Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.07.2021 11:26:50 vasta tsitaadiga

nolifer, miks waste ? icon_eek.gif Arvad et kui mängiksid seda kui 2008 tuli välja dead space, ma ei teagi mis arvuti mul oli siis ja mängiksid seda 13 aastat võimsama arvuti peal oleks graafika sama hea kui näiteks praegustel mängudel ? väga kahtlen...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2021 12:06:00 vasta tsitaadiga

Ei tegelikult graafika on ka originaalil ok tänapäeval. Tegu pole suure open world mänguga ju. Kitsad koridorid, pimedus jne.
Probleem esimese osas on arvutil just klaviatuuri ja hiire kontrollis ja selles, et FOV ei saa muuta. Tegu oli algselt Xbox360 mänguga mis porditi PC peale ja seda on tunda rohkem kui näha.
Mäletan, et kui viimati läbi tegin, siis pidin kasutama lisaprogrammi, et FOV inimlikuks muuta ja et saaks üldse klaviatuuril asju ümber mappida.

Mul pole midagi selle vastu kui tehakse remake heast mängust. Originaal jääb ju alles. Keegi ei käse uut osta kui ei meeldi. Küll aga toob remake uusi inimese esimest korda mängima ja see on positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.07.2021 14:28:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kes ütles et remappida saab. MELE juhtimine oli ka jube kõigil osadel..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 23.07.2021 15:10:35 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
nolifer, miks waste ? icon_eek.gif Arvad et kui mängiksid seda kui 2008 tuli välja dead space, ma ei teagi mis arvuti mul oli siis ja mängiksid seda 13 aastat võimsama arvuti peal oleks graafika sama hea kui näiteks praegustel mängudel ? väga kahtlen...

kunagi sai vist 900p peal seda mängitud, kui nüüd 4K peal teeb on koheselt kogemus teisest klassist. see mida mängudest saab ei jää vaid graafilise silmailu arengu taha, võimsam raudvara avab samuti uusi võimalusi. olen igasugu vanemaid mänge uue raaliga teinud ning igaühes olen märganud detaile mis varem märkamata jäänud. hetkel gta4 käsil, samuti 2008 aastast, ning kogemus on ikka hoopis teine kui kunagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 23.07.2021 15:21:04 vasta tsitaadiga

Orig näeb ikka väga sitt välja. Isegi tookord!
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2021 16:51:04 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Orig näeb ikka väga sitt välja. Isegi tookord!
mis siis need hea graafikaga mängud olid aastal 2008? kui ma poleks seda tol ajal mänginud , ja mängiks täna siis saaksin korraliku elamuse


Gap kirjutas:
nolifer, miks waste ? icon_eek.gif Arvad et kui mängiksid seda kui 2008 tuli välja dead space, ma ei teagi mis arvuti mul oli siis ja mängiksid seda 13 aastat võimsama arvuti peal oleks graafika sama hea kui näiteks praegustel mängudel ? väga kahtlen...
ma litsalt mõtlen, et mäng liiga värske, et teha remake or remaster.
võtaks mõne vana hea mängu millel on tõesti halb graafika 2021 näiteks, legacy of kain soul reaver või mida iganes >2005
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 23.07.2021 21:29:08 vasta tsitaadiga

nolifer, Legacy of Kain seeria vääriks raudselt uusversioone või vähemalt remasterit, eriti just need Soul Reaveri omad.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 24.07.2021 01:32:04 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Orig näeb ikka väga sitt välja. Isegi tookord!

icon_lol.gif
kus see väga sitt on? suht korralik ja ikka väga hea oma aja kohta.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2021 06:44:39 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Tomorrow, kes ütles et remappida saab. MELE juhtimine oli ka jube kõigil osadel..

MELE sai ümber mappida ise. Uuemad mängud kah.
ahvilõust kirjutas:
Orig näeb ikka väga sitt välja. Isegi tookord!

Bulls*it.
nolifer kirjutas:
ma litsalt mõtlen, et mäng liiga värske, et teha remake or remaster.
võtaks mõne vana hea mängu millel on tõesti halb graafika 2021 näiteks, legacy of kain soul reaver või mida iganes >2005

Kui värske on liiga värske? Võimatu on paika panna mingit universaalset numbrit ju, kuna mängud aeguvad erinevalt. Näiteks Crysis remaster oli tõesti täiesti ebavajalik kuigi originaal tuli välja 2007. Eriti kuna remaster põhineb konsooli versiooniil mitte paremal PC versioonil. Samas näiteks Mass Effect 1 vajas hädasti uut versiooni, et oleks veidigi normaalsem. Samuti 2007 aasta mäng.

Võrdlus kah:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2021 10:17:41 vasta tsitaadiga

Hirmus mäng läheb veelgi hirmsamaks. Me like it!!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2021 11:32:42 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Hirmus mäng läheb veelgi hirmsamaks. Me like it!!! icon_biggrin.gif

esimene dead space on tehtud viceral games-i poolt, nüüd aga ea motive poolt, ei tasu mingeid kõrgeid ootusi seada, arvestades ea viimaseid mänge....
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2021 12:35:50 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Hirmus mäng läheb veelgi hirmsamaks. Me like it!!! icon_biggrin.gif

esimene dead space on tehtud viceral games-i poolt, nüüd aga ea motive poolt, ei tasu mingeid kõrgeid ootusi seada, arvestades ea viimaseid mänge....


Õnneks on põhimäng ise paigas ja pmst aint graafiline revamp - seega ei tohiks midagi väga pekki minna.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.07.2021 14:39:02 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
nolifer kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Hirmus mäng läheb veelgi hirmsamaks. Me like it!!! icon_biggrin.gif

esimene dead space on tehtud viceral games-i poolt, nüüd aga ea motive poolt, ei tasu mingeid kõrgeid ootusi seada, arvestades ea viimaseid mänge....


Õnneks on põhimäng ise paigas ja pmst aint graafiline revamp - seega ei tohiks midagi väga pekki minna.

Made my day:p Visceral bossiga intervjuu üleval YT kus ta räägib kuidas meesk8nd higistas, et mängu lihvida... ja siis tuleb EA ja teeb kõik rüüd Ükssarviku värvi.

RT shadows ja Rtgi ootaks selles mängus küll.

MELE juhtimine oli täielik õudus kuubis. Jooksu nupp lükkas nurga taha peitu, ja mitte vaenlaste tule eest peitu, vaid vaenlaste poole peale. Täielik meistriteos remake thumbs_up.gif
(kuigi mäng is3 oli hea ja sai 3osa jutiga läbi tehtud vigadest hoolimata, just stating the fact).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 25.07.2021 09:59:38 vasta tsitaadiga

tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.07.2021 11:20:26 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.


Kahjuks nii on. Dead Space storyt oleks võinud edasi arendada küll.
Ise olen ka kõik 3 osa läbi teinud ja oodanud, et midagi uut tuleks aga eks see remastered versioon peab siis kärama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 25.07.2021 20:14:28 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.

Ei ole siin mingit haledat seisu mängumaastikul.
Ma küll ei taha ega nõua, et iga aasta midagi uut ja ägedat tuleks. Aga lahe kui võetakse vahel ette ka mõni vana žanr ning tehakse sellest uus versioon. Kõik ei pea oleme uus äge open world või co-op multiplayer.
Tehku aga mõni vanakooli uus versioon klassikaline koridori first-person shooter uues kuues thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 25.07.2021 21:40:35 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
labidas kirjutas:
tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.

Ei ole siin mingit haledat seisu mängumaastikul.
Ma küll ei taha ega nõua, et iga aasta midagi uut ja ägedat tuleks. Aga lahe kui võetakse vahel ette ka mõni vana žanr ning tehakse sellest uus versioon. Kõik ei pea oleme uus äge open world või co-op multiplayer.
Tehku aga mõni vanakooli uus versioon klassikaline koridori first-person shooter uues kuues thumbs_up.gif


Ei ole? Mitut mängu see aasta ootad? Minu nimekiri koosneb ainult ühest: Stalker2. Kõik muu on huinamuina jamps. Eelmine aasta oli Metro Exodus. Minu arust on häid mänge ülivähe.
Ma mängiks hea meelega uut DeadSpace osa või selletaolist mängu, aga mitte vana mängu uue graafikaga. Story on ju teada. Ega ma puhtalt mängimise pärast ei hakka uuesti mängima. Nii äge see Dead Space gameplay ka polnud. Meelde jäi mäng ikka teiste asjade pärast.

*ning ulmekirjandust jagub 100+ mängu jaoks. Ma päriselt ei mõista, miks ei looda midagi uut või miks ei tehta raamatuid mängudeks rohkem.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2021 22:41:39 vasta tsitaadiga

Mul on ka üle visanud nendest remake'idest. Nii filmi- kui mängutööstuses on tõsine uute ideede puudus või lihtsalt ei julgeta enam riskida ning otsustatakse kindla peale välja minna, et kasvõi inimeste nostalgia pealt raha tagasi teenida. Peale neid suuri EA altminemisi vist otsustati just kindla peale välja minna. Viimase aasta jooksul on välja tulnud Command & Conquer Remastered Collection, NFS Hot Pursuit Remastered, Mass Effect Legendary Edition ja nüüd lisaks on Dead Space remake/remaster töös. Kui suudetakse Doomi sarnaselt IP-le restart teha, siis on kõik hästi, aga valdavenamus asju on ikkagi suhteliselt kehvapoolsed olnud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 26.07.2021 00:18:05 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
bugbrake kirjutas:
labidas kirjutas:
tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.

Ei ole siin mingit haledat seisu mängumaastikul.
Ma küll ei taha ega nõua, et iga aasta midagi uut ja ägedat tuleks. Aga lahe kui võetakse vahel ette ka mõni vana žanr ning tehakse sellest uus versioon. Kõik ei pea oleme uus äge open world või co-op multiplayer.
Tehku aga mõni vanakooli uus versioon klassikaline koridori first-person shooter uues kuues thumbs_up.gif


Ei ole? Mitut mängu see aasta ootad? Minu nimekiri koosneb ainult ühest: Stalker2. Kõik muu on huinamuina jamps. Eelmine aasta oli Metro Exodus. Minu arust on häid mänge ülivähe.
Ma mängiks hea meelega uut DeadSpace osa või selletaolist mängu, aga mitte vana mängu uue graafikaga. Story on ju teada. Ega ma puhtalt mängimise pärast ei hakka uuesti mängima. Nii äge see Dead Space gameplay ka polnud. Meelde jäi mäng ikka teiste asjade pärast.

*ning ulmekirjandust jagub 100+ mängu jaoks. Ma päriselt ei mõista, miks ei looda midagi uut või miks ei tehta raamatuid mängudeks rohkem.

See mis sinu jaoks on huinamuina jamps on kellelgile teisele aasta oodatuim mäng. Siin me jõuame selle vana tõdemuseni, et on minu õige arvamus ja sinu vale arvamus - või mis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 26.07.2021 03:21:50 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
labidas kirjutas:
bugbrake kirjutas:
labidas kirjutas:
tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.

Ei ole siin mingit haledat seisu mängumaastikul.
Ma küll ei taha ega nõua, et iga aasta midagi uut ja ägedat tuleks. Aga lahe kui võetakse vahel ette ka mõni vana žanr ning tehakse sellest uus versioon. Kõik ei pea oleme uus äge open world või co-op multiplayer.
Tehku aga mõni vanakooli uus versioon klassikaline koridori first-person shooter uues kuues thumbs_up.gif


Ei ole? Mitut mängu see aasta ootad? Minu nimekiri koosneb ainult ühest: Stalker2. Kõik muu on huinamuina jamps. Eelmine aasta oli Metro Exodus. Minu arust on häid mänge ülivähe.
Ma mängiks hea meelega uut DeadSpace osa või selletaolist mängu, aga mitte vana mängu uue graafikaga. Story on ju teada. Ega ma puhtalt mängimise pärast ei hakka uuesti mängima. Nii äge see Dead Space gameplay ka polnud. Meelde jäi mäng ikka teiste asjade pärast.

*ning ulmekirjandust jagub 100+ mängu jaoks. Ma päriselt ei mõista, miks ei looda midagi uut või miks ei tehta raamatuid mängudeks rohkem.

See mis sinu jaoks on huinamuina jamps on kellelgile teisele aasta oodatuim mäng. Siin me jõuame selle vana tõdemuseni, et on minu õige arvamus ja sinu vale arvamus - või mis.


kopp.gif
Võta google lahti ja uuri palju huvitavaid AAA mänge aastas näiteks 10-15 aastat tagasi välja tuli.
näiteks:
2007 - Bioshock, Crysis, Mass Effect, CoD4, Portal, Gears of War, Supreme Commander, HL2:EP2, World in Conflict, C&C3, UT3, Quake Wars, STALKER, Witcher 1, Call of Juarez, Hellgate London, Assassins Creed 1, RE4
vs
2012 - Dishonored, Alan Wake, Mass Effect 3, Borderlands 2, Far Cry 3, Diablo 3, Max Payne 3, Sleeping Dogs, AssassinsCreed3, Hitman:Absolution, Darkness2, SpecOps:TheLine, Prototype2
vs
2020 - HL:Alyx, Doom Eternal, Cyberpunk 2077, Horizon Zero Dawn, AC: Valhalla, Hitman3, RE3(remake)

Väga hea kraam on rasvaselt. Loomulikult maitsed erinevad ning mänge/žanreid on rohkem jne, aga eks täienda enda jaoks nimekirju. Minu jaoks on selge allakäigutrend näha nende mängude osas, mis mulle meeldivad.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 09:26:43 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.
Ma arvan, et see remakede teema praegusel hetkel on covidi tulemus. Kergem on kodukontorites teha olemasolevast materjalist uusversiooni kui täiesti nullist alustada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.07.2021 10:08:54 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Mul on ka üle visanud nendest remake'idest. Nii filmi- kui mängutööstuses on tõsine uute ideede puudus või lihtsalt ei julgeta enam riskida ning otsustatakse kindla peale välja minna, et kasvõi inimeste nostalgia pealt raha tagasi teenida. Peale neid suuri EA altminemisi vist otsustati just kindla peale välja minna. Viimase aasta jooksul on välja tulnud Command & Conquer Remastered Collection, NFS Hot Pursuit Remastered, Mass Effect Legendary Edition ja nüüd lisaks on Dead Space remake/remaster töös. Kui suudetakse Doomi sarnaselt IP-le restart teha, siis on kõik hästi, aga valdavenamus asju on ikkagi suhteliselt kehvapoolsed olnud.


Tegemist on mängudega, mida terve põlvkond mängureid pole kunagi mänginud. Mõne puhul isegi kaks põlvkonda. Minge pange korra need originaalid käima (kui neid üldse enam osta saab) ja vaatame, kaua see roosade prillide efekt kestab. On täiesti loogiline ja mõistlik teha nii suurte ajaliste vahede puhul korralik remake, sest see toob need vanad mängud uuesti areenile ja annab ka uuele põlvkonnale võimaluse neid mängida. Tõsimeeli soovitaks näiteks Resident Evil 1'te mängida selle algse versioonina 640x480 resol ja graafikaga eelmisest sajandist?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 10:15:50 vasta tsitaadiga

Remake võib olla kohati raskem kui nullist uue mängu tegemine. Võta kas või Demon's Souls - combatiga seotud sama kestvusega iframed nii et animatsioonid kokku langeks jne on ikka paras porr 1:1 teha uue mootoriga.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 26.07.2021 14:00:07 vasta tsitaadiga

labidas, Tuleb neid mänge ka see aasta piisavalt, no jah mis siis teha kui sinu maitsele midagi ei ole, kurb lugu.
Aga mina olen rahul kui vanadest mängudest mõni remake tehakse.
Nii imelik kui see ka ei ole siis antud teema juures saan Scart'iga nõustuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 26.07.2021 17:45:59 vasta tsitaadiga

Scarti näide on loomulikult taas ülepaisutatud ega kannata võrdlust Dead Spaceiga, mille viimane osa on kõigest 8 aastat vana. Aga no point on õige. Küll aga on veidi vaieldav, kas kõikidest mängudest just Dead Space seda remake'i väärib, kui on olemas palju vanemaid/koledamaid häid mänge, mida taaselustada. Minu teada suri Dead Space, kuna EA jaoks polnud müük piisavalt kõrge. Naljakas, et see tagasi tuua.
bugbrake, tuleb? ma ei näe, et oleks väga palju AAA mänge. Ehk sa laoks nimekirja lauale kigest heast, mind huvitab.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.