Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2021 13:09:13 vasta tsitaadiga

Miks siis iba toodad? Mitte kedagi ei huvita, et sul kellegagi isiklikud probleemid siin on... no okei, mingi 2-3 klouni veel vist elavad sulle kaasa aga see on ka kõik
Te võiksite äkki ise privas omavahel neid eluvõõraid elektriauto jutte ja unistusi jagada ja elektriautode teema jääb normaalsete inimeste jaoks?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 13:21:02 vasta tsitaadiga

ot:
99% foorumi sisust ongi prügi, digitaalne saast. Pole väärt isegi elektrit mis postitamiseks või lugemiseks kulutatakse. Kaasa arvatud need 10+ viimast postitust siin.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 13:33:04 vasta tsitaadiga

Janis, minul on isiklikud probleemid? Mul on foorumikultuuriga seonduvad probleemid, mis on üleüldised. See, et mõned klounid veel ühele klounile kaasa elavad, ei tähenda, et vaikivale enamusele ja üldsusele ning üldisele huvile see ühe läbustaja tolereerimine negatiivselt ei mõjuks.

Millised on eluvõõrad elektriauto jutud? Need, mis reaalselt sisu käsitlevad, selle asemel, et ilkuda EV-de ja nt. Tesla üle? icon_lol.gif

bladerunner, ma ei ütleks, et minu jutt foorumikvaliteedi parendamisele apelleerimisest saast on. Saast on see suhtumine, et saast on okei ja kuulubki siia icon_wink.gif.
(Ma ei ütleks, et 99% prügi ja digitaalne saast on - liiga kõrge protsent).

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 23.09.2021 14:01:07 vasta tsitaadiga

rmc, mil meetodil sa ühildad oma väidetava kõrge foorumikultuuri ja multimeedia foorumis sinu poolt esitatud küsimuse ERR poolt lepinguliste kohustuste tõttu rakendatud DRM-i murdmiseks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 14:14:02 vasta tsitaadiga

Ma ei räägi murdmisest - räägin sellest möödaminekust, st. eksisteeriva augu leidmisest - selgelt erinevad asjad. Ning tegu on tehnilise küsimusega süsteemi osas, mis ei ole muarust ebakultuurne + on 100% tehnoloogiafoorumis kohane püstitus.

Sa võiksid ikka proovida aru saada, millest ma räägin, selle asemel, et lammutama asuda :]
Pealegi ei räägi ma mingist "väidetavast kõrgest foorumikultuurist", vaid pelgalt sellest, et labane trolli risustamine saaks koristatud ning isik korrale kutsutud....

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 23.09.2021 14:25:22 vasta tsitaadiga

mõttetu sõnaväänamine
ilmselt ainus mis aitab on ignoreerimine
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 14:44:12 vasta tsitaadiga

Mnator, arusaamatu, kuidas sa ei tee sisukäsitlusel (ma arvaks, et see ERRi asi on süütum ja sisulisem kui nt. abi küsimise teema) ja sisutul risustamisel vahet, seda sõnaväänamiseks pead.

Ignoreerimise osas ülaltpoolt: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10881845#10881845

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 23.09.2021 15:17:44 vasta tsitaadiga

Võtaks siit paar olulisemat mõtet välja:
elukaz kirjutas:

Ei ole lihtsaid lahendusi, kui foorum muuta viisakaks siis see hääbub, kui lasta delfindusel vohada kaovad viisakad kasutajad. See ei ole iba ajamise koht aga mõõdukas koguses positiivset nooti üleval hoidvat sisutust käib asja juurde. Siin ongi koht kus igaüks näeb asja erinevalt aga amoled on juba tõestanud et kogu ta jutt on läbi huumoriprisma vaatamiseks, sama tekst uuelt kasutajalt siis pole küsimust, post kustu ja am. Raske on muidugi neil kel puudub huumorimeel või lihtsalt näevad kõike mustades toonides. Aga lumehelbekindla toimiva foorumi ehitamine polegi ülearu lihtne ülesanne.


Kui tegu oleks positiivse noodiga, siis ei käiks ka rmc sõna võtmas. Probleemi põhjus ju ongi mitte positiivses nooodis vaid negatiivses alatoonis mida isik(ud) tekitavad.

Ja kui ka siin foorumis kaua olnud teavad kirjutajate stiili ja olemust, siis uuemad tulijad ei tea. Kui teema on seda sorti, et sealt võiks keegi tahta midagi teada saada (uute tehnoloogiate puhul üsna tavaline, nii kunagi LCD ekraanide kui nüüd näiteks elektriautode puhul), siis tasuks just üleliigset läbu sealt eemaldada, et alles jääks kvaliteetsem kraam.
Ja just sellistes teemades peaks ka kriitilisemalt mõtlema, et kas "kohaliku" tuntus ikka võib talle anda eriprivileege? Võitlustandris, poliitilises või igapäeva elu arutelus teha nalja, vähem või rohkem trollivat on natuke teine teema minuarust ja seal saaksin ehk rohkem aru selle lubamisest "omadel jopedel".

Ja rääkides foorumi hääbumisest, siis hääbuvad sellised foorumid kuhu uued ei ole huvitatud tulemast. Ning üks parimaid viise seda teha on olemasolevatele eriprivileege andes ning sisustades teemad läbu ja ibaga.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 15:56:07 vasta tsitaadiga

Eks see jääbki klaas pooltühi-pooltäis suhtumiseks. Mind häirib tunduvalt rohkem see aastatepikkune lõputute noomimispostide genereerimine. Nagu juba varemgi öeldud, vahepeal ma üldse seda teemat ei jälginud täpselt ühel ja ainsal põhjusel, viimase posti autor on jälle rmc ja tooltipist näeb et mingi romaan on maha pandud thumbs_down.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2021 15:57:02 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Eks see jääbki klaas pooltühi-pooltäis suhtumiseks. Mind häirib tunduvalt rohkem see aastatepikkune lõputute noomimispostide genereerimine. Nagu juba varemgi öeldud, vahepeal ma üldse seda teemat ei jälginud täpselt ühel ja ainsal põhjusel, viimase posti autor on jälle rmc ja tooltipist näeb et mingi romaan on maha pandud thumbs_down.gif

Raske koolikiusamise tagajärg on see rmc
Soovitaks tal mupoks minna, saab välja veits elada end
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 16:10:20 vasta tsitaadiga

Mina arvan hoopis, et võiks teha eraldi alafoorumi kuhu ainult rmc saab postitada ja võtaks tal teiste teemade lugemise õiguse ära, et vaeseke kogemata mõnele muule teemale klikates psüühilist traumat ei saaks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 16:24:38 vasta tsitaadiga

Janis, väga loll jutt ning absoluutselt absurdne isiklik rünnak küündimatult isikult.

napoleon, taas mingi lausidiootsus, sest sisuline teema lahkamine pole võimetekohane, ilmselt :]

elukaz, pendeldamiseks jääb, jah, sest tühja troll-risustamise kaitseks mingeid sisulisi argumente ei ole, seega peabki räuskama ja mölisema hakkama, nagu siit näha icon_smile.gif.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 16:33:13 vasta tsitaadiga

rmc, kas ikka on?
Kui sina üksi käid pidevalt kaebamas, siis kas:
a) teised ei julge kaebamas käia ja kannatavad vaikselt
b) probleem on sinus endas mitte teistes

Mina isiklikult ülikarmi tsensuuri küll ei poolda.
Siia võiks lisada veel selle tarkusetera, et keskmine troll trollibki just selleks, et saada selliseid reaktsioone nagu sinu poolt tuleb. Ehk sisuliselt sa ise toidad trolli, kui trolli ignoreerida, siis väsib ta varsti ära.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 16:43:39 vasta tsitaadiga

napoleon, inimesed tõesti ei viitsi väga jageleda, pigem ignoreerivad ja ei loe teemasid/osale teemades, EV-de teemast on seda selgelt näha. Oli varem ka krüptode puhul, sai korda.
Lisaks kui siit üles kerid, siis erinevates episoodides on üllatuslikult inimesed isegi siia sattunud ja absurdiõigustajatele vastu astunud (seejuures ka sel korral).

Ülikarmist tsensuurist juttu ei ole - juttu on sellest, et selline lambine ja risustav trollimine ei ole kõigile lubatud, ei peaks ka ühele olema. Trolli ignoreerimisest ei ole kasu, muidu ta ei oleks ju pilpa peal hoitud õukonnatroll. Rääkimata sellest, et sellisele isikule tuleb ikka haldajate poolt selge signaal saata, et see ei ole okei käitumine. Sekkuda tuleb. Ignoreerida on vale.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 17:05:53 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Selline soft troll kellega kõik juba teavad et trollib. Troll küll, aga juba oma. Aga iga teema peale kaebamas käia.... noh jah


ot:
Kusjuures, reaalses elus, täiesti normaalne ja väga abivalmis vend...olen taga kohtunud ja ärigi ajanud.


PS: Ei õigusta kedagi, lihstalt nendin fakti. icon_wink.gif

raxz kirjutas:
Töökoosolekutel tehakse ka vahepeal nalja, aga see ei tähenda, et kellegi ruumist välja peaks viskama.


Ei pea ruumist välja viskama, tuleks ikka kohapeal koheselt vallandada... icon_lol.gif

rmc, kui probleem on tõsine, pöördu palun otse foorumi juhtkonna poole, las menetlevad.
Kui nende jaoks on asi okei, sellisel kujul, siis kahju küll aga nii on.
Ainus mida sa sel juhul teha saad, on nende otsusega mitte nõustuda ja endale mõni teine keskkond leida kus juhtkonna vaated rohkem sinu omadega ühtivad.

Niisama näpuga näitamisel ja üksteise pihta tatipritsimisel puudub igasugune mõte ja efekt on hoopis vastupidne.
Antud juhul jääb hoopis sinust kõigile imelik mulje...

Jah, ma olen laias laastus nõus, et igasse teemasse trollimine päris ei sobi aga paraku olukorraga tuleb leppida...
Ülikarmi tsensuuri, nagu sina sooviksid, siin HVF'is vaevalt kunagi tuleb, keegi ei jõuaks seda elu sees ära modereerida, lihtsam oleks putka kinni panna.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 17:52:44 vasta tsitaadiga

Etz, tegemist ei ole "niisama näpuga näitamise" ja "tatipritsimisega", vaid viitan, milline on probleem ja kuhu see edasi areneb.
Mul on ausaltöeldes suva, mis mulje must ebamõistlikele jääb :]

Ma soovin ülikarmi tsensuuri? Kas ühe käibetrolli korrale kutsumine on ülikarm tsensuur? Tegemist on täiesti selge case-iga, kus ühele on millegipärast (vähemalt) ühes kohas lubatud misi, mis teistele pole :]

Ja selle modereerimise keerukuse osas: AM töötab efektiivselt, ent alustada võiks esialgsest kustutamisest ning viisakast PS-ist, et edaspidi palun teemakohane sisuline postitamine, mitte risustamine...

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.09.2021 17:55:42 vasta tsitaadiga

Miks küll modereeritavate ärifoorumite teema selliseks vabamikrofon++ teemaks tehtud on?
Võtke ennast kokku nüüd ja valige omale sobiv teeme selle sousti kirjasulest välja ajamiseks, kui ei kannata vaiki olla.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 18:42:10 vasta tsitaadiga

Asud teemas:
"Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist."

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2021 13:43:53 vasta tsitaadiga

Taas üks tüliõhutaja ja plärtsuja:


Kes vähegi teemat lugenud on, siis teab, et EV on ICE-st puhtam isegi siis kui energia tema akudes on räpane... ja ma olen kahe käega isegi selle poolt.
Ja selline püstitus on täiesti ajuvaba tõmblus.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2021 14:39:39 Teema -:Kuidas kaitsta andmete turvalisust?:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Võitlustanner
Teema : Kuidas kaitsta andmete turvalisust?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Võitlustanner"->" "

kasutaja ja teema vajavad kustutamist vist
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 30.09.2021 08:32:18 Teema -:Elektriautode teema:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Elektriautode teema
Selgitus : Teemat risustav ilkumine tuleks ära koristada

Näiteid:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10886936#10886936
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887158#10887158
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887166#10887166
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887197#10887197
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887272#10887272
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887281#10887281
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887283#10887283
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887292#10887292
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887295#10887295
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10887301#10887301

Tore on näha teemas rohkemaid osa võtmas aga kui kogu nende panus on teemaga mitte haakuv ilkumine, siis milleks sellist jama lubada?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 30.09.2021 09:02:39 Teema -:Foorumi parima kujundaja kasutajanimi?:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Kujundamine
Teema : Foorumi parima kujundaja kasutajanimi?
Selgitus : "Kujundamine"->" "

Lihtsalt huvitab, miks see lukku on pandud? Pole ju teema väärkasutamine. Algne küsija sai vastuse 2018. aastal, nüüd sai teema taas küsimus-vastus stiilis lisanduse ja ehk tulevikus on kellelgi veel midagi kujunduse alafoorumi kohta küsida, aga teema lukus ja teeb uue sarnase. Seega minu jaoks arusaamatu sulgemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.09.2021 09:15:01 vasta tsitaadiga

Scott, ma saan arvata isegi kahte põhjust:
- sealsamas teemas eespool on otsitav kasutajanimi juba kirjas
- viimane postitus ütleb selgelt kuhu oma uus teema teha
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 30.09.2021 09:37:38 vasta tsitaadiga

See teine küsija ei otsinud konkreetselt Flackot, vaid tema küsimus oli, kuhu alafoorumisse oma teema teha ja sai ka vastuse.

Kui keegi kolmas tahab nüüd midagi muud küsida parima kujundaja kohta, kes pole Flacko ega taha ka töövahendust, siis ta ei saagi enam selles teemas küsida. Lukus teema vajub lõpuks ajalukku ka ning seda ei leia ka need, kelle jaoks seal vastus juba olemas on.

Nii tekivadki korduvad lühikesed (ja suletud) teemad, milles infot vähe ja mille seast on tüütum otsida. Ma olen harjunud selle põhimõttega, et foorum näib elavam, kui teemasid ei suleta, isegi kui küsimusele on lahendus leitud. See jätab nii teemaalgatajal kui uuel huvilisel vajadusel samas teemas jätkata, mitte ei pea tegema uut kopeerivat teemat. Erandiks sulgemise suhtes on lõppenud äriteemad ja sellised, kus fleim on läinud või võib minna ülekäte. Ja needki võiks peale puhastamist lahti teha, kui aurulaskmine on möödas ja tunded rahunenud. Vähemalt ise olen selle põhimõtte järgi toimetanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.09.2021 09:50:58 vasta tsitaadiga

Scott, mul on tunne, et esmalt pead siis võistluse korraldama, et kes on see parim kujundaja
või ma ei saa asjale pihta
mul jääb igal juhul ebaselgeks, mida su küsija siis tegelikult taga otsiks, mida ta lihtsalt foorumit lugedes ei saaks leida
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.