Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Days Gone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 19.05.2021 00:42:50 Days Gone vasta tsitaadiga


Link



DEVELOPER:Bend Studio

PUBLISHER: PlayStation Mobile, Inc.

https://store.steampowered.com/app/1259420/Days_Gone/

Action-adventure survival horror

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2021 01:16:54 vasta tsitaadiga

suht ok jälle üle pika aja tundub olema
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 19.05.2021 13:36:56 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=LHgkhYH2P4k
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.05.2021 11:34:23 vasta tsitaadiga

Pole mõnda aega mängu "täishinnaga" ostnud launchipäeval ja siiamaani ei ole pidanud pettuma. Kindlasti üks selliseid, mis kas istub ja siis on fantastiline või ei istu üldse ja läheb peale kahte tundi kettalt maha. Mulle istub ja mängin mõnuga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2021 12:29:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Pole mõnda aega mängu "täishinnaga" ostnud launchipäeval ja siiamaani ei ole pidanud pettuma. Kindlasti üks selliseid, mis kas istub ja siis on fantastiline või ei istu üldse ja läheb peale kahte tundi kettalt maha. Mulle istub ja mängin mõnuga thumbs_up.gif
Naudi. icon_wink.gif

Eks nüüd vaikselt hakkavad need konsoolivastased kah mängu kiitma, kes enne mängida ei saanud. Ei käi jutt sinu kohta. icon_smile.gif
Ma olen kogu aeg rääkinud, et see on super mäng. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 27.05.2021 00:52:37 vasta tsitaadiga

Polnud enne siinset teemat kuulnudki, et selline mäng olemas on icon_smile.gif
Mõned tunnid proovinud ja täiesti nautitav asi on. Häirib pisut, et salvestada saab ainult ratta või voodi juures (paar korda on crashinud ja peab jupi mängu uuesti tegema).
Coop võiks ka olla, täpselt paras oleks kahekesi ratastega ringi chillida.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2021 23:34:15 vasta tsitaadiga

Nõustun eelnevatega, et vägagi nauditav mäng on. Olin ausalt öeldes üllatunud, kuna ei arvanud või ei teadnud mängust midagi, peale seda kui anti tasuta PS+ kasutajatele. Pean isiklikult parimaks mänguks, mida mänginud viimase 2 aasta jooksul.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 28.05.2021 08:26:26 vasta tsitaadiga

Mulle ka mäng meeldis, mingi hetkeni. See on selline mäng, mida soovitan korraga läbi mängida - kui nädalaks või paariks pooleli jätta, siis on oht, et enam käima ei panegi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 31.05.2021 16:20:25 vasta tsitaadiga

See jupike stoorid, mis neil oli, on üle 40-50 tunni mängu venitatud. Nii, et puudub igasugunegi pinge. Ja lõpuks säästsid osa sellest järje jaoks. Mida ka enam ei tule, sest mäng müüs halvasti. Pole ka imet. Mäng on generic zombie open world piix. Kus ainuke huvitav aspekt on hordidega võitlemine. Mida need jobu panid mängu lõppu. Enne kui sa korralikku varustust saad, et hordidega võidelda. Enne seda tuleb 40 tundi hui stoorid läbida, tonnides fetch questidega, mis muutusid häirivalt rutiinseks väga kiiresti.

Melee relvad lagunevad ribadeks juba pärast paari zombid killides. Nii, et tuleb koguaeg kola otsida, et parandada või uut relva ehitada. Asjade korjamine on aeglane. Tuleb nuppu pikalt all hoida ja oodata, et nagu ikka immersiv oleks. Tegu ju survival mänguga. Aint, et siukene piix venitab mängu ikka liiga pikaks. Miks metallist kirves läheb nii kiiresti katki? Kuradi jobud võinuks seda katkisena modelleerida ja hästi roostes joonistada. Oleks ehk natukegi usutav olnud.
Ja siis see motika kütuse jama. Hea, et karakteri söötma ei pidanud. Oleks täismäng jobudus olnud!

Kolm korda mõtlesin, et nüüd on lõpp lähenemes. Piisavalt kaua juba mängitud. Kuid hoopis avaneb mingi uus kaardi osa kus uued kämpid ja fetch questid. Ja lisab 6-8 tundi, kuni põhistooris midagi edasi liigub.

Mängus on ka ääretult palju raadio möla. Mis kordub ja kordub. Tegelane peab ka vajalikuks kõike kommenteerida. Hiilides põõsas vaenlase baasis hakkab see mölakas karjuma, sest kuulis midagi raadiost või nägi midagi.

Hordiga võitlemine on ok aga mitte äge. Nagu selles E3 demos 10a tagasi. Tüüp jääb tihti asjadesse kinni või ronimise asemel teeb kukkerpalli. Relvade vahetus on klaveril kiire kuid puldiga on see liiga aeglane. Mäng on üldse parem klaveri ja hiirega mängida kui puldiga. Kuid kiiresti selja taha pomme visata ei saa, tüüp aeglustub liiga palju ja hord jõuab pooled elud maha lüüja.

Internetist lugesin, et tüüpidel oli probleeme mäng valmis teha. Sest ei leidnud piisavalt mänpowerid, et see mammut projekt läbi viia. Nendel tibladel ei tulnud ka mõttesse, et ehk mäng lühemaks teha ja kaks kaardi osa välja jätta. Et teha väiksem, kuid hästi viimistletud mäng valmis. Sest mängu sujuvus on katki. Mitukorda mõtlesin, et mida kuradid ma siin üldse teen. Killin neid, killi noid, korja seda ja toda. Nagu mingit sitast mmod mängiks oma korduva tegevusega.

Mäng läheb paremaks alles lõpus. Kui saad melee relva, millega saab 20 zombid mahalüüja mitte 2. Ja kui saab suure paagi motikale, et ei pea iga paari minuti tagant tankima. Ja hordide hävitamiseks parema varustuse saab.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2021 17:08:12 vasta tsitaadiga

Zombide teema juba iseenesest tekitab iga järgmise sellise mängu puhul alateadliku eelarvamuse ja mõjub enamjaolt augutäitena õigustamaks vastaste lolli AI-d icon_rolleyes.gif

Natuke hõredaks jääb jah selle mängu temaatika, idee pole kõige hullem, aga suures plaanis ei vea nagu välja, et kaasa tõmmata icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.06.2021 18:52:46 vasta tsitaadiga

Need varasemad ekslusiivid on kuidagi kõik suht meh olnud. Vb pleikari taga vähe põnevam icon_rolleyes.gif
Peategelane võiks rohkem vait olla. Selline soy vingumine viskab üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2021 22:58:08 vasta tsitaadiga

alguses tundus kuidagi jura, aga mängu edasi mängides läheb päris heaks, üle pike aja üks mäng mida nautida, hordidega ainult ei viitsi jamada, ühest sain jagu, kogu resource läinud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 02.06.2021 13:39:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hordidega ainult ei viitsi jamada, ühest sain jagu, kogu resource läinud

Nende mahavõtmiseks peab natuke planeerima ja ümbritsevat keskkonda ära kasutama - kui "Rambona" peale lennata siis jah...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 02.06.2021 13:43:53 vasta tsitaadiga

Üsna kaasahaarav, küll on need cutscened pisut tüütud.
Kaks korda juba seda pruudi kopterile minekut näinud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2021 00:06:44 vasta tsitaadiga

kuna nüüd temp. väljas normaalsed ja toas ka alla 30c icon_smile.gif sai edasi mängitud, pooleli jäi enne jaanipäeva.
minupoolt väga ok mäng, ei aja storyt taga. mõnus meelelahutus.



yeah, i don't need no practise icon_biggrin.gif

edit: kas ma olen ainuke, kellele tundub et ööd on seal ikka väga valged, kuu sirab nagu päike pmst

_________________
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 01.08.2021 15:17:51 vasta tsitaadiga

mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2021 18:40:20 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.

Oma viga, et oled selline "labidas", et klaviatuuriga mängid. Väga edukas ja mugav puldimäng on see.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 01.08.2021 19:06:13 vasta tsitaadiga

Soory jah. Ma vaatasin, et arvutimäng. Tegelikult konsoolimäng pandud arvutil jooksma. Kehva port, muud midagi.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2021 19:25:53 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Soory jah. Ma vaatasin, et arvutimäng. Tegelikult konsoolimäng pandud arvutil jooksma. Kehva port, muud midagi.
Et siis pc peal puldiga mängimine on sinu jaoks piinlik ja alandav? Way to go bro!!! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2021 19:34:23 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.
su oma viga ma ütleks, täiesti tüüpiline pc nuppude asetus, igati lihtsaks tehtud


Dj-E kirjutas:
labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.

Oma viga, et oled selline "labidas", et klaviatuuriga mängid. Väga edukas ja mugav puldimäng on see.

pc klaviatuuriga jas hiirega vägagi mugav ja lihtne mängida, ei kujuta ettegi et peksin seda puldiga mängima...
mõni üksik ralli simulaator on jäänud mul mängimata sest mul pole pulti, aga ma olekn ikka kõvasti mänge mänginud ainult hiire kalviatuuriga, ei kurda, kunagi laenasin sõbral pleikarit , eriti nilbe oli, mingi aeg harjub küll ära puldiga, aga klaviatuuri ja hiirega ei anna võrrelda. eks igale ühele oma...


viimati muutis nolifer 01.08.2021 19:42:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2021 19:36:33 vasta tsitaadiga

oli ka see mäng mingiaeg ps4 peal....jäi suht alguses pooleli,enam pole ,aga pc peal ilmselt kordades parem graafika...läheb loosi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2021 19:41:14 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
oli ka see mäng mingiaeg ps4 peal....jäi suht alguses pooleli,enam pole ,aga pc peal ilmselt kordades parem graafika...läheb loosi thumbs_up.gif

PS5 peal 4K@60Hz on küll mäng väga ilus. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 01.08.2021 20:09:36 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.
su oma viga ma ütleks, täiesti tüüpiline pc nuppude asetus, igati lihtsaks tehtud


Olen ma midagi asetuse kohta öelnud? icon_lol.gif
*Mind häirib, et nuppudega liikumine ja hiire liigutamine mõlemad liigutavad "kaamerat". See töötab teineteisele vastu.
Anyway, järjekordne konsoolikas. Kellel meeldib, kellele mitte. Mina arvan, et oleks saanud paremini.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2021 17:25:04 vasta tsitaadiga

Konsooli pordi mekk on ebameeldivalt tugev. 3 mõõtmes on asi täitsa hapu, panin mod'i mis üritab esimese persooni pilti kuvada, aga sellest on vähe kasu .. liikumine on kange, sihtimine on tänu sellele ka keeruline. Muidugi pole ka sihikut relval. Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad), ehk läheb lõpupole lebomaks? Zombid nõuavad palju ressurssi!
Üldjoontes sarnane Far Cry seeriaga (mänguloogika) ja mängitav. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2021 17:39:05 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad)
Arvasid siis, et "maailmalõpu" järgselt on kõike lademetes? icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Days Gone mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.