Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 95, 96, 97  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2021 09:13:56 vasta tsitaadiga

ise casual gamerina kohe üldse ei viitsi neid endgame kaarte joosta ning just stoori osa on huvitav, mis sest et seda on mitu korda nühitud. story osa läbi teen, siis jooksen mõned kaardid ja siiber ees icon_rolleyes.gif ise pooldaks küll, et storyga oleks samuti võimalik lõppu jõuda, tehku acte juurde või story piisavalt raske ja samas annaks rohkem expi, siis ehk viitsiks mõnes liigas ka kaugemale mängida
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2021 21:04:58 vasta tsitaadiga

Natuke olen nüüd jõudnud mängida. See virisemine, et jube raskeks läheb jms, on nii liialdatud ja põhjuseta. SSF HC täiesti mängitav. Mingeid ulme aurasid ilma reductionita ei stacki, mana flask on peaaegu et vajalik casteritel, kuid mängimist see küll ei takista. Isegi ignite toimetab edukalt. Tõsi, tõenäoliselt endgame bossid käivad üle jõu, aga league starteriks käib küll.

Mäng ise natuke bugine..khm khm..expedition 2077.. icon_lol.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 24.07.2021 22:25:15 vasta tsitaadiga

Mul oli kõige sujuvam teekond mapsi vist üldse kõigist league startidest icon_biggrin.gif Ma tavaliselt pole küll alustanud ultra meta buildiga ka (Ice trap sabo).

Flame Dash tundub suht sama mis pre nerf, flaske kasutan ka samamoodi icon_biggrin.gif Act 1-s oli 3 väljakutset - rhoad, siis see faun kes Navalit vangis hoiab ja surprise brutus. Merveilil küll midagi muudetud ei olnud.

E: Kasulik gamble spreadsheet https://docs.google.com/spreadsheets/d/10GGbMuAYmVDXHeoWmR3tS9YC1UrSmI7UxFCinm9yz2E

E2: Kui nad paneks need 9 erinevat valuutat mulle otse kotti lendama oleks täitsa ogens liiga. Challengid tunduvad super lihtsad seekord.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.07.2021 04:33:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 07.08.2021 20:54:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.08.2021 18:44:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 11.08.2021 14:45:42 vasta tsitaadiga

Kui sa võrdled single targetile keskenduva buildiga (general's cry, mis on ridiculously overtuned ka veel) siis on loomulikult icon_lol.gif Video hetkel oli ~25 ex, praeguseks olen sisse pannud ~40 ja plaanin minmaxida nii kaua kui saan. Buildi lagi on ilmselt kuskil 4m DPS sustained/5-6 peak (Non-crit build, mis teha), mul hetkel 2.4 ilma ühegi ajutise buffita ja 3.5 kui flaskid sisse lükata ja Bossi puudutada.

Tegemist on ikkagi mapping buildiga ja clear on haige, Inpulsa + Storm's Gift on sama vibe mis pre-nerf explody chest BV tegelasel, aga algab juba ekraani äärest. T16 Mapi bossidel ja Kosisel saan 45-se shocki vahepeal, 30+ sustained icon_biggrin.gif A8 Sirusel pean testima kui unlockin.

Suutsin snipeda Ele Weakness on hit Storm's Gifti ja leveldasin piisavalt et full clusterid peale panna. Edasi on suht raske damaget välja pigistada, +5 all lightning gems staff (2 päeva tagasi 85 ex) annaks aint mingi 10% DPS.

e: up to date PoB https://pastebin.com/V5BEMMtF
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.08.2021 17:28:14 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Kui sa võrdled single targetile keskenduva buildiga (general's cry, mis on ridiculously overtuned ka veel) siis on loomulikult icon_lol.gif Video hetkel oli ~25 ex, praeguseks olen sisse pannud ~40 ja plaanin minmaxida nii kaua kui saan. Buildi lagi on ilmselt kuskil 4m DPS sustained/5-6 peak (Non-crit build, mis teha), mul hetkel 2.4 ilma ühegi ajutise buffita ja 3.5 kui flaskid sisse lükata ja Bossi puudutada.

Tegemist on ikkagi mapping buildiga ja clear on haige, Inpulsa + Storm's Gift on sama vibe mis pre-nerf explody chest BV tegelasel, aga algab juba ekraani äärest. T16 Mapi bossidel ja Kosisel saan 45-se shocki vahepeal, 30+ sustained icon_biggrin.gif A8 Sirusel pean testima kui unlockin.

Suutsin snipeda Ele Weakness on hit Storm's Gifti ja leveldasin piisavalt et full clusterid peale panna. Edasi on suht raske damaget välja pigistada, +5 all lightning gems staff (2 päeva tagasi 85 ex) annaks aint mingi 10% DPS.

e: up to date PoB https://pastebin.com/V5BEMMtF


Nojah icon_biggrin.gif mu oma mingi 10-12EX max vist atm sisse pandud. Ära tüdinenud veidi sellest buildist aga selle budgeti eest on imo üks parimaid builde mängus hetkel imo aga ilma Farruls Furita on suht kesine survivability ja Farrul on atm mingi 10EX 6linked, Farruliga peaks suht godmode olema

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2021 18:21:47 vasta tsitaadiga

Elemental hit nerf oli karm, ainult 17m DPSi 27m asemel. poe ninja top meestel 70m.

Spoiler Spoiler Spoiler


Softcorele kohaselt ilma life flaskita ja 3.7k lifega, see-eest full elemental ailment immunity thumbs_up.gif A8 Sirus sai ilma surmata tehtud, seega saab hakkama küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 12.08.2021 16:23:58 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud Elemental Hiti üle kriitilise läve kuidagi, teise buildina. Kõik vajalikud uniqued ja clusterid jms olid olemas, aga rared jäid vajaka. Müüsin ta juppideks ära juba icon_biggrin.gif

Ostsin Xoph's Bloodi 6ex-iga ja praegu on 1.8-ga müügis vms icon_smile.gif Stonks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.08.2021 20:44:09 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
Elemental hit nerf oli karm, ainult 17m DPSi 27m asemel. poe ninja top meestel 70m.

Spoiler Spoiler Spoiler


Softcorele kohaselt ilma life flaskita ja 3.7k lifega, see-eest full elemental ailment immunity thumbs_up.gif A8 Sirus sai ilma surmata tehtud, seega saab hakkama küll icon_smile.gif


Mu 10-12exi Generals Cry BF Minotaur + Metamorph
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 08.08.2002




sõnum 13.08.2021 09:36:29 vasta tsitaadiga

Mappideni jõudes kukkus map-e tehes neid nii vähe et pidin hideout jorsilt T1-2 mappe hulgi ostma end neid vendordada 3to1 retsepti järgi, et üldse midagi teha oleks. Quicksilver flaskid olid ka koguaeg tühjad ning lihtsalt ringiliikumine oli nii tüütult aeglane, et ma rohkem ei viitsi seda liigat mängida. Expedition logbookid tunduvad enamvähem sama haruldased dropid olevat kui exalt orbid. SSF softcore liigas siis.
Ehk teisisõnu - mulle see liiga väga meeldib, kuna jääb aega muude huvitavate asjadega tegelemiseks.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2021 20:55:12 vasta tsitaadiga

Liikumise jaoks läksin kähku üle shield charge peale. Ja optional flame dash tüütute kohtade jaoks.

See saab kindlasti maa tasa tehtud järgmine league - liiga igav, tuleb lõbusaks ja aeglaseks teha.

Logbooke leian kord mingi 20 mapi järelt. Isegi ku ialguses on 2x "50% more logbooks" ja võtad kõik Runic spawnid - 0 + 100% on ikka 0.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 17.08.2021 22:57:42 vasta tsitaadiga

Härra Chris Wilson lubas podcastis, et järgmise liiga ainuke nerf on Fortify-le icon_biggrin.gif Eks näis.

Mõtlesin et quitin liiga, tegin 26 stacked decki lahti ja sain The Demoni (10 ex). Olin sunnitud edasi mängima, et raha kulutada. Mõtlesin, et breinin mingi veits ebatavalise buildi, CoC pidavat suht kehvas seisus olema, mõtlesin et proovin CI ja ES on Hit Watcher's Eye-ga. Ja no kokku kuskil 15 ex panin sisse ja vahi, täitsa töötab. Damage on saast veel, mingi miljoni ringis ilmselt, aga ma üritasin ainult kõrge ES-iga stuffi osta. Lasen punaseid mappe deathless ja täitsa okei kiirusega. Eriti selle kohta, et ise veel kuulutasin CoCi surnuks, kui patch note lugesin.

Võibolla putitan veel nädala icon_biggrin.gif

Logbooke ikka kukub, olen maast saanud 2 exalti ja kuskil 30+ logbooki, nii et päris nutune seis ka pole. Enamus müün maha, hea area + faction ilvl83+ on pool exalti kohe kätte, ise neid lahendades saaks kindlasti rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2021 23:44:32 vasta tsitaadiga

Viimaseks buildiks see liiga jääb Forbidden Rite. Mõtlesin ära proovida enne kui nerfi igal juhul saab. Kõige metam build see liiga tõenäoliselt. Eriti tanky pole, aga totemitega saad ise samal ajal peita kuskil paar sekundit kuni boss sureb. Kes challengite jms jaoks midagi kerget otsib, siis soovitan igal juhul. Sellega peaks küll ükskõik mida mängus teha. Isegi SSFs on top3 enim mängitud skillide seas nii SCs kui ka HCs.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 23.08.2021 21:55:33 vasta tsitaadiga

Oeh, mina annan alla igatahes. Janki/kodukootud saasta see liiga ei salli. Mõtlesin et proovin veel midagi veits eksperimentaalset ning switchin oma CoC Assassini ka forbidden rite peale huvi pärast ja panin oma viimase valuuta kõik sisse.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kindlasti on viga suurel määral klaviatuuri ja tooli vahel, aga selle raha eest mis ma siia matsin oleks Ritualis saanud 3-4 buildi mis Fearedi clearivad. Ja see pole isegi HEA, endgame viable build; võrreldes sellega, mis ma varem olen kokku kompunninud pole see isegi okei build.

Pean ennast igasse ilmakaarde laiali rebima (ailment ja stun immunity, -mana cost, energy shield, damage ja crit, phys ja ele mitigation) ja kohe kui ühte suunda ei ulatu on sitt build.

Ilma ailment immunityta pole mul mahlastes mappides midagi teha, varvas puudutab 50% shocked ground ja plörts. Acro/Phase Acroni ei ulata, sest iga punkt on kulda väärt. Seegi ennetaks ainult 30% plörtsudest, kui sedagi. Mul on ES on Block kilp, aga blocki ei saa skilltree ülemises pooles scaleda - tõsi, see on taotluslik.

Ma tean, et ma saaks seda mängida totemitega ja see oleks täiesti katki, aga ma ei taha. Ma tean, et ma saaksin mängida ühte praegustest vähestest tuimalt overpowered skillidest, aga been there, done that juba aastaid. Siin mängus on miljard võimalust kuidas asju ehitada ja sellest on nii kahju, kui vaid üks neist on "õige" valik.

Ma eelmise liiga juba skippisin peale esimest nädalat, jube mõruks kisub. See liiga kulus aega palju rohkem, kui ritualis, et saavutada palju vähemat - kuskil exceli spreadsheetis kindlasti särab datapoint, et ajakulu on suurem, suudame mängijatest rohkem välja pigistada, jess.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2021 18:34:18 vasta tsitaadiga

FP totemitega saab tanky ka olla kui nõus natuke dps kaotama.

Siiamaani kõik sureb ja ise suren siis kui laisk olen - et ehk sureb boss enne ära kui mina ja ei viitsi liikuda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.09.2021 21:19:25 vasta tsitaadiga

https://prnt.sc/1rboy3t


icon_smile.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.09.2021 21:04:33 vasta tsitaadiga

Gotta love Tujen icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 08.08.2002




sõnum 14.10.2021 23:07:06 vasta tsitaadiga

Path of Exile: Scourge

Patch Notes

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 15.10.2021 08:38:57 vasta tsitaadiga

See liiga saab olema eepiline hevi.gif hevi.gif
Nii palju muudatusi, ohjummel küll
Üks suur miinus, liiga palju häid mappe eemaldati mängust, fucking Dungeon ja Cell jäeti, Beach, Jungel Valley jne ehk kõik sellised fun mapid lännu
Tüüpiline GGG, kõigepealt head uudised ja siis keerame täiega
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.10.2021 13:15:13 vasta tsitaadiga

Minuarust see mappide eemaldamine oli vale tegu.
Polnud mingit probleemi mappidega minuarust, probleem oli, et liiga kaua võttis aega, et teatud lõpu bossideni jõuda.. oh well, midagi mega hullu pole lihtsalt vähem contenti mida mängida icon_neutral.gif
Eks mingi Toxic Rain liiga tuleb, see sitt on nii faking OP, eriti liiga alguses ja eriti nüüd kui dot multi räiged buffid saanud ja mida kõike muud veel.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 15.10.2021 19:21:37 vasta tsitaadiga

Nii ja naa, iseenesest ju tore et läheb vähem aega lõpu bossudeni jõudmiseks, aga kui see tähendab et ma nüüd pean rohkem aega veetma jäleda layoutiga mappides siis see võibolla minu jaoks game killer
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2021 20:23:20 vasta tsitaadiga

Favorite maps slotte saab nüüd arvatavasti kiiremini. Saad paremad mapid sinna panna.

Arvatavasti kiiremini ka puhtalt punased kuna saad kõik regioonid kiiremini watchstone täis.
Plus vähem regioone ja mappe suurendab veel omakorda tõenäosust, et saad neid lemmik mappe.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.10.2021 23:25:56 vasta tsitaadiga

Noo hetkel oli suht norm neid regioone avada ja kui kõik watchstoned olid ühest käes siis liikusin edasi järgmise juurde ja kõik olid täiesti uued mapid, uus content.. samas noh igas alas oli päris vähe mappe niisiis ikka tegin mingi kahte kolme samasugust mappi koguaeg..
Lihtsalt oleks ise tahtnud näha uusi kaarte nende asemele aga ju töötab uus versioon värksemalt äkki

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 95, 96, 97  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.