isegi kui see kuidagi on võimalik. Ei soovita.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.10.2021 20:54:47 vasta tsitaadiga

napoleon, nii igaljuhul oli, telia tugi väitis, et sõnumid tulid mulle eliisa tugijaamast, mida ei oleks tohtinud olemas olla. ja telia võttis selle tugijaama koostöös politseiga maha.

telefonispämmeril polegi vaja, et keegi talle gsm kõnesid saaks. neil on omavaheliseks suhtluseks viber.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.