Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist toidupoodi külastatad peamiselt?
Selver
32%
 32%  [ 56 ]
Prisma
16%
 16%  [ 28 ]
Rimi
5%
 5%  [ 10 ]
Maxima
7%
 7%  [ 13 ]
Selver ABC
1%
 1%  [ 3 ]
Coop
15%
 15%  [ 27 ]
Grossi toidukaubad
1%
 1%  [ 2 ]
KTÜ (Keila Tarbijate Ühistu)
1%
 1%  [ 2 ]
Aldar Market
0%
 0%  [ 0 ]
Säästumarket (Rimi Eesti Food AS)
2%
 2%  [ 5 ]
Stockmann
1%
 1%  [ 2 ]
Mõni muu toidupood
1%
 1%  [ 2 ]
Kindlat eelistust pole
8%
 8%  [ 15 ]
Lidl
2%
 2%  [ 5 ]
hääli kokku : 170

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 16:01:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kuller on ka inimene. sõidaks oma ringi ära ja saaks vaba mees olla. ühel hetkel tekib vilumus oma ring varem sõita. kui ma veel olin tehnik, passisin mingi modemivahetuse pärast poolteist tundi ühel maja ees, logod auto peal ja juhtus ikka selline asi, et marssis mööda ning pani toas tuled põlema. mul oli vaja ring lõpetada ja keegi kuskilt ajaliselt peale võtta ja kuhugi viia või ise endal kuskile ära sõita aja peale...

see on suhtumise küsimus.
kuskil põltsamaa kandis oli vaja digiboksi adapter ära vahetada. inimest polnud kodus, juhatati rõõmsalt võti ka kätte, et see töö tehtud kindlasti saaks. linnas on see pigem see, et " ma tahan sinu kindlasti vastu võtta kell neli, kuigi töö alguseks on märgitud 15:20-16:20


Kui on mingid kellaajad kokku lepitud, siis peab nii kuller kui tehnik sellega arvestama, et varem või hiljem võib-olla ei sobi. Klient on samuti inimene, tal on ka oma elu ja toimetused ja ei istu päev otsa kodus.
Mulle on ka kuller vahel helistanud ja küsinud kas tohib varem tulla. Kui kodus olen, siis kiusu pärast nüüd teda ootama ei jäta, las siis tuleb varem. Aga seda pole veel juhtunud, et kui mind kodus pole siis kortermajas kotid ukse taha jäetakse. Sellisel juhul ütleksin et pole kaupa kätte saanud ja las siis tõestavad kas olen või ei ole
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 03.08.2021 18:31:49 vasta tsitaadiga

miks te e-poest toidukaupa üldse tellite? icon_rolleyes.gif
Ma arvasin, et selliseid inimesi pole tegelikult olemas v.a ehk liikumispuudega ja mõni veel....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 18:39:12 vasta tsitaadiga

Hea mugav ju. Ei pea riiulite vahel trügima ja õigeid asju otsima vaid laod kõik mugavalt arvutis ostukorvi ja tuuakse koju kätte.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 03.08.2021 18:40:42 vasta tsitaadiga

mul ei ole ühtegi kaupa sellist, mida ma poes valida ei tahaks, hindu vaadelda jms.
Vbla siis ALMA piima ostjad tellivad. Kindel toidukorv pidevalt.... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 19:29:33 vasta tsitaadiga

Hindu on e-poes hoopis kergem vaadelda kui päris poes. Kui ma tahan mingit konkreetset kaupa, saan minutiga kontrollida selle hinda a la 5 erinevas ketis, mis ma peaks füüsiliselt läbi jooksma need poed või et "hindu vaadelda"? Enamik kaupa poes on nagunii vabrikus pakendatud, mis mõttega seda kohapeal näperdada? Kui ma tahan lahtist värsket kaupa väljanägemise järgi valida, lähen turule, kui võimalik. Millist konkreetset kaupa sa poes valimas käid - okei, saan aru, värsket leiba, saia. Aga neil kellaaegadel kui mina satun tavapoodi on seal nagunii riiulil järel see mis on.. tuleb sellega leppida ja pole midagi valida. Kui olen maal, siis on samamoodi. Sööd seda, mida omaniku suva järgi külapoodi toodi, või oled ilma. Või - äkki ei ole ikka ilma ja võtad midagi harjumuspärast Coopi või Selveri valikust? Kumb tundub parem?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.08.2021 19:35:29 vasta tsitaadiga

Kui ma saan mingi 2-3 poekotiga hakkama, siis käin ise poes. Aga tihtipeale vaja rohkem ja kui kiiret pole, siis tellin. Ehk umbes kuni 100€ ostud poest, üle selle tellin.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 19:42:15 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui ma saan mingi 2-3 poekotiga hakkama, siis käin ise poes. Aga tihtipeale vaja rohkem ja kui kiiret pole, siis tellin. Ehk umbes kuni 100€ ostud poest, üle selle tellin.


Pakun, et kui sa peaks need 2-3 poekotti jala koju tooma ja 5. korrusele tassima, siis oleks see level millal ise poodi minna veel väiksema koguse juures?

Peamiselt need kõvad "ma ei saa aru, miks inimesed koju tellivad" kobisejad ise sõidavad ise autoga poest poeni, käruga poest autoni ja tagurdavad pärast garaaži ja ei saa jah aru, miks jala ja ühistransaga poes käijad peavad kojutoomist viilutatud leivast paremaks.

Mul võtab juba lähipoest suuremasse poodi minek - lihtsalt minek-tulek, mitte poes sees käimine - minimaalselt pool tundi ära, aga kui tahaks kaugemale minna siis tunnikese.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.08.2021 20:06:50 vasta tsitaadiga

Jalgsi ei hakka küll poekotte koju vedama. Ma elan 21. sajandil. icon_biggrin.gif
Käruga pagassi ja pagassist otse tuppa on parem variant. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 20:26:53 vasta tsitaadiga

Ma võin ju autoga poodi sõita ja sealt autoga ukse ette... garaazi muidugi pole, aga auto saab ikka piisavalt ukse lähedale parkida. Aga ikka vahel ei viitsi kuna ei meeldi see shoppamine. Riideid on parem selga proovida, aga muud kraami saab vabalt e-poest tellida. Maitse asi.... kas teised pakivad su asjad kokku ja tassivad tasuta koju vs. lähed ise poodi.... no kumb on mugavam? Kui midagi kohe vaja on, siis loomulikult lähen kodu lähedale poodi, aga kui nii kiiret pole, siis kannatab see 1 päev oodata küll icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 20:59:37 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ma võin ju autoga poodi sõita ja sealt autoga ukse ette... garaazi muidugi pole, aga auto saab ikka piisavalt ukse lähedale parkida. Aga ikka vahel ei viitsi kuna ei meeldi see shoppamine. Riideid on parem selga proovida, aga muud kraami saab vabalt e-poest tellida. Maitse asi.... kas teised pakivad su asjad kokku ja tassivad tasuta koju vs. lähed ise poodi.... no kumb on mugavam? Kui midagi kohe vaja on, siis loomulikult lähen kodu lähedale poodi, aga kui nii kiiret pole, siis kannatab see 1 päev oodata küll icon_wink.gif


Tallinnas ei pea isegi üht päeva ootama. Woltis on vähemalt 1 toidupood, kui mitte mitu, kust saad alla tunniga kraami kätte kui ise välja minna ei taha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 22:21:58 vasta tsitaadiga

No sellisteks asjadeks on starship parem kui kohe tahad ja välja minna ei viitsi. Tõsi, töötab vist ainult Mustamäel.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 03.08.2021 22:44:46 vasta tsitaadiga

Ei tea, ei võta tükki küljest ära see poeskäik ja ei uuri kus kõige odavam kohupiim. Kodu lähedalt 500-600m selverist jalutada ja reeglina võtan ühe kotitäie ja nii mingi 4x nädalas, kui rohkem, siis ikka autoga. Ühe korra tellisin ja siis ka tuli kuller nii lambisel ajal kui olin just õue läinud. Tuttavatelt kes tellivad kuulen iga korra kohta, et midagi puudu või kehvasti pandud kuupäev jne
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2021 22:47:06 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No sellisteks asjadeks on starship parem kui kohe tahad ja välja minna ei viitsi. Tõsi, töötab vist ainult Mustamäel.


Kui ma vaatan kui aeglaselt need ringi ukerdavad, siis selle ajaga jõuab ise kaks korda käidud... Hale hakkab
Alles siin viimati vaatasin, kui tüüp seisis konkreetselt ühe kõnniteed lõikava sissesõidu tee ääres mingi üle 5 minuti uhkelt, siis sõitis natuke maad edasi ja jäi seisma jalakäijate rohelise tule taha, inimesed läksid üle, see tüüp seal seisis... Kepiga vanaema käib ka kiiremini poes
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 03.08.2021 23:22:07 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
napoleon kirjutas:
No sellisteks asjadeks on starship parem kui kohe tahad ja välja minna ei viitsi. Tõsi, töötab vist ainult Mustamäel.


Kui ma vaatan kui aeglaselt need ringi ukerdavad, siis selle ajaga jõuab ise kaks korda käidud... Hale hakkab
Alles siin viimati vaatasin, kui tüüp seisis konkreetselt ühe kõnniteed lõikava sissesõidu tee ääres mingi üle 5 minuti uhkelt, siis sõitis natuke maad edasi ja jäi seisma jalakäijate rohelise tule taha, inimesed läksid üle, see tüüp seal seisis... Kepiga vanaema käib ka kiiremini poes
Muus osas tõesti, aga fooride ees nad ootavad, et punane muutuks roheliseks ja siis alustavad. Muidu ei tea nad, kui pikalt veel aega on, pole nad ju kõige kiiremad.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.08.2021 23:29:18 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul ei ole ühtegi kaupa sellist, mida ma poes valida ei tahaks, hindu vaadelda jms.
Vbla siis ALMA piima ostjad tellivad. Kindel toidukorv pidevalt.... icon_rolleyes.gif


Sa ei tea, mida sa räägid.
Miks ma peaksin poodi minema, kui mulle mu nädala toiduvaru uksetaha tuuakse?
Muidugi on ka erandeid. Kui saadetud kaup ei sobi, saadad tagasi. Hiljuti üks tugevalt ülekaaluline türklane tõi kauba. Järgmine korrus oleks talle tõenäoliselt viimaseks jäänud. Banaanid oli ta otsustanud piima ja muud selliste asjade alla paigutada. Küsisn siis temal, et miks ta asjad nii paigutas. Väidetavalt tegi ta seda tööd juba viis aastat ja mida ka mina sellest tean. Banaanid ostsin omale õhtul poest.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 04.08.2021 07:19:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks ma peaksin poodi minema, kui mulle mu nädala toiduvaru uksetaha tuuakse?

me ei ela enam 80ndatel ja maal, kus autolahvka käib 1-2x nädalas ju.
Miks ma peaks tahtma et mu külmkapp on täis tuubitud igaks juhuks kraami, mida vbla vajagi ei lähe.
Ahh, viskame minema? Seepärast see % nii kõrge ongi siis.
Mina lähen poodi mõttega, midagi konkreetset teha või osta, mille järgi parajasti isutab.
4 last söövad ka omajagu. Ei kujutaks ette, et kogu seda värki ühe korra nädalas ostaks icon_rolleyes.gif
Ma käin enamasti 1x päevas poes, aga tihti ka mitu, kuna alati leidub miski, mida parajasti selgub, et pole. Vahest jääb päev ka vahele. A siis on külmkapp tühi ka. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.08.2021 07:46:07 vasta tsitaadiga

Teed menüü kolmeks neljaks päevaks ümmarguselt ette ära + hoiad paari kolme roa jaoks asju sügavkülmas. Pead sellest kinni kah ja pole vaja midagi ära visata ega emotsioonooste teha.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 04.08.2021 07:48:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hoiad paari kolme roa jaoks asju sügavkülmas.

Tänan ei. Ma ei valmista selliseid roogi. Seapea peab olema alati värske icon_idea.gif icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.08.2021 07:57:59 vasta tsitaadiga

Mis teha. Iga jupi pärast poodi joosta ja sinna juurde võetud 10st emotsiooniasjast 7 ära visata on ka võimalus. Mul on külmas mingit juurikasegu, frikadelle, pelmeene..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 04.08.2021 08:02:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Iga jupi pärast poodi joosta ja sinna juurde võetud 10st emotsiooniasjast 7 ära visata on ka võimalus.

mul ei lähe midagi raisku. Ostan seda, mida reaalselt tahan ja söön ära ka. Miks peaks ära viskama iga päev toodud söögi? icon_eek.gif icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.08.2021 08:12:16 vasta tsitaadiga

On mingid toidukaubad, mida sa igal juhul tarbid. Samuti on teada umbkaudne kogus. Kulleriga tellimisel jääb ära nende ostmine nädala sees.
Kuid see on puhtalt harjumuse asi.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.08.2021 08:50:19 vasta tsitaadiga

et tellin 5 liitrit piima, kaks saia, kaks leiba ja siis passin seda asja kulleri käest või? tänan ei . sõber kelle juures eelmine kuu natuke tööd tegin, harrastab seda. tal läks nimistust asjade valimise peale kauem aega kui mul poes läheb. aga eks see on ema vs. tütar.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.08.2021 09:04:30 vasta tsitaadiga

laurx, täpselt, sa tellid "5 liitrit piima, kaks saia, kaks leiba..."

K6ik on harjumuse ja organiseerimise küsimus. Äppis, mille kaudu tellin on sagedamini ostetud ja favoriidiks märgitud kaupade nimekirjad. Seega tellimise protsess võtab m6ned minutid. Ma olin ka algul üliskeptiline, kuid laiskus sai v6itu.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.08.2021 09:13:34 vasta tsitaadiga

Hiid lihtsalt pelgab, et ta satub kuskile nimekirja kui igal nädalal värsket lamba- ja seapead tellib.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 04.08.2021 09:41:05 vasta tsitaadiga

softis, icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.