Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elektrilevi lairibaühendus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 10.06.2021 10:33:56 vasta tsitaadiga

Esimese laine ajal, kui omavalitsused hakkasid asja ajama, oli ju isegi kaart, kus oli ära märgitud, kes tahavad. Kõik ei taha, kogetud. Mul oli siis naabriga sel teemal juttu, ütles, et pole optikast huvitatud ehki omal lapsed käivad koolis ja neid päris mitu. Ja siis ametnikud imestavad, et nii vähe liitujaid on. Vaadaku neid kümme korda kogutud sooviavaldusi, kes tahtnud on. Endine majandi keskus juba ammu Telia vase otsas, mõni kaugemalt ka, kellel lauatelefon oli. Ma keskusest kilomeeter+, Telia pakub kiireks interneti ühenduseks ainult 4G, mingit optikat vaevalt keegi kunagi veab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 10:40:06 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/93698355/ootamatu-reaalsus-kumned-miljonid-kuluvad-ent-maaelanikud-ei-tahagi-kiire-internetiga-liituda

Krdi lollpead, tehke selgeks, kes seda netti ka reaalselt soovib, ja vedage neile see.
Selle asemel vaadatakse et miljonid läbi oma jopede karmanite käiks ja siis imestatakse, miks tulem selline on. icon_evil.gif


mul omal sama asi, 22 aastat ja ikka sõdin vastu, sest milleks mulle kiire nett, kui mul on coniferi wifi antenn, millega päevast päeva mööda õunapuid ronida, elisa kohinett, kus pordid kinni ja pool pingist läheb kaotsi, või ei tule üldse läbi (tõsi seda ma ei kasuta pidevalt) või mõni virelev netipakett, kus hinnakiri on aastast 2008, kiirused samamoodi. no milleks kiire nett?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 10.06.2021 15:52:18 vasta tsitaadiga

Maale - Tallina ümbrus ca 40km , Tartu ümbrus ca. 40 km

Eks ta selline eskimole jää müümise projekt on.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 15.06.2021 16:54:22 vasta tsitaadiga

Tuli ka nüüd kiri liitumisvõimaluse kohta. Hakkasin kohe muidugi registreerimisega tegema aga õnneks oli ka piirkonnaprojekt liitumislehel lingitud. Keegi tarkpea on minu liitumispunktiks naaberkinnistul asuva posti üldse määranud, olgugi et mu oma kinnistul 2 elektriposti koos liitumisega ka täitsa olemas. Üle hoovi mingit õhuliini ka vedama ei hakka, samas kaabel naabri õuel maase ajada ei pruugigi nii lihtne olla ja kinnistute piiril veel kraav ka mis segab asja veelgi.
Mul ikka oli arusaam, et enne liitumispunktide määramist võetakse reaalsete huvilistega ikka ühendust ka või vähemalt defaulditakse aadressi elektriliitumispunkti... Eks uurin neilt kas praegu enam üldse midagi teha saab.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 17:30:38 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
õnneks oli ka piirkonnaprojekt liitumislehel lingitud.


Ei leidnud sellist asja kuskilt.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.06.2021 17:37:42 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Tuli ka nüüd kiri liitumisvõimaluse kohta. Hakkasin kohe muidugi registreerimisega tegema aga õnneks oli ka piirkonnaprojekt liitumislehel lingitud. Keegi tarkpea on minu liitumispunktiks naaberkinnistul asuva posti üldse määranud, olgugi et mu oma kinnistul 2 elektriposti koos liitumisega ka täitsa olemas. Üle hoovi mingit õhuliini ka vedama ei hakka, samas kaabel naabri õuel maase ajada ei pruugigi nii lihtne olla ja kinnistute piiril veel kraav ka mis segab asja veelgi.
Mul ikka oli arusaam, et enne liitumispunktide määramist võetakse reaalsete huvilistega ikka ühendust ka või vähemalt defaulditakse aadressi elektriliitumispunkti... Eks uurin neilt kas praegu enam üldse midagi teha saab.


Varsti pannakse sind ka nende nimekirja, kes "ei taha kiiret internetti", sest jonnid vastu ja tahad internetti enda krundile, mitte naabri omale, nii nagu pakutakse. icon_lol.gif

Tundub, et neid elektrilevi lehel mitu aastat korjatud sooviavaldusi salvestatakse otse /dev/null-i.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 15.06.2021 17:38:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
woox2k kirjutas:
õnneks oli ka piirkonnaprojekt liitumislehel lingitud.

Ei leidnud sellist asja kuskilt.

<link oli siin>

Aerolt on tõesti lühem maa peahooneni naabri postist aga seal on hunnik puid ees, õhuliiniks peaks naaber puid maha võtma ja maakaablit takistab kraav kinnistu piiril lisaks võimalikule keelule üldse midagi kaevata. Lisaks pole ma tahtnudki majani seda viia, võrgusõlm on garaažis hoopis.

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 15.06.2021 17:47:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 17:39:40 vasta tsitaadiga

woox2k, tänan, aga ma mõtlesin, et kust sa selle lingi leidsid, ise küll liitumislehel ühtegi sellist linki ei näinud.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 15.06.2021 17:48:57 vasta tsitaadiga

Kohe liitumislehel selle valiku all, kus said valida kas kaabel tuuakse majani või posti otsa. Screeni ei hakka püüdma kuna siis peaks uuesti sinna logima.
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 17:51:11 vasta tsitaadiga

woox2k, ok, see tekib jah siis kui on mingi maakasutuslepingute kiiks, muul juhul seda ei kuvata üldse.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 11.07.2021 00:46:47 vasta tsitaadiga

Sain ka viimaks vastuse kätte oma küsimusele: Projekt tehakse valmis poolautomaatselt (mingi suva kärss tõmbab jooni autcadis põhimõtteliselt) ja hilisemad muutused ei ole võimalikud. Projekt tehakse võimalikult väikeseid kulusi arvestades ja võimalikult paljusi aadresse hõlmates. Konkreetsel juhul otsustatigi minu majja ka naabri postilt fiiber projekteerida, kuna siis saab kasutada ühist toru mitme kiuga ja sellega kulusi kokku hoida. Mingit arvestust, kas reaalselt potentsiaalne klient ka sealt asukohast omale kiu koju saab ei ole kuna toetusi makstakse paberi järgi, millel liitumisvõimekus on ju ilusti välja toodud!

Konkreetne spetsialist kellega suhtlesin oli isegi korra siin kohal käinud ja kuna ma olin tõõl sel hetkel (tundub loogiline koht töönädala keskel keset päeva ilma teateta) siis vaadati, et käib see naabrivariant küll. Küsisin küll kuida neile tundus ok projekteerida õhuliin läbi naabri puude mu majani, vastuseks sain: "Fiiber pole vasekaabel, mis puude okste vahel läbi kulub"... Igas muus osas oli küll igati abivalmis see spetsialist ja pakkus igasugust abi naabriga läbirääkimisel jne. Jättis muidu täitsa inimliku mulje aga siiski kinnitas, et tema käed jäävad lihtsalt lühikeseks konkreetses olukorras.
Lõppkokkuvõttes siiski pean kuidagi naabri hoovist ise toru läbi kraavi oma garaažini saama, kuna õhuliin mulle ei sobi ja muud varianti pole!

Siinkohal on ka hoiatus teistele liitujatele: Ärge eeldage, et fiibri liitumispunkt on sama, mis elektriliitumisel ja nagu ma aru saan, siis piirkonnaprojekti liitumisel kõigilie ei näidata. Olge valmis, et liitumise väljaehitamisel pannakse karp kuhugi naabri õue posti otsa või veetakse õhuliin kuskilt suvalisest suunast majani!

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.07.2021 01:00:53 vasta tsitaadiga

woox2k, You got it chief.
Üks teine kaablifirma ütles, et Enekas ehitab mingi ülivana standardi ja lahenduse järgi neid õhuliine. saunajutt aga siiski.
Teisalt kui ma neid peenikesi musti välipatche looklemas nägin postist majadesse.. väga erineva kvaliteediga ja osad neist uuena peetis, siis võib mõelda küll, et mingi sitkem harakas paelale maandub, on su kvaliteetne internet otsas.

See pidas juba enne projekti paika, et hetkel on aeg numbreid teha valitsusele, nii ja niipalju majapidamisi on võimekuse saanud, mitte soovide ja vajaduste järgi. Mingitest hallidest aladest pole juttugi, läheb ka asulates paelu õhku, oleks ainult elektri poste ja töös.
Lisaks on minu jaoks huvitav lahendus seegi, et kui klient soovib ise maasse panna, ja vahemaa on kapist/postist rohkem kui 50M antakse kliendile peenike, ilma rüüta valguskaabel kätte, nagu niit. Klient ostab kõri ja tirib selle "niidi" ise kõrist tuppa ning enefit tuleb keevitab otsad külge. Mis võimalus on, et hetkeks kaabel seasabasse läheb?

Ma ei tea, kui keegi seda Enefitist loeb, kas teil on tahtmist sellistel riketel käia kus tormiga oksad lendavad ja neid niite katkestavad? Kliendid ise paigaldustel neid niite lõhuvad?
Ülimalt sant on muidugi ka lihtsalt tulevikus riketel, klient helistab operaatorile, tuleb kohale, mõõdab, signaal kehv, teistel majadel korras, edastab Enefitile, see on hetkel küll üsna kiirelt reageerinud aga siiski lisa aeg ja lüli. Nemad tulevad ja lokaliseerivad uuesti, äkki siis kliendi majja kulgev patch otsast vigane... kuidas edasi, kes maksab ja lahendab? Näis.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 11.07.2021 02:08:11 vasta tsitaadiga

See osa saab tõesti huvitav olema ja eks ma omal nahal saan need läbi elada. Konkreetsel juhul, kuna pakutakse ainult kas liitumispunkti postile või õhukaabel majani, siis mul on ainus variant tellida liitumispunkt posti ja sealt ise toru maasse ajada ja fiiber tuppa vedada. Loomulikult enekas pidi lausa ise liitumisel pakkuma võimalust puhuda kiud mööda 32mm toru (ära küsi miks nii jäme peab olema) otse tuppa kui toru on paigaldatud. Muul juhul pakutakse lihtsalt fiibripatchi soovitud pikkuses.
Aga siiski probleemiks saab olema hilisem tarbimine teenuspakkuja netti, kelle jaoks liitumispunkt oleks nagu ruuter aga ruuteri ja eneka fiibri vahel on jupp oma fiibrit ka. Oletame, et minu osa fiibrist läheb nahka. Mina kurdan muret teenuspakkujale, nemad näevad, et side katki ja teavitavad enefiti. Enefit peab saatma ilmselt kellegi kohapeale mõõtma asja, kuna aktiivseadmeid liitumispunkti ei pidavat tulema ja tegemist on lihtsate pistikutega karbis posti otsas. Siis tuvastatakse, et minu liin on katki ja see info edastataske teenuspakkujale kes mulle edasi kannab selle. Vahepeal on muidugi nädalaid mööda läinud ilma netita ja tuleb välja, et pean hakkama ise otsima võimalust uus fiiber torusse puhuda.

EDIT: Järele mõeldes ma pean ise lihtsalt targem olema ja leidma võimaluse vigade puhul oma liin võimalikest probleemidest eraldada enne teenuspakkuja tülitamist. Elektripostil on samade otstega karp ja naabri akna all natuke leiutades saab otse ruutu ka sinna ühendada side testimiseks icon_smile.gif Kõigil see muidugi variant ei ole aga akupanga pealt ruuteri ma tööle saan ja naaber maha kohe ei lase kui tema hoovi satun.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.07.2021 13:03:27 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Sain ka viimaks vastuse kätte oma küsimusele: Projekt tehakse valmis poolautomaatselt (mingi suva kärss tõmbab jooni autcadis põhimõtteliselt) ja hilisemad muutused ei ole võimalikud. Projekt tehakse võimalikult väikeseid kulusi arvestades ja võimalikult paljusi aadresse hõlmates.


Ühesõnaga, nende sooviavalduste kogumise leht elektrilevi kodukal ongi pokazuhha, potjomkini küla, milles kogutud andmeid reaalselt ei kasutata, kui neid isegi kogutakse kuhugi. Viimases ma samuti kahtlen.

Money talks, bullshit walks.

Riik viskas rahapaki Enefitile ja ütles: "Näidake numbreid!"
Kas need numbrid asuvad põllul, kas neid sinna keegi tahab, ei koti absoluutselt mitte kedagi. Ja nüüd saab iniseda, et "maainimesed ei taha kiiret internetti!".

Kurat võtaks! okse.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 14.07.2021 13:46:09 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Riik viskas rahapaki Enefitile ja ütles: "Näidake numbreid!"
Kas need numbrid asuvad põllul, kas neid sinna keegi tahab, ei koti absoluutselt mitte kedagi. Ja nüüd saab iniseda, et "maainimesed ei taha kiiret internetti!".

Kurat võtaks! okse.gif


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2021 14:29:45 vasta tsitaadiga

+ paar tk inisevad ka hv.s, et miks sa ikka morsega nõus pole. irf ja irf
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.10.2021 10:19:00 vasta tsitaadiga

Muugal juba circa kuu jagu päevi veavad optikat postide vahele, liitumisega sai ära märgitud, et ots tuuakse tuppa. Kahe raudtee vahel Viimsi poolel siis, Maardu poolel teisel pool teed on vaikus. 31.10 peaks ots toas netivalmis olema.
Mõistlikum oleks vist Telia netipakkujaks valida?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.10.2021 11:04:54 vasta tsitaadiga

Mul ots toas vist juulist! Nüüd siis homme peaks olema see päev, kui signaal torru lastakse beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.10.2021 14:46:26 vasta tsitaadiga

Eile toodi ots tuppa,netti võib hakatata tellima poolest novembrist.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2021 21:40:33 vasta tsitaadiga

Sellega on ikka paras ikaldus. Meil torustik olemas, mp õhuliinid olemas, aga kiu sissepuhumist pakuvad alles 2 aasta pärast krt. Ca 40 tarbijat oleks.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.11.2021 23:35:45 vasta tsitaadiga

Selles suhtes ei saa siin teemas nagu kõike kullana võtta.
Elektrilevi ala tänase nimega ENEFIT Connect. Toimetab üle eesti erinevatel aegadel, erinevate projektidega ja saabumisaeg võib kahe kõrvuti asetseva majaga täiesti erinev olla.

Minu kogemus, kui teil on ülikiire ja tunda on, et enefit juba lähedal, suhelge Enefitiga otse. Kõik mida nad sulle parimalt öelda saavad, on see, millal kaabel jõuab tuppa, millal jõuab kappi ja millal see saab "paberile" kirja. Siis saab ka teenuse.
Ehk et juhe toas, ei tähenda, et sealt kohe ka teenust saab, see kiud lookleb veel pikalt läbi süsteemide. Aga tõsi on see, et niikui kõik on valmis, saab läbi Enefiti ka teenusepakkuja liigutada, sealt aga sõltub teenusepakkujast, kui kiirelt keegi liigutab.
Ma ei taha midagi eelistada või kiita aga kui Enefit konkreetse optika lubadus oli Detsember, siis tegelikult sai vahepeal selgeks, et klient saab teenuse 17 Nobvember, operaatori jätan mainimata.

Aga teema ise on laiem, Riigi toel ehitab kliendivõrku ka Elasa, Corle, Elisa jms. kes on võtnud omale kohustuseks operaatorineutraalse võrgu ehituse, google aitab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 12:16:06 vasta tsitaadiga

Loodetavasti teemasse

https://mkm.ee/et/uudised/mkm-kusib-omavalitsustelt-sisendit-kiire-interneti-vajaduste-kaardistamiseks

hakkame jälle kaardistama icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2021 12:58:27 vasta tsitaadiga

Kaardistamine on mõnus töö, keegi saab raha praktiliselt mitte midagi tehes. thumbs_up.gif
Ja kõige parem sealjuures on veel see, et lõpptulemus reaalselt mitte kedagi ei huvita.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.11.2021 17:51:49 vasta tsitaadiga

Kui aadress listis on, siis tasub KOV survestama hakata, jah? icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 11:48:18 vasta tsitaadiga

KOV peab juba 7 jaanuariks vastused saatma. kohe on jõulud, siis aastavahetus. Seega vaevalt seda infot selleks ajaks tuleb ja ehitatakse ikka sinna kuhu E.Levile sobib. Sest mujalt ju soove ei laekunud
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elektrilevi lairibaühendus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.