Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa Komisjon tegi ettepaneku kehtestada elektroonikaseadmetele ühtne laadija märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2021 02:33:21 vasta tsitaadiga

kiirlaadimine justnimelt tõstab ju tempi ja sellega "tapab" akut rohkem.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 25.09.2021 08:41:27 vasta tsitaadiga

Miks magnetpistiku kasutamine nii vähe levinud on?
Ma läksin kõikidel seadmetel nende peale üle, väga mugav on.
Vaataet mugavam kui juhtmeta laadimine. Paned telo lauale, juhe tuleb ise külge. icon_cool.gif
link
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 25.09.2021 09:03:15 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Miks magnetpistiku kasutamine nii vähe levinud on?
Ma läksin kõikidel seadmetel nende peale üle, väga mugav on.
Vaataet mugavam kui juhtmeta laadimine. Paned telo lauale, juhe tuleb ise külge. icon_cool.gif
link

Sonyl oli kunagi originaalis magnetiga pistik laadimiseks. Praegu ma ei viitsiks hakata jälle laadimis juhtmeid välja vahetama, hetkel on kõik seadmed, mis kodus kasutusel juba USB-C peal.
Kui väga norida siis see juhtmevaba laadimine päris juhtme vaba ikkagi ei ole, sest laadija taga on ikka juhe ning kui tahan telefoni ka laadimise ajal kasutada siis ma ei tea kuidas ma seda saan seda teha juhtmevaba laadimisega, või siis noh kuidagi ikka saab aga vist ikkagi ebamugavam.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 25.09.2021 11:20:46 vasta tsitaadiga

Miks monitorid ja laptopid on välistatud icon_rolleyes.gif

Kas keegi teab meili/linki vastutavatele isikutele?
Üldised meilid võivad mitte väga tulemuslikud olla, aga siiski küsisin sealt ka.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 25.09.2021 14:35:36 vasta tsitaadiga

Mind väga ei vaimusta selle aasta esimesel poolel ostetud Dell Latitude 5410 läpakad, mille muidu tavalise välimusega laadija ümar 3-pin pistik on asendatud USB-C pistikuga, jättes läpaka (täiesti olemas oleva) laadimispesa kasutamata ja hõivates ainsa USB-C pesa.
Tootjale see kindlasti meeldib, sest USB-C pistik murdub ja pesa läheb katki palju kergemini ning peente klemmidega ühendus hakkab ka murdumata kujul streikima kiiremini kui seni kasutatud robustne laadimispistmik. Saab rohkem laadijaid müüa ja purunenud pesaga emaplaate vahetada, st rohkem elektroonikarämpsu tekitada ja teenida sellise lolluse pealt.

Et sama laadijaga peaks nüüd saama ka telefone laadida, ei ole just eriti suur pluss.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2021 14:48:35 vasta tsitaadiga

Dogbert, oota, ümmargune dell laadimispesa on olemas aga kasutada ei saa?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.09.2021 15:31:29 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ma ei tea, millest Dogbert täpselt räägib, Delliga kaasas on klassikaline ümmarguse pistikuga laadija. Küll aga eraldi juurde ostetav dokk on USB-C liidesega, millest käib läbi nii toide, netiühendus, videosignaalid jmt.
Ehk siis dokki kasutades ma ei kasuta läpakaga kaasasolnud laadijat, vaid kasutan dokiga kaasa tulnud palju võimsamat laadijat. Kui u mälu ei eta, siis dokil endal on ka USB-C liides olemas, ehk midagi justnagu ei kaota.

Ahjaa, mul läpakas suht uus, eks jõuab see pesa veel ära murduda icon_lol.gif Siis kasutan originaallaadijat edasi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2021 17:03:09 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
kiirlaadimine justnimelt tõstab ju tempi ja sellega "tapab" akut rohkem.

Seda ma ju ütlesingi. Juhul kui temp on normis siis kiirlaadimine ei tapa. Ja kõik kiirlaadimise standardid ei tõsta samamppdi tempi. Juhul kui see on targalt lahendatud, siis on kiirlaadimine ohutu ja mängu tulevad muud tegurid mis sõltuvad kasutajast mitte tehnoloogiast.
Dogbert kirjutas:
USB-C pistik murdub ja pesa läheb katki palju kergemini ning peente klemmidega ühendus hakkab ka murdumata kujul streikima kiiremini kui seni kasutatud robustne laadimispistmik. Saab rohkem laadijaid müüa ja purunenud pesaga emaplaate vahetada, st rohkem elektroonikarämpsu tekitada ja teenida sellise lolluse pealt.

Et sama laadijaga peaks nüüd saama ka telefone laadida, ei ole just eriti suur pluss.

Siis ära osta läpakat millel USB-C on plaadi külge joodetud. Louis Rossmann samuti rääkis sellest just hiljuti Framework läpakaga seoses.
Valikut turul peaks nagu olema. Isiklikult ei ostaks enam midagi peale Framweworki nähes kui kasutajasõbralikuks on hooldus muudetud. Isegi kui see tuleb Inteliga hetkel...
See on suund kuhu peab liikuma. Isegi Linus (techtips mitte Torvald) investeeris üle 200k firmasse.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 25.09.2021 17:27:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Renka kirjutas:
kiirlaadimine justnimelt tõstab ju tempi ja sellega "tapab" akut rohkem.

Seda ma ju ütlesingi. Juhul kui temp on normis siis kiirlaadimine ei tapa. Ja kõik kiirlaadimise standardid ei tõsta samamppdi tempi. Juhul kui see on targalt lahendatud, siis on kiirlaadimine ohutu ja mängu tulevad muud tegurid mis sõltuvad kasutajast mitte tehnoloogiast.
Dogbert kirjutas:
USB-C pistik murdub ja pesa läheb katki palju kergemini ning peente klemmidega ühendus hakkab ka murdumata kujul streikima kiiremini kui seni kasutatud robustne laadimispistmik. Saab rohkem laadijaid müüa ja purunenud pesaga emaplaate vahetada, st rohkem elektroonikarämpsu tekitada ja teenida sellise lolluse pealt.

Et sama laadijaga peaks nüüd saama ka telefone laadida, ei ole just eriti suur pluss.

Siis ära osta läpakat millel USB-C on plaadi külge joodetud. Louis Rossmann samuti rääkis sellest just hiljuti Framework läpakaga seoses.
Valikut turul peaks nagu olema. Isiklikult ei ostaks enam midagi peale Framweworki nähes kui kasutajasõbralikuks on hooldus muudetud. Isegi kui see tuleb Inteliga hetkel...
See on suund kuhu peab liikuma. Isegi Linus (techtips mitte Torvald) investeeris üle 200k firmasse.

Sama põhimõtte ka selle telefoni juures:
https://shop.fairphone.com/en/
Ainult et selle telefoni tehnilised andmed ei vasta tänapäeva mudelitele aga see idee mulle meeldib kuidas see telefon tehtud on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.09.2021 17:48:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
KillFrenzy, ma ei tea, millest Dogbert täpselt räägib, Delliga kaasas on klassikaline ümmarguse pistikuga laadija. Küll aga eraldi juurde ostetav dokk on USB-C liidesega, millest käib läbi nii toide, netiühendus, videosignaalid jmt.
Ehk siis dokki kasutades ma ei kasuta läpakaga kaasasolnud laadijat, vaid kasutan dokiga kaasa tulnud palju võimsamat laadijat. Kui u mälu ei eta, siis dokil endal on ka USB-C liides olemas, ehk midagi justnagu ei kaota.

Ahjaa, mul läpakas suht uus, eks jõuab see pesa veel ära murduda icon_lol.gif Siis kasutan originaallaadijat edasi. icon_wink.gif


Kuidas see pesa ära murdub laua peal seistes? Või kasuta läpakat dokiga diivanil foorumisse postitamiseks

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.09.2021 18:25:54 vasta tsitaadiga

No näed, siin kasutajad muretsevad selle pärast, et murduvad nagu seened peale vihma teised.
Ma ise ka kuulaks, mida nende arvutitega tehakse siis, et jupid irduvad?
Pesa, ehk ühendusliides selles küll kuidagi süüdi ei ole.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2021 20:49:07 vasta tsitaadiga

Ei ole need usb-c pesad nii nõrgad midagi. Aga sellegipoolest eelistaks varianti, kus on tavaline toitepesa ja samal ajal ka PD usb-c olemas. Ega mingit erilist põhjust polegi, umbes nagu teistel virisejatel icon_smile.gif

Tegelikult üks põhjus isegi on.. Usb-c kipub joodetud olema. Dell ja lenovo varem pannud toitepesa eraldi kaabliga.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 26.09.2021 08:38:28 vasta tsitaadiga

Kas see ettepanek kehtiks spordikelladele ka?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 26.09.2021 12:00:06 vasta tsitaadiga

Riivo kirjutas:
Kas see ettepanek kehtiks spordikelladele ka?


Ei. Need on liiga väikesed. Otseselt vale see pole, ainult et spordikellade puhul paneks piiranguks 15cm juhtmejupp, igaks juhuks, et mingi
erikummalised "laua peal püstihoidjad" ei hakkaks pigtailiga müüki tulema. Sellistel peaks ka kohustuslikus määras olema USB C.



USB C pesade vähesus on tootja viga. See ei ole alus eelistada laadimiseks teistsugust auku.
Õigesti ehitatud USB pesa ei lähe kergelt katki. Seadme enda korpus peab piirama väänet, mitte ei pea kogu töö ära tegema joodetud pesa.

Mina näen ainult kahte teed. Kõik laptopi laadijad saavad ühise otsa, mis on mingisugune 3-kontaktiline disain. Kõik laptopid saavad USB C pesa,
ja peavadki jooksma 100W piires. 3-kontaktilise eeliseid ei leidu. 3-kontaktiline on samamoodi joodetud.

Üle 100W nominaalkulu NIIKUINII ei ole aktsepteeritav rohepöördele vastav sülearvuti. Ega monitor. Ja kui edasi arendada ideed, siis miks
peaks ostma uue teleka koos uue teleka toiteplokiga, kui selle funktsioon ei muutu uuel telekal.
Järelikult peaks hoopiski laiendama regulatsiooni selliseks, et kui seade tarbib 100W piires (näiteks see tuleb välise toiteallikaga, millel on misiganes
võimsus kuni 100W), peaks selle välistama müügipakendist. Värviprinter, skänner, LED-telekas, elektritõuks/ratas, robottolmuimeja.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.09.2021 12:44:49 vasta tsitaadiga

Mul läheb LG telekal 220V otse telekasse. Ei mingit eraldi toiteplokki.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 26.09.2021 13:03:48 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Mul läheb LG telekal 220V otse telekasse. Ei mingit eraldi toiteplokki.

Järelikult on see eraldi trükkplaadil või on üks trükkplaadi osadest (mis võib ka eraldi rikki minna).
Tänapäeval on moodne, et telekas on õhuke ja konvertereid sisse ei topita.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 27.09.2021 05:26:51 vasta tsitaadiga

Vastupidi, välise toiteplokiga seade on konvertereid täis, mis toiteploki väikepingest skeemiosadele sobivad pinged teevad. Võiks öelda, et lausa iga sõlme jaoks on oma konverter, aga need on plaatidele integreeritud ja mõõtudelt väga väiksed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.09.2021 11:10:10 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Vastupidi, välise toiteplokiga seade on konvertereid täis, mis toiteploki väikepingest skeemiosadele sobivad pinged teevad. Võiks öelda, et lausa iga sõlme jaoks on oma konverter, aga need on plaatidele integreeritud ja mõõtudelt väga väiksed.
sisemise toiteplokiga pole neid konvertereid tarvis?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.09.2021 11:52:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
KillFrenzy, ma ei tea, millest Dogbert täpselt räägib, Delliga kaasas on klassikaline ümmarguse pistikuga laadija. Küll aga eraldi juurde ostetav dokk on USB-C liidesega, millest käib läbi nii toide, netiühendus, videosignaalid jmt.
Ehk siis dokki kasutades ma ei kasuta läpakaga kaasasolnud laadijat, vaid kasutan dokiga kaasa tulnud palju võimsamat laadijat. Kui u mälu ei eta, siis dokil endal on ka USB-C liides olemas, ehk midagi justnagu ei kaota.

Ahjaa, mul läpakas suht uus, eks jõuab see pesa veel ära murduda icon_lol.gif Siis kasutan originaallaadijat edasi. icon_wink.gif


Enam ei ole, vähemalt Latitude 5410 masinatel. 3 tükki neid viimati kokku tellitud Oixio-st ehk Delli ametlikult esindajalt ja kõigil on USB-C otsaga laadija. Midagi ümmargust seal ei ole. Küll on võimalik vana tüüpi pistikuga laadija sinna külge torgata, aga sellist lihtsalt ei ole kaasas läpakaga.

Laadija ise on täiesti tavaline Delli laadija välimuse poolest. Ma ei hakka sellest pilti tegema.

Sold OUT kirjutas:

Kuidas see pesa ära murdub laua peal seistes? Või kasuta läpakat dokiga diivanil foorumisse postitamiseks.

Kust kurat mina tean, kuidas see ära murtakse? Jutt pole muidugi dokist, nagu ma alguses juba nimetasin.
Ma lihtsalt näen, et töötajatele välja jagatud läpakal on ühel hetkel toitepesa katki murtud ja kõik. Hea õnne korral töötab vaatamata plastosade murdumisele edasi muidugi, aga sisu on ikkagi katki ja võib iga hetk edasi laguneda ja lühistuda.
Ja see juhtus nende jämedate ümarate pistikutega.
Ma lihtsalt ekstrapoleerin varasemad kogemused lähitulevikku. Miks need USB-C pesad murduma ei peaks, kui jämedamad ära murtakse?

Minul ei ole ühtegi pistikut ega pesa ära murda õnnestunud, juhtmed ei ole ka juppideks lagunenud. Millegipärast teistel lagunevad. Sähmerdised-plähmerdised.
_________________
Parandus - Latitude 5410

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 27.09.2021 12:16:54, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 11:54:37 vasta tsitaadiga

Viimati ostetud HP-l samuti USB-C ja ümmarguse otsa kaudu laadimise võimekus. Kaasas oli ümar ots ikkagist.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 11:57:50 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta võtsin OIXIO-st Dell Latitude 7400, kaasas ümmarguse otsaga laadija.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.09.2021 12:07:49 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Eelmine aasta võtsin OIXIO-st Dell Latitude 7400, kaasas ümmarguse otsaga laadija.

Jaanuari alguse tellimus ja eelmise aasta viimase paari päeva sees tehtud tellimus, kokku 3 tk

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 13:46:01 vasta tsitaadiga

Minu viimane avastus USB-c laadimise teemal:
Sain Xiaomi akupanga reklaamist teada, et Lenovo T470s on USB-c kaudu laetav (oli nimetatud ühe seadmena, mille laadimist Xiaomi Power Bank 3 Pro toetab).
Muidu on läpakal Lenovo kandiline laadimispesa, kuid nagu selgus, on laetav ka USB-c kaudu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.09.2021 18:37:51 vasta tsitaadiga

Ühe tuttavaga tegime täna juttu kui väidetavalt mugav ja asjalik asi on juhtmeta laadimine. Nimelt väitis ta ka, et see mugavam ja esteetilisem sest nii on vähem juhtme majandust jne. Mitte et ta oleks ümber mõelnud aga ma ise jäin mõtlema, et lauapeale ju tuleb see laadimis alus/dokk nii või naa juhtmega siis miks ma ei võiks seda juhet kohe telefoni taha pista nii oleks ju lauapeal ainult see telefon ja juhe aga teistpidi oleks jällegi üks lisa vidin juures mis ruumi võtaks. Jaa jaa ma tean, et osavamad mehed peidavad selle laadimise lauasisse ära aga seda ise meisterdamist teevad siiski vähesed. Pealegi, kumba on lihtsam toota seda juhet või seda juhtmeta laadimise alust/dokki? Mida ja millist probleemi lahendust üritatakse selle juhtmeta laadimisega mulle kui tarbijale maha müüa eusa_think.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 27.09.2021 20:36:58 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
sisemise toiteplokiga pole neid konvertereid tarvis?

Neid on, aga vähem, sest kõik olulised pinged tehakse toiteplokis. Kui välise toiteploki väljundis on vaid üks pinge, siis sisemine toitekas annab paljusid eri pingeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa Komisjon tegi ettepaneku kehtestada elektroonikaseadmetele ühtne laadija mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.