Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2116, 2117, 2118 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.07.2021 21:18:39 vasta tsitaadiga

Kui tekib küsimusi, siis mõelge, miks ei ole Telia nii geniaalset lihtsat lahendust kliendile pakkunud, Inteno ruuter ja suvaline wifi TPlink mis tekitaks teises toas LAN pesa digiboksile.
See multicast pasandab tõesti sellesama wifi täis mida sa püüad samal hetkel meeletult telefonis ja sülearvutis kasutada.

Telia lahendus oli iidsetel aegadel Ruckus wifi link mis oli eraldi TV teenuse jaoks mõeldud.
Siis PLC adapterid Comtrend ja Zyxel üle elektrivõrgu LAN edastamiseks.
Hetkel võib olla abi SmartWifi komplektist kui eelnevaid pole võtta, aga wifi on wifi, kui pole kõik õige, on midagi pekkis.
https://www.telia.ee/era/koduinternet/smartwifi/
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 22.07.2021 23:15:10 vasta tsitaadiga

Kuna otsing antud threadis seda välja ei toonud siis jagaks VLC kasutajatele homse olümpia alguse valguses Kanal 2 HD kanali IP aadressi vaatamiseks udp://239.3.1.137
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 26.07.2021 09:51:17 vasta tsitaadiga

Mismoodi kasutada Telia vaatajakohta kodust eemal arvutis kui ma pole see inimene kelle nimel kogu koduse Telia interneti leping. Ei hakka nagu teise pereliikme ID kaarti kusagile reisile kaasa võtma, et teenustesse www.teliatv.ee sisse logida.
Mul on selle üsnagi vihale ajava icon_evil.gif saaga teine osa ka pajatada, aga enne ootaks vastuseid.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 09:57:30 vasta tsitaadiga

endal pereliige vaatab soomes küll minu paketiga...pool aastat tagasi loggisin smartid'ga sisse ja siiamaale toimib. kui oleks vaja uuesti sisse loggida, siis pereliige sisestab isikukoodi ja mina kinnitan telefonis, et võiks ju sinu puhul samuti toimida?
ps. samuti saab siduda emaili, millega siis sisse loggida
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.07.2021 12:05:39 vasta tsitaadiga

klient saab oma kontaktandmete all siduda ka pereliikme gmaili vms. sellega saab pereliige igal pool tv teenusesse sisse logida.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 26.07.2021 14:18:07 vasta tsitaadiga

Siit tulebki jama välja - nii lepingulisel pereliikmel on hot.ee postkast kui ka minul. Leidsin selle koha siis iseteeninduses:

Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd kui ma lisan enda e-maili sinna listi juurde, tuleb kiri, et "See e-maili aadress on juba kellegi profiilile lisatud. Profiilide ühendamiseks palun logige selle mailiaadressi ja parooliga sisse". Mis seejärel juhtub on kõige ootamatum üldse - seal eelnevalt olnud e-maili kontol muudetakse parool samaks selle maili aadressi omaga mis ma just lisasin. Kuna ei osanud sellist sigadust absoluutselt ette näha tuli ikka teise lepingulise pereliikme poolt pahandust ja arusaamatust küllaga icon_evil.gif
Ja ongi nii - see infosüsteem ongi tehtud nõnda, et kõik seal listis olevad mailid on sama parooliga icon_lol.gif Eraldi paroole tekitada ei saa kopp.gif Täiesti erinevate inimeste postkastid sunnitakse sama parooli peale ning peale sisse logimist saab valida kumba postkasti vaadata soovid thumbs_down.gif
Kusjuures seal listis e-maili eemaldamisega käis ka jõnks kõhust läbi - äkki kustab kogu postkasti koos sisuga veel ära. Õnneks topelt sisse logimise järgselt oli postkasti sisu alles.

Nipi1000 - kust seda isikukoodi sisestada täpsemalt?

Kõige naljakam ongi, et probleem on koduste Telia interneti ja TV teenusega. Näiteks mobiili teenuse puhul on samuti ühine arve ja ma saan rahulikult oma enda ID-kaardiga sisse logida ja oma mobiili teenuseid sättida. Mis k...di pärast see asi anaoogselt ei võiks interneti ja TV teenusega olla. Kui ma login sisse siis lahkelt pakutakse TV paketiga liitumist ja asi ei saa aru, et ma võiks ju olla ka siin lepingulise kliendiga seotud. Niikuinii lõppkokkuvõttes on asjad ühendatud ja saab Telia 1 soodustusi.

Eks kõike kokku võttes on asi ka selles, et kasutatav e-mail on tehtud aastal 1998 ja Telia teenused ka sellest ajast sama inimese lepinguga. Infosüsteeme on uuendatud ja muudetud jne.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 14:45:26 vasta tsitaadiga

isikukoodi sisestad teliatv.ee'sse, kui üritad sisse loggida smartid'ga... eeldab muidugi, et teenus on tellitud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 26.07.2021 14:56:42 vasta tsitaadiga

Olen teleka valikul mis läheks magamistuppa. Kas Telia TV äppi on võimalik täna Tizeni peal jooksutada või peab hakkama telefoni/läpakat peegeldama?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.07.2021 15:13:38 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
Olen teleka valikul mis läheks magamistuppa. Kas Telia TV äppi on võimalik täna Tizeni peal jooksutada või peab hakkama telefoni/läpakat peegeldama?

Millist äppi? Sellist asja pole enam aegu olnud...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 17:05:50 vasta tsitaadiga

Äpp on aga see on mõeldud Androidi seadmete jaoks
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 19:59:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Äpp on aga see on mõeldud Androidi seadmete jaoks

Veel pole, või hetkel piirangud seadmetele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.07.2021 21:52:32 vasta tsitaadiga

Ma saaks küsimusest aru kui digiboks oleks sama suur nagu VHS mängija. Hetkel mahub see boks aga ka kõige õhema teleri ja õhema seinakinnituse vahele peitu ja lase käia, TV ja sisu, Youtube jms. ühe pisikese puldi all. Vaevalt sa kõvaketta või mälupulga magamistoa telerisse pistad, et sealt nüüd TV puldiga midagi vaja häkkida on.
Kui lihtsalt 1.99 rendi vaates võtta, siis jah, võiks ju äpp olla. Lootus on, et uue aasta alguses Android TVle midagi paistab aga mina pead panti ei pane. Igal juhul märgin ära, et kes telerit ostab, siis Android võib tulevikus olla võti, ilma digiboksita TV vaatamiseks.
See Go3 ja Apollo TV panid küll raketi lendu "igale telerile" aga pikka iga sealt oodata pole.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2021 16:01:05 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ma saaks küsimusest aru kui digiboks oleks sama suur nagu VHS mängija. Hetkel mahub see boks aga ka kõige õhema teleri ja õhema seinakinnituse vahele peitu ja lase käia, TV ja sisu, Youtube jms. ühe pisikese puldi all.


Taaskord näide, kuidas ei saada aru, mida kasutajad tahavad thumbs_down.gif

Mina näiteks tahaks, et kõik oleks ühes kohas, Vaatan nii telekanaleid kui ka Youtube, Plex, Spotify, Eurosport Player (Telial on Eurosport Player pakett olemas, aga digiboksi seda ju sisse ehitatud pole), Go3 spordikanaleid (äpis palju rohkem võimalusi kui need Telia eraldi kaks kanalit), rääkimata asjadest nagu näiteks Steam Link.

Apollo TV äpist ei tea, aga Go3 Android TVle on küll jumalate kingitus

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.07.2021 16:17:38 vasta tsitaadiga

Amphor, aga sina ju ei tea mida M3-Marek, tahab magamistoas näha? Ma olen 99% kindel, et boks teleri taga koos Telia sisu ja Youtubega on kõik mis vaja. No võib olla ekstreemne tarbija, et vaja ikka ka Netflixi või Primei kasutada aga ega nutiäppides sobrades midagi asjalikku just silma ei jää. Vastasin vähemalt tema küsimusele.

Üldiselt muidugi, ma tahaks ka kogu sisu telerisse ja ainult teleri puldiga aga „Tahtmine on taevariik, saamine iseasi“
Tuleb välja, et isegi kui TTV äpp oleks teleris siis kõiki asju ikka teleris kasutada ei saa ning ka ainult teleri puldiga hakkama ei saa.
Ja mis teleritesse ja äppidesse puutub, siis ma ei mõista miks telerite prosed nii lahjad pannakse, et jääb isegi lahjemale android telefonile alla, menüüd läägivad, äpid lähevad hapuks ja ei tööta stabiilselt jne.
Aga jah, äpindust ma olen juba kogenud ja see võis hea olla esimesel paaril aastal, hiljem läks kõik lappama kui pakkuja peab iga teleri seeria ja aasta jaoks oma rakendust arendama ja seda supportima.
Turu sisse söömiseks on see igal juhul hea mõte aga millalgi tuleb pakkuja ikka oma boksiga ukse taha. KUI ei muutu android universaalseks TV softiks ning sellele on äppi mugavam toetada. LG ja Samsung võivad oma asja hetkel ajada kui soovivad.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.07.2021 16:22:04 vasta tsitaadiga

alustaks hdmi-cec toest digiboksil?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.07.2021 16:27:18 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
alustaks hdmi-cec toest digiboksil?

Selle tugi pole Telia kätes, vähemalt Arrise boksiga. Firmware on puhtalt nende teema ja misiganes päringud sel teemal läbi käinud on, ei ole tehniliselt õnnestunud. Ehk, et seda täit tuge pole kusagil Arristel.
Võimalik, et tulevikus järgmine boks on midagi enamat, ei oska veel kommenteerida, seni kuni käed küljes pole.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.07.2021 17:44:19 vasta tsitaadiga

tean. olen seda ennegi virisenud ja oled nii sina kui ka teised jaganud, mis ja miks. ei muuda muidugi pointi.
see tuli osalt su eelmise posti pealt, kus rääkisid digiboksi teleka taha peitu panemisest - vaat ei tööta sest telekas oskab digiboksi nähtavasti vaid üle ir juhtida, ehk digiboks peab olema nähtaval.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 27.07.2021 17:51:46 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ma saaks küsimusest aru kui digiboks oleks sama suur nagu VHS mängija. Hetkel mahub see boks aga ka kõige õhema teleri ja õhema seinakinnituse vahele peitu ja lase käia, TV ja sisu, Youtube jms. ühe pisikese puldi all. Vaevalt sa kõvaketta või mälupulga magamistoa telerisse pistad, et sealt nüüd TV puldiga midagi vaja häkkida on.
Kui lihtsalt 1.99 rendi vaates võtta, siis jah, võiks ju äpp olla. Lootus on, et uue aasta alguses Android TVle midagi paistab aga mina pead panti ei pane. Igal juhul märgin ära, et kes telerit ostab, siis Android võib tulevikus olla võti, ilma digiboksita TV vaatamiseks.
See Go3 ja Apollo TV panid küll raketi lendu "igale telerile" aga pikka iga sealt oodata pole.
ma ei tea ma ainult go3 vaatangi. Mõtlengi juba peaks minimum paketti võtma . Pole midagi passida nendest duo dest.
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.07.2021 18:11:24 vasta tsitaadiga

londiste, kui boks teleri all servas pisut servaga näha käib see tv universaapuldi IR ka. Proovitud.
Samas kui ainult digiboksi sisu kasutada, piisab ka Telia puldist mis RC või BT kaudu igast asendist toimib.

DjFreeze, Sisu on muidugi vaba valik, mul peres ka muud ei käi kui vahel muusikat ja mõni eesti kanal. Mõnele piisab isegi antennist ja ETVst.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2021 21:27:45 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Amphor, aga sina ju ei tea mida M3-Marek, tahab magamistoas näha? Ma olen 99% kindel, et boks teleri taga koos Telia sisu ja Youtubega on kõik mis vaja. N


Ülesanne: Leida mõtteviga, millele, tundub, lihtsalt ei suudeta või ei taheta mõelda. Arvestades, kui automaatselt see tuleb.

Vastus valges all:
"boks teleri taga".... Ei, ta tahtis Telia äppi, mitte mingit boksi

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2021 21:37:12 vasta tsitaadiga

Mis on lõpuks vahet boksil ja äpil? UI ja UX mõttes sisuliselt 1:1 sama. Vähemalt Samsungi teleri taga. Juhid teleri puldiga nagu igat teist äppi jne.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.07.2021 23:07:15 vasta tsitaadiga

Renka, üks karp juures, üks vooluots, üks võrgukaabel. teleri puldiga juhtimine ei ole alati nii lihtne-mugav.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 00:07:38 vasta tsitaadiga

Boksi tarkvaraline eluiga on pikem kui nendel teleka äppidel. Boks sõltub operaatorist. Telekaäpp aga tootjast. Tootjatel suhteliselt savi ja tõmbavad äpil juhtme seinast - osta uus telekas.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 28.07.2021 10:25:41 vasta tsitaadiga

Tänud kaasamõtlejatele.
Telekas tuleb keset tuba seinale


Kui võtta veel üks Telia boks, siis lisaks teleka toitele, pean vedama digiboxi toidet ja võrgujuhet mis ei ole kena lahendus seina peal. (Elekter asub 6-7m eemal)
Kui tahta boxist pääseda ning tizeni äpipoes ei ole TeliaTVd, siis alati võimalus jooksutada TeliaTVd Android telefoni peal ja mirrorida see telekasse. Tundub muidugi selline läbi ussi****i lahendus. Veel ideid?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kozlor
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 28.07.2021 11:19:13 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
Tänud kaasamõtlejatele.
Telekas tuleb keset tuba seinale


Kui võtta veel üks Telia boks, siis lisaks teleka toitele, pean vedama digiboxi toidet ja võrgujuhet mis ei ole kena lahendus seina peal. (Elekter asub 6-7m eemal)
Kui tahta boxist pääseda ning tizeni äpipoes ei ole TeliaTVd, siis alati võimalus jooksutada TeliaTVd Android telefoni peal ja mirrorida see telekasse. Tundub muidugi selline läbi ussi****i lahendus. Veel ideid?


Kasuta Fire TV Sticki. Lisaks Telia appile palju muud ka.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2116, 2117, 2118 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.