Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  CSC Telecom märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
reider
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 19.06.2012 20:51:34 CSC Telecom vasta tsitaadiga

Kas on keegi kokku satunud?
Kuidas on voip teenused neil?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 09.09.2021 20:31:17 Re: CSC Telecom vasta tsitaadiga

tere!
kas kellelgi kogemust CSC/ga kui mobiil operaatoriga?
või üldse mis oskate kosta selle firma kohta?
kuna vaatan et CSC telecom on hakkand pakkuma mobiilside operaatorina teenust,ja teeb hetkel igat ulme pakkumisi.Kasutab tele2 võrke.
teave selle kohta nende lehelt>
link
neil igat öökulli nimelised paketid ja sealt saab veel 50&% ja rohkem soodustust.
näiteks ühes vene facebooki grupis reklaamisid end nad nii läbi gruppi adminni:
:CSC Mobiil новый на Эстонском рынке телефонный оператор, работает на вышках Теле 2.
Представители сделали особое предложение для моих читателей, каждый кто подключится к ним используя мой код, полчуит скидку -50% навсегда, договор бессрочный вы всегда можете выйти если вдруг вам чтото не понравилось ( по сути если вы в теле2 ничего не теряете) Скидка действует на все пакеты, для бизнес так и часных лиц.

Что бы получить СПЕЦИАЛЬНОЕ предложение, вам надо перейти по ссылке https://private.csc.ee/service/mobiilside/?utm_source=tastyineesti&utm_mediu
m=tastyineesti&utm_campaign=csc_mobiil заполнить форму ( указать телефон и
имейл)
Затем с вами свяжется оператор для заключения договора, и вот тут обязательно скажите КОД TASTYINEESTI тогда скидка активируется.

link


viimati muutis Viktor 03.10.2021 12:11:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannot
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 12.09.2021 11:11:45 vasta tsitaadiga

Mina kasutan mobiiliteenust. Sain personaalse pakkumise. Pakett letihinnast ca 30% odavam ja esimesed 3 kuud üldse tasuta. Siiani rahul. Aga igasugu lisateenuseid ja mobiilimakseid neil vist pole. Puudub ka näiteks iseteenindus. Teenindus suht ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 12.09.2021 13:47:36 vasta tsitaadiga

piiramatut pakuti siin mõnele nii 12,50 eest,aga mõnele suisa 7 eest, kui oskas rääkida ulme! see 12.50 oli selle tastyinestonia sooduskoodi põhjal kõikidest pakettidest -50 %
ise ka mõtlen juba vaikselt, et äkki võiks kuidgi mul väga netti ei kulu 12 gb-st diilis on piisav just kui.5 € eest, aga samas .. ei teagi mida teha.
taas kehtib see TASTYINESTONIA SOODUS KOOD kõigile CSC pakketidele -50%
link
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2021 15:59:36 vasta tsitaadiga

7€ eest teevad pakkumise kõnekaardi numbrile, piiramatu andmemahu ja kiirusega, aga...
Kasutada ei tohi seda failide liigutamiseks ja mahuliseks voogedastuseks. Sisuliselt uudiste lugemine ja emailid.
Kui avastavad suuremahulise kasutamise, võivad kiirused maha tõmmata ja lisatasusid rakendada.

See siis nende jutu ja kodulehelt leitud info järgi.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 17.09.2021 17:39:26 vasta tsitaadiga

no ja ,eks paista kasutamisel. mul siin tuttavatel aitas nende kaugabi isegi ruuteri ära sättestada selle 7€ -se paketiga. niit ei tea. aga huviga jälgin teie tagasisidet ja sõprade oma postitan ka siia. Võib- olla ise ka ikka lähen kaen et mis ja kuis neil seal on. Tahaks näha kas lubatud iseteenindus oktoobris tuleb,et kuida toimib.Ja kui hea see NÜ personaalne lähenemine on, mida nad reklaamivad et umbes teil on personaalne haldur,te ei pea olema kõneoote järjekordades jne.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 17.09.2021 18:16:27 vasta tsitaadiga

Viktor kirjutas:
no ja ,eks paista kasutamisel. mul siin tuttavatel aitas nende kaugabi isegi ruuteri ära sättestada selle 7€ -se paketiga. niit ei tea. aga huviga jälgin teie tagasisidet ja sõprade oma postitan ka siia. Võib- olla ise ka ikka lähen kaen et mis ja kuis neil seal on. Tahaks näha kas lubatud iseteenindus oktoobris tuleb,et kuida toimib.Ja kui hea see NÜ personaalne lähenemine on, mida nad reklaamivad et umbes teil on personaalne haldur,te ei pea olema kõneoote järjekordades jne.

Ei pea üldises järjekorras passima, hoopis personaalses ..... rofl.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2021 20:53:31 vasta tsitaadiga

Viktor, ruuterile data-sim pakkumine oli piiramatul 17€.
Kuna pole jõudnud neid data-simi erilisi tingimusi lugeda, siis ei kiirusta kuhugi üle minema sama raha eest mis konkurendil ühegi klauslita.

Igatahes kaks numbrit panin alguses liikuma, leping isegi läbi loetud ja allkirjastatud, siis suhtlemise käigus selgus, et koduka tingimused ka veel eraldi tähtsad, kuigi lepingus polnud selliseid asju.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 30.10.2021 15:19:04 vasta tsitaadiga

tere!
kogemusi CSC-ga siis:
ja kuidagi ei julge sellise operaatori julge minna,kus on see nü hästi kiidetud personaal lähenemine oma kliendi halduriga, aga see toimib nii:
vastasin mingi 15 päeva tagasi tehtud pakkumisele,et sooviks 28.09.2021., samal päeval vastati,ja et pakkumine kehtib, valmistan lepingu ja saadan teile. See saadetakse siis siia maani. täna helistasin ka kontakt numbril,mis oli kirja lõpus,sealt ka ei vasta kedagid. Nii , täna leping siis tuli ja sai allkirjastatud, eks saame näha!
Hind sai otsustavaks,ja et pole tähtajaline. Eks edaspidi muljetab kuidas on.
no nii:pea nädal CSC telecom- s- alates eelmisest esmaspäevast:
ei ole väga positiivseid kogemusi algas kõik kohe juba esimesel päeval kui ei saand helistada Selveri e-poe kliendi numbril, ütles viga numbri valimisel . arvasin et ongi mingi error, proovisin aga teise telefoniga ja kõik toimib.
helistasin siis NÜ. nende supporti ,ja kirjutage kiri kellaaeg jne. ja number . Teisipäeva peale lõuna vastati et on korras ja oligi.
ja nüüd algab see kõige ebameeldivam kogemus:
kolmapäeval:14.10.2021 kella 12.30 kuni 14.30 ei saand ma üldse kusagile välja helistada. välja arvatud CSC support, mis ei võtnud vastu ja nende müügi juht,kes võttis vastu ja ütles oi et me kohe suuname teie probleemi supporti jne. Teade välja helistamisel oli sama viga numbri valimisel. Lappasin nii oma 5- 6 eri kontakte telefoni raamatust, kes eri võrkudes.ja kellelegi helistada ei saand.
Supportist,kui tagasi helistati 2 tunni pärast, umbes vabandusteta ka et, no ja juhtus, nüüd on kõik korras. Peale seda sai üks kuri kiri müügijuhile ka kirjutatud. nagu ta esmaspäeval palus,et vormistage oma pretensioonid Kirjalikult jne. Sellist asja pole mul ennist ühegi operaatoriga olnud...
Siis lisa teenustest.
Kõneposti teenust aktiveeritakse seni maani. Supportile 2 kirja kirjutatud.(telia tele2 jm, olid sellised asjad korras 15 minutiga)
muud kommentaarid on vist liijast. Ei tea miks ma nii hea olen,ja annan nendele veel võimaluse. Vist ei viitsi väga jebida selle kolimisega. Aga närv on päris must juba.ja kui ma korra veel kuulen viga numbri valimisel siis minu poolt on neile Adjos.
, lõpuks nädal hiljem CSC telecom lülitas sisse mulle kõneposti. väga imelik ei tule SMS-i vaid fail meilile. anti ligipääs mingile veebiliides-le
centrex.csc.lv/ kust saab sättida.aga no meilile midagi ei tule Iphone hõivatud režiimis telefon kutsub lihtsalt edasi mitte nagu telia -s läks kõneposti jne an hour ago,
jätk: #CSC telecom nii kõneposti meilile saime, aga minu jaoks on müstika,see et kuida mul iphone hõivatu ajal ikka kutsub,ja miks kõneposti ei lähe , ja nende jaoks on see müstika,et ma selliseid asju tahan. uurivad et kuida tööle saada, et peab kedagi iphonega leidma jne. eks nädala pärast tülitan neid veel. no #Telia -s ju töötas. 2 minutes ago.
anomaaliad jätkuvad:
täna ei saand välja helistada numbrile 8002121. Maxima klienditeenindus kella kümmnest praeguseni, sai kümmne aeg helistatud nende tehnical supporti. ja ja lahendame, lahendavad siia maani.
Ja ok praegu helistades oma nü. kliendi haldurile, ja ütteldes,et ma lähen ära. lubati see kuu tasuta aga , varsti ütleks et sellist kvaliteeti ei tahaks tasuta ka mitte.
jätk:
ei saanud helistada nt maxima kliendi teeninduse numbrile 8002121. seda tehti siis 4 päeva korda.
veel jätku jamasid ja veidi kirjavahetust& reageerimis kiirust.
> Sent: Tuesday, 26 October 2021 11:37
> To: Klienditugi <Klienditugi@csc.ee>
> Subject: ja taas ei saa välja helistada numbrile: 15157
>
> Tere !
> Ei tea,kas see on teie normaalsus,aga mina väga rahulolematu klient
> Ei saa nüüd välja helistada näiteks lühinumbrile 15157-
> Eelmise probleemi parandamine võttis 4 päeva, mitu läheb siis
> selle numbri tööle saamisega?
> Ja kas ma hakkan iga nädal selliseid numbreid leidma? Kas Tasuks
> ,mitte kliendiks, hakata,vaid tööl teie testijana? Et see side
> kord normaalselt tööle hakkaks,ja ma ei peaks iga kord telefoni kätte
> võtma,ja mõtlema, ot,kas selle asjaga helistada ka saab, või päev algab
> järjekordse probleemiga?
> Veel parimaga-
> Viktor
>
From: Klienditugi <Klienditugi@csc.ee>
Sent: Tuesday, October 26, 2021 11:48 AM
To: Viktor
Subject: RE: ja taas ei saa välja helistada numbrile: 15157

Tere!

Kuna tegemist on lühinumbritega siis väga tihti on operaatoril kellel see lühinumber on on keelatud helistada mitte lisatud tal võrkudest. Info selle numbri kohta on edastatud. Loodame seda küsimust lahendada lähiajal.

Tervitades,


Lev Fjodorov
IT spetsialist

CSC Telecom Estonia OÜ

lühinumbrite jama aga jätkus ja eile sai saadetud neile kiri millele pole vastust järgmine: ja muidugi asjad seni ei tööta ka juba 24 tundi möödudes.
From: Viktor
<Sent: Wednesday, October 27, 2021 4:39 PM
To: 'Klienditugi' <Klienditugi@csc.ee>
Subject: jamad jätkuvad RE: ja taas ei saa välja helistada numbrile: 15157

Tere taas!
Seni pole ööpäevaga seda numbrid suudetud korda teha.
Lisaks on leitud veel numbreid mis ei tööta? Kuulge kas see on normaalne,ühegi operaatoriga enne selliseid jamasid pole mul olnud. Seega see teie segane vastus ei päde ,et nagu te kirjutasite: (väga tihti on operaatoril kellel see lühinumber on on keelatud helistada mitte lisatud tal võrkudest. ) Näiteks ei tööta need::
1200
1247
1343
1510
1920
Ja ei imesta kui ma leian veel selliseid,aga kui on hädaolukorras vaja helistada,kas ma peaksin seda kõike kannatama?
Teie testija mitte klient. Ootan mingeid seletusi Arvan,et kui hommse jooksul ei suudeta asju korda teha,olen sunnitud teie juurest lahkuma.
loodetavasti CSC telekom-i saaga lõpp.
nii see viimane postituse muudatus sai tehtud neljapäeva õhtul, ehk lubatust ajast päev hiljem,ei mingeid kõnesid neil ei kirjadele vastamisi ei tehtud töösid. Kõik need numbrid ei tööta endiselt.
seega sai mul kõrini, ja täna laupäeval liitun Diil-ga tagasi. viimane piisk oli veel see,et testisin veel 800 seeria numbreid ja mõnda lühinumbrid ja ikka ütleb: viga numbri valimisel.
näiteks:
microsofti support 8002106
8002900
8009999
8002011
8002345JNE.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.12.2021 14:11:15 vasta tsitaadiga

Mul siis sama 7€ pakett, mis lubab piiramatut*.

Esimene iseärasus : APN : internet.csc.ee internet.tele2.ee asemel.

Saab tasuta e-posti aadressi nimi@domeen.ee , domeeninimi peab endal olemas olema.

Kõnepost töötab. Mahtusid veel iseteeninduses ei näe, kuid keda kotib piiramatu juu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 14.12.2021 14:21:44 vasta tsitaadiga

kas kõneposti kontrollimine käib ka lehelt:
centrex.csc.lv
sest kui mina nende teenuseid kasutasin,ei olnud seal kõneliidest ega nü. automaatvastaja numbrid, sätted nii palju kui neid oli pmst. ei olnud eriti,pidi tegema sellelt imelikult lehelt.


Pailaps kirjutas:
Mul siis sama 7€ pakett, mis lubab piiramatut*.

Esimene iseärasus : APN : internet.csc.ee internet.tele2.ee asemel.

Saab tasuta e-posti aadressi nimi@domeen.ee , domeeninimi peab endal olemas olema.

Kõnepost töötab. Mahtusid veel iseteeninduses ei näe, kuid keda kotib piiramatu juu.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.12.2021 14:30:20 vasta tsitaadiga

Viktor kirjutas:
kas kõneposti kontrollimine käib ka lehelt:
centrex.csc.lv
sest kui mina nende teenuseid kasutasin,ei olnud seal kõneliidest ega nü. automaatvastaja numbrid, sätted nii palju kui neid oli pmst. ei olnud eriti,pidi tegema sellelt imelikult lehelt.


Pailaps kirjutas:
Mul siis sama 7€ pakett, mis lubab piiramatut*.

Esimene iseärasus : APN : internet.csc.ee internet.tele2.ee asemel.

Saab tasuta e-posti aadressi nimi@domeen.ee , domeeninimi peab endal olemas olema.

Kõnepost töötab. Mahtusid veel iseteeninduses ei näe, kuid keda kotib piiramatu juu.


Aadress on õige. Mulle jookseb helifail meilile ja tuleb sms. SMS-i saamiseks tuleb klienditoele kirjutada.

Kõnepost on tegelikult tekitatud nii, et jookseb IP Centrex alusnumbrile, mida ei näe, kuid see on olemas.

Arvestada tuleb, et teenus on kõvasti arendamisel. Kuna olen edasijõudnud kasutaja, siis andsin neile teada, et lühinumbrid ja 888 ning 800 seeria vajab sättimist.

Puuduvad piirangud välismaalt koju helistamisel. Osades riikides lihtsalt 54, 55, 57 jms algusega numbriseeriad blokeeritud.

Sain öökulliga helkuri ka.

Kliendihaldur on meeldiv , saab ettepanekuid teha ja üldiselt asja arutada.

Tundub, et esialgne kogemus läks Sul ilmselt aia taha, kuna ootused teenusele olid kõrgemad, kui tegelikkus. Ma mõistsin, et 7€ teenust ei saa kõrvutada 12€ Telia teenusega.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 14.12.2021 15:05:07 vasta tsitaadiga

noja. aga kui päringutele vastatakse nädal või üldse mitte. ja ei tööta ka paljud lühinumbrid.algul vähemalt neid tehti korda ,kui numbrid ette andsin paari päeva jooksul.viimase portsuga ei tulnud nädal aega vastust. sai ka kirja korratud nii haldurile, kui ka support-le. aga ja eks hind mängis rolli. mul oli 20 gb /5€. piiramatu puhul nõus, et hind- kvaliteet. ja. ja puht netti jaoks on see supper! pakkumine. aga kui vaja helistada välja helistada, ja on see sinu põhinumber ja hakkab streikima siis on ikka jama küll.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 14.12.2021 18:43:38 vasta tsitaadiga

Viktor kirjutas:
noja. aga kui päringutele vastatakse nädal või <b>ül<font color=red>d</font>se</b> mitte. ja ei tööta ka paljud lühinumbrid.algul vähemalt neid tehti korda ,kui numbrid ette andsin paari päeva jooksul.viimase portsuga ei tulnud nädal aega vastust. sai ka kirja korratud nii haldurile, kui ka support-le. aga ja eks hind mängis rolli. mul oli 20 gb /5€. piiramatu puhul nõus, et hind- kvaliteet. ja. ja puht netti jaoks on see supper! pakkumine. aga kui vaja helistada välja helistada, ja on see sinu põhinumber ja hakkab streikima siis on ikka jama küll.


Ma lugesin probleemikirjeldusest välja selle, et probleem oli lühinumbrite omanike operaatoritel. Kuna lühinumbritega tegelemiseks luuakse eraldi leping iga Eestis kehtiva operaatoriga, siis ei ole tegu otseselt CSC Telecom rikkega.

Kommunikatsioon kliendile, et mure on edastatud vajalikele osapooltele, võiks olla parem, kuid kas ei häiriks rohkem teadmine, et Su teenusepakkuja ise otseselt midagi teha ei saa?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2023 23:19:01 vasta tsitaadiga

Oli tore öökull 8€ eest, kuni oli...

tsitaat:
Lugupeetud Klient!



OÜ CSC Telecom Estonia tegutseb Eesti, Läti ja Leedu telekommunikatsiooni turul juba aastaid ning meie kogemus ja tehnoloogiad võimaldavad pakkuda kvaliteetseid ja kaasaegseid lahendusi.


Juhtkonna otsuse tulemusena OÜ CSC Telecom Estonia on jõudnud meie partneriga Elisa Eesti AS kokkuleppele, et mobiilsideteenuseid meie klientidele edaspidi hakkab osutama Elisa Eesti AS.

Käesolevaga informeerime Teid, et ajavahemikul 02.05.2023 kuni 31.05.2023 kõik “Mobiilside” kliendilepingutest tulenevad õigused ja kohustused lähevad üle Elisa Eesti AS-ile. Kõik ülejäänud teenused (v.a. mobiilsideteenused) jätkab osutama OÜ CSC Telecom Estonia.

Seoses sellega, et mobiiltelefoninumbrid teisaldatakse CSC Telecom Estonia OÜ poolt Elisa Eesti AS mobiilsidevõrku, Elisa Eesti AS esindajad võtavad Teiega ühendust maikuu (2023) jooksul selleks, et kokku leppida mobiiltelefoninumbrite ületoomine Elisa Eesti AS võrku ning SIM-kaardi kättesaamise küsimused.

Üldjuhul kehtiva Lepingu hinnad ja tingimused jäävad muutmata, kuid Teil on võimalik valida ka muud Teile sobivad paketid.

Pöörame tähelepanu ka sellele, et juhul kui uus liitumisleping Elisa Eesti AS-ga jäi sõlmimata hiljemalt 31.05.2023, siis mobiiltelefoniteenuste osutamine OÜ CSC Telecom Estonia poolt lõpetatakse alates 31.05.2023.

Meie tiim teeb kõik endast oleneva, et üleminek Elisa Eesti AS võrku oleks Teie jaoks võimalikult lihtne!

Täiendavate küsimuste korral võtke palun meiega ühendust.

OÜ CSC Telecom Estonia klienditoe tiim on saadaval: telefonil +372 6109000 (E-R: 09:00 - 18:00) või e-maili kaudu: info@csc.ee

Täiendavatele küsimustele vastab ka Teie kliendihaldur.

Täname Teid mobiilsideteenuste kasutamise eest!

OÜ CSC Telecom Estonia Juhtkond

2021 oktoobrist oli mul. Huvitav, et anti elisale, mitte Tele2-le, kelle võrgus oldi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.05.2023 23:42:37 vasta tsitaadiga

Äri, ostan numbrid ja kliendid kokku, müün parimale pakkujale.
Mulle tundus ka, et Tele2 poole kulges, aga hoopis Elisa.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2023 09:33:14 vasta tsitaadiga

Arvete nr-de järgi tundus tegelikult kliente olevat nii vähe, et tundus rohkem rahapesu moodi...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2023 22:22:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Arvete nr-de järgi tundus tegelikult kliente olevat nii vähe, et tundus rohkem rahapesu moodi...

Kirjelda seda rahapesuprotsessi.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  CSC Telecom
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.