Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo 2 [Resurrected] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 23.09.2021 20:18:43 vasta tsitaadiga

noh, 2 tundi töötanud serverid olid isegi üle ootuste hästi icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 23.09.2021 20:55:02 vasta tsitaadiga

Arvata oli, isegi kurjaks ei aja.
Chat ka muhe kui muiste icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009




sõnum 23.09.2021 21:10:58 vasta tsitaadiga

Andke teada kui serverid tagasi üleval. Ei viitsi ise kogu aeg pommitada. Tegeleks vahepeal millegi muuga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.09.2021 23:18:22 vasta tsitaadiga

Ah paras kammajaa. Sain mõni kord proovides online chariga sisse, ei tahtnud offline teha. Lasin level 10ni vms ja sain disconnect.
Valisin hetkel necromancer ja tundub kuidagi lihtne see early game, aga eks näeb.

Disclaimer: Originaal Diablo2 mängisin siis kui paras pudulojus tatt olin, niiet ma ei mäleta sellest õigesti midagi. Sellessuhtes on mehaanikad, skillid ja muud asjad mu jaoks siiski suht uus. Kuigi mida edasi seda rohkem meelde tuleb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.09.2021 07:17:25 vasta tsitaadiga

Baal ded, time to sleep!
Väga korralik oli kui alguse jamad välja arvata. Paar striimerit kaotasid terve progressi ja pidid Act I-st alustama jne icon_lol.gif
Eks näis kas püsib veel piisavalt huvitav või tagasi POE juurde icon_biggrin.gif
Väga ei tõmba, et mängus mingid murdmatud immunited on

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2021 08:33:32 vasta tsitaadiga

Jah, serveritega läks nagu tavaliselt, jälgisin poole silmaga ühe US seltskonna esmaüritust, mis lõppes paraku normali lõpus, kui serverid laubaka panid, aga vähemalt on olemas offline, mis paistab toimetavat kenasti thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.09.2021 08:35:39 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Väga ei tõmba, et mängus mingid murdmatud immunited on
normal baal?
normal ongi lihtne. resistide osas tuleb nightmares endale ja sõpsile -40 alguspunktiks ja hellis juba -100.
ka kollid saavad resiste kõvasti juurde, nightmares on kõvasti rohkem resiste ja immuniteid ning hellis peaks praktiliselt kõik kollid olema vähemalt ühe immunitiga, tihti rohkem.

teatud piirini on reistide breakimine võimalik ka, lower resist asjad vähendatud kordajaga võtavad ka immuniteid vähemaks. kõigil kollidel pole võimalik, aga paljudel on.
1. paladini conviction aura (fire/cold/light). kui auradini partys pole, siis kui nii tõsise gearini jõuda, siis infinity runeword sõpsile.
2. necro lower resist curse (fire/light/cold/poison) ja amplify damage (physical) jaoks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 24.09.2021 08:40:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2021 08:39:44 vasta tsitaadiga

Aga tundub, et jõudsid ikka sihile lõpuks:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.09.2021 14:13:15 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Väga ei tõmba, et mängus mingid murdmatud immunited on
normal baal?
normal ongi lihtne. resistide osas tuleb nightmares endale ja sõpsile -40 alguspunktiks ja hellis juba -100.
ka kollid saavad resiste kõvasti juurde, nightmares on kõvasti rohkem resiste ja immuniteid ning hellis peaks praktiliselt kõik kollid olema vähemalt ühe immunitiga, tihti rohkem.

teatud piirini on reistide breakimine võimalik ka, lower resist asjad vähendatud kordajaga võtavad ka immuniteid vähemaks. kõigil kollidel pole võimalik, aga paljudel on.
1. paladini conviction aura (fire/cold/light). kui auradini partys pole, siis kui nii tõsise gearini jõuda, siis infinity runeword sõpsile.
2. necro lower resist curse (fire/light/cold/poison) ja amplify damage (physical) jaoks.


Reside pärast ei muretse kuna dropitav gear või runewordid katavad kõik miinused.
Lihtsalt jah mobide immunitied võivad mind triggerida ja noo see on tegelikult ikkagi üks pisike miinus selle kõrvalt, et D2R ei tooda kunagi midagi uut juurde. Endgame ei uuendata jne..
Tore muidugi näha, et D2 saab lõpuks normaalse FPS-i ja grafa juures mängida (Kuigi täiega tahaks lihtsalt 60-144fps ja widescreen official tuge originaali) aga jah kuidagi väga üksluine mäng ikka endgames ja noh eks see seletab ikka miks ma pole kunagi peale normalit edasi mänginud icon_lol.gif
Eks muidugi huvitav teisi klasse ja skille proovida aga kõigil tuleb see immunity teema ette, mis pm restrictib farmimise teatud aladesse ja neid alasi pole nagunii väga palju mängus.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2021 14:31:15 vasta tsitaadiga

Mis lõpumängust sa räägid, kui pole isegi normalist viitsinud edasi mängida icon_lol.gif

Aga noh, ega kõik ei peagi sobima kõigile, iga sukk leiab ikka ise oma saapa.

Normal on täitsa piisav, et mängust sotti saada ja ei pea ennast tundma üldse alamõõdulisena, kui edasi ei kannata enam mängida.

Nightmare ja Hell ongi ikka neile, kes tahavad vere ninast välja saada ja seejuures mängumehaanikat lähemalt tundma õppida.

Diablo 2 on raske mäng ja oma lahinguid tuleb osata valida.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.09.2021 15:17:35 vasta tsitaadiga

Onlines diablo feelingut küll ei saa. Esimene ring oli läbu. Teise charriga proovin ainult solo teha.
Ainuke pidur oligi Baal, keda isegi täis gruppidega oli mitu fail enne kui langes.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 26.09.2021 13:54:32 vasta tsitaadiga

Nooh ma ei tea, ma jõudsin helli ja kohe esimese questi "Clear the Den of Evil" on kõik Cold Immuned ja ele pen pole piisav, et neile dammi teha ning follower isegi max resiga sureb paar löögiga icon_lol.gif
Eks siin tuleb neid ruune jahtima hakata, et followerile head itemid saada ja endale ka.
Muidu oma 35€? eest on mängu ikka täiega kui Diablo 2 vähekenegi kunagi meeldinud on.
Tea kas enamik saadab nüüdsest siis originaali puhkusele?

Proovin paari teise klassiga ka pelada, kõik uue grafaga nii, et isegi kui oled mingit buildi kunagi teinud on ta nüüd uus icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 26.09.2021 17:14:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003




sõnum 26.09.2021 15:44:27 vasta tsitaadiga

Eile vaatasin youtubest kadunud PC mängude žanreid ja mõtlesin Diablot toksides, et millal see Hack and slash žanr unustuste hõlma vajub...

Täiesti mõttetu, sisutühi, ilma mingit oskust nõudev - nähtud (pähe kulunud diablo story ja isegi vist kahte raamatu lapanud) mäng, mille ma liigitaks "mobiili mängude" kategooriasse.
Pilt on ilus ja soovitaks kui see on su elu esimene selle tüübiline mäng (üksikmängu tasuks siis tõesti mängida).

Mind on kahjuks sellist tüüpi "ühe" nupu mängud ära tüüdanud ja kategoriseeriks seda kui WOWi uus expansion icon_smile.gif
Maksaksin max 10€

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.09.2021 17:28:00 vasta tsitaadiga

Paraku kaob pigem RPG. Täna poogitakse RPG tiitel juba külge kui "shooter-looteril" saad kellegagi rääkida.
Mis sest et mängutegijad on karakteri ette kirjutanud, vestlusest ei sõltu midagi ning skillide arendamine on sisuliselt autoleveling "+2%"

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2021 21:10:52 vasta tsitaadiga

sektor1 kirjutas:
mõtlesin Diablot toksides, et millal see Hack and slash žanr unustuste hõlma vajub...


Mängid ja mõtled, kui nõme ikka on. Miks sa mängid siis? icon_lol.gif
Pakuks ka vastulause. Suur osa, kes D2R ostavad, on ilmselt kas kunagi palju mänginud või siiamaani vahepeal mängivad. Aja jooksul täiskasvanuks saanud, tekkinud raha, mida kulutada ja samas ei ole ei aega ega ka viitsimist uusi mänge õppida ja neis mingit taset saavutada, et ka lõbus oleks. Mul ka Steamis hunnik mänge, aga mängin ikka Age of Empires 2 DE-d ja nüüd D2R juurde icon_smile.gif

See, et kolli tapmiseks pead talle kõigest hiirega peale vajutama, ei tähenda, et mäng sisutühi on. Sellele kollile vajutamisele eelneb hunnik ettevalmistust, et talle peale vajutades ka midagi juhtuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 26.09.2021 22:27:03 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Paraku kaob pigem RPG. Täna poogitakse RPG tiitel juba külge kui "shooter-looteril" saad kellegagi rääkida.
Mis sest et mängutegijad on karakteri ette kirjutanud, vestlusest ei sõltu midagi ning skillide arendamine on sisuliselt autoleveling "+2%"


Kui sa siin HV foorumites ainult istud, siis võib see isegi tõsi olla. Kui sa mujal ringi vaataks, siis on su väide tegelikult vale.
Tuleb neid korralike RPG-sid ka . Tuleb isegi rohkem kui keskmine inimene mängida suudab.

Just paar nädalat tagasi tuli välja Pathfinder WotR, mis on tõenäoliselt selle aastakümne RPG ja mis võtab tulevikus sisse auväärse koha: Baldurs Gate,Planescape , Fallout jne. classicute seltskonnas.
Arvestades, et ma pole sellel kuul ilmunud Encased ja ATOM RPG teist osa isegi installida jõudnud, siis mina küll tõsisete RPG-de puuduse üle ei kurdaks. Vähem tuntud toodangust ei hakka isegi rääkima.

Diablo pole paha mäng, aga zanr on niipalju edasi arenenud, et täanse seisuga on ilmselt hunnikus mänge mis on paremad kui see, mida see remake pakub.


PS tegelikult isiklikku kogemust ei ole mida see remake võrreldes originaaliga pakub. 10 euro eest oleks esimese haibiga võibolla ostnud. Täna ei viitsi isegi vene torrentites liikuvat pira varianti alla lugeda.
40 eurot ? ( Ei vaata teiste rahakoti sisu, nagu siin moeks süüdistada on. Vaatan pea sisu.)
On ka s*** võimalusi. Üks igivana switchi port pandi näiekts 60 euroga müüki. Denuvo lükati ka peale, aga korraliku hiire ja klaviatuuri toe jaoks raha enam ei jätkunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.09.2021 23:13:58 vasta tsitaadiga

ot:
võtab (võibolla) auväärse koha sisse ... Fallout (2) kõrval ... mis tehti aastal 1998. Siis tuleb neid tõesti roppu moodi peale. icon_lol.gif
Ei ausalt - ainult siiras rõõm kui nad on troika/black isle tasemel.
Samas minu jaoks isiklikult oli Divinity2(2017) viimati, mis on tõesti nende kõrval vääriline.
Lisaks pole veel jõudnud ette võtta Wasteland3-e, mis võiks OK olla ning ning peatselt tulemas BG3(2022) mis "peaks" eepiline tulema.
Mina otsiks PRG-st mängu kuhu sisse uppuda, mitte mingid "indi" värgid kus natuke saad mängida ja ongi otsas - näiteks Shadowrun(Hong Kong)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003




sõnum 27.09.2021 03:21:05 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
sektor1 kirjutas:
mõtlesin Diablot toksides, et millal see Hack and slash žanr unustuste hõlma vajub...


Mängid ja mõtled, kui nõme ikka on. Miks sa mängid siis? icon_lol.gif
Pakuks ka vastulause. Suur osa, kes D2R ostavad, on ilmselt kas kunagi palju mänginud või siiamaani vahepeal mängivad. Aja jooksul täiskasvanuks saanud, tekkinud raha, mida kulutada ja samas ei ole ei aega ega ka viitsimist uusi mänge õppida ja neis mingit taset saavutada, et ka lõbus oleks. Mul ka Steamis hunnik mänge, aga mängin ikka Age of Empires 2 DE-d ja nüüd D2R juurde icon_smile.gif

See, et kolli tapmiseks pead talle kõigest hiirega peale vajutama, ei tähenda, et mäng sisutühi on. Sellele kollile vajutamisele eelneb hunnik ettevalmistust, et talle peale vajutades ka midagi juhtuks thumbs_up.gif


Ega ei mängiga - maha lastud...

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.09.2021 05:54:39 vasta tsitaadiga

Kuramus ma ütlen, vennad on ju ära fixinud mitmeid BUGISI, mis originaal Diablo 2-s juba iidamast aadamast oli ja kunagi ei fixitud..
Cold Sorceress on nüüd GIGA OP.. Cold Mastery töötab nüüd korrektselt.

Mõtlesin, et wait a sec miks ma järsku Cold Immune mobidele dammi teen.. ja tuli välja, et mu punktid Cold Masterisse alandavad üle 100% resiste nagu algselt olema pidi.
Näen, et hunnik rahvast nutab, et Sorc nüüd üli OP.. aga nagu.. nii peabki töötama see ju.. kas teistel klassidel pole võimalust immuniteid breakida skill tree kaudu? icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.09.2021 08:03:24 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
kas teistel klassidel pole võimalust immuniteid breakida skill tree kaudu? icon_eek.gif
ei. necro lower resist ja pala conviction ning viimasega infinity pmst. + mõni geari tükk siin-seal veel.
ja cold mastery on passive...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 08:22:55 vasta tsitaadiga

Natuke juttu erinevustest sh. sellest külmabugist:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.09.2021 08:31:45 vasta tsitaadiga

tl;dw
https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/28-changes-in-d2-resurrected-more-post-launch/42973

tsitaat:

Auto Gold Pick-up
Advanced Stats Screen (Shows total FCR, LL, Magic Find ext)
Stash size increased to 10x10 + Added 3 more Shared Tabs.
Gamble Refresh Button + Item no longer disappears when buying multiple of the same type.
Cow King Kill Causing Lock-out Removed
Ability to link items in the chat window to show other players.
No game creation limit. (do limitless pindle-runs! :exploding_head:)
New Battlenet System. (consoles need lobbies still)
No character expiration. (20 character limit hopefully won’t be max on launch)
Ladder-Only Unique Items Unlocked for Non-ladder (Single Player gets Anni/Torch)
Ladder-Only Runewords + Cube Recipes Unlocked for Single Player + Non-ladder
“Endgame” Events Unlocked for Single Player. (Uber Diablo spawned with 1 soj, Bnet is ~75-120)
Playable on Xbox, PS, Switch with cross-progression.
Global servers (No US East/West forcing you to re-create. Simply switch regions before lanch to play with anyone on PC)
More Details for Mercenary abilities
Hold shift to compare items to equipped (no recommendations, just shows items side by side)
Enable loot drop names to be up all the time instead of holding Alt.
Ctrl click items into stash instead of drag & drop
WSG, Ebug, Strength, NHAM(?) & Sin Trap Bugs Removed (we should get a list of all soon)
Unique Appearance of all items now show properly on your character when equipped. (@10:00 min, Diablo 2: Resurrected Deep Dive Panel | BlizzCon 2021 - YouTube 203)
Character selection screen has ultra close-up of your character + A Detailed back-drop of current Act for increased immersion. (underrated addition)
Wide-screen Support up to 19:9 (removal of black-bars while zoomed-in possible compromise) (control zoom while holding F + Mouse wheel.)
More Accessibility Options (controller support, change text size, colorblindness, etc)
TCP/IP removal (Lame. maybe brought back in a future patch?)
Increased overall map visibility. (comparison video: https://youtu.be/JUZkCIRT09U 531)
Completely New Graphics Engine with Remastered Cinematics and Sounds (obvsly)
Optional toggle for “Miss” text to appear on monsters for better combat feedback.
Added In-Game Clock.
More Changes Coming Post Launch. Survey sent out 8/27/21. List of questions:
https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/pcnmqh/d2r_new_blizzard_email_survey_questions/ 1.1k

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 09:01:51 vasta tsitaadiga

sai betat proovitud ja ennast häiris kõige rohkem hiire hüppamine kui aknaid avasid...häiris nii palju, et läks isu üle mängida. nt. teed inventory lahti, siis hiir hüppab vasakule ja jälle lohista kursorit.
on see parandatud, ei loe nagu kuskilt välja? ..siis võiks isegi 10 eurtsi maksta, et natuke nostalgitseda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 09:11:49 vasta tsitaadiga

Ikka hüppab.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.09.2021 12:27:02 vasta tsitaadiga

miks parandatud? see hüppamine on täiesti loogilisel põhjusel. kuna tegelane ja seega selle ümber klikkimise tegevused on ui-vaba ekraani keskel, ehk siis akent avades on tegelane vastavalt paremal või vasakul pool, siis hoitakse kursorit tegelase suhtes samas kohas ka akende avamisel.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo 2 [Resurrected] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.