Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Wear OS käekellad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
valdz
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2004




sõnum 09.06.2021 11:13:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud Fossil Gen5'es Google Pay tööle? Google Store ei lase mul Google Pay installida, telefoni (Samsung S10) ajasin läbi APK peale ja nüüd ka äpp telefonis toimib ja saan maksta.
Proovisin ka mingi Wear OSi Google Pay apk faili läbi development mode, üle Wifi ADB-ga kella installida. Veateadet ei saanud, aga midagi juurde ka ei tekkinud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2021 12:06:39 vasta tsitaadiga

valdz kirjutas:
Kas keegi on saanud Fossil Gen5'es Google Pay tööle?

Netis juhendid mingi proxyga tööle ajamisest, niisama kahjuks veel ei tööta.
Google eventi ajal korras toimis, aga järgmine päev enam mitte. Eesti lisati teoorias küll lubatud riikide juurde WearOS ja Pay toe puhul, aga vist läheb veel aega.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 11.07.2021 19:41:20 vasta tsitaadiga

Keegi Ticwatch Pro 3 LTE versioonil kõned ja data on ka tööle saanud eSIM-ga? Kui jah, siis mis operaatori juures.

Edit: Nevermind leidsin sellele workaroundi, kõned ning data töötavad mõlemad kenasti. Operaator Telia.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.07.2021 10:51:19 vasta tsitaadiga

Jäta võimalikele huvilistele ka viide workaround kohta.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 18.08.2021 10:59:18 vasta tsitaadiga

telegramis on grupp selle kella omanikele https://t.me/ticwatch3 . Seal üks härrasmees nimega Alberto (@alberto115) jagab 7€ annetuse eest äppi, mis eSIM regamise ära teeb.

Mobvoi kasutab Google LPA-d eSIM aktiveerimiseks seega android arendustega kursis olles ei tohiks väga suurt probleemi tekitada selle äpi ise kirjutamine. Kiirelt pilku peale heites tundus suht straightforward tegevus olevat. Iseasi kui palju sa oma aega väärtustad.

Update: Tele2-s on pragu kampaania korras võimalik teha suhteliselt soodsa hinnaga Galaxy Watch 4 eeltellimused. Viies esindusse seadme, mis hinnatakse vähemalt 10€ väärt, saad 100€ + seadme väärtuse jagu uue kella hinnast alla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 19.08.2021 14:42:58 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda ticwatch 3 pro ja galaxy watch 3, siis ...? Või oleks mõistlik Samsungi poolt vaadata ainult GW4, mis androidiga ja pea poole kallim. Veidi segadusee ajab see, et paljude võrdlustestide juures väidetakse aku pidamise suht sama olevat(TW3 vs GW3). Minule on jäänud mulje, et TW3 võiks toimida nutikellana 5 päeva ja säästukellana 20+ päeva, aga GW3 kolmandiku väiksema akuga mitte üle 3 päeva.
_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 17:04:09 vasta tsitaadiga

oswald kirjutas:
Kui võrrelda ticwatch 3 pro ja galaxy watch 3, siis ...? Või oleks mõistlik Samsungi poolt vaadata ainult GW4, mis androidiga ja pea poole kallim. Veidi segadusee ajab see, et paljude võrdlustestide juures väidetakse aku pidamise suht sama olevat(TW3 vs GW3). Minule on jäänud mulje, et TW3 võiks toimida nutikellana 5 päeva ja säästukellana 20+ päeva, aga GW3 kolmandiku väiksema akuga mitte üle 3 päeva.


Ma ise kasutan hetkel GW Active 2 aga mulle GW4 puhul aku küsitav. Hetke info järgi tundub GW 3 aku parem, kui GW 4. Ise Fossili WearOS kellast selle pärast loobusin, et laadimine tüütas ära. GW Active 2 kestab ca. päev rohkem. Kui GW4 seerial nüüd aku kehvem on, kui vanematel siis küll thumbs_down.gif Ma ühtegi head võrdlust aku kestvuse osas ei ole leidnud.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 21.08.2021 18:54:25 vasta tsitaadiga

Ticwatch Pro 3 LTE aku kestab mul kogu funktsionaalsust kasutades (LTE + bluetooth + fitness tracking) ca 2.5 päeva. Kui telefon kella läheduses hoida, siis kell ise LTE-d ei kasuta ning aku vastupidavus pikeneb mõnusalt. Ma nüüd ei tea, kas Tizeni peal on võimalik ainult kella peal näiteks Spotify-d kuulata, kuid Ticwatch Pro 3 spotify äpp on pmst glorified pult telefonile. Ehk siis jooksma minnes peab mingid mp3-d kella sisemällu tirima, et saaksid muusikat kuulata ilma telefoni kaasa tirimata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 16:37:59 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Ticwatch Pro 3 LTE aku kestab mul kogu funktsionaalsust kasutades (LTE + bluetooth + fitness tracking) ca 2.5 päeva. Kui telefon kella läheduses hoida, siis kell ise LTE-d ei kasuta ning aku vastupidavus pikeneb mõnusalt. Ma nüüd ei tea, kas Tizeni peal on võimalik ainult kella peal näiteks Spotify-d kuulata, kuid Ticwatch Pro 3 spotify äpp on pmst glorified pult telefonile. Ehk siis jooksma minnes peab mingid mp3-d kella sisemällu tirima, et saaksid muusikat kuulata ilma telefoni kaasa tirimata.


Ma just katsetasin Galaxy watch Active2 peal. Lülitasin telefoni BT välja, panin käekella Wifisse(mul LTE ei ole) ja ühendasin bluetooth kõrvaklapid. Kell üksi mängib Spotifyst täitsa ilusti muusikat BT klappidesse.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2021 20:22:01 vasta tsitaadiga

Ticwatch Pro 3 sai ka nüüd Google pay toe, väga mõnus on kellaga maksta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2021 21:38:50 vasta tsitaadiga

Oman ka Ticwatch Pro 3 ülirahul, aku pea 3 päeva.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 14.09.2021 21:50:29 vasta tsitaadiga

Eelmise Spotify teemaga seoses. Nüüd suudab ka Ticwatch Pro 3 kenasti omaette sealt muusikat mängida. Minu jaoks on kell nüüd täiuslik.

Edit: Sain Google Pay seadistatud kellas, aga ei paista töötavat. Proovitud kolmes erinevas makseterminalis. Ütleb, et kaart pole toetatud. Pangaks on Swedbank.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2021 17:39:22 vasta tsitaadiga

kas sellel kaardil viipemaksed on lubatud?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2021 10:24:00 vasta tsitaadiga

Igatahes LHV kaardiga toimivad viipemaksed Tic 3 Proga
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2021 10:45:53 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Eelmise Spotify teemaga seoses. Nüüd suudab ka Ticwatch Pro 3 kenasti omaette sealt muusikat mängida. Minu jaoks on kell nüüd täiuslik.

Edit: Sain Google Pay seadistatud kellas, aga ei paista töötavat. Proovitud kolmes erinevas makseterminalis. Ütleb, et kaart pole toetatud. Pangaks on Swedbank.
Mul sama jama swedi kaardiga, kell Galaxy watch 4. Peaks vist kaardi lisamist uuesti proovima. Viipemaksed on lubatud ja swedi telefoni appiga viipemakse töötab.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2021 12:49:29 vasta tsitaadiga

Ta vist pakkus mul ka alguses seda kaarti, mis oli google play poes aktiveeritud, lisasin kellas teise kaardi ja siis hakkas tööle.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 28.09.2021 11:01:07 vasta tsitaadiga

Mul ka probleem Swedbanki kaardiga. Viipemaksed ja kõik selline lubatud, sama kaardiga teen telefonist Google Pay makseid pidevalt. Teist korda kaarti lisada veel ei proovinud, eeldasin, et mingi Swedi jama.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 11:12:58 vasta tsitaadiga

Eemaldasin kaardi ja lisasin uuesti. Nüüd töötab, aga tundub, et enne makset peab G pay appi lahti tegema.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 14:09:09 vasta tsitaadiga

Peab jah selle avama, muidu ei tööta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 06.10.2021 09:22:13 vasta tsitaadiga

Tundus väga hea ja mugav lahendus olema, aga reaalsus on see, et kella lahtilukustamine + screen locki avamine on oluliselt tüütum kui telefoniga maksmine. Hea lahendus jälle ülearuse turvajamaga rikutud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2021 16:00:53 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Tundus väga hea ja mugav lahendus olema, aga reaalsus on see, et kella lahtilukustamine + screen locki avamine on oluliselt tüütum kui telefoniga maksmine. Hea lahendus jälle ülearuse turvajamaga rikutud.
Ma ei tea kuidas teistel kelladel, aga enda kellal sain määrata ülemise nupu double press shortcutiks Google pay app-i. Kellaks Galaxy Watch 4. Koodi pole veel ka kordagi küsinud enne makseid.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Wear OS käekellad mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.