Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 364, 365, 366 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2021 00:05:50 vasta tsitaadiga

kellelgi Realme 6 kasutusel? Peale viimast update eesti keel kadunud, varasemalt oli olemas. Peale update viskas soome keelseks.

Mul enda X50 pro-l veel alles.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 20.09.2021 14:48:13 vasta tsitaadiga

Android 11 tulekuga kadus X2-lt ja muutus inglikeelseks. Edasised updated Anroid 11 peal enam tagasi ei toonud.

C1rca kirjutas:
kellelgi Realme 6 kasutusel? Peale viimast update eesti keel kadunud, varasemalt oli olemas. Peale update viskas soome keelseks.

Mul enda X50 pro-l veel alles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 22.09.2021 13:07:39 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 22.09.2021 17:40:45 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema

Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 18:55:25 vasta tsitaadiga

Probleem on pigem selles, et "head ja sõbralikud" jäävad nendestsamadest andmetest ilma, "pahad" vaid saavad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 22.09.2021 22:23:53 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
DVDRW kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema

Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed?


Noh, kui Su telefoni kasutatakse BOT -na, siis võid igasugu süüdistusi kaela saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 22:28:47 vasta tsitaadiga

Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 22.09.2021 22:33:56 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast. :-|


Siit hakkab kooruma, miks hiinakatel on vaja vinget riistavara alla, sest muidu ei jaksa telefonis peituv suur vend kõike tegevust analüüsida ja edastada. :)

Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud Hiinas. Samas pole teada kas need sisaldavad Hiinas tehtud komponente.


viimati muutis ksuuk 22.09.2021 22:44:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 22:39:05 vasta tsitaadiga

Vaadake selline Norralaste dok ära. Väga huvitav ja kaasahaarav, facebook ja google näiteks keeldusid ütlusi andma neile.
https://www.imdb.com/title/tt11279794/ Läheb otse teemasse.

Aga suuremal või vähemal määral luuravad nad kõik meie järel, sest data loeb tänapäeval.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 22:40:06 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:

Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud hiinas.

Samsung on Korea firma ja toodetakse ka vist ikka Koreas. Aga kus nende teiste firmade tootmisüksused asuvad, seda ma ei tea. Sony on näiteks Jaapani firma, aga ma ei tea, kas kui palju nad jaapanis midagi toodavad.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 22.09.2021 22:45:11 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:

Samsung on Korea firma ja toodetakse ka vist ikka Koreas. Aga kus nende teiste firmade tootmisüksused asuvad, seda ma ei tea. Sony on näiteks Jaapani firma, aga ma ei tea, kas kui palju nad jaapanis midagi toodavad.


Samsungist ei arva midagi aga Sony toodab oma telefone ainult Jaapanis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2021 23:35:38 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
SSD kirjutas:
Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast. icon_neutral.gif


Siit hakkab kooruma, miks hiinakatel on vaja vinget riistavara alla, sest muidu ei jaksa telefonis peituv suur vend kõike tegevust analüüsida ja edastada. icon_smile.gif

Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud Hiinas. Samas pole teada kas need sisaldavad Hiinas tehtud komponente.


Is HMD Global Chinese?
HMD Global is again Chinese and most of their phones are also made in China.

suures plaanis kõik üks hiina icon_rolleyes.gif icon_lol.gif osad vist tõesti toodavad koreas/taiwanis jms
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2021 12:13:03 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
DVDRW kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema

Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed?


Põhjalikum ülevaade: https://arstechnica.com/information-technology/2021/09/security-audit-raises-severe-warnings-on-chinese-smartphone-models/
Päris palju andmeid liigub edasi-tagasi ja isegi ilma "soovimatute" otsinguteta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 12:24:50 vasta tsitaadiga

Lõpuks icon_exclaim.gif
tsitaat:
The proposal will require all manufacturers to harmonize the charging points on devices — using a USB-C charging point — and to make their software protocol for fast charging interoperable between brands and devices.

https://www.politico.eu/article/brussels-wants-apple-to-fall-in-line-with-common-charging-solution-by-2024/


Täiesti absurd on olukord kui sul on ühe tootja võimas kiirlaadija ja teise brändi telefoni laeb üliaeglaselt - aeglasemalt kui selle teise brändi tavaline laadija icon_lol.gif

Apple pushib vastu muidugi juba kopp.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.10.2021 00:01:36 vasta tsitaadiga

Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.

Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2021 00:35:48 vasta tsitaadiga

Kui täpne see näit on üldse, saab usaldada?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 04.10.2021 07:26:26 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.


Mis ajavahemikust jutt käib?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.10.2021 10:16:57 vasta tsitaadiga

Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 04.10.2021 10:28:49 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud.


Mul on Sony, 5 aastat sai just täis ja 92% akut järel...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.10.2021 10:36:30 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud.


Mul on Sony, 5 aastat sai just täis ja 92% akut järel...


Sony ostsin eelmine aasta oktoober, kevadeks oli 85% akut järgi. Õnneks garantii kaudu osteti tagasi, lagunes.
Xiaomi akuga igatahes praegu väga rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 04.10.2021 10:38:05 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:

Xiaomi akuga igatahes praegu väga rahul. (y)


No oleks ka ime kui 5 kuuga aku oleks küpse. Aga ei usu, et see 5 aastat vastu peab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.10.2021 11:05:23 vasta tsitaadiga

ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 04.10.2021 11:15:14 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud.


Nojah, kas osta iga aasta uus juust või osta korralik ja kasutada seda 3 aastat, rahaliselt teeb sama välja aga kasutamiskogemus on eri teema. Oleks Android --ga telefoni vahetamine samalihtne kui Apple -l, paar klikki, tiba ootamist ja uus on vana identne koopia. Aga ei, Android -i puhul on päeva töö asjad üle tuua ja siis nädalaid/kuid kõik uuesti seadistada ning üritada saada asju tööle.

Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu :).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.10.2021 11:24:44 vasta tsitaadiga

ksuuk, mida iganes. 30min max ja kõik töö asjad ning seaded paigas vanast telefonist uude. Iga 2.a tagant uus ja korralik osta. Mingit raha säästu küll nad taga ei aja, telefon on töö vahend ja teenib raha tagasi.

Läägamise osas, siis protsessorite võimsus ja ram mälu maht on korralikult kasvanud, ei igatase 5.a vana juustu tagasi.

Kõnede jaoks võid sa ka nupu telefoni osta.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 04.10.2021 11:37:47 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ksuuk, mida iganes. 30min max ja kõik töö asjad ning seaded paigas vanast telefonist uude. Iga 2.a tagant uus ja korralik osta. Mingit raha säästu küll nad taga ei aja, telefon on töö vahend ja teenib raha tagasi.

Läägamise osas, siis protsessorite võimsus ja ram mälu maht on korralikult kasvanud, ei igatase 5.a vana juustu tagasi.




Klassikalize tilulilu some puhul, saab vast tõesti nii hakkama aga ise kasutan spets app -e, milledel pole export/import tuge ja ilma root -ta ei too nende baase mingi nipiga üle. Ja uuema Androidi peale minnes (kui app siis üldse tööle hakkab) on veel vaja db migra ka.

Kui korralik telefon maksab min 1K, siis siinses hiinakate teemas korralikust telefonist vist pole üldse mõtet rääkida, ehk siin on kõik juustud :).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 364, 365, 366 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.