Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Vanguard märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.09.2021 09:43:53 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:

Ehk siis kui MW ei meeldinud, siis ei meeldi see ka. Kui MW meeldis, siis peaks see ka meeldima.


Mulle meeldis MW väga ja see ei meeldi absoluutselt. Jään järgmist MW'd ootama.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2021 10:12:49 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
xonix kirjutas:

Ehk siis kui MW ei meeldinud, siis ei meeldi see ka. Kui MW meeldis, siis peaks see ka meeldima.


Mulle meeldis MW väga ja see ei meeldi absoluutselt. Jään järgmist MW'd ootama.
Vajab harjumist. Alguses ei meeldinud. Nii kui relv upgradetud on kõik ok. Ainus asi mis mind härib on crossplay. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 21.09.2021 11:06:23 vasta tsitaadiga

Dj-E, crossplay peaks olema võimalik välja lükata ju?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2021 12:25:11 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Dj-E, crossplay peaks olema võimalik välja lükata ju?

Siis peab kauem matchmakingut ootama. Väga paljud mängivad konsoolidel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 21.09.2021 14:04:33 vasta tsitaadiga

Harjumatu on võrreldes COD BO CW-ga time to kill, kõik kukuvad nagu kärbsed ja samas ise ka.
Ma muidu harjunud HC-ga kuna peamiselt seda lasen aga pole ka päriis see, et ei ole nagu sellist soft core tunnetust.

Tundub et ma ei ole ainuke kellel on selles osas kõhkluseid.

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2021 15:09:40 vasta tsitaadiga

TTK häiris mind kah aga jällegi - harjub ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2021 23:39:48 vasta tsitaadiga

Mingi totaalne Hiina piix. Vaatasin et Activision on nüüd koostõõs Shangaiga.
Oleks nagu mingi Nintendo mäng aastast 1998
Hüvasti COD.
Vaatame mida BF toob.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 164
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2021 23:46:52 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Mingi totaalne Hiina piix. Vaatasin et Activision on nüüd koostõõs Shangaiga.
Oleks nagu mingi Nintendo mäng aastast 1998
Hüvasti COD.
Vaatame mida BF toob.



Selge , ära enam tagasi tule.

Tegin 23 levelit ära ja pean tunnistama, et kaardid hakkasid lõpuks igavaks muutuma. Muidu TTK ja kõik sobis. Ütleme nii, et ootan rohkem üksikmängu aga kindlasti teen 30-40 tundi ka mitmikmängu. Väga meeldib see uus gamemode kus pead seda liikuvat tsooni kaitsma aga seal on kindlasti oluline ka see millise meeskonnaga kokku satud. Imo käib kah 60 euri eest aastaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 22.09.2021 18:15:52 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 03.10.2021 21:07:13 vasta tsitaadiga

Teen ka oma aastase postituse. See saab olema mu 3rd straight year, kus ma ei osta - skippisin MW'19 ja BOCW mõlemad.

Kus on probleemid?

1. SBMM. Lihtsalt ei paku huvi iga mäng tryhardimine - selle jaoks actual competitive shooterid nagu CS vms. Tahaks lihtsalt nuube shitstompida paar mängu ja siis get off. Variety lobbydes on ka fine, lic mitte pidev sweatfest.
2. Lighting & visibility. Worst in COD history. Päike on nagu flashbang, weather particles - awful (vb renderib kehvalt minimum/medium mängides), relvadel smoke & muzzle flash maxed out, color palette mappidel ja karaktritel sarnane (no pop vs. background), no factions mängus (samasugused karakterid mõlemas tiimis). Siit tulevad veel omakorda probleemid, sest mingi aasta nad läksid üle Activision ID süsteemile ja teatud vennad kasutavad nüüd tryhard nimesid, et neil red nametage poleks (a. la "_" või "-_-").
3. Map design - jätkuvalt täielik trash. Öeldi, et 16x 6v6, aga beta küll ei näitand ühtegi head mapi.
4. Game pacing - idk, ma vaatasin videosid ja kuulasin influencere. Kõik öelnud, et see faster-paced MW. Mu jaoks tundub tilk kiirem max. Kõik interactionid on nii aeglased, nade viskab mingi 4 sec legit (ja ma ei mõista miks...). Character ise ka aeglane, aga leaked perklistis on Lightweight olemas, nii et vb see saab revised.

Ja elementaarsemad complaintid:
5. It's WW2 - max igav. Absull ei koti, kui SHG ütleb, et 'Me nüüd teame, kuidas paremini teha' (nad öelnud seda verbatim).
6. Killstreak variety vs. WW2 '2017 on olematu
7. HUD overlay tundub kehv, i.e. visualid väiksed, tekst väike etc.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 21:17:13 vasta tsitaadiga

Minidivine kirjutas:
skippisin MW'19

Rohkem polegi vaja seda hala edasi lugeda. Kui MW 19 kah sitaks pead siis mine mängi Robloxi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 03.10.2021 21:46:42 vasta tsitaadiga

Dj-E, icon_lol.gif iga aasta vaja öelda ju kui sitt see CoD on, ise ühtegi proovimata.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2021 23:15:52 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Dj-E, icon_lol.gif iga aasta vaja öelda ju kui sitt see CoD on, ise ühtegi proovimata.

Õnneks selleks korraks on see tema poolt tehtud. Nüüd peaks vaikus olema umbes aastaks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 03.10.2021 23:49:17 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Minidivine kirjutas:
skippisin MW'19

Rohkem polegi vaja seda hala edasi lugeda. Kui MW 19 kah sitaks pead siis mine mängi Robloxi.


MW'19 on iga hardcore Call of Duty fänni jaoks worst Call of Duty game of all time, no questions asked. Objektiivsemad fännid vb ütleks, et on close tie Infinite Warfare ja MW'19 vahel. Fraas
Dj-E kirjutas:
Kui MW 19 kah sitaks pead siis mine mängi Robloxi.
on väga telling sellest, et sa pole kumbagi.

xonix kirjutas:
Dj-E, icon_lol.gif iga aasta vaja öelda ju kui sitt see CoD on, ise ühtegi proovimata.


Last time I checked ei pea oma rahakotti tühjendama 60€ võrra iga aasta selleks, et neid mänge mängida. Nad võivad neid kutsuda betadeks, aga tegelikkuses on need ilmselgelt demod - või soovid sa öelda, et see mäng teeb full 180 enne launchi? Hilarious.

Idee, et ma jäin millestki ilma, on lihtsalt öeldes preposterous. On põhjus, miks OG COD community on tänapäeval täis negatiivse sentimendiga influencere, a. la Blame Truth, Thunder, Nero; stats channelid on openly öelnud oma videotes, et nad mängivad ainult sellepärast, et neil on lepingud. Do I need to go on?

Ausalt öeldes cringe lugeda siin seda asskissimist. Activision võiks teile legit suhu s*ttuda ja te käituks nagu see on Nutella. Absolute morons. Pole mõtet replyd rohkem oodata, ain't changing no opinions.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 04.10.2021 00:05:45 vasta tsitaadiga

Minidivine, iga hardcore CoD fänn rõõmustas just MW19 pärast, et lõpuks jälle normaalne CoD tehtud, esimene mis mulle pärast BO2 tulekut üldse istunud on.. Cold Wari launch imo oli ka suht kesine, kuid lõpuks tuli täitsa mängitav mäng välja(even tho pole minu maitse). Keegi ei käse 60 rutsi sul maksta, ootad jõuludeni on -50% ja third party saidid pakuvad ka üldiselt suht normaalset hinda.
Kui CoD on piix olnud, siis ma pole ostnud ega mänginud mitte käinud foorumites nutmas nagu 14 aastane tüdruk, oi kui sitt see on, tundke nüüd mulle kaasa, sest see ei meeldi mulle. Tahad niisama toksida nosweat, siis sinu jaoks on mängud nagu Minecraft, anna minna. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2021 10:11:46 vasta tsitaadiga

Minidivine, kirjapilt näitab, et sa oled mingi 13a pubeka tasemel oma arenguga. Täielik Scart vol:2. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.10.2021 18:21:42 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2021 01:14:33 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 12.11.2021 01:13:42 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Link

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.11.2021 11:44:20 vasta tsitaadiga

ei tea,.. ise mängin ja väga meeldib.olen ainult zombisi tagunud paar korda .. lahe ajaviide aga jama et ainult üks kaart on antud.,kunagi oli ikka vähemalt kolm mappi zombidega icon_rolleyes.gif ülejäänud aja olen raisanud multiplayeri peale .singleplayer osa pole jõudnud veel icon_biggrin.gif proovib ära kunagi,kindlasti huivtav.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2021 00:43:05 vasta tsitaadiga

Tegin singleplayeri läbi. Enda arvates kõige nõrgem cod sp viimase 3 aasta jooksul. Story sisuliselt puudub ja võttis aega 3-4 päeva, sest ma lihtsalt ei suutnud seda mängida. (eelnevalt olen teinud need ikka ühe otsaga läbi). MP on nagu ikka. Kui oled Modern Warfare 2007 mänginud, siis oled neid kõiki näinud. Lihtsalt parema graafikaga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 17.12.2021 15:26:15 vasta tsitaadiga


Link


Oeh kopp.gif CoDi tegijatel puudub täielikult piinlikkus ajaloo rüvetamise ees.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 01.01.2022 10:06:06 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Minidivine, iga hardcore CoD fänn rõõmustas just MW19 pärast, et lõpuks jälle normaalne CoD tehtud, esimene mis mulle pärast BO2 tulekut üldse istunud on.. Cold Wari launch imo oli ka suht kesine, kuid lõpuks tuli täitsa mängitav mäng välja(even tho pole minu maitse). Keegi ei käse 60 rutsi sul maksta, ootad jõuludeni on -50% ja third party saidid pakuvad ka üldiselt suht normaalset hinda.
Kui CoD on piix olnud, siis ma pole ostnud ega mänginud mitte käinud foorumites nutmas nagu 14 aastane tüdruk, oi kui sitt see on, tundke nüüd mulle kaasa, sest see ei meeldi mulle. Tahad niisama toksida nosweat, siis sinu jaoks on mängud nagu Minecraft, anna minna. thumbs_up.gif


thumbs_up.gif

Esimesed Cod (1-2) WW2 mängud ostnud poegadele koos arvutiga ja ei kurda. Isegi kohalikku VP toetanud omal ajal.
Eks mõnigi osa on s..t, mis s..t, aga see peaks ok olema ka minu arvates, aga ei kurdathumbs_up.gif

Igaühel on omad mängud, kellel nt. 0 sek. erektsioon ema ja kellel tütre peale. Õige mees võtab mõlemad ja ei kelgi kumb on parem. icon_razz1.gif


Head uut.....
icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 01.01.2022 17:42:53 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
xonix kirjutas:
Minidivine, iga hardcore CoD fänn rõõmustas just MW19 pärast, et lõpuks jälle normaalne CoD tehtud, esimene mis mulle pärast BO2 tulekut üldse istunud on.. Cold Wari launch imo oli ka suht kesine, kuid lõpuks tuli täitsa mängitav mäng välja(even tho pole minu maitse). Keegi ei käse 60 rutsi sul maksta, ootad jõuludeni on -50% ja third party saidid pakuvad ka üldiselt suht normaalset hinda.
Kui CoD on piix olnud, siis ma pole ostnud ega mänginud mitte käinud foorumites nutmas nagu 14 aastane tüdruk, oi kui sitt see on, tundke nüüd mulle kaasa, sest see ei meeldi mulle. Tahad niisama toksida nosweat, siis sinu jaoks on mängud nagu Minecraft, anna minna. thumbs_up.gif


thumbs_up.gif

Esimesed Cod (1-2) WW2 mängud ostnud poegadele koos arvutiga ja ei kurda. Isegi kohalikku VP toetanud omal ajal.
Eks mõnigi osa on s..t, mis s..t, aga see peaks ok olema ka minu arvates, aga ei kurdathumbs_up.gif

Igaühel on omad mängud, kellel nt. 0 sek. erektsioon ema ja kellel tütre peale. Õige mees võtab mõlemad ja ei kelgi kumb on parem. icon_razz1.gif


Head uut.....
icon_lol.gif



BTKO Sinu esimese ja viimase osaga nõus. Aga teine osa on küsitav, äkki jäi sul veel vanaema mainimata, et päris õige mees olla. Aga tead öeldakse, et kõik õiged mehed löövad pihku. Oled sa nüüd ka õige mees?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 03.01.2022 23:58:39 vasta tsitaadiga

OT
tsitaat:
aim17, õiged mehed nussivad rusikat.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Vanguard mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.