Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2021 11:50:35 vasta tsitaadiga

Eile õhtul jäi ka History mingi kanal korraks silma. Ei viitsinud väga süveneda vaid läks kanal kohe edasi. Jama tundub just olevat reklaamide aeg, et saad omale x keele, üldiselt ida naabri oma. Ja eriline nali jäi ka siöma, et mingil asjal ei saanud inglise keeltli valida, kuigi polnud mingi vene kanal.

Väga ebameeldiv kopp.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werderok
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2005




sõnum 18.07.2021 21:16:19 vasta tsitaadiga

Viimane AndroidTV äpi uuendus lisas ka kanalite lemmiklisti tegemise võimaluse.
Aga lemmikkanalite järjekorda pole ikkagi võimalik muuta.
"Minu nimekirja" saab kanalid endale sobivas järjestuses seada aga see asub peamenüü allosas ning sinna jõudmiseks vaja ikkagi 13 klikki puldil teha.
Kui "Minu nimekirja" saaks peamenüüs kõrgemale nihutada hakkaks juba enam-vähem käepäraseks muutuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 10:25:12 vasta tsitaadiga

Normaalsed tegelased, HGTV ja TLC ja mingid veel läksid mu seriaalide paketti alt minema uude kombo paketti, et kui tahan, siis pean uuendama ja juurde maksma.
Eks läheb konkurendi juurde jalutamiseks.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 10:33:55 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Normaalsed tegelased, HGTV ja TLC ja mingid veel läksid mu seriaalide paketti alt minema uude kombo paketti, et kui tahan, siis pean uuendama ja juurde maksma.
Eks läheb konkurendi juurde jalutamiseks.

https://go3.tv/subscriber/plan/
Spoiler Spoiler Spoiler

Suht meh, supakaid nagunii polnud...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 12:34:39 vasta tsitaadiga

Lord Ami, naine trambib jalgadega. Ennist olid vajaminevad kanalid sarjade + filmide all. Sport ei erutanud ja hiljem diskovery+ ei paelunud. Pandi mingi proovikas ise peale, et proovi. Teleka äpp on saanud mingi uuenduse ja kiirvalikus vähem kanaleid. Otsides tuligi ette, et nüüd peab eraldi ostma kogu kombo, et saada seda, mis varem oli.
Igatahes, läheb kiri infosse ja kui nii ongi, et suvaline omavolitsemine, sis adjööö.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FMKX77
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2020




sõnum 28.07.2021 14:14:49 vasta tsitaadiga

Panevad päris naglalt jah.Tegin mingiaeg liitumise,käntseldasin nädal hiljem ära,aga raha võeti järgmine kuu veel arvelt ikka maha. Muidu oli suht pohlad suhtumine jne,aga nii,kui tarbijakaitsega ähvardasin,jutt muutus ja lubati,et rohkem ei juhtu. Igatahes suhteliselt halb teenus,iga paari sekundi tagant käis pildist lääg läbi ja vahel oli ka heliga probleeme. Muuseas linnapeal käivad kõlakat,et päris paljudel on võetud raha maha,kuigi oled juba ammu ära käntseldand.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 20:10:14 vasta tsitaadiga

Panin kinni ära. Ei näidanud kusalgi lepingu lõpetamise võimalus, et sulgemine läks läbi klienditeeninduse.
Nüüd Tele2 kodukal sama asi mis kinni läks pooleks aastaks tasuta või kõik hinnas 3 kuud 5€ eest kuus icon_lol.gif
No ma ei või, oleks rahus kooritud edasi, nüüd saab odavamalt läbi ja samal ajal konkurente uurida.

[LISA] No mida, koju jõudes juba soodukad kadunud ja kõik täishinnaga thumbs_down.gif
Kuradima Apollo TV kevade lõpuks lubatud Samsungi nutika äpp pole ka veel telekasse jõudnud

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 05.08.2021 20:53:13 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Panin kinni ära. Ei näidanud kusalgi lepingu lõpetamise võimalus, et sulgemine läks läbi klienditeeninduse.
Nüüd Tele2 kodukal sama asi mis kinni läks pooleks aastaks tasuta või kõik hinnas 3 kuud 5€ eest kuus icon_lol.gif
No ma ei või, oleks rahus kooritud edasi, nüüd saab odavamalt läbi ja samal ajal konkurente uurida.

[LISA] No mida, koju jõudes juba soodukad kadunud ja kõik täishinnaga thumbs_down.gif
Kuradima Apollo TV kevade lõpuks lubatud Samsungi nutika äpp pole ka veel telekasse jõudnud

Kuidas appollo tv go3 puutub

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ILoveTiss
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.08.2021 12:04:43 vasta tsitaadiga

Ostsin kasutatud go3 boksi, et ühele telekale veel lisada normaalse UXga go3. Ei saanud kuidagi oma kontot sinna peale ja võtsin ühendust supportiga, kelle vastusest jäi mulje, et ma ei peakski saama kelelgi vana boksi omale kasutusse võtta. Kas on päriselt nii või sattusin halva supporti otsa? Kasutab keegi second hand Go3 boksi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 13:31:20 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
kjaups kirjutas:
Panin kinni ära. Ei näidanud kusalgi lepingu lõpetamise võimalus, et sulgemine läks läbi klienditeeninduse.
Nüüd Tele2 kodukal sama asi mis kinni läks pooleks aastaks tasuta või kõik hinnas 3 kuud 5€ eest kuus icon_lol.gif
No ma ei või, oleks rahus kooritud edasi, nüüd saab odavamalt läbi ja samal ajal konkurente uurida.

[LISA] No mida, koju jõudes juba soodukad kadunud ja kõik täishinnaga thumbs_down.gif
Kuradima Apollo TV kevade lõpuks lubatud Samsungi nutika äpp pole ka veel telekasse jõudnud

Kuidas appollo tv go3 puutub

Kuna otsin alternatiivi tollele asjale ning üheks nendest oli ApolloTV.

GO3 poolt tuli meilile infot, et mingi uipu vinge uuendus tehtud nende poolt telekatele.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2021 18:46:32 vasta tsitaadiga

Puhkuse ajal sai telekast eemal oldud ja nüüd tagasitulles avastan ka, et osad kanalid kadunud. TLC ja Discovery mis ennem olid olemas, neid enam ei näe, ilmselt midagi veel puudu. Need enam ei sisaldu "TV" paketis. Ennem kui TLC Go3-me üldse lisati, siis mulle lausa helistati, et nii tore, nüüd saate enda paketiga TLC kanalit vaadata, et tasuta lisandunud kanal jne.... Nüüd uurisin Go3 toelt, et mis värk on, vastati et väidetavalt oli see ainult "prooviperioodiks" ja mul pidavat ka vastav e-mail olema selle kohta (mida mina aga ei suutnud leida).

Tahaks lihtsalt teenust kus ma saan kaasaegsel viisil (äpi põhiselt) põhilisi telekanaleid vaadata, kogu lugu. Go3 tundub aga selgelt oma täispaketti peale suruvat. On peale ApolloTV veel mõni arvestatav alternatiiv? Ise proovisin Telsetti....kohutav.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2021 09:04:57 vasta tsitaadiga

Uuri kõrvalteemast Elisa Elamust.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 11.08.2021 13:26:13 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Uuri kõrvalteemast Elisa Elamust.


Ütleme nii, et Go3 tundub parem olevat. Aga see esimene mulje loomulikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2021 13:40:20 vasta tsitaadiga

ILoveTiss kirjutas:
Ostsin kasutatud go3 boksi, et ühele telekale veel lisada normaalse UXga go3. Ei saanud kuidagi oma kontot sinna peale ja võtsin ühendust supportiga, kelle vastusest jäi mulje, et ma ei peakski saama kelelgi vana boksi omale kasutusse võtta. Kas on päriselt nii või sattusin halva supporti otsa? Kasutab keegi second hand Go3 boksi?

BOXi saab vist välja osta ning järka peale võtta? Viimase puhul võib tõesti olla "seotud ühe kasutajaga".
Alternatiiv: https://www.hinnavaatlus.ee/1526552/xiaomi-mi-box-s-4k/ (väga OK ja üsna nobe box). Kolmes kohas kasutusel ja töötab väga hästi ja stabiilselt thumbs_up.gif

Go3 pakutava BOXi enda hind tuleb 84 €
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saarekas
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2007




sõnum 15.08.2021 07:52:29 vasta tsitaadiga

Alternatiiv: https://www.hinnavaatlus.ee/1526552/xiaomi-mi-box-s-4k/ (väga OK ja üsna nobe box). Kolmes kohas kasutusel ja töötab väga hästi ja stabiilselt thumbs_up.gif

Kas sellel alternatiivil on ka juba android 9?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2021 08:50:28 vasta tsitaadiga

saarekas kirjutas:
Alternatiiv: https://www.hinnavaatlus.ee/1526552/xiaomi-mi-box-s-4k/ (väga OK ja üsna nobe box). Kolmes kohas kasutusel ja töötab väga hästi ja stabiilselt thumbs_up.gif

Kas sellel alternatiivil on ka juba android 9?

Jah, on küll
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 15.08.2021 11:23:02 vasta tsitaadiga

Hmm... Millal paketti hind muutus 7.99 pealt 9.99 peale? Mingit märguannet ei ole tulnud? Või ma eksin? TV+Filmid. Kes teab, võibolla eksin ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003




sõnum 16.08.2021 15:44:52 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Hmm... Millal paketti hind muutus 7.99 pealt 9.99 peale? Mingit märguannet ei ole tulnud? Või ma eksin? TV+Filmid. Kes teab, võibolla eksin ka.


Jep see 9.99 on uutel klientidel. kes juba kliendi siis nendel jääb 7.99

_________________
www.koolikott.eu koolikottide ostukoht
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 20.08.2021 15:33:02 vasta tsitaadiga

Kasutu jälle.. üritasin kahte striimi korraga vaadata.. 5 minti töötab siis viskab mõlemad kinni ja errori, et "voogedastusega" on probleeme. icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 20.08.2021 17:11:56 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Kasutu jälle.. üritasin kahte striimi korraga vaadata.. 5 minti töötab siis viskab mõlemad kinni ja errori, et "voogedastusega" on probleeme. icon_lol.gif
kurda supporti
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 21:07:30 vasta tsitaadiga

Go3 klienti suhtumine on suht kehv. Seesama digiboksi teema - sa saad selle osta ainult siis, kui teed nendega 24 kuud lepingu. Miks see nende boks üldse oluline oleks, on lisa vaatajakoht, mida sa suvalise android boxiga ei saa. Nende jaoks oled sa oluline siis, kui sa nendega tähtajalise lepingu teed, suvaline kaardiga maksja pole väärtuslik, sest see võib homme ära lõpetada icon_smile.gif
Samuti ei saanud mina lahendust sellele, et arvutis vaadates pidevalt tuli mingi error seansi lõppemise kohta.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.08.2021 21:40:31 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Go3 klienti suhtumine on suht kehv. Seesama digiboksi teema - sa saad selle osta ainult siis, kui teed nendega 24 kuud lepingu. Miks see nende boks üldse oluline oleks, on lisa vaatajakoht, mida sa suvalise android boxiga ei saa. Nende jaoks oled sa oluline siis, kui sa nendega tähtajalise lepingu teed, suvaline kaardiga maksja pole väärtuslik, sest see võib homme ära lõpetada icon_smile.gif
Samuti ei saanud mina lahendust sellele, et arvutis vaadates pidevalt tuli mingi error seansi lõppemise kohta.


Kliendi poolt ka selline lisa, et kui oled liitunud ja rentinud boksi, siis sa ei saa seda ennetähtaegselt tagastada, lepingu võid lõpetada aga maksad boksi ja muud seadmed kinni.
Samal ajal saabus optika ja muud teenused.
Kui müüd need seadmed turul maha, siis teenusepakkuja ütleb, et neid seadmeid ei saa sina ostjana kasutada.. selline fantastiline lugu siis.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 20.08.2021 23:08:24 vasta tsitaadiga

Vahetasin paketti poole kuu pealt, arvel olid mõlemad loomulikult thumbs_down.gif
Tele2 kodulehel vist tegutsesin.
Kas teil on ka foodnetworki saated 2 võrra nihkes võrreldes kavaga?

_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 21.08.2021 09:50:10 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:
Vahetasin paketti poole kuu pealt, arvel olid mõlemad loomulikult thumbs_down.gif
Tele2 kodulehel vist tegutsesin.
Kas teil on ka foodnetworki saated 2 võrra nihkes võrreldes kavaga?
jap edastasin tegelevad
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.09.2021 19:54:48 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et proovin ka, kuna telekas on äpp olemas. Kuid ei saa nende kodulehelt mingit infot, kas miski tasuta proovikuu on ka olemas? Ainult seda reklaamivad, et esimesed kolm kuud tasuta, kui 24 kuud oled klient.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.